Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość edyta1988
i jak po wizycie u gun...??? No musi minac ta granica....ale badz dobrej mysli to ze raz sie nie udalo nie znaczy ze tym razem ma byc tak samo....a napewno bedzie dobrze i razem bedziemy cieszyc sie ciaza:) mi leci juz 18tc wiec i Tobie tego zycze z calego serca....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
cieszę się razem z Tobą ;) naprawdę! to takie miłe czytać takie pozytywy, że komuś się udaje ;)...gin wydrukował mi zdjęcie małej kropki, heh...na początek, oczywiście za wcześnie by cokolwiek mówić ale potwierdził, ze ciąża faktycznie jest i to na swoim miejscu. Dostałam stos recept w tym oczywiście luteiny ciąg dalszy ale także zastrzyki w ampułkach "fraxipa......" do stosowania codziennie w brzuch ;( massakra, na samą myśl mam pietra. Jutro mam podjechać do niego do przychodni to pielęgniarki pokażą mi jak sobie samej sobie dawać ale co tam, jeśli tylko choć trochę pomogą to będę je robiła z uśmiechem na ustach ;) a podobno mają działanie przeciwzakrzepowe i poszerzające naczynia krwionośne, które docierają do zarodka.....a potem na kontrolę 18stego .....a zatem po raz kolejny zaczyna się życie z kalendarzem w ręku. Jeszcze raz bardzo serdecznie Tobie gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej dziewczyny widzę ze durzo się tu pozmieniało, gratulacje dla Enki ciesze się z Tobą, ja też poroniłam w 8 tygodniu było to w lipcy br. i też sie staramy w zeszłym miesiącu nic i byłam bardzo załamana a teraz mam płodne no i staramy się, mam nadzieje że w końcu się nam uda bo tak bardzo już pragniemy tego malenstwa, a najgrosze jest to że zawsze jak ja mam płodne to moj mąż ma na noc do pracy, i jak tu się skupić za dnia....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej dziewczyny widzę ze durzo się tu pozmieniało, gratulacje dla Enki ciesze się z Tobą, ja też poroniłam w 8 tygodniu było to w lipcy br. i też sie staramy w zeszłym miesiącu nic i byłam bardzo załamana a teraz mam płodne no i staramy się, mam nadzieje że w końcu się nam uda bo tak bardzo już pragniemy tego malenstwa, a najgrosze jest to że zawsze jak ja mam płodne to moj mąż ma na noc do pracy, i jak tu się skupić za dnia....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej dziewczyny widzę ze durzo się tu pozmieniało, gratulacje dla Enki ciesze się z Tobą, ja też poroniłam w 8 tygodniu było to w lipcy br. i też sie staramy w zeszłym miesiącu nic i byłam bardzo załamana a teraz mam płodne no i staramy się, mam nadzieje że w końcu się nam uda bo tak bardzo już pragniemy tego malenstwa, a najgrosze jest to że zawsze jak ja mam płodne to moj mąż ma na noc do pracy, i jak tu się skupić za dnia....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
Monisiak, życzę nam wszystkim by sie udało i nie na chwilę a do samego końca i oby beta już nam nie spadała! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Napewno wam sie ud...mi sie udalo...wam tez....Kochane musimy trzymac sie razem,dzielic sie smutkami i radosciami..wtedy jest łatwiej wiem z własnego doświadczenia...Pozdrawiam was mocno i zycze samych dobrych dni:)i Dobrych wiadomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Dziewczyny dzieki za wsparcie, jesteście cudowne....ehh, mam nadzieje że w tym miesiącu wkoncu sie nam uda, tak bardzo już chcemy tego maleństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
Witam. Piszę bo mnie coś zagryzie. ostatni okres miałam 24.08 cykle 28dni robiłam 3 testy ciazowe i na każdym blade kreseczki sie pokazały. 5.10 zrobiłam bete i wynik 109.2mlU. Ginek mi wyliczyła ze to powinnam być w 6tc ale beta jest za niska i ze to moze byc pozamaciczna lub bardzo wczesna np 2tc. Usg nie pokazalo nic. zadnej kropki ni nic. Zaraz zwariuje staram sie juz ponad dwa lata nie wiem co juz myslec. teraz bete w czwartek bede robila... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
zrób jeszcze raz HCG beta i zobacz czy, i ile przyrosło, dziewczyny wcześniej napisaly, że po 48 h powinna wzrosnąć co najmniej 66 % a po 72 h co najmniej 114%.. może wszystko się opóźniło, może ten cykl miał wynosić więcej dni i owulkę miałaś dużo później..najważniejszy jest przyrost hormonu i wiesz co, może zbadaj też ilość progesteronu, ten wskaźnik dużo powie nawet o tym czy ewentualnie faktycznie mogłaby to być CP...mam nadzieję, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina musisz poczekac na wynik tej drugiej bety i potem można robic dodatkowe badania, moze rzeczywiscie jest to wczesna ciaza... no ale gin nie widzial nawet pecherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Katarina nie martw sie na zapas...wiem łatwo mi mówić ale ja miałam bardzo podobna sytuacje teraz.@ wskazywala ze ciaza powinna byc starsza a beta odwrotnie....ja mialam pierwszy wynik 24.8 ale roslo prawidlowo...to jest najwazniejsze jak rosnie i czy rosnie.przeciez kazda kobieta ma inny organizm itd.sa normy od do wiec nie mozna sie trzymac jednego wyniku.bedzie dobrze napewno.Daj znac.Ja tez sie zamartwialam a juz 18tc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
Trochę mnie te usg zbiło z tropu że nic nigdzie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
no rozumiem cie ale jezeli to b.wczesna ciaza to nic nie wykryje.pecherzyk widac ok 5-6tygodnia na dobrym sprzecie usg.Bedzie dobrze...nie miej...postaraj sie nie miec czarnych mysli...ułozy sie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
No tak trochę lżej mi się zrobiło. Mam nadzieje, że to naprawdę wczesna ciąża. Na początku września zmieniłam pracę i miałam trochę nerwowych dni i ogólnie zmiana klimatu... Może coś się poprzestawiało. Ogólnie czuję się dobrze mam czasem delikatne zawroty głowy i boli mnie brzuch i piersi jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj się !
ja bete pierwsza miałam negatywną a po 2 dniach poszłam do ginekologa i zobaczył ciąże po 3 dniach od tego zobaczyłam dopiero bladą kreskę na teście a dzisiaj dobiero ponad 1000 beta :). Nie chodz na badania codziennie bo stracisz mase kasy to są głupie rady neurotyczek :) umów się na kolejną wizyte za jakieś 2 tyg a do tego czasu ciesz się ciążą :) musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Nerwy to zły doradca:( Napewno moglo byc to czynnikiem opozniajacym @.a bole brzucha na poczatku ciazy spowodowane sa tym ze macica przygotowyje sie,organizm rowniez.zawroty glowy normalne...nie zamartwiaj sie.jeszcze troszke i zobaczysz upragniona fasolke a z czasem swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
dziś zrobiłam bete. wynik 315,8 jutro wizyta u gina ciekawe czy dalej bedzie uwazac ze to pozamaciczna czy uslysze ze to wczesna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Zalezy od lekarza...ja robilam powtarzalam bete 4razy zanim mi powiedzial ze to ciaza.....zalezy jaki lekarz...ale widzisz kochana rosnie prawidlowo wiec nie martw sie na zapas..:) Daj znac co gin.pow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
dzis gin powiedziala ze to chyba faktycznie wczesna ciaza skoro beta rosnie. teraz we wtorek jeszcze raz beta i o ile dobrze rozczytalam co nabazgrane to progesteron? do zbadania. a czy delikatnie rozowy sluz to normalne? bo dzis wlasnie takowy zaobserowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Tak to normalne o ile to naprawde delikatne,choc zdarzaj sie rowniez plamienia to mimo wszystko trzeba powiedziec o tym lekarzowi.nie forsuj sie postaraj sie jak najwiecej odpoczywac..wiem co mowie. co do tego sluzu to mowia ze normalne bo organizm sie przygotowuje na nowego lokatora:):) wiec spokojnie ale w razie jak sie nasili nie wahaj sie tylko do lekarza...no i beirz caly czas kwas foliowy albo prenatal complex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
Biorę prenatal compleks. Resztę innych specyfików dostane po badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka1982
hej ;) widzisz ;) wychodzi na to, że jednak to wczesna ciąża ;D głowa do góry i zrób szybko ten progesteron...być może te plamienia wynikają z tego, że jest zbyt niski i wówczas pewnie twój gin przepisze coś na podtrzymanie aczkolwiek pewnie za wcześnie jest by na USG coś można było zobaczyć...ja też "schizuję" ale tłumaczę to sobie ostatnimi wydarzeniami i oczywiście pobiegłam wczoraj zrobić HcgB by sprawdzić raz jeszcze czy wszystko jest poki co, ok ;) i jak na 5tc i 4 dni to wyszło 3364mlu/ml...wiem, że to kolejne sprawdzanie bety jest bez sensu ;) to dodatkowy stres i nie wiem co bardziej denerwuje...czekanie na wizytę u ginka czy odbiór wyniku z laboratorium, istne szaleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Dziewczyny enka i katarina bedziecie cudownymi mamusiami:):) musicie jeszcze troszke poczekac pare miesiacy az maluszek urosnie.bedzie dobrze...Pozdrawiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina25
No mi dziubek od rana się cieszy :D ale jeszcze boje sie skakac z radości. Tak sobie myślę że badania to sobie na cito zrobie bym mogla w nocy spokojnie spać. Enka ładny wynik bety ja w porownaniu to malutko mam... ale i tak sie ciecham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka25
ojojoj... Jutro badania. Trochę się boję co wyjdzie bo ostatnio miałam w piatek plamienia i dziś też ale dzis to może od wczorajszego misiania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Kochana jezeli staracie sie o dzidzie i juz sie udalo a mialas plamienia to niestety ale trzeba bylo sie wstrzymac z 'misianiem'... daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak urodziłam Dominika i po raz drugi zostałam szczęśliwą mamą :) waga 3300 dł 56cm:) jak będe miala chwile to napisze wam o calej akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×