Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Pizmoczek
help!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizmoczek
ostatnia @ mialam 20 list. cykle 30 dniowe... teraz 2 dni opoznienia(jak nigdy) testy z apteki i beta hcg ujemne.... jest cien szansy ze do zaplodnienia doszlo pozniej i jest to bardzo wczesna ciaza? nie mam zadnych objawow zblizajacej sie @... juz sama nie wiem co myslec... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogła tylko jedna rzecz, czopki Torecan, dzięki nim zamiast codziennie wymiotowałam co 2-3 dni, a wymiotowałam po wszystkim, nawet po wodzie mineralnej i nie pomagało mi też jedzenie przed wstaniem z łóżka, mdłości i wymioty utrzymywały mi się przez cały dzień, schudłam kilka kilogramów i dopiero jak mi się uspokoiło (ok 14tc) zaczęłam pomału przybierać na wadze i żyć, bo wcześniej byłam nie do życia, chodziłam sino-zielona i bardzo osłabiona. Po Torecanie było naprawdę lepiej, mogłam coś jeść, choć musiałam się zmuszać bo apetytu nie miałam wcale :( Te czopki są tylko na receptę, zapytaj o nie swojego ginekologa :) Pozdrawiam i trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Pizmoczek... no jasne że moze być zawczesnie..... ja w ostatniej ciązy OM mialam 01.01.2007 a test pozytywny mi wyszedł 10 lutego... i mam synka:) uszy do góry:) póki nie ma @jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus83 Bardzo mi pomogłaś u mnie też wymioty i mdłości trzymają mnie przez cały dzień a najgorzej jest z rana, też chodze osłabiona i apetytu nie mam... Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizmoczek
Kurcze wielki buziak dla wszystkich za podtrzymywanie na duchu... chyba jednak nic z tego... @ dalej ani widu ani słychu ale beta ujemna:-( Już sama naprawde nie wiem co myślec...chyba pozostaje tylko cierpliwie czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizmoczek
No i dostałam @......... ech za parę dni znów do akcji pora przystąpic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę wam życzyć wszystkiego najlepszego.... Tym którym się udało zajść zdrowych dzieciaczków i szczęśliwych miesięcy w oczekiwaniu na dzidziulka... Wszystkim staraczkom wiary i nadziei na lepsze jutro... nie poddawajmy się... bądźmy silne i nieustannie walczmy o swoje szczęście... wszystkiego najlepszego dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam sie do życzeń Radosnych i Spokojnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchwal
Dziewczyny jak już wiecie moja beta zaczęła spadać wieczorem dostałam bóli podbrzusza i wylądowałam w szpitalu.Lekarz zrobił usg i widoczny był nadal zarodek z ciałkiem żółtym jednak nadal wskazywał 6 tydzień a powinien być już 7 i szykował się już do odejścia.Dostałam jakieś zastrzyki i setli leków na podtrzymanie.Lekarz cały czas widzi nadzieje wczoraj miałam znowu robione usg i tak jakby coś urósł. Dzisiaj wypisali mnie do domku i kolejną wizytę mam w poniedziałek.Może jeszcze się uda:). Życzę wam spokojnych i wesołych świąt. Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
czesc!jak tam po świętach?widzę,ze od paru dni nic sie nie dzieje na forum...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
mampytanie robilam dzisiaj test beta hcg i wynik jest 180,50 testy ciążowe ujemne nie wiem co mam myśleć pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
okres spóźnia się 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
wlasnie zrobilam test ciążowy udało sie 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Goska25 GRATKI WIELKIE;) FAJNIE, SUPER BARDZO SIĘ CIESZĘ,,,, MI OKRES SIĘ SPÓŹNIA 1 DZIEŃ... NIE ROBIŁAM JESZCZE ŻADNYCH TESTÓW...A TEMPKA RANO MIERZONA 37.3:) TYLKO SIĘ BOJĘ ŻE TAK PIĘKNIE WZROSLA TO TAK SAMO PIEKNIE SPADNIE.... MONIKAKLAN CO U CIEBIE? JAK SIĘ CZUJESZ? EWA A TY? I RESZTA DZIEWCZYN? CO U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
goska25....gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
goska25....gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
mam pytanko odnoscie temperatury:owluacje mialam ok 20grudnia(bylam na usg).wczesniej temp.nie mierzyłam.obecnie 28dc temperatura w tej chwili 37C.Jest za wczesnie na test,beta pewnie tez jeszcze nic nie pokaze,czy sama temperatura(poki co innych objawow brak) moze w jakims procencie swiadczyc o ciazy?poradźcie prosze:)dodam,ze nie jestem chora ,ani przeziebiona,przynajmniej nie czuje sie na chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
mam pytanko odnoscie temperatury:owluacje mialam ok 20grudnia(bylam na usg).wczesniej temp.nie mierzyłam.obecnie 28dc temperatura w tej chwili 37C.Jest za wczesnie na test,beta pewnie tez jeszcze nic nie pokaze,czy sama temperatura(poki co innych objawow brak) moze w jakims procencie swiadczyc o ciazy?poradźcie prosze:)dodam,ze nie jestem chora ,ani przeziebiona,przynajmniej nie czuje sie na chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia2306
cześć dziewczyny często zaglądam do was żeby poczytać że nie jestem sama w staraniach a co do bety robiłam betę 5 dni po spodziewanej @ wyszła negatywna pomyślałam że może za wcześnie bo we wcześniejszej ciąży testy też wychodziły mi negatywne mimo że lekarz potwierdził ciąże ja nadal miałam tylko jedną kreseczkę ale teraz naczytałam się w internecie jak to dziewczynom wychodzą pozytywne węc próbowałam zrobiłam chyba z 10 testów też wszystkie negatywne 13 dni po spodziewnj @poszłam do gina powiedział że mszę zrobić usg które zrobiłam 5 dni pózniej okazało się że w macicy jest pusto ale był pęcherzyk na jajniku mógł to być torbiel ale też mogła to być ciąża pozamaciczna 26 grudnia zaczełam krwawić myślałam że zaczeła się@ mimo opóznienia 22 dni ale ból był tak straszny że dosłownie chodziłam na czworaka czułam parcie i niesamowite skurcze macicy kiedy już nie mogłam wytrzymać tego bólu zaczełam zbierać siędo lekarza i kiedy poszłam się umyć wyszła ze mnie mała kuleczka taka jak perełka kiedy ją opłukałam zrobiła się biała z czarną kropeczką wyglądało to jak mały zarodeczek. Teraz jeszcze mam tak jakby okres i po nowym roku idę do gina. Zmierzam do tego że podobno ciążę pozamaciczną też wykrywają testy u mnie tak nie było a tempkę miałam 37,3 więc żyłam nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka123 jestem w tej samej sytuacji co Ty,ale ja temp nie mierzę,jak zwykle kupię sobie test o czułości 10 i zrobię sobie jutro,albo pojutrze :)... joasia2306 przykro mi :) ,czytałam trochę i niektórzy lekarze twierdzą,ze test ciażowy nie wykryje ciaży pozamacicznej bo stęzenie bety jest za niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
nika76...u mnie w miasteczku jest ciazko o test wykrywajacych takie male stezenie.postaram sie w czwartek zrobic bete,mysle ze powinna juz wyjsc,pozdrawiam Cie i zycze 2 kreseczek.Mam nadzieje ,ze i Tobie i mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka ten test nazywa się ACON i powiem Ci,że mieszkam w mieśćie takiej sobie wielkośći a test kupuję w dzielnicy na zad..... bo u nas w aptekach go nie ma hihi....nie powiem bardzo bym chciała 2 kreseczki,ale jeszcze dużo okazji przede mną :) ....... beta powinna wyjść bo zapłodnienie trwa od 6-8 dni a po 48 godz jest już stęzenie bety więc w sumie po 8-10 dniach od przytulanka można zrobić test powodzenia moze przyszły rok będzie dla nas wszystkich owocny.....ten cieszę sie,że już się kończy bo nie był łaskawy,jutro idę na pogrzeb mojej jedynej koleżanki grypa ją pokonałą zostawiła 4 letnie dziecko na które czekała 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---b-e-a-t-a---
Witam, mam taki problem,że ostatni raz okres miałam w październiku. Poszłam do ginekologa i zapisała mi luteine na wywołanie okresu ale okresu nadal nie dostałam. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Poszłam znowu do gin. i mi powiedziała,że mam macice spulchnioną ale że mam znowu brać luteine. I jeśli nie dostanę okresu to mam zrobić test. No to go dzisiaj rano zrobiłam i znów wyszedł negatywny wynik.Dodam jeszcze,że moje piersi się trochę powiększyły. Powiedz mi czy test może się mylić i podać fałszywy wynik? Czy mogę być w ciąży? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---b-e-a-t-a---
Witam, mam taki problem,że ostatni raz okres miałam w październiku. Poszłam do ginekologa i zapisała mi luteine na wywołanie okresu ale okresu nadal nie dostałam. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Poszłam znowu do gin. i mi powiedziała,że mam macice spulchnioną ale że mam znowu brać luteine. I jeśli nie dostanę okresu to mam zrobić test. No to go dzisiaj rano zrobiłam i znów wyszedł negatywny wynik.Dodam jeszcze,że moje piersi się trochę powiększyły. Powiedz mi czy test może się mylić i podać fałszywy wynik? Czy mogę być w ciąży? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata zrób sobie bete jak wynik będzie negatywny to zmieniłabym lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Cześć dziewczynki!!! :)))) Beata ja na Twoim miejscu jak najszybciej zrobiłabym betę. Jest o wiele bardziej czuła niż zwykłe testy płytkowe. Poza tym już wiele razy mogłyśmy same się przekonać, testy nie są do końca wiarygodne. Jeżeli wskażą ciążę to zazwyczaj tak jest, natomiast jeżeli nie pokażą ciąży, a istniała możliwość zapłodnienia, to nie ma do końca pewności. Poza tym dziwi mnie trochę podejście do całej sytuacji Twojej Pani doktor. Przepisała luteinę, któa nie przyniosła efektu. Tylko na jakiej podstawie??? Wykluczyła wóczas w 100% ciążę?? Teraz jeszcze dodatkowo przy kolejnym badaniu zauwazyła rozpulchnienie macicy, a i tak przepisuję luteinę, a dopiero potem chce by zrobiła test. Moim zdaniem chyba pogubiła kooejność, gdyż nie tak powinno być. Najpierw próbuje wywołąć okres,a jeśli nie wyjdzie to dopiero chce sprawdzić czy doszło do zapłodnienia?? Na Twoim miejscu bardzo poważnie zastanowiłabnym się nad zmianą lekarki, bo jej podejście jest moim zdaniem niezbyt profesjonalne.... A teraz jak najszybciej zrób betkę i wtdy sytuacja stanie sie bardziej klarowna, a i stresów będzie miałą o wiele mniej :))) Pozdrawaim gorąco i trzymam za Ciebie kciuki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Gośka 25 wielkie gratulację:))) Życzę teraz spokoijnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:))) Odzywaj się i pim u Ciebie u maleństwa słychać:)))) Kawka1234 i Nika 76 trzymam za Was mocno kciuki:))) Mam nadzieję, w obu przypadkach tym razem się powiodło, a ta podwyższona temperaturka to dobry znak:))) Dakcie znać jak tam sytuacja się potoczyła:))) No i Moja Kochana Dzastina:)))) Co tam u Ciebie?? Mam nadzieję, że okres nadal się nie pojawł:)))) Robiłąś już test?? Czy może nadal spokojnie wolisz poczekać na bieg wydarzeń?? Mam nadzieję,ze ta końcówka roku pozytywnie Cię zaskoczy i w końcu zobaczysz upragnione dwie kreseczki na teście:))) Cały czas myślami jestem z Tobą i bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Gośka 25 wielkie gratulację:))) Życzę teraz spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:))) Odzywaj się i pisz co u Ciebie i u maleństwa słychać:)))) Kawka1234 i Nika 76 trzymam za Was mocno kciuki:))) Mam nadzieję, że w obu przypadkach tym razem się powiodło, a ta podwyższona temperaturka to dobry znak:))) Dajcie znać jak tam sytuacja się potoczyła:))) No i Moja Kochana Dzastina:)))) Co tam u Ciebie?? Mam nadzieję, że okres nadal się nie pojawł:)))) Robiłaś już test?? Czy może nadal spokojnie wolisz poczekać na bieg wydarzeń?? Mam nadzieję,ze ta końcówka roku pozytywnie Cię zaskoczy i w końcu zobaczysz upragnione dwie kreseczki na teście:))) Cały czas myślami jestem z Tobą i bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×