Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

BELU to straszne tez to przechodziłam ale u mnie samoistnie sie oczyściło i na moje szczęście sama zaproponowałam oczyszczenie mnie bo okazało sie że jajnik miałam niedrożny i pozostałości których nie wykryto na kilku usg. A teraz staram sie od nowa minęły 2 lata a tu nic. teraz spóxnia mi sie okres i mam objawy ciąży (bolą mnie piersi inaczej niż zawsze, jestem ciągle słaba i śpiąca, odbija mi sie ciągle i mam potworne gazy no i biały śluz) . testy negatywne i pobolewa mnie podbrzusze, chyba dostane okres. Wiecie czego się boję najbardziej - że jeżeli okaże się to ciążą to że znowu poronię :( oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiska
12 dni po stosunku zrobiłam test krwi mój wynik to 3,7 czy jest szansa ze to już ciąża?w poprzedniej ciąży testy domowe wykazały mi ciąże dopier po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:22 ***niunia*** PRZYKŁADOWE NORMY 3 TYDZ CIĄZY - 5 - 50mlU/ml 4 tydz ciąży 5 - 430mlU/ml poziom beta HCG 5 tydz ciąży 19 - 7340mlU/ml 6 tydz ciąży 1000 - 56000mlU/ml 17:23 ***niunia*** testy maja czułośc od 20 - 25mlU/ml więc same widzicie na testy za wczesnie więcej na ten temat: http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_k obiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych POLECAM: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3383502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** * Kiedy test wykrywa ciążę? większosć testów jest na tyle czuła,że wykrywa ciąże w dniu spodziewanej miesiączki- wykonanie testu z porannego moczu daje możliwości wczesniejszego wykrycia ciąży, ale testy całodobowe są czulsze *Kiedy zrobić test by mieć pewnosć, ze jest prawidłowy? Test wykonany 3 tygodnie po prawdopodobnym zapłodnieniu niezmiernie rzadko bywa fałszywie ujemy- takie przypadki należą do kazuistyki!! Są testy które można wykonywac juz 10 dni po domniemanym zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
Witam,od 2 tygodni mam wstręt do papierosów(a wcześniej rzucić nie byłam w stanie), stałam się obecnie bardzo podatna na zapachy,niektóre mi straszliwie przeszkadzają, mam lekkie mdłości, i nie jem wszystkiego bo mnie drażni, no i zmienił się kolor moczu.Od ostatniego współżycia minęło ok 25 dni.Tak prawdę mówiąc dostałam okres trochę za wcześnie w grudniu zaraz po współzyciu , i jeszcze tak intensywnego nie miałam, trwał tylko 3 dni.Teraz w sumie powinnam dostać ok 26 stycznia. Ale byłam bardzo niecierpliwa, biorąc pod uwagę dziwne objawy, robiłam test -negatywny, zrobiłam wczoraj z krwi no i się dziś okazało że 0,00 (( więc wychodzi na to że nie jestem....to skąd te objawy? czemu od 2 dni pokuwa mnie podbrzusze? czemu lekarz jak mnie wczoraj zbadał stwierdził że mam powiększoną trochę macicę, ale mam tyłozgięcie więc nie jest do końca pewny...? jestem zdezorientowana....jesteście w stanie mi odpowiedzieć na moje dręczące pytanie? czy 100 % na to że nie jestem ? :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsis
NIE WIEM JAK TO DOKłADNIE JEST ALE WIEM ZE JAK SIE STRASZNIE TEGO CHCE ALBO ODWROTNIE TO MOZNA NAGLE ODCZUWAć DZIWNE ZACHOWANIA ORGANIZMU.JA TEż TAK MAM CO MIESIąC PRAGNąC BYC W CIAZY CZUJE SIE GORZEJ I WSZYSTKO WSKAZUJE ZE TERAZ TO JUZ NAPEWNO. ALE TYM RAZEM SIE UDAłO NAPRAWDE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Potrzebuję porady. razem z noja mamą niepokoimi się, że mogę być w ciąży. Mówie niepokoimy się, bo mam tylko 16 lat. Współżyłam z moim chłopakiem przez trzy miesiące ( koniec lipca koniec sierpnia koniec wrzeżna(30 września). We wrześniu po ostetnis stosunku nie dostałam okresy bardzo się przestraszyłam mama zabrała mnie do finekologa. Panie doktro nie brała pod uwagę ostatnich stosunkó ponieważ powiedziałam jej ze kochaliśmy sie w zabespieczenie(prezerwatywa). Po badaniu ginekologicznym panie doktor stwierdziła jednoznacznie ze jestem w ciązy. dwa dni pózniej poszłyśmy na badanie USG jednak ono wykazało że ciąży nie ma. bardzo się ucieszyłam( badanie było wykonane tydzień po ostatnim stosunku) po kolejnym tygodniu wolałyśmy sie upewnic razem z mama i poszlysmy do lekarza. panie doktor nie miala 100% pewności wiec zostałam skierowana na badanie HCG. (badanie z dokladnicsia co do jenego dniazostalo wykonane po tygodnie i 4 dniach. Wynik to 3.48.i sprawa zostala zazegnana. ja jednak mam bardzo male i nieregularne okresy bardziej brazowo bordowe niz czerwone rosnie mi brzyszek duzi jem. Zrobilam test ciazowy a dokladniej dwa jeden pozytywny drugi negatywny. Nie bardzo wiem co mam o tym myslec nie myslalam o ciazy od ostatniej wizyty u lekarza wiec wukluczam strach i przewpazliwienie. czy to mozliwe ze na badanie HCG bylo poprostu zbyt wczesnie??? wiem ze jet to dosc pewna matoda sprawdzenia czy jest sie w ciazy, ale sama juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. Prosze Was bardzo o odpowiedz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zwracam się do Was z takim problemikiem: od miesiaca próbowałam z mężem zajść w ciążę, kochaliśmy się we wszystkie dni, nie patrząc na płodne i nie płodne. Okres spóźnia mi się 10 dni, robiłam test z moczu w 7 dniu spóźnienia miesiączki i wyszedł negatywny a ja miesiączki nadal nie mam (dziś jest 10 dzień), mam za to objawy ciąży, mdłości od 8 dnia, wymioty, osłabienie, a przeziębiona nie jestem. Chciałabym zrobić sobie test z krwi, tylko zastanawiam się czy może jest jeszcze za wcześnie, czy mam poczekać do piątku tzn do 13 dnia nie dostania miesiączki? I czy to że jak robiłam test z moczu, to nie robiłam go rano i na czczo ma znaczenie? bardzo proszę o rady... pozdrawiam Joanna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z problemem
czesc:) a czy taki test z krwi beta HCG cos kosztuje? potrzebne mi na niego skierowanie od ginekologa??jestem w ewentualnej ciązy niecały tydzień wiec za wczesnie nawet na zwykły test a chce wiedziec jaknajwczesniej powiedzcie co z tym testem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Narobiłam lipy oczywiscie. Ostatni okres miałam 26 stycznia, wczensiejszy 9 stycznia. do tej pory ani widu ani słychu. 10 lutego kochałam się zmoim byłym ;/ i gumka zziostała w srodku, ale on nie spuscil sie. bylismy pdo wplywme alkoholu wie cmu opadal,wiec wyadje mi sie,ze nwet nie byl w tym stadium tzyu oprzed orgazmem. nie doszedl. zorientowalam sie nastepnego dnia ze prezerwatywa została w srodku;/ zrobilam test po 2 tygodniah chchyba, byl ujemny, poszlam do ginekologa, pwoiedziala,ze nic nie ma. kolejna zrobila USG i powiedzaila,z enic nie widzi.... dala mi skierowanie na Beta HCG, bo pwoiedziala,ze tzreba sie upewnic, a wczensije starsznie rozrgulowalam okres pigulkami anty i postinorem ,wyjazdami. sam anie wiem . nie mam zasnych objawow...biały sluz mam zawsze. teraz bralam jakies globulk ina uplawy, bvo mam z tym zawsze problem. teraz sluz zrobil sie przezroczysty na maxa i czasmai w ogole go nie ma. dzisiaj o 19 sie dowiem. aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila21
hej czytam wasze wszystkie wypowiedzia i sięzastanawiam czy nie zrobić beta hcg ponieważjakieś2 tygodnie temu kochałam sięz chłopakiem i spóznia mi się okres dopiero 2 dzień może to za wcześnie ale wczoraj zrobiłam pre-test i wyszło ze nie jestem w ciąży (wykrywa już6 ale zrobiłam go wieczorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diduska
heyka:)mam pytanko...bo zrobilam sobie testy niby negatywne ale nie jestem pewna czy wszystko jest oki.bo 5dni po stosuku okres dostalam a drugiego nie ma;(jestem zalamana...od stosunku minely4tyg czy jest mozliwosc ze jednak w ciazy jestem?a i mam zamiar zrobic test z krwi....prosze o pomoc.... jednak w ciazy nie chciala bym byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
hej ja tez mam podobna sytuację, okres spoznia mi sie juz tydzień... ! zrobilam test na mocz i wyszedł negatywnie- zastanawiam sie nad BETA ale nei mam zadnych objawów... nie wiem co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
śmigaj i rób test bedziesz wiedziala jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Muszę pilnie stwierdzić czy jestem w ciąży (od tego zależy moja praca!) Staramy się o dziecko trzeci miesiąc. Jeżeli bym była to od około 1 tygodnia. Jaki jest najlepszy test moczowy-wykazujący tak wczesną ciążę? Czy na test beta hcg z krwi potrzebne jest skierowanie? ile kosztuje to badanie? ile się czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajap
i to jest BARDZO dobre pytanie! też proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola22
Mam pytanie: czy test B HCG można robić na czczo,? czy można po jedzeniu??i czy musi być skierowanie na ten test od lekarza???proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynka-jarzynka
nie ma znaczenia o której zrobisz b-HCG...nie musisz byc na czczo! Skieorwania lekarz niestety Ci nie da!!!! musisz zrobic prywatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika21-
za bete trzeba zaplacic na to nie daje sie skierowania nigdy ni bylam na tym badaniu, bo u mnie test paskowy ciaze pokazal 10 dni od ostatniego stosunku ktory wg obliczen mial byc w dniu owulacji zycze wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam ten test kosztowało to 35 zł ale to cena w Warszawie, a gdzie indziej może będzie taniej no i jak dziewczyny pisały idzie się bez skierowania i o dowolnej porze dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedna722
Witam cieplutko pisze do Was z pytaniem zrobilam dzis sobie test HCG Beta i wyszedl mi 1054 i Pani w labolatorium mi powiedziala ze jestem w ciazy. Prosze powiedzcie ze tak:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidlowo ja mialam w 6tc ok 700 a za tydzien ponad 7tys zdrowa ciaza podwaja srednio bete co dziennie powtorz wynik za np 5 dni i bedziesz wiedziec a wynik wsazuje wczesna ciaze jeszcze niewidoczna na usg dopiero zaczynaja sie dziac w twoim organizmiee zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hohoo
Proszę, napiszcie, co oznacza wynik bety hCG 7376? Który to tydzień? Proszę o odp. pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze Tato
Mam pytanie.Jak to jest u Was z ochota na sex w czasie ciazy?tzn czy macie ochote na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaczkowa
A ja ide odebrac dzis bete i mam totalnego stresa! Miesiąc temu poroniłam a teraz jest 35 dzien cyklu i okresu ani widu ani słychu. mam wszystkie objawy ciązy. Piersi mi odpadają, krocze puchnie. Brak apetytu i nudności. Jeden test pokazal ciąze a drugi zrobiony 4 dni pozniej juz nie. Denerwuje się, ze znow sie nie uda! Że znow strace moje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graska
co to jest flag;:poza;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia0807
odebrałam wczoraj wynik i mam beta-HCG 56320U/l, w którym tygodniu mogę być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×