Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość monisiak91
Nie wiem lekarze mówią tylko że to genetyczne problemy, ide do lekarza w piątek i nie wyjdę od niego dopóki nie dostanę skierowania na badania i to jakieś konkretne, moja babcia poroniła raz, moja mama tez poroniła, wieć rozumiem genetycznie ze mogłam poronić ale nie dwa razy....nie mam siły...ja wiem jestem młoda i całe życie przede mną...ale dlaczego spotyka mnie takie zło....dlaczego któś daje mi to maleństwo i odpiera od razu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, rozumiem Twoją tragedie bo sama prze to przechodziłam i ciąże pozamaciczną też mi wycieli z jajowodem, ale nie moge czytać tych bredni że ktoś Ci daje dziecko i zabiera? Kto? Bóg? To nie jest miejsce na teologiczne rozprawy. Ale Bóg nie jest katem, żeby Ciebie tak poniewierać i zabijać dziecko, którego serce dopiero co zaczyna bić. Musisz wziąć się w garść. Iść do lekarza. Weź skierowania na wszystkie możliwe badania. Zrób posiew z pochwy. Może masz jakąs bakterie któa uniemożliwia rozwój płodu (u mnie kleżanka w pracy 3 ciąże poroniła, bo jakieś swiństwo miałą). Z tego co wiem na dziś miałą termin rozwiązania 4 ciąży. A może sie przedzwignełaś? Głowa do góry z tego co piszesz jesteś bardzo młoda. Pamietaj że nerwy to zły doradca. 3maj sie i bądz dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas81
Hej dziewczyny,jestem nowa.Ale i ja chcę podzielić się z Wami moimi problemami.W tym roku skończyłam 31 lat.I wiem czym kobitka starsza tym gorzej z zajściem.Przekonałam się na Własnej skórze.Z mężem staraliśmy od roku o dzidzie :) Było ciężko bo dopiero w czerwcu Nam się udało-ale niestety początek 8 tyg i stało się poroniłam(łyżeczkowanie) :( StrasZnie to przeżyłam bo tak długo się staraliśmy a tu takie coś.Ale mój ginekolog powiedział że 3 mięsiące odczekać i znów się starać.Wspomnę że cały czas biorę kwas foliowy.No i się udało nie chcę zapeszać bo to początek(38 dzień cyklu) ale i tak się bardzo cieszę.W czwartek miałam robioną beta hcg i wyszło 7050.0 miu/ml no i wczoraj 26026.0 miu/ml.Mam nadzieję że przyrost w normie po tych paru dniach :) Wspomnę że przy 1ciąży w 35dc miałam tylko 776.3 miu/ml.Pózniej nie wiem czy wzrastało bo nie miałam powtórki.Teraz w piątek idę do mojego ginka i zobaczymy co mi powie czy zrobi mi usg w sumie juz 6 tydzien zresztą zobaczymy.Martwię się trochę bo od paru dni pobolewa mnie brzuszek tak jak przed okresem ale boli chwilę i przestaje! Czy Wy też tak miałyście/?Nie wspomnę o bolących piersiach i sikaniu co godzinę ;P Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :> monisiak91-uda Wam się na pewno trzeba tylko wierzyć :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
do pokahintas81 kochana prosze cie nie zamartwiaj sie.ja mialam podobna sytuacje do twojej.co do bety to kazda kobieta ma indywidualne wyniki.dlatego najwazniejsze jest to ja przyrasta,nie mozna tych wynikow porywnywac z innymi ponieaz po to sa wartosci referencyjne od do.poza tym bole podbrzusza jak na okres piersi i bieganie do łazienki to normalne.ale oczywiscie zapytaj(powiedz) o tym lekarzowi.napewno ci powie to co ja.ale wiem ze tak jest lepiej,czujesz sie pewniej.i nie zmaarwtiaj sie nie przemeczaj.3 pierwsze miesiace sa najwazniejsze,tu wszystko sie zaczyna tworzy sie.bedzie dobrze.ale oszczedzaj sie i postaraj sie tyle nie myslec. a do monisiak.kochana nie mow ze ktos ci obiera malenstwo.to napewno nie tak,Ineskapineska2010 ma racje.porob badania.posiewy.jest wiele naprawde wiele przypadkow gdzie wlasnie chodzi o jakas bakterie itd.oczywsice daj znac i badz dobrej mysli.Pozdrawiam was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokahontas81 nie możesz porównywać bety z jednej i drugiej ciąży, nawet w tych samych dniach cyklu ponieważ nigdy tak naprawde nie będziesz ani Ty ani ginekolog prawdziwego wieku ciąży. Nie wiesz kiedy doszło faktycznie do zapłodnienia a kiedy do zagnieżdzenia. Czasami do zapłodnienia dochodzi w ten sam dzien w którym miejsce miał stosunek a czasami 2 dni później ale to już robi dużą różnicę. Czasami pierwasza beta robiona pokazuje brak ciąży a za 2 dni wynik może być już inny :) nie martw sie bólami to normalne, ale też sie nie przemęczaj, idzi do lekarza zobaczysz co Ci powie i też nie zamartwiaj się jak pomimo 6tego tyg nie będzie słychać bicia serca. Bo może to sie tylko Tobie wydawać że to jest 6tc. A ciąża może być młodsza, Gratuluje z całego serca. Dziewczyny za tydzień moja Elena kończy 5 miesięcy a mi sie wydaje, ze wczoraj byłam na porodówce :) Graga jak tam u Ciebie? Chłopcy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokahontas81
Wiem dziewczyny że w każdej ciąży inny przyrost beta hcg.Ale ja w 1 ciąży nie wiedząc że oczywiście w niej jestem bo to gdzies byl 2 tydzień. Brałam mocny antybiotyk bo miałam zapalenie płuc i myślę że to może przez to ciąża już gorzej się rozwijała i beta hcg wzkażnik osłabilo.Ale to są tylko moje domysły- a jak było naprawdę tego nikt nie wie :) buzki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
no w kazdym badz razie badz dobrej mysli. Ineskapineska juz 5msc ? ale to zlecialo:) Slodziutka ,pewnie juz jest coraz fajniejsza.zazdroszcze:) Niech rosnie zdrowo:) No wlasnie graga co tam u ciebie? jak twoi chlopcy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za pamięć:) chłopcy - odpukać - zdrowi:) ale czasu brakuje na wszystko, są takie dni ze jestem sama w domu i musze z młodszym isc i odprowadzic starszego do przedszkola - a wyobrazcie sobie jak to wyglada jak sie karmi takie malenstwo piersia i on je pol godziny:) a potem jeszcze te ubieranie... ech nie lubie tych dni:) a potem jeszcze po niego trzeba isc do tego przedszkola:) wiec wtedy zupelnie nic nie porobie:) a tak to jeszcze remontujemy chlopca pokoj - juz jest pomalowany, łóżko piętrowe juz kupione i poskladane:) jeszcze tylko musimy meble przeniesc, dokupic kilka pierdol na wykonczenie i bedzie ok:) i teraz w zasadzie bedziemy mieli 3 pokoje do dyspozycji - nie wyobrazam sobie tych co w jednym mieszkaja bo mi sie wydaje ze ja mam malo miejsca:) wyobrazcie sobie ze u mojej bratanicy w przedszkolu panuje szkarlatyna, a mysmy byli u niej 1,5 tygodnia temu na urodzinach i sie zastanawiam czy wtedy moji chlopcy mogli by sie od niej zarazic... boje sie troche bo ta chorobe wywoluje paciorkowiec, a dla takiego maluszka paciorkowiec moze byc grozny...;/ mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:) dziewczyny glowy do gory i prosze mi sie tu nie stresowac, wiem ze to ciezkie ale na prawde pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska, moj ma 1,5 miesiaca a tez mam wrazenie jakbym wczoraj byla na porodowce:) ach i nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje, ale moj chlop rosnie w zawrotnym tepie:) wogole wyglada na 3 miesieczne dziecko:) moze dzieci teraz tak szybko rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka25 ja miesiąc po laparoskopii (również ciążą jajowodowa) próbowałam się kochać z mężem, delikatnie oczywiście, co skończyło się takimi boleściami brzucha, że wyłam na głos. Ból był nie do wytrzymania, naszprycowałam się tabletkami, nie spałam całą noc :( Lepiej odczekaj jeszcze tydzień lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka25
Doszłam do wniosku że nie będę się śpieszyć i poczekam. 19grudnia mam usg i zobaczymy może pod choinkę się pomisiamy. Z dnia na dzień mam w sobie większą siłę i chęć do ponownego starania się o dzidzię. I coś czuję że od nowego roku będę sypiać z nogami w górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaql
Witajccie:) moj wynik to 130 czy to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
wszystko wskazuje na to ze to wczesna ciaza.sprawdz np. po 48h powinna wzrosnac dwukrotnie.conajmniej.liczy sie jak przyrasta beta(bo rozumiem ze o ten wynik pytasz).a bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Hej dziewczyny co u was kochne? Ja samopoczucie? Ja zaczynam 7msc i powiem wam ze kiepsko sie czuje:(:( a dzisiaj to juz szczegolnie....:( jeszcze czeka mnie w tym tygodniu badanie przed i po obciazeniu glukoza:( o wynikm sie nbie martwie tylko te czekanie 2godz jest wyczerpujace nie mowiac o tym ze musze wziasc swojego 3latka ze soba:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta84
Witam Potrzebuję pomocy, mam wyniki z krwi beta HCG - wynosi 4902,0 może mi ktoś powiedzieć co oznacz ten wynik? Dziękuje za pomoc. Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erertr4tr54
do Edyta84 Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 wychodzi, ze 6-7 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta84
do erertr4tr54 na wynikach badań ma taki inf. 3tydz. 5,8-71,2 mlU/ml 4tydz. 9,5-750 5tydz. 217-7138 6tydz. 158-31795 7tydz. 3697-163563 8tydz. 32065-149571 9tydz. 63803-151410 itp według tej rozpiski w którym mogę być tyg. Na dole wyników jest inf. test ciążowy (+); Ciąża? - Nie ; Cz taka inf. jest zawsze podana ja nigdy nie miała takich badań wie dlatego się pytam. Bardzo dziękuje za pomoc. Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Gratuluje bedziesz mamusia:) jak najszybciej udaj sie do swojego lekarza:) Pozdrawiam i daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 81
hej dziewczyny . Udało się chyba :) 1 inseminacja 24 listopada. 3 testy pozytywne. 7.12 beta 97 a dzisiaj juz 227 :) jutro lekarza. Jestem w szoku ale szczęśliwa oby wszystko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta84
Hej dziewczyny ja idę w piątek do lekarza, mam nadzieję że będzie ok, odezwę się w piątek i dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 22
Hej, jestem tu nowa :) u mnie do możliwego zapłodnienia doszło13-14.10 (w dniach płodnych), do dnia dzisiejszego innej możliwości zbliżenia nie było. Dostałam normalnie dwie kolejne miesiączki wyglądające normalnie. Męczą mnie jednak od czasu do czasu nudności. Tak więc od listopada zrobiłam do dnia dzisiejszego 10 testów ciążowych, wszystkie negatywne. Odebrałam też dziś bhcg wynik 16,6. Kobieta w laboratorium powiedziała, że to chyba zaburzenia hormonalne. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 22
Ineskapineska2010 dziękuję Ci bardzo. bhcg oczywiście mam zamiar powtórzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 22
Ineskapineska2010 odebrałam powtórną betę, wyszlo poniżej 0,1 wiec wynik musialbyc jakis niezbyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ok 3 tyg temu mialam normalnie okres. wczoraj pojawik sie znowu co mnie bardzo zaskoczylo bo mam bardzo regularny. po paru godzinach zniknal i zaczelo mnie to zastanawiac zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie zrobilam.drugibi tak samo ciaza. zrobilam tez badanie krwi wynik to hcg beta 728,90 mIU/ml no i niby ciaza ale wiecsorem znowu dostalam okres i nie wiem juz co o tym myslec. wyniki mogly byc czyms zafalszowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo wczesna ciąża idz jak najszybciej do lekarza żeby nie było za późno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
dokladnie idz czym predzej do lekarza zeby nie bylo za pozno.i daj znac.a ja dziewczyny jestem w 29tygodniu ciazy i od wtorku mam silne skurcze nieregularne ale strasznie bolesne.Byłam dzisiaj u lekarza i dala mi nieszczesna Luteine na podtrzymanie ciazy magnez i no-spe forte.a jak to nie pomoze to wypisala skierowanie do szpitala.oby to nie nastapilo bo nie moge sobie na to pozwolic.Jestem sama z synkiem 3 lenim :( koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to nie okres kobieto a krwawienie, nie czekałabym na wizyte u lekarza tylko jechała do szpitala na izbe. Edyta trzymaj się dzielnie. Postaraj sie odpoczywać, położ małego i leż sama dużo. 3mam za was obie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady ale niestety za pozno lekarz nie wyklucza ciazy pozamacicznej musze zniwy bhcg zrobic za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×