Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość edyta1988
Aga Nikawax ma racje.lepiej dmuchac na zimne.luteine ja tez mialam.niby plamienia moga i pewnie sa normalnym objawem wczesnej ciazy lecz lepiej nie bagatelizowac problemu.daj znac co i jak.i nie denesrwuj sie(nie stresuj) i duzo odpoczywaj.ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Hej dziewczyny:) Bylam dzisiaj u lekarza i stwierdził ze jeszcze jest za wcześnie żeby coś zobaczył. Po wyniku hcg stwierdził że może byc to bardzo wczesna ciąża, dał mi duphaston i kazał za 2 tygodnie powtórzyć bete i się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Hej dziewczyny:) Bylam dzisiaj u lekarza i stwierdzil ze jest jeszcze za wczesnie bo na usg nic nie widac, ale po wyniku hcg powiedzial ze moze byc to bardzo wczesna ciaza. Dał mi duphaston i kazał za 2 tygodnie powtórzyć wynik i do niego przyjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dla własnego spokoju zrobiłabym bete ponownie i powtorzyła po 48 h. A za dwa tyg przed wizita kontrolnie powtorzyła wynik. Gratulacje. Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
hej Aga .ineskapineska ma racje.tez bym tak zrobila.ja robilam chyba z 6 razy bete zanim lekarz mi ciaze powtwierdzil.bedzie dobrze. A jak u was dziewczyny? jak maluchy? ja zaczelam 32 tc.strasznie mnie boli podbrzusze,takie klucie,ciagniecie,cos okropnego.szczegolnie jak mala sie rusza.lekarz wczoraj stwierdzil ze jest ok.ale nie daje rady chwilami.:( tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam. Po 20 tc trafiłam nawet na izbe z takim bolem że nogami nie mogłam ruszyć. A potem po 35 tc jak mi sie rwa kulszowa odezwała to nie mogłam chodzić. Mała gdzieś uciskała nerw. Lewą nogę ciągnełam za sobą. Moja Młoda zrowa poki co rośnie w oczach ponad 10kg ma. Za6 tyg, wracam do pracy, strach mnie ogarnia na samą myśl. Dobrze że z babcią zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka83
Hej, Czym sie rozni beta hcg od hcg ilosciowego?? Moj wynik hcg ilosciowe to 10030! owulacjia byla 20 dni temu czy poziom nie jest za maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozni sie jednostka nie patrz na to kiedy co bylo,bo nie bedziesz nigdy dokladnie wiedziala kiedy doszlo do zaplotnienia a kiedy do zagniezdzenia jajeczka. Istotny jest prawidlowy wzrost bety. Kontroluje sie go zazwyczaj kolejnym badaniem po 48h. Tylko zrob w tym samym laboratorium wg tych samych jednostek. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hej laski u nas kicha... Piotrek mi sie rozchorowal na dobre,ale juz jest lepiej, bierze antybiotyk.... A z dominikiem jezdzimy po szpitalach bo ma odczyn poszczepienny, pod pacha taka kulka z ropa i na przedramieniu taka kulka, pod pacha juz pekla, a na szyji nam robili usg w sobote i ma kilka wezlow zapalonych z ropa, jutro do poradni hematologicznej musimy jechac... Normalnie rok nam sie zaczol jak nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Hej! Zrobiłam drugi raz bete i wynik po tygodniu od tamtej jest 1775,4 a pierwsza była 94,5. Czy myślicie że dobrze rośnie? Czy po tygodniu nie jest to za mało? Ja już zgłupiałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Aga29 jest super.przestan sie przejmowac tylko zacznij sie cieszyc.a co n ato lekarz? pewnie jeszcze z raz bedziesz musiala wykonac bete ale badz dobrej mysli.mialam tak jak ty i widzisz juz poczatke 8msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Wizytę mam za tydzień w czwartek a w poniedziałek mam zrobić jeszcze raz bete. Sama jestem ciekawa co mi powie bo na tamtą bete mówił że trochę mała jak na 37 dzień cyklu, tylko że ja mam cykle co 32-36 i jajeczkowanie mam później więc wtedy musiał być 1 albo 2 tydzień ciąży ciężko stwierdzić kiedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Aga29 -kochana nie martw sie.ja rozwniez mam takie cykle.dlatego ta beta wychodzi mniejsza|(prawidlowa napewno) tylko ci lekarze ahh...cud zeby na dobrego trafic,napewno jestes w ciazy.nie martw sie...ja mialam bardzo zblizone do twoich.napewno beta sie zwiekszy zobaczysz:) a potem czeka cie usg i uslyszysz bicie serduszka swojego malenstwa:) i to wlasnie z pierwszego usg najpeniej wyliczony jest wiek ciazy.Pozdrawiam i powodzenia.daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
Aga29 -kochana nie martw sie.ja rozwniez mam takie cykle.dlatego ta beta wychodzi mniejsza|(prawidlowa napewno) tylko ci lekarze ahh...cud zeby na dobrego trafic,napewno jestes w ciazy.nie martw sie...ja mialam bardzo zblizone do twoich.napewno beta sie zwiekszy zobaczysz:) a potem czeka cie usg i uslyszysz bicie serduszka swojego malenstwa:) i to wlasnie z pierwszego usg najpeniej wyliczony jest wiek ciazy.Pozdrawiam i powodzenia.daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemo89
witam.mam 27dniowe cykle.ostatni okres miałam 19go grudnia,teraz spoznia mi sie, wiec mialam nadzieje (dalej mam,że udało się zajść w ciążę) do tego mam podniesioną temperaturę( 36,8 i taka się utrzymuje) jednak robiłam już 3 testy (w dniu spodziewanej miesiączki, dzień po i dzisiaj ) ,ale wszystkie wyszły negatyne.czy jest jakaś szansa,że mimo to mogę być w ciąży? czy to już dobry moment żeby zrobić betę?w sumie dziś piątek, więc może lepiej poczekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
nie czekaj tylko idz zrob bete a potem powtorz po dwoch dniach.powodzenia i daj znac. graga jak tam twoj maluch? juz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeewww
cześć. jedno pytanko. dzis odebralam wynik HCG, wynosi on 0,94. Jeżeli to jest ciąża to zaczyna się drugi tydzień, ale na karteczce z wynikami jest taka rozpiska norm. podam pierwsze 3 przykładY: ciąża 0,2 - 1 tydziń: 5 - 50, ciąża 1-2 tydzień 50-500, ciąża 2-3 tydziń: 100- 5000. Jak mam odczytac moje 0,94? jako 0,100 czyli nie jeszcze 1 czy to 5-50 to jest jako 0,5 i się mieszcze w tej pierwszej normie? pomocy pliss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
moim zdaniem to nie ejst ciaza.Ale powtorz wynik za dwa dni.beta-hcg( zkrwi) najlepiej.bo ten byl z moczu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynik jest
mniejszy niż 1 także ciąży brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak91
Hej według mnie to tez nie jest ciaża, ja miałam 7 i bylam po poronieniu, ale powtórz jeszcze raz. Co tam u Was słychać? u mnie super 9 tydzień konczę za trzy dni, a nudności nie odpuszczają niestety...no cóz nie jest tak strasznie dla maleństwa wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeewww
czesc. dzięki za odpowiedzi. ten wynik był z krwi. pójde na pobranie jeszcze raz w sobotę, dziś idę do gin. nie wiem czy bedzie mi w stanie powiedzieć cokolwiek np. poprzez usg. Mam nadzieje, że to nie ciąża. nie teraz. pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapeach9
Witam , Moja beta w 27 d.c wynosiła 251,2 , za godzine odbieram wyniki po dwóch dobach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1988
monisiak91 ciesz sie kochana ze masz nudnowsci i wymioty....to oznacza ze ciaza jest slina.ze napewno sie uda:) trzymam kciuki.,.. a do eeee: napewno to nie ciaza skoro z krwi taki wynik.a na usg i tak ci nic nie pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29:)
Hej laseczki:) Ja juz po wizycie u lekarza, beta z poniedziałku 10654 a na usg zobaczyłam pęcherzyk. Lekarz mówi, że to 4/5 tydzien ciąży. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
hej dziewczyny :) jak myślicie .. zrobiłam test B HCG 28 dni po stosunku, wynik był taki : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
Wynik był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz same
liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewaidoma
kurde ucina mi połowe treści ... wynik miałam taki : (znak mniejszości 1.00) robiłam jeszcze wczesniej 4 testy płytkowe z apteki i były one negatywne... czy mimo wymienionych testów moge być w ciąży ? Proszę pomóżcie mi to dopiero moja pierwsza ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×