Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Mila kochanie moje dziękuję ci za pamięć... U mnie okresu brak... za to mam bardzo mocne białe upławy i pobolewa mnie czasami w dole brzucha... piersi lekko dają o sobie znać... szyka macicy bardzo nisko miękka... a tempka 37.3 wszystko wskazuje na fasolkę ale mimo to dopóki nie zobaczę 2 kresek nie będę się łudzić... boję się strasznie... różnie w życiu bywa... a no i mam straszne zachcianki zwlaszcza na śledzie i każdą rybkę w każdej postaci:):):):) tłumaczę sobie że to jakiś niedobór w organiźmie się upomina:) A napisz mi koniecznie co u ciebie!!!!!!!!!!! Ewa, Monikaklan wy też tutaj meldujcie jak wasze samopoczucie!!!! Pozdrawiam was wszystkie i całuję wszystkie i każdą z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mila kochanie, dziękuję za pamięć... U mnie bez zmian... okresu nadal brak... jeszcze nie testowałam i wstrzymam się do jutra... tzn. jutro kupie test i zrobie go w sylwestra.... no zobaczymy??? Póki co się nie nakręcam... czas pokażę... nie wiem z kąt mam w sobie ten stoicki spokój... ale mam nie najlepsze przeczucia,,,, pozdrawiam cię serdecznie i napisz co u ciebie kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam PROBLEM 20listopada ostatni oraz kochałam sie z chłopakiem powiem ze jak DENERWUJE to mnie boli żołądek 2 dni temu palilam papierosy tak mnie wymioty męczyło i ból głowy Pare tygodni temu mialam mdłości a test wyszedł negatywny zrobilam jakiess 2 tygodnie temu chodziłam czesto do toalety dzis spalan caly dzien nawet wstać mi sie niechce w grudniu mialam okres czy moge byc w ciazy odpiscie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam PROBLEM 20listopada ostatni oraz kochałam sie z chłopakiem powiem ze jak DENERWUJE to mnie boli żołądek 2 dni temu palilam papierosy tak mnie wymioty męczyło i ból głowy Pare tygodni temu mialam mdłości a test wyszedł negatywny zrobilam jakiess 2 tygodnie temu chodziłam czesto do toalety dzis spalan caly dzien nawet wstać mi sie niechce w grudniu mialam okres czy moge byc w ciazy odpiscie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam PROBLEM 20listopada ostatni oraz kochałam sie z chłopakiem powiem ze jak DENERWUJE to mnie boli żołądek 2 dni temu palilam papierosy tak mnie wymioty męczyło i ból głowy Pare tygodni temu mialam mdłości a test wyszedł negatywny zrobilam jakiess 2 tygodnie temu chodziłam czesto do toalety dzis spalan caly dzien nawet wstać mi sie niechce w grudniu mialam okres czy moge byc w ciazy odpiscie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Nika 76 czekam na wiesci od Ciebie.Zastanawiam sie nad tą betą,czy jej nie zrobic juz po Nowym Roku(o ile wytrzymam):)trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny,oby ten Nowy 2010 był pomyślny dla nas wszystkich. Dzastina222 nie widze innej mozliwosci u Ciebie niz 2 cudowne,wyraźne kreseczki:)trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Nika 76 czekam na wiesci od Ciebie.Zastanawiam sie nad tą betą,czy jej nie zrobic juz po Nowym Roku(o ile wytrzymam):)trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny,oby ten Nowy 2010 był pomyślny dla nas wszystkich. Dzastina222 nie widze innej mozliwosci u Ciebie niz 2 cudowne,wyraźne kreseczki:)trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dzastina jak bardzo sie cieszę:))) Wiem, że nie ma co zapeszać, ale ja jestem dobrej myśli:)) Głęboko wierzę w to, że tym razem Ci się udało i zobaczysz dwie upragnione kreseczki na teście. Tym bardziej, że wszelkie opisane przez Ciebie objawy jak najbardziej na to wskazują:))) A i okres już Ci się kilka dni spożnia:))) Daj koniecznie znać co tam dalej u Ciebie??:))) Czekam z niecierpliwością i gorąco ściskam:)))) Jeśli chodzi o mnie to sama nie wiem. Nie mam jakiś przeczuć co do sytuacji, a raczej znowu nastawiam się na okres;(( Przytulanko oczywiście było i to nawwet często, ale jakoś do tej pory nie przynosiło efektów:((( Dziś mam 25 dc, więc pozostało mi jeszzce kilka dni w niepewności. Ostatnio okres dostałąm na 30dc, wiec w tym miesiacu tez się na to nastawiam. Jakis szzcególnych objawó nie mam. Piersi mnie tylko pobolewają,ale często mam tak mnied okresem , podbrzusze też boli. Truidno mi zinterpretowac te objawy, ponieważ mogą wskjazywać na okres. No i bardzo często mam zgage,a tak poza tym to na arzie nic.... Pozdarwiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Zrobilam test.... sa 2 kreseczki!!!! ta druga bardzo bladziutka ale wierzę że bedzie ok... martwi mnie tylko fakt że brzuch mnie boli... dokladnie tak jakbym miała okres dostać... i czasami kręgosłup... mam spęczniały i napiety brzuch... w pierwszej ciąży nic mnie nie bolalo...żadnych objawów miesiączkowych nie mialam... a teraz masakra... strasznie się boję że rano do mnie przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 Wielkie, ogromna gratulacje ;) cieszę się że wkońcu ci się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina tak się cieszę. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Widzę, że podziałała moja rada żebyś wzięła wszystko na luz i tu proszę... bedziemy miały na forum nową ciężarną. Nie denerwuj się kochana bo to szkodzi dzidzi. Ból brzucha to normalne w ciąży. Czytałam, że może boleć np. przy zagnieżdżaniu się zarodka, zresztą później też może pobolewać - bo przecież macica musi się jakoś powiększać. Głowa do góry. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 - spokojnie tylko nie dopuszczaj do siebie, żadnych złych myśli, pamiętaj każda ciąża jest inna :) Mnie bolał brzuch jak na @ wszystkie objawy miałam jak na @, a ona nie przyszła i jestem już w 21 tygodniu ciąży.Przesyłam Ci ciążowe fluidy 🌼 trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastina gratulacje :):):):) mnie bolał brzuch i kręgosłup w ciązy kawka może u Ciebie będzie lepiej bo u mnie pudło właśnie dostałam@,ale tak sobie myślę w obydwie ciaże zaszłam w maju wiec chyba do niego sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
dziewczyny! nie wiem co mam robic.dzisiaj mam 9 dzien po owulacji.zrobilam pre-test i 2 kreseczki.1 wyrazna,druga mniej ale widoczna dobrze:)(wykrywa stezenie 25).z radosci pojechalam po 2 nastepne testy(1 mial wykryc ciaze w stezeniu 20,a 2 w stezeniu 25)i nic.jedna wielka czerwona krecha na kazdym z testow.nie wiem juz co mam myslec.niby piersi mnie bola,rano troche mnie mdli i temp.ciagle 37,ale moze juz sobie to ,,wkrecam,,:( zastanawiam sie,czy jutro nie zrobic bety.miala ktoras z was podobny problem z testami??prosze o szybko odp.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierwszy test robiłaś rano? jeżeli tak to może te późniejsze nie wyszły bo stęzenie w późniejszym moczu za niskie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dzastina222 kochana G R A T U L U J E !! :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Nika76 wlasnie wszystkie 3 robilam ok godz.16-18 moze to za wczesnie,zeby cos wykryło,poniewaz w sumie to dopiero 9 dni po przytulanku.ale powiem Wam cos - te 30 min.podczas ktorych polecialam po nastepne testy byl chwila jednya najpiekniejszy w moim zyciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
przepraszam za bledy...załamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kawka nie wiem co Ci powiedzieć ....może zrób sobie bete to pewniejsze niz testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
nika76 wlasnie tak zrobie.mysle,ze po takim czasie beta powinna cos wykazać,to najpewniejszy sposób.Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka 1 2 3 4 Mi się wydaje że za wcześnie jest na testy płytkowe u mnie takie testy wyszły dopiero jakieś dwa tyg od spodziewanej@ a później lekarz oczywiśćie potwierdził ciąże a na poczatku pierwsze dwa testy wyszły mi bardzo słabe, a teraz jestem w 9 tyg ciąży i lekarz mówi że wszystko prawidłowo się rozwija ;) A co do bety to różnie to bywa bo ja zrobiłam bete tydzień po spodziewanej a wynik mi wyszedł tylko 2.4 gdzie od 5.3 jest ciąża a jednak w niej byłam ;) więc trzymam kciuki że i tobie się udało ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki ;) Mam takie pytanko z innej beczki czy w ciąży można pić kawe? taka sypana lub rozpuszczalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Netka25 myslę,ze nie bardzo.Kofeina czy to w kawie sypanej ,czy w rozpuszczalnej zwieksza krazenie krwi ,co moze zle wpłynąć na dzidziusia.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Netka25 proponuje kawe zbozową...Inka albo Anatol.Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
wpadlam na chwilkę by powiedziec wam dobranoc.... tan noc bedzie dla mnie decydująca...albo wstręciucha przyjdzie albo nie... brzuch boli i przestaje..boli i przestaje...dziwnie jakoś... no nic..trzeba czekać. dziękuję za gratulację ale ja jeszcze się nie ciesze...jak zobacze bijące serduszko to wtedy tak... odezwę się jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No więc melduję z samego rana że @ nie ma.... i modlę się zeby nie przyszła....brzuch pobollewa raz jeden jajnik raz drugi... ale wredota nie przychodzi i mam nadzieję że nie przyjdzie... a powiedzcie mi jak to jest z szyjką macicy? Ja mam bardzo nisko, twardą i zamknięta to tak powinno być? i mam bardzo dużo śluzu... mleczno-przeźroczystego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Dzastina222 no to super,dalej trzymamy kciuki:) Ja tez skladam raport: beta zrobiona,wyniki ok 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia kawy to polecam inke z magnezem,w ciąży magnez potrzebny przeciw skurczom nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×