Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość przed operacją
http://nordicpharma.pl/profilaktyka-przeciwzrostowa/ operacja operacji nie równa. Dużo zależy też jaką techniką jest wykonywana i jakie materiały są użyte (jeśli syntetyczne, to ryzyko powikłań jest większe, np. ziarnina )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwię się o to wszystko przecież Lekarz mnie zna i moje dolegliwości nie mogę nawet na ten temat z nim rozmawiać bo nie znam się na medycynie. On wie co robi najwyżej Bardziej martwię sie o mojego pecha zawsze sie pojawia. Kiedy Lekarz mysli, że ok wszystko gra po godzinie się zaczyna Przeżyłam to już wiele wiele razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77.Ja jestem
Eska64.Jestem 11dni po operacji dzisiaj pierwszy dzień przeżyłam bez przeciw bóla ,nadal mam stan podgorączkowy nawet 37,4,ciągle mam wrażenie że chce mi się siku i a z wypróżnianiem też same problemy i też jak Ty mam boleści nie tylko brzucha ale w miejscu po macicy,też się denerwuję czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77
Kora43,czytam Twoje wcześniejsze odczucia po operacji i też miałaś częstomocz,jak możesz napisz kiedy to przeszło a jak z czuciem w tej stopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
Trea pęcherz uspokoił się dopiero po ok. czterech tyg. teraz jest już normalnie.W stopie prądu już nie mam ale reaguje na zimno bólem,dziwne to jest,lekarz nie bardzo wie bo nie sotkał się z czymś takim,a ty jakie miałas znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koro 43, to fajnie ze nie miałaś tych sensacji jelitowych bo to przykra sprawa a czy bierzesz juz HTZ ? Jesli tak to jak się czujesz ? Trea.77 u mnie z tym siusianiem podobnie ,czasem nawet mam wrażenie ze boli mnie pecherz . Najgorzej bylo w nocy jak tylko się przebudziłam to już było odczucie ze musze siusiu i tak z 4 razy w ciagu nocy. Ale to odczucie potęgować mogą też wzdęcia brzucha i uczucie rozpierania. ja od kilku dni mam jakby z tym moczem lepiej moze i u Ciebie tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
do trea Ja po pierwszej operacji miałam przez około 5 lat drętwienie całej nogi, to wynik naruszenia nerwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
HTZ biorę od piatku dzisiaj piąty dzień dopiero i nadal mam te napady potu,myślicie że to za wcześnie na poprawę czy może tabletki nie trafione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
do baaaaa,czy twoje znieczulenie też tak bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
Kora, nic nie bolało. Dostałam wcześniej gł,jasia i już na stole powoli zamykały mi się oczy, widziałam lekarza przez mgłę, bardzo bałam się tego zastrzyku znieczulającego,przechyliłam się do przodu i nic więcej nie pamiętam, oprócz pytania, czy chce pani widzieć, czy mamy zasłonić I ZASNĘŁAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
Była przede mną starsza pani i ona nie spała. Rozmawiała z lekarzem podczas operacji. Nic nie bolało, nawet zastrzyk, bo dają zewnetrzne znieczulenie w tym miejscu, ale zle wspomina ciągnięci, dociskania i ten dłużący się czas. Ja już jestem pewna, że przy następnych jakichkolwiek operacjach nie dam się znieczulić do kręgosłupa, tylko zażądam uśpienia. Pani anastazjolog dała mi do wyboru, ale naciskała na znieczulebnie, tłumacząc się dłużyszym dochodzeniem do siebie. Bzdura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
mnie też mówili że po ogólnym dłużej sie dochdzi do siebie ale po tym tez sie zle czułam i to przez trzy dni mnie mdliło a po operacji wymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
ja tez nie spałam w trakcie rozmawiałam z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
Ja wszystko zniosłam bez jakichkolwiek dolegliwości, nie wymiotowałam. dzisiaj już funkcjonuję normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ! przeczytałam te artykuły o zrostach i az sie boje ze to moze byc przyczyną moich problemów jelitowych. Nie wyobrazam sobie drugi raz przez to przechodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się ja mam strasznie dużo zrostów po 3 operacjach i mam problemy od lat, ale to nie sa jakieś straszne problemy Czasami mam zaparcia częściej biegunki ale biorę leki i nie ma problemu nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tuż po operacji
Panie dopiero co po operacji : nie martwcie się na zapas że Was jeszcze boli, zapiera czy nie działa , żeby dojść do normy po takiej rozległej operacji potrzeba dużo więcej czasu ! po kilku miesiącach dopiero można ocenić efekty a z każdym tygodniem będzie odrobinę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Kobietki za słowa otuchy poparte zapewne własnym doświadczeniem. Mam 48 lat ale to była moja pierwsza taka powazna operacja to i doświadczenie zadne. W takim razie cierpliwie bede czekać az przyjdą (mam nadzieje) te lepsze dni bo juz zaczełam sobie kombinować ze coś mi źle zrobili podczas operacji. Chcialam jeszcze zapytać czy HTZ to jest sprawa konieczna ? czy jesli nie ma zewnętrznych oznak klimakterium i kobieta czuje się dobrze mozna od hormonów odstąpić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eska
co do htz to zalezy czy bedziesz miała objawy niedoboru hormonów. Ja jestem ponad rok po operacji i nie jestem na htz, po prostu chyba mam to szczescie , ze nie mam jekichś drastycznych objawów. Wspomagam się jedynie preparatem Femiflavon i w moim przypadku to wystarcza. Nie zestarzałam się , no jedynie stawy mnie pobolewają, ale czy to od tego? Nie wiem. Tak więc widzisz, co osoba to różne odczucia i potrzeby. Sądzę jednak, że nie ma co się śpieszyć z htz, na ale jak będzie trzeba to wtedy najwyżej się zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sadze, ze nie ma co się spieszyć z hormonami i dzięki ze napisałas. Ale to tez chyba zalezy w jakim wieku jesteśmy, kiedy mamy to wszystko usuwane. Ile masz lat, jeśli mozesz zdradzić ? A oponka Ci została po operacji czy zniknęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaa
a ja już mam dwa miesiące po i zero oponki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eska
Mialam ciecie pionowe, więc oponka nie "wisi". Zręsztą ja jestem w ogól"mocnej budowy. Niestety trochę mi się przytyło [3 kg], przed operacją trż trochę, a zgubić niestety trudno. Operowana byłam w wieku 48 lat[skończone już wtedy].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Magnoli
ale też i więcej czasu na decyzję.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trea77
Już minęły dwa tygodnie trochę jeszcze pobolewa ja miałam znieczulenie ogólne spałam nic nie wiem,tylko pamiętam jak mnie wybudzano a później spałam aż do 21 30' a na operacje mnie zabrano o 11 30' i całą noc też przespałam a o 6 00' pielęgniarka wszystkie postawiła na nogi mimo że że różnica w czasie była nawet o 6 godzin i już musiałam chodzić sama do ubikacji a po południu wzięłam prysznic.Teraz tylko czekam aż ten pęcherz się uspokoi no a jelita to piszecie że trzeba czasu więc nabieram cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora43
Trea będzie dobrze,zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×