Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość sabiene1989
Do Anuilka 2325 JA robiłam tan test bhcg w krwiodastwie.Bez skierowania płaciłam 18 zł.A jak jest skierowanie od lekarza gin to jest to za darmo w ośrodku w którym lekarz ma podpisaną umowe z NFZ.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
teraz ja prosze o porade...do ewentualnego zaplodnienia moglo dojsc 15-12 dni temu, spoznia mi sie kilka dni okres, mam jakies dziwne jasne uplawy, boli mnie lewy jajnik...zrobilam wiec test beta-HCG i wyszlo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
w maju, dostałam @ dopiero po 33 dniach a norma u mnie to 26, a ze były gorace akcje w połowie cyklu, stosunek przerywany a w sumie kilka... jakos tak wyszło:) tez test mi wyszedł negatywny, ale juz widziałam strach w oczach mojego chłopaka:D ale zachowywał się wzorowo:) pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
tylko ze mi wyszlo badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
ponizej 1,00 i teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn nina
Witajcie, dziewczyny nie wiem co mam myslec, zawsze mam regularne cykle co 26/27 dni, dzis jest 37 dzien cyklu, nie dostalam@, robilam 2 testy i wyniki wyszly negatywne. Rankiem mam mdlosci, wczoraj moj organizm dziwinie zareagowal na zapach ktory do tej pory nigdy mi nie przeszkadzal. Czy to mozliwe aby testy wyszly negatywne a ja bylabym w ciazy, czy tylko sobie ja wmawieam bo bardzo chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiene
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 / 5 - 50 4 / 4 - 426 5 / 19 - 7,340 6 / 1,080 - 56,500 7-8 / 7,650 - 229,000 8-12 / 25,700 - 288,000 13 -16 / 13,300 - 254,000 z tego co napisałaś to twój wynik świadczy,że na pewno nie jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiene
nn-nina. Zrób sobie badanie beta hcg.Wdedy będziesz miała wynik 100%...MOżesz mieć rozchwiany cykl hormonalny.Mi beta wyszła pozitiv,czyli,że jestem.Zaczęła tyć,itp.Poszłam do lekarza i okazało się,że nie jestem,bo mam bardzo mało progesteronu.Od kąd biore tabletki z progesteronem i do tego luteine na wywołanie okresy to zaczęłam spadać z wagi i powoli wracam do normy.Lekarz mi powiedział,że to badanie wyszło dlatego tak bo ten hormon wszystko zmieniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn nina
ale zastanawiam sie czy az dwa razy test moglby sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madunia123456
dziewczyny, beta z krwi daje wynik z dużym prawdopodobieństwem ALE NIE DAJE 100% pewności !!! Spotkałam się z dwoma przypadkami, kiedy dziewczynom beta z krwi wyszła negatywna - w pierwszym przypadku, badanie było robione 3 dni po terminie spodziewanej @, a wynik pozytywny dziewczyna otrzymała dopiero 8 dni później. w drugim przypadku beta wyszła negatywna w dniu spodziewanej miesiączki (czyli w 31 dc) a dzidzia ujawniła się dopiero w 39 dc podczas testu z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka2325
czesc dziekuje ze mi odpisalas,wiesz ja jestem szczesliwa jak narazie nie jestem w ciazy nie ten czas,kurcze okres mi sie spoznial i postanowilam isc do ginekologa bo stwierdzialm ze ona mi cos doradzi. najlepsze bylo to ze poszlam juz o 13 a ona przyjmuje od 15 chociaz i tak bylam juz 3 w kolejce,balam sie okropnie przyszla punkt 15 postanowilam isc jeszcze siku i tu nagle patrze okres !!! jezu bylam w siodmym niebie co za szczescie,wyszlam zastanawiam sie pozniej tylko co pomyslaly kobiety w poczekalni o mnie, nic trudno bede teraz ostrozna z tym nie ma zartow!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejka 1111
witajcie dzis mialam robiona bete i wynik 84,75 nie wiem jakie normy sa poniewaz na kartce sa normy dopiero od 5 tyg.owulacje mialam 15 dni temu i robilam 2 testy ciazowe oczywisc ie pozytywne.prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a jak jest w sytuacji gdy bierze sie tabletki antykoncepcyjne i zrobi sie test beta hcg czy one mają na to wpływ? Zrobiłam dwa w odstępie 2 tyg( wczoraj drugi) bo podejrzewałam ciążę,wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiizuuuniaaa
Hej kobietki widze ze Wy sie tu niezle orientujecie, wiec sie Was poradze. Oto moja historia w skrocie - 09.07 mialam zabieg usuniecia ciazy :( lekarz powiedzial ze do 40 dni powinien przyjsc okres, nie przyszedl, wczoraj minelo 48 dni, poszlam do lekarza z nadzieja ze moze jestem w ciazy, bo jakos dziwnie sie czuje, ale on mnie zbadal, zrobil usg i powiedzial ze raczej nie jestem, kazal zrobic beta hcG. wynik wyszedl 7,11 i lekarz powiedzial ze nie jestem w ciazy przepisal tylko duphaston na wywolanie okresu... Ale ja przez ostatnie kila dni mam takie same objawy jak podczas pierwszej ciazy, wiec juz sama nie wiem Co o tym sadzicie, moge jednak byc w ciazy??? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawax
Cześć sama już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ... może ktoś z was mi coś odpisze... 2 tygodnie temu zrobiłam pierwszy test, który wyszedł pozytywnie (poranny mocz ponieważ byłam przed okresem) więc pędem poszłam do lekarza który wypisał skierowanie na badania (dla kobiet ciężarnych) i kazał zgłosić się za 2 tygodnie bo teraz to nie było by i tak nic widać, ale tego samego dnia co robiłam badania dostałam @ 4 dni przed terminem spodziewanej. Czytając wasze forum wiedziałam już co to oznacza... ale 3-4 dni po @ (czyli dziś) znów zrobiłam test i znów wskazywał 2 kreski znów zaczęły boleć mnie piersi (ale inaczej niż przed okresem), mam nudności i jestem cały czas zmęczona.... proszę napiszcie czy nadal mogę być w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że możesz być w ciąży, znam przypadki gdzie kobiety [przez pierwsze 3 cykle w ciąży miesiączkowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka777
cześć, jestem w ciaży - po raz drugi. Pierwsza ciąża obumarła w 12 tyg. teraz jakiś 6 tydzień. beta 05.09. 6 400 po 4 dniach 20 900 lekarka mnie nastraszyła że po zabiegu często zdarza się ciąża pozamaciczna. Czy z bety to jakoś widać może? wie ktoś coś na ten temat. Strasznie się denerwuje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_87_1987
Z tego co słyszałam to w przypadku ciąży pozamacicznej wynik bety ciągle się zmienia (raz rośnie, raz spada) Ja dzisiaj byłam u gina bo od jakiegoś miesiąca może dwóch mam objawy takie jak przy pierwszej ciąży ale normalnie mam @, test wyszedł negatywny. Lekarz po badaniu stwierdził że mogę być we wczesnej ciąży więc wysłał mnie na bhcg... Zastanawiam się czy w zwykłym labolatorium zrobią mi te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobią Ci w każdym laboratorium tylko musisz sprawdzić w jakie dni. U mnie np w poniedziałki i czwartki tylko i kosztuje to 30 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciąży pozamacicznej to z tego co wiem to albo beta hcg wzrasta nieznacznie albo stoi w miejscu . Robiąc musisz porównywać z wynikami wypisanymi na karcie która otrzymujesz, tam sa podane wartości jakie powinny być w danym tygodniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulas28XX
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! OSTATNIĄ @ MIAŁAM 2 LIPCA I TRWAŁA AŻ 9 DNI. DO DZIŚ NIE DOSTAŁAM @. 28 SIERPNIA BYŁAM U GINA I POWIEDZIAŁ MI, ŻE WSZYSTKO JEST POWIĘKSZONE I JEST TO OBRAZ WCZESNEJ CIĄŻY, ALBO ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ @. MIJA TRZECI TYDZIEŃ A @ ANIIDU, ANI SŁYCHU. DODAM, ŻE NA POCZĄTKU WRZEŚNIA ROBIŁAM TEST Z MOCZU I NIC MI NIE WYKAZAŁ. MAM PEWNE DOLEGLIWOŚCI, GŁÓWNIE MDŁOŚCI, A W PIERWSZEJ POŁOWIE SIERPNIA BÓLE PODBRZUSZA. DZIŚ ZROBIŁAM BHCG I JUTRO MA BYĆ WYNIK. BARDZO SIĘ BOJE...... CO O TYM SĄDZICIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulas28XX
DODAM, ŻE LEKARZ KAZAŁ CZEKAĆ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaa
Czekaj na wynik i wtedy sie wszystko okaze... Ja mialam baardzo podobna sytuacje do Ciebie i dzis robilam test bhcg... Moj wynik to 2826 i nie bardzo umiem to zinterpretowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chciałam się poradzić i jesli to mozliwe to prosze o szybka odp. tydzień temu byłam u ginekologa i zrobił mi usg dopochwowe i sttwierdził niewielka ilość płynu za macica macica jest powiekszona mam jajnik powiekszony o 5 cm pęcherz równiez i jest bardzo napełniony co mówi o ty żę bardzo często sikam troche mi brzuch urosł piersi są bardzo duze pojawiły sie małe rozstępy gdzie nigdy ich nie miałam a mam zreguły małe piersi bolą okres dzisiaj miał być ale nie ma a ztego co wiem to nie zawsze to świadczy o ciązy ogólnie lekarz stweirdził ze za wczesnie zeby powiedzie na 100% ale najprawdopodobniej jestem robiłam bhcg i było 0 ale ówniez wiem ze to moze mówic o niskim stezeniu tego hormonu lub o dośc wczesnej ciązy przytyłam prosze o szybką odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulas28xx
UZBROJ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ..... NIE JESTEŚ SAMA W TEJ SYTUACJI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NA COŚ CZEKA I WIEM, ŻE TO JEST NAJGORSZE. ZA PARE DNI ZRÓB TEST Z MOCZU, A POTEM MOŻE ZNOWU BHCG JAK NADAL NIE BĘDZIE @. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulas28XX
NO TO MAM WYNIK I WIELKĄ ZAŁAMKE BHCG WYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulas28XX
BHCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×