Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

ale czemu odrazu pozamaciczna? Boli Cie brzuch? Krwawienia wystepuje tez przy normalnej ciąży. Moim zdaniem nie powinnaś zwlekać. Ja w nocy nie pojechałam do szpitala a rano to mnie już do czyszczenia szykowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi ze mam bole nie.mocne ale.sa lekarz powiedzial ze nie jest pewny bo nie widzi ciazy pozamacicznej alezalecil za 2 dni powtorne badanie krwi. Bo albo po prostuvporonilam albo ciaza pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Hej..ineska niestety ale moj maly ma skonczone 3 lata..i n ie w glowie mu lezenie wrecz przeciwnie.nie narzekam bo dobry z niego dzieciaczek ale czasem umeczy.no i wiadomo trzeba posprzatac obiad zrobic....wiem ze nie powinnam....po tej luteinie to chodze jak nabuzowana...a co do tego wszytskiego to moje wyniki z badania ogolnego moczu nie wykluczaja wcale infekcji ukladu moczowego a nie odrazu porod przedwczesny.np.białko mam 25 gdzie powinno byc ujemne tak samo leukocyty 25.Popapranych mam lekarzy.a zeby chodzic prywatnme..no niestey nie moge sobie na to pozwolic...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze nie jest, nie ma co ukrywać. Ja miałam w dzień porodu 250 białka i mroczki przed oczami i ciśnienie już wysokie. Z cesarką zdążyli bo na drugi dzień już byłam ledwo przytomna. Białkomocz już był wysoki a o ciśnieniu nie wspomnę. Na nic nie czekaj jeśli będziesz się źle czuła po prostu dzwoń po pogotowie. Ostatnio jak sie nasłuchałam o tragedii Bonka itp to ciesze się że u mnie tylko tak sie skończyło. Na www.wp.pl był artykuł kobieta opisywala jak urodzić nie mogła, lekarka nie chciała jej cesarki zrobić dziecko urodziło sie martwe bo wykazała sekcja zwłok zaczeło oddychac już w brzuchu matki czyli się poprostu utopiło. Wiem moze nie powinnam pisać tu teraz o tym, ale czasami za mało o siebie walczymy. I o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Ineska masz racje kochana.no ja mowie lekarzowi ze te bialko ze nie powinno go byc a ona mi wypala tekst ze do 30 to norma....bardziej stawiam na balkomocz i z tym zwiazane dolegliwosci bole itd.a nie oznaki przedwczesnego porodu chociaz nieleczona prawidlowow i zdiagnozowana infekcja moze do tego doprowadzic. mam juz dosc tych lakrzy na kase chorych...to jest okropne...zazdroszcze wsyztskim tym dobrych lekarzy....tak samo jest z tym usg miedzy 28 a 32 tygodniem ciazy.wiem ze jest obowiazkowe i mi sie nalezy a mi lekarz pow.ze skoro nic sie nie dzieje to nie ma takiej potrzeby...nie wiem chca oszczedzac czy jak??? naprawde rece mi opadaja.najgorsze jest to ze nawet w chwili gdy bym sie zle czula i miala dzwonic na pogotwie to co ja z moim synkiem zorbie:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
laski co tam u was? U nas juz po swietach a u was:) hehe Chlop jak dab mi rosnie:) co chwile male rzeczy odkladam:) piszcie co slychac bo niezly zastoj sie zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki,24 grudnia mialam dostac okres,zawsze regularnie nadchodzil:) zrobilam sobie 3 testy z moczu,na kazdym 2 kreski,z tym ze na strumieniowym bardzo slabo widoczna. Zrobilam bete w piatek i wynik 197:) myślicie,ze bedzie Bobas? Pisze z tel i przepraszam za literowki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynik 197
wskazuje na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta! wszystkim z osobna gratuluję kreseczek i pozytywnych wyników bety :) wszystkie mamy wspaniały prezent świąteczny :) ja mam do Was pytanie o mój wynik- w 35 dc miałam 8096 - mieści się w normach ale jest b. wysoki ( 5 tydzień) i tu pytanie czy ktoraś z Was miała może kiedykolwiek podobnie i oznaczało to ciążę mnogą? 3 stycznia idę na usg, to będzie ostatni dzień 6 tygodnia i mam nadzieję, że będzie już serducho :) będę wdzieczna za pomoc w interpretacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz porównać bety sam jeden wynik nic ci nie powie... mi ciągu doby beta podskoczyła 4-krotnie i mam piękne dorodne bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Susełka jak nic bedziesz mamusia.poczekaj powtorz bete i zobaczysz:) Graga to ile twoj maly juz ma? Ineskapineska co u ciebie? Faktycznie sie kobietki przetsoj zrobil ale odbijemy sobie:) Mi zaczyna sie powoli 31 tydzien ciazy juz blizej jak dalej:) Ciezko mi juz sie robi a jeszcze mi sie Nowy Rok nie za ciekawie zaczal bo mi Synek sie przeziebil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly długi Dominis 11 stycz skonczy 3 miesiace:) ubranka na 68 w sam raz i na 74 niektore dobre:) nam rok nie za ciekawie sie zaczol.... Bylismy z malym u pediatry bo mu cos pod pacha wyskoczylo i sie okazalo ze to odczyn poszczepienny gruzlicy.... Masakra jakas - a ja myslalam ze z pierdola jade do lekarza bo to jak odcisk wyglada... Jest to przerzut po szcepionce na gruzlice.... Dostal antybiotyk i tak oto tym sposobem moje zdrowe dziecko - odpukac bo nawet kataru nie ma - musi brac antybiotyk.... A leczeni trwa 2-3 tygodnie.... Normalnie jestem zla jak nie wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly długi Dominis 11 stycz skonczy 3 miesiace:) ubranka na 68 w sam raz i na 74 niektore dobre:) nam rok nie za ciekawie sie zaczol.... Bylismy z malym u pediatry bo mu cos pod pacha wyskoczylo i sie okazalo ze to odczyn poszczepienny gruzlicy.... Masakra jakas - a ja myslalam ze z pierdola jade do lekarza bo to jak odcisk wyglada... Jest to przerzut po szcepionce na gruzlice.... Dostal antybiotyk i tak oto tym sposobem moje zdrowe dziecko - odpukac bo nawet kataru nie ma - musi brac antybiotyk.... A leczeni trwa 2-3 tygodnie.... Normalnie jestem zla jak nie wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta ja po 30 odliczalam byle do 36:) a potem z mezem sobie troche pomoglismy chociaz ciezko bylo, ale 1,5 tyg i dzidzia na swiecie:)tak ze juz blizej niz dalej kobito:) a chorego synka nie zazdroszcze, teraz jakies swinstwa w powietrzu, jest tyle chorych ze dzisiaj z aptece godzine stalam w kolejce.... Przypomnij mi ty teraz corunia czy synus? Bo nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze ze u kazdej z Was wesolo jest. Elena w sobote pol roku skonczy. Ubranka na 80 sa na styk. Dzis mamy szczepienie - odkladane przeze mnie od miesiaca- boje sie zeby znow jakies swinstwo sie po szczepieniu nie obudzilo. 2 dni przed skonczeniem 5 miesiaca pojawily sie 2 pierwsze zeby :) i w taki oto sposob mam małego gryzonia w domu. Nie wiem jak Wam ale mi ubiegly rok tak strasznie szybko zleciał, ze sama sie dziwie. Pol roku siedzialam z brzuchm w domu, drugie pol bylo juz wesolo :) Co nie zmienia faktu ze mam wrażenie jakbym rodziła wczoraj. Zazdroszcze nowym ciężarówkom :P Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Graga no ma byc coreczka,wyczekana.... ale roznie to bywa chociaz ja juz na rozowo wyprawke mam:) nasluchalam sie roznych historii ze moze byc chlopak itd..i uz wiecej nie mam ochoty.jutro mam wizyte,usg w 3d wiec jesszcze raz musi mi potwierdzic:) heh. nie wysypiam sie przez mojego 3 latka kregoslup mi siada troche.:( ale wiadomo jak nie mam to kto:) bynajmniej u mnie tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery i pół
Witam, jestem tu po raz pierwszy ... Czy waszym zdaniem, z doświadczń, sprawa jest przesądzona? HCG 2 stycznia 849,7 mlU/ml dziś tj. 4 stycznia przyrost niski do 992,6. Wiem ze poprawnie to 66% co 48 godzina... Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Wizytę mam w poniedziałek.... pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej po długim oczekiwaniu i dwóch poronieniach wkoncu sie udało moja fasolka ma 7,5 tygodnia byłam wczoraj u lekarza i jestem wszystko ok a ja jestem bardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej wkońcu się udało!!! po dwóch poronieniach, nareszcie moja fasolka ma 7,5 tygodnia bylam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok a ja jestem bardzo szczęściwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej wkońcu się udało!!! po dwóch poronieniach, nareszcie moja fasolka ma 7,5 tygodnia bylam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok a ja jestem bardzo szczęściwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej wkońcu się udało!!! po dwóch poronieniach, nareszcie moja fasolka ma 7,5 tygodnia bylam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok a ja jestem bardzo szczęściwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam taki problem. 7 stycznia to był 36 dzień cyklu robiłam hcg i wynik 94,5 czy to oznacza ciąże i czy wynik nie jest za niski? Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Aga gratuluje ciazy.nie martw sie bedzie dobrze.ja pierwszy wynik mialam 24.8 a teraz jestem juz w 8msc ciazy takze glowa do gory. a do Monisiak Gartuluje ci kochana:) teraz napewno bedzie dobrze:) To czekamy na dalsze wiesci o malenstwie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Aga gratuluje ciazy.nie martw sie bedzie dobrze.ja pierwszy wynik mialam 24.8 a teraz jestem juz w 8msc ciazy takze glowa do gory. a do Monisiak Gartuluje ci kochana:) teraz napewno bedzie dobrze:) To czekamy na dalsze wiesci o malenstwie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa. Jutro powtórzę bete, tylko martwię się bo od 4 dni mam takie plamienia i nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz jak najszybciej do lekarza albo na izbę przyjęć nie czekaj same nie miną.... lekarz zbada cie i może duphaston lub luteinę przypisze na podtrzymanie a i staraj się jak najwięcej leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×