Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość agata@
Dzastina tak teraz patrzę ze my tak samo w ciązy jesteśmy, ale terminy się rożnią. z czego masz wyliczony z ost @ czy z usg? bo ja mam z usg i przez to gubie się w liczeniu tyg ciązy ale teraz wg karty to zrobilam więc musi być dobrze;) Aktualizuję:) STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 10tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
cos mi nie poprawilo:) STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy beta hcg z surowicy okolo 15 dni po stosunku moze sie mylic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska od razu lekarza zmieniaj co to ma być w ogóle.wiem że karte zakładają jak widza bijące serce coś koło8tc. Ja miałam cały wywiad na1wizycie czego nie powinnam jeść czego unikać badanie usg.dokładnie waga ciśnienie masakra z tymi pożal się boże fachowcami. Gratuluje nowym Mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila,kochana to jak tylko zatestujesz to pisz,trzymam kciuki!U mnie wszystko oki:-)Wkurzyłam się trochę bo dzwoniłam dzisiaj żeby umówić się na wizytę do mojego ginka i niestety nie załapałam się na 23:-(jestem umówiona dopiero na 30.11.Według kalendarzyka powinnam mieć wtedy dni płodne,więc mam nadzieję,że doktorek poogląda mnie na usg i to potwierdzi.Mam tylko nadzieję,że nie mam cykli bezowulacyjnych,tak jak rok temu,bo na samą myśl o ponownej laparoskopii a w szczególności o narkozie mam dreszcze. Nika a ty jak tam po usg???Nic nie piszez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agat@ ja mam termin wyliczony z ostatniej miesiączki... nie wiem czemu tak... ??? z wielkości dzidziusia wychodzi 10 tc dlatego napisałam 10-11.. ale tak mam wpisany termin porodu w karte ciąży więc się nim sugeruję:) agne5 no więc ciężko powiedzieć, bo nic nie napisałaś... jakie długie masz cykle, kiedy miałaś owulację itd... mi się wydaje że wynik jak najbardziej jest wiarygodny:) A mogłabyś zdradzić czy wynik pozytywny??? ostatnio u nas same dobre wieści.. więc ty też się podziel swoją historią:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina to by sie zgadzalo bo ja termin z ost @ bym miala tak jak Ty:) a ze mialam wszytsko przesuniete to tak wyszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agata ja ostatnią @ miałam 13 września a ty? owulacje 27 bo miałam monitorowaną... ale kiedy doszło do zapłodnienia nie wiem... to to chyba tylko sam Bóg wie:) z ostatniej @ mi wychodzi 11 tydzien.. dokładnie jutro zaczne 11... a powiedz mi jak się czujesz??? Mi mdłości przeszły w 9 tc... tzn mam jeszcze czasami ale nie trwają długo i nie są takie bezlitosne. Jak coś zjem to przechodzi.. I już mam 2 kilo na plusie... he he dobra jestem nie??? schudłam 2 i przybrałam 2... a zachcianki masz??? mnie już coś powoli zaczyna brać:) ale w sumie to bym se coś zjadla ale jeszcze nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieregularne cykle, ten cykl jest pierwszy po odstawieniu yasminu. 3.11. mialam ostatni stosunek (partner mieszka zagranica), 15-go bylam na usg ktore wykazalo 18 mm pecherzyk wyłaniający się z prawego jajowodu, 18.11 zrobilam bete z krwi po poludniu (nie wiem czy to ma znaczenie) moj wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agne przykro mi ale to nie jest ciąża.. tym bardziej że jest bardzo dużo różnica czasu od stosunku do usg... na którym pęcherzyk się wchłaniał. Beta co prawda nie jest 0,01 co świadczy zdecydowanie o braku ciązy... ale wydaje mi się że jest stanowoczo za niska... a po zapłodnieniu ona rośnie bardzo szybko...uwierz mi. Nie wiem może dziewczyny ci coś jeszcze podpowiedzą???? Mi osobiście wydaje się że to nie ciąża... ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin mowi ze beta rosnie dopiero po zagniezdzeniu, ehh sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina ja miałam ost 24.08. Mnie mdłości dalej trzymaja, nie mam w ogóle ani apetytu a co tu o zachciankach mam myslec:p ale teraz wymiotuje tylko z samego rana i wieczorem takze chociaz regularnie:p ale mam nadzieje ze przejdzie na dniach. ja chudne caly czas, marzy mi sie normalny posilek i juz w domu powiedzialam ze moge nawet 100kg orzytyl byle zeby w koncu normalnie jesc:) przed ciążą jadłam bardzo bardzo dużo a jestem bardzo szczupła więc jakoś się nie obawiam zbyt wielkiej wagi;) a Ty przy pierwszej ciąży dużo przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agata no przytyłomi się... do 9 miesiąca 18 kg więc w miare normalnie ale jak przenosiłam prawie 3 tygodnie to dodatkowo jeszcze 6 kilo przybrałam. Ale powiem ci że po porodzie bardzo szybko wróciłam do swojej wagi więc jakoś nie jestem przerażona tyciem bo w ciązy to normalne:) ważne by dziecko było zdrowe:) ponoć po 13 tc objawy ustępują wiec mam nadzieję że ci szybko przejdzie... wiem jakie to uczucie. Chociaż mnie mdliło 24h na dobe a najgorzej w nocy... i modliłam się by szybko przeszło! Więc wyobrażam sobie jak się czujesz:) A powiedz mi lekarz ci zrobi badanie na przeziernośc karkową dziecka??? Ja dziś się zarejestrowałam na 1 grudnia. Troszkę jestem zła na mojego lekarza prowadzącego bo jak go zapytałam czy zrobi mi takie usg to powiedział że nie i że mam je zrobić w prywatnej klinice w której on pracuje... a ono tam kosztuje 400 zł. Ale nie powiedział mi że moge zrobić samo usg i jeśli usg wyjdzie dobrze to nie muszę robić badania krwi... tylko kazał mi odrazu zrobić i jedno i drugie. Więc się zgodziłam ale później sobie pomyślałam że bez sensu, że to zwykłe naciągactwo na kase. Gdy zadzwoniłam dziś do innej kliniki tam mi pani w recepcji powiedziała, że u nich najpierw robi się usg z przezierności i gdy ono nie wyjdzie dobrze to dopiero lekarz zadecyduje co robić dalej... a ja bym głupia pojechała i odrazu 400 zł zostawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojda
witam, jak myślicie, 11 dni po inseminacji wynik beta hcg wynosi 21, czy mogę się już cieszyć czy nie? Czy nie z aniksi jest toche ten wynik ? Na wyniku z laboratorim jest napisane, ze powyżej 5,8 to juz ciąża, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć... Dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ojda wynik wskazuje ciążę... gratuluję:) powtórz za dwa dni i zobacz jak przyrasta:) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam koło południa jeszcze jeden test i wyszło to samo, 2 kreski. Właśnie odebrałam bete i mam wynik 250, czyli w/g mojej rozpiski to 3 tydzień (101-4870 norma). Ale się cieszę że w końcu się udało!!! to pod koniec lipca pownnam rodzić? Do ginekologa chyba za jakieś 2 tygodnie pójdę bo wcześniej to chyba nic nie zobaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :-) STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck 11) Magda 130405.....3tc....07.2011........????.........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojda
Dziastuna222, dzięki za odpowiedź, wiem, że powinnam powtórzyć za kilka dni,ale chcialam wiedzieć czy jednak nie jest ten wynik trochę za niski. To jest moja pierwsza inseminacja, z która nie wiązałam większych nadziei i dlatego jest mi tak trudno uwierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Proszę o odpowiedź na mojego ostatniego posta..... i czy to możliwe, żeby w laboratorium popełnili błąd? brzuch naprawdę mam jakiś dziwny, twardy, czasami trochę miękki, jak na niego naciskam to też czuję COŚ twardego...I jego dolna część jest lekko wystająca.jeszcze z lewego sutka mam od tygodnia jakąś białą maź, jest jej niewiele...powinnam mieć też wydzielinę ale jak na razie jest jej baaaardzo mało a 2 tyg. przed okresem zawsze miałam i to sporo. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nadal masz wątpliwości to zrób betę w innym labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
Ja już sama nie wiem...na wszystkie testy + betę wydałam ponad 100 zł....wszystkie wyniki negatywne beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
beta 0,1.... niepokoi mnie ten brzuch....powiększył mi się i to czuję, nigdy się swojemu ciału nie przyglądałam tak dokładnie ale brzucha z pewnością takiego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojda
bleblabla , myślę, że skoro tyle testów wychodzi negatywnie to raczej nie jestes w ciązy i najlepiej udaj się do lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek nie rośnie tak szybko... Ale jeśli masz przeczucie, to może testy zrobiłaś zbyt wcześnie. Jeśli beta nie rozwiewa Twoich wątpliwości to może wizyta u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
bętę robiłam 50 dni od ewentualnego stosunku, 1 test zrobiłam po 30 dniach, później co parę dni kolejne....mam nadzieję, że to nie jest ciąża...aż strach pomyśleć, że tyle kasy wydane a w laboratorium by się mogli pomylić....więc może któraś z Was wie jaka może być przyczyna tego jakby lekko zaokrąglonego brzucha i białej mazi z sutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Madziu kurde jak się cieszę:) betka piękna!!!! wszystko wskazuje na to że będziesz lipcóweczką:):):) jeszcze raz ci gratuluję i witaj w dolnej tabelce:) Teraz czekamy na Milenę:) Ojda super że ci się udało!!! Nie martw się o wynik... ja 12 dpo miałam 31 więc twój nie jest dużo niższy. Najważniejsze by dobrze przyrasatała. Wiem że łatwo się mówi " nie martw się" trudniej jest w praktyce:) ja właśnie robiłam bete w piątek i wynik miałam 31.7 a w wtorek 331.3:) trzymam kciuki za twoją fasolkę. Skoro miałaś inseminację musiałaś dużo przejść... gratluję ci jeszcze raz i nie myśl o najgorszym:) skoro za pierwszym razem się udało to możesz się po ciuchutku cieszyć:) zawsze możesz się skonsultować z swoim ginekologiem:) pozdrawiam jeszcze raz. Bla bla bla pisałam ci już że nie jesteś w ciązy. Zresztą skoro sama nie jesteś pewna to idź do ginekologa. W 5 tygodniu dziecko ma niecały 1 cm więc nie możesz go czuć w brzuchu przez skóre... ja jestem w 11 tc i nic podobnego takiego nie mam. Albo zrób sobie rano test... to że masz białą wydzielinę to świadczy o zaburzeniach hormonalnych, ja tak miałam gdy lekarz podejrzewał u mnie Zespół Policystycznych Jajników. Idź do ginekologa ... dobrze ci radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblabla
I w tym problem, bo się krępuję, ponieważ nie mam zielonego pojęcia gdzie, jak, kiedy, do jakiego, czy można i gdzie na kasę chorych.......nie mieszkam w dużym mieście więc mam ograniczenia. Na prywatną wizytę mnie nie stać, bo się uczę i nie pracuję. Byłam u lekarza rodzinnego z tymi bólami żołądka, brzucha, podbrzusza...nie powiedziałam jej o podejrzeniach ciąży, bo tego dnia odebrałam betę i niby byłam już pewna.... stwierdziła, że to coś z jelitami, choć wyniki krwi miałam dobre...przepisała mi tabletki na mdłości i Debridat 3 x dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×