Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość panterzysko
oki oki napewno jutro sie odezwe zaraz po tym badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam na czczo, byłam po południu dzień po terminie @ i wynik był wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
O kurcze to znaczy ze jak bym poszla na te badanie po 1 dniu spozniania sie okresu to wynik badania B-HCG tez by mi juz potwierdzil ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chyba że masz bardzo nieregularne cykle, jakieś zaburzenia albo coś w tym rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
Robilam sobie przed godzina tet i wyszlo mi ze nie jestem czy badania moga wykazac ze jestem w ciazy?? z ktorym wynikiem mam sie bardzioej liczyc,ktory jest bardziej wiarygodny?? badania krwi czy test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRóLIK 78
Witajcie, to pierwszy raz gdy wchodze na forum. Staramy sie z mezem o dziecko pierwszy miesiąc ponieważ wczesniej jakas idotyczna lekarka prawie wmówiła mi autoimmunologiczne zapalanie wątroby które miało skończyc się biopsją wiec 4 miesiące czekałam az sie wyjasni. Na szczescie okazało sie to nieprawda ( wykluczona przez 2 innych lekarzy) i teraz zaczelismy. A więc 21.04 miałam ostatnią @, testy owulacyjne wykazały dodatni wynik w 16 d.c jednakze zaczelismy starania wczesniej-od 14d.c do 18 dc po południu. Wczoraj minał dzien w ktorym powinnam dostac @- oczywiscie nie wytrzymałam i robiłam testy ciązowe ( 2szt)- ostatni wczoraj - ale w południe- i wyszly negatywne. Dzis jest wieczór, @ nie ma ale cały czas dziwnie bokli mnie podbrzusze raz z lewej raz z prawej strony,krzyz oraz mam b uwrazliwone piersi zimno mi w nogi, spac strasznie mi sie chce- czytałam jednak ze u niektorych z Was te objawy były mimo ze nie byłyście w ciazy. Mam stracha isc spac w obawie ze dostane @, z drugiej strony chciałabym jutro isc jak najszybciej zbadac HCG, czy to nie za szybko? Moze powinnam poczekac skoro testy wyszly negatywne moze poczekac na @? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za szybko, możesz spokojnie zrobić betę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRóLIK 78
dzieki, dodałas mi otuchy. Wiec jesli nic sie nie zmieni rano jade na badanie, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROLIK 78
Przez ten długi weekend, i to ze badanie wysyłaja do Poznania wynik dopiero w Piatek ;-(. Cała wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, a gdzie to takie zwyczaje? toż to faktycznie wieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROLIK 78
w pierwszej stolicy - cudnym miescie Gnieznie . Mogłam pojsc do jakiegos szpitala, tam na pewno maja na miejscu wszystko a ja skorzystałam z takiego małego laboratorium w ktorym zawsze robie badania, a oni na miejscu wykonuja tylko te najprostsze. Nigdy mi sie raczej tak nie spieszyło i nie pomyslałam ;-) Cóż, czekam ale trudno wytrzymac w tej niepewnosci bo dzis nastepna kumpela ( probowala rok) mi zakomunikowała ze ma 6 tygodniowa fasolke. A to juz druga fasolkowa informacja w tym tygodniu , z tym ze obydwie dziewczyny byly juz 2tyg po planowanym @ i u nich najpierw testy wypadly na 2 kreski :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
Dziewczyny bylam dzis na tym badaniu ale wynik mam niestety dopiero jutro po 14...mam nadzieje ze bedzie pozytywny :) nie moge sie juz dovzekac wiesci ze bede mama bo bardzo bym chciala :) trzymajcie kciuki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
Witajcie! Robilam rano kolejny test i wyszlo ze nie jestem w ciazy....juz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterzysko, jak odbierzesz wynik bety nie będzie wątpliwości... po tylu dniach po terminie @ zwykły test tez powinien pokazać ciążę, ale różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
Niestety wlasnie przed momentem dostalam @ i juz watpie w to ze moge byc w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie, przykro mi... ale starnka są przyjemne, więc powodzenia wam życzę w następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterzysko
Dzieki wielkie baderka...i odebralam juz te wyniki i tez sa negatywne...a mam takie pytanie bo juz nie wiem czego sie zaczepic...czy zaraz po @ kochajac sie mozna zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI POMOCY!!SPAŁAM Z MOIM FACETEM 06.05, 20.05 robiłam test była kreseczka ale taka jaśniutka następnego dnia ROBIŁAM BETE WYSZŁO MI 155mlU/ml!!MAM NIE REGULARNY OKRES WIĘC CIĘŻKO MI OKREŚLIĆ CO I JAK ,BOLĄ MNIE PIERSI, MAM ZAWROTY GŁOWY I ŚPIE I ŚPIE I ŚPIE!!!CZY TO ZNACZY ŻE SIĘ UDAŁO????DZIUĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ POZDRAWIAM ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE TO CIĘŻKO MI OKREŚLIĆ BO MAM NIE REGULARNY ALE WG ZESZŁEGO MIESIĄCA TO GDZIEŚ O 5 DNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKOWAĆ DZIĘKOWAĆ!!!NAJFAJNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO ŻE WŁAŚNIE 06.05 PODJELIŚMY DECYZJE O DZIDZIUSIU I KURCZE JAK BY SIĘ UDAŁO TO NORMALNIE SZOK!!!!TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko zgłosilam pomadkę
czytaj CLARKĘ do wykasowania! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mehe hehe
kotuś, jak przeczytasz kilkanaście razy dziennie na temat urojeń osoby o wdzięcznym nicku (tutaj) pomadka roz, to zrozumiesz skąd odpowiedzi osoby z nickiem do idiotki wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadi
Witajcie dziewczyny.... widze tu tyle cennych porad, mam nadzieje ze i mi pomozecie. Czy jesli zrobilam test bhcg z krwi po 13 dniach od stosunku (wynik ponizej 1 - czyli negatywny) to czy moge byc pewna wyniku? W laboratorium powiedziano mi iz maja tam najlepszy sprzet i badanie wykrywa ciaze juz po tygodniu od owulacji. Wiec jesli owulacje mialabym kilka dni po stosunku to i tak juz by wykrylo?? Na wyniku sa tez podane norny bhcg, i dla 3 tygodnia od ostatniej miesaczki (a w tej fazie teraz jestem) przy ciazy jest 5-50 a u mnie wynik ponizej 1. Tego samego dnia dostalam miesiaczke ale wystapila 4 dni wczesniej... mniemam ze ciazy brak ale prosze o potwierdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia21k7
Witam mam pytanie czy bhch które wynosi 2 może oznaczać ciąże???Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminum122
Witam wszystkich. Mam duzy problem. 2 tygodnie temu zrobilam pierwszy test ciazowy - wynik byl pozytywny. Dla pewnosci po paru dniach zrobilam nastepny - rowniez byl pozytywny. Wszystko byloby dobrze, gdyby nie pojawilo sie lekkie plamienie. Poszlam szybko do lekarza. Zrobil mi USG dopochwowe i 90% wykluczyl ciaze. Chyba, ze byly to pierwsze dni ciazy - dlatego nie mogl stwierdzic jej w 100%. Natomiast doszedl do wniosku, ze mam zapalenie prawego jajnika i zapisal antybiotyk, ktorego nie zaczelam zazywac z uwagi na mozliwosc ciazy. Byla to juz moje decyzja bez konsultacji z lekarzem. Minely juz 2 tygodnie a ja caly czas mam plamienia i dziwne bole podbrzusza. Zaniepokoilo mnie to i ponownie poszlam do ginekologa (innego), ktory stwierdzil ze to wczesne poronienie choc ciazy tez nie wykluczyl. Ja sama juz mam metlik w glowie. O zapaleniu jajnika nie bylo juz mowy - lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok. I w zwiazku z tym mam pytanie: jak dlugo moze trwac krwawienie (lekkie) poronne? Czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy pozamacinej, ktorej USG po prostu nie wykazalo?? Czy jest jakas szansa, ze jestem w normalnej ciazy?? Dodam, ze od czasu pojawienia sie krwawienia bola mnie piersi.A ostatni okres mialam 14 maja. Blagam o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198931
witam was ja robiłam sobie badanie hcg i wyszło 14.56 ale na ułezgie nie wykryło ciży czy to jest ciąża czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
ile ty masz lat???? USG!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia198931
mm19 lat i dwuletniego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka2325
czesc okres mi sie spoznia 5 dni robilam juz 2 testy ciazowe wyszly negatywne,a okresu nadal nie mam ogolnie czuje sie dobrze. gdzie sie robi ten test beta hcg i czy trzeba miec jakies skierowanie ? musze sie jakos dowiedziec co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×