Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

ponaglam moje pytanie , @ ostatnio okres miałam 1 listopada przy regularnych cyklach 29 dniowych, dzis b-hcg wyszlo mi 3,75 cz jest jeszcze szansa na ciąże??? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia ta beta jest zbyt niska na ten dzień cyklu:( no chyba że owulka była dużo później. Zrób jeszcze raz to zobaczysz, czy jest przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jak to jest z tą późna owulacja? może występować całkowicie pod koniec cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 listopada rozpoczal mi sie cykl, bete robilam 3 grudnia i wyszlo 7, a dzis robilam druga bete i wyszlo 17. Czy przyrost jest ok? Pozdrawiam ! Jesli ktos wie jaki powinien byc przyrost prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawiki
Kitka1234 na poczatku różnie to bywa. Wszystko zależy od momentu zapłodnienia, zagnieżdżenia się jajeczka i drugie od samego organizmu kobiety. Zrób sobie bete za tydzień a jak nie wytrzymasz- co całkowicie rozumiem za 3-4 dni. Ja na początku miałam bardzo niski przyrost a teraz zapycha po 200 %. Głowa do góry:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz :) Stresuje sie bo to moja pierwsza ciąża :) a radosc moja jest nie do opisania bo zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu staran a wiem ze jak na poczatku idzie z górki tak pozniej sa problemy :P mam nadzieje ze nie w tym przypadku! :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka to gratuluję:) z tego co piszesz cykl mamy identyczny bo mój 1 dzień cyklu wypadał też na 1 listopada, niestety moja beta wyszła dziś tylko 3,75:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu bym sprawdzila ta bete jeszcze raz za 4-6 dni :) bo te prawie 4 to tez z niczego sie przeciez nie bierze :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Monikaklan tak się cieszę!!! Dajesz nadzieje innym dziewczynom!!! Życzę ci szczęśliwych 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, teraz ważne jest juz tylko, żeby był szczesliwy finał i zdrowe maleństwo. a dla starajacych się, to pamietajcie, że nie wolno sie poddawać - ja starałam sie dwa lata i w końcu stał sie cud!!! Trzymam za Was Dziewczyny cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Monikaklan,ale sie cieszę:))) nawet nie wiesz jak bardzo:))) A jeszcze ostatnio pisałysmy ze sobą i byłas prawie pewna,ze dostaniesz znowu @, bo miałas wszelkiwe objawy na to wskazujące. A tu taka wspaniała niepodzianka:))) Gratuluje z całego serduszka:))) A tak na marginesie to teraz gdy masz świadomośc,ze jesteś już w ciązy to mzoe zauwazyłaś jakieś obajwy, których po prostu wczesniej nie dostrzegałaś?? jeszcze raz gratuluje i trzymaj sie cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, cóż objawów specjalnych nie mam, mam obolałe piersi, boli mnie brzuch, czyli dokladnie jak na spodziewana @. Jest mi tylko troche niedobrze i to skłoniło mnie do zrobienia testów. Wczoraj tez zrobiłam bete i wynik to 27 więc to jeszcze wczesna ciąża. Mila, Dzastina teraz czas na Was :) !!!! Trzymam za Was bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokenheart
hej. mam do was pytanie. nie za bardzo umiem odczytac wynik testu z krwi. moj poziom wyszeld 0.100 to znaczy ze jestem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia002
0,1 znaczy brak ciązy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokenheart
od ktorego dnia stosunku jest go najlepiej robic? u mnie minelo 2.5 tyg. nie bylo za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziękuję dziewczynki że trzymacie za mnie kciuki.... bardzo mnie to cieszy... mama nadzieje że może i mi się to uda... Dziś mam dopiero 9 dc...wrzuciłam na luz...odstawiłam wszystkie leki... co ma być to będzie... oczywiście przytulamy się ale nie nastawiam się na fasolkę w tym roku... pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo235
witam. mam pytanie bylam u lekarza stwierdzil wczesna ciaze mam tez typowe objawy ciazy zrobilam test beta hcg i wyszedl ujemnie czy wynik tego testu moze byc bledny przez to ze moj narzeczony ma zoltaczke ????? bardzo prosze o pomoc i odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nagle dostaje okres... i Chyba po ptokach i sie nacieszylam! Calkiem normalny. Nie jakis skąpy. Polecialam do lekarza, kobieta zbadala mnie tylko bez zadnego usg ( bo w sumie za wczesna ciaza zeby cokolwiek bylo widac) no i powiedziala ze szyjka macicy jest zamknieta wiec ten okres jej wyglada na zwykly okres a nie poronienia. Przepisala luteine ktora mam brac i zglosic sie za tydzien. Co o tym sadzicie? Mial ktos okres normalny w ciazy tak bardzo opozniony? A ta beta hcg dawala mi takie nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo235
ja juz sama nie wiem co mam myslec na ten temat lekarz mowi wczesna ciaza moje samopoczucie tez i to jak sie zmienia moje cialo a ten test hcg zaprzecza temu i jakos nie wierze w jego wynik !!!!! bo jezeli to nie ciaza to co to moze byc ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo235
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka ja miałam tak w pierwszej ciąży 22 kwietnia miałam @ w ciążę zaszłam około 5 maja i potem 19 maja dostałam @ beż żadnych zmian,identyczną jak wszystkie i przez nią miałam żle termin porodu obliczony i mały był przenoszony 2 tygodnie...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo,moze powtórzysz bete,zawsze istnieje możliwość błedu ludzkiego i maszyna tez może się pomylić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo235
hej nika76 tak mozliwe ale ja juz nie zamierzam sie stresowac tymi badaniami mam wizyte we wtorek poprosze lekarza zeby mi zrobil usg i w tedy sie wyjasni. podobna sytuacje miala moja siostra kiedy byla w ciazy zrobile te testy i nic dopiero na usg wyszlo ze to ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×