Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość babolina
Skończyłam pierwsze opakowanie, miałam przerwę na okres, troszkę się martwiłam, bo okres pojawił się po 4 dniach przerwy dopiero, ale ponoć tak się zdarza. Dziś zaczynam drugie opakowanie. Przez miniony miesiąc miałam bolesne piersi i brzuch, troszkę mnie mdliło, ale mam nadzieję, że będzie teraz już ok, w końcu organizm musi się przyzwyczaić :) Oby tylko nie przytyć :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia002
witam... ja mam ważne pytanko jestem po drugim opakowaniu i dzisiaj rano powinnam dostać okres...dzien mija i nie ma ani śladu...ani go nie bylo ani nie ma. Czy mozliwe jest że mój organizm nie przystosował sie jeszcze i dostane w kolejnych dniach. W czasie opakowania nie miałam żadnych bólów ani plamień... z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo...
cześć, mam pytanie do Was na temat tabletek novynette tzn skąd sie bierze okres w przerwie? bo przeciesz biorąc tabletki jajniki nie produkują jajeczek,a tak wogóle to zaczełam brać miesiac temu pierwszy raz tabletki, na początku byłam bardzo nerwowa potem to sie zmienilo na nudności, aż w końcu w przerwie którą zrobiłam po opakowaniu zauważyłam że urosły mi piersi, z wagą nic sie nie dzieje jest taka jak był przed, dziś zaczynam kolejne opakowanie, prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo...
cześć, mam pytanie do Was na temat tabletek novynette tzn skąd sie bierze okres w przerwie? bo przeciesz biorąc tabletki jajniki nie produkują jajeczek,a tak wogóle to zaczełam brać miesiac temu pierwszy raz tabletki, na początku byłam bardzo nerwowa potem to sie zmienilo na nudności, aż w końcu w przerwie którą zrobiłam po opakowaniu zauważyłam że urosły mi piersi, z wagą nic sie nie dzieje jest taka jak był przed, dziś zaczynam kolejne opakowanie, prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_z_problemem
Potrzebuje waszej pomocy. Skończyłam brać kolejne opakowanie Novynette i w 6 dniu przerwy kochałam się bez zabezpieczenia, ale nie doszło do finiszu ani wewnątrz ani na zewnątrz. Czy przez branie tabletek, jest się ciągle zabezpieczonym ? Błagam, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia002
witam... ja mam ważne pytanko jestem po drugim opakowaniu i dzisiaj rano powinnam dostać okres...dzien mija i nie ma ani śladu...ani go nie bylo ani nie ma. Czy mozliwe jest że mój organizm nie przystosował sie jeszcze i dostane w kolejnych dniach. W czasie opakowania nie miałam żadnych bólów ani plamień... z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia002
witam... ja mam ważne pytanko jestem po drugim opakowaniu i dzisiaj rano powinnam dostać okres...dzien mija i nie ma ani śladu...ani go nie bylo ani nie ma. Czy mozliwe jest że mój organizm nie przystosował sie jeszcze i dostane w kolejnych dniach. W czasie opakowania nie miałam żadnych bólów ani plamień... z góry dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia002
witam... ja mam ważne pytanko jestem po drugim opakowaniu iwczoraj rano(przynajmniej po pierwszym opakowaniu tak miałam) powinnam dostać okres...dzien mija i nie ma ani śladu...ani go nie bylo ani nie ma. Czy mozliwe jest że mój organizm nie przystosował sie jeszcze i dostane w kolejnych dniach. W czasie opakowania nie miałam żadnych bólów ani plamień... z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek21
Laski nie panikujcie !!! Trzeba troszke poczekac i dac organizmowi czas zeby sie przyzwyczaił ... Ja bior te tab 3 lata i czuje sie swietnie:-] Jesli chodzi o krwawienie (nie jest to okres tylko wynik odstawienia tab) to u mnie ono wystepuje dopiero w 4 dniu z 7 dniowej przerwy ... wszystko zalezy od organizmu :) najwazniejsze to nie popadac w paranoje !!! Robiłam raz przerwe 1miesiac - zeby piersi odpoczeły -lekarka mi tak doradziła i w ciazy nie byłam ani nie jestem Nigdy nie zabezpieczałam sie dodatkowo - nawet nie wiem jak uzywac prezerwatywy-hihi- (co prawda mam tylko jednego partnera) i wiem napewno ze nie jest to konieczne jesli stosujecie je zgodnie z ulotką i tyle :-] Kochajcie sie i nie siedzcie tyle na tych forach bo oszalejecie :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie, czy te tabletki powiekszaja piersi, zmniejszaja owlosienie? bo slyszalam ze niektore wlasnie takie rzeczy powoduja..zastanawiam sie czy te tabletki maja takie samo dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem moja Pani doktor zachorowała a ja potrzebuję szybko!!!!! tabletki NOVYNETTE może ktoś ma odsprzedać 1 opakowanie lub receptę spraw pilna , błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulia
Aliskkk rzeczywiście komplikacje były- dostałam krwawienia w 7 tyg. ciąży, spędziłam tydzień w szpitalu potem musiałam się oszczędzać.Mój lekarz powiedział, że to wcale nie musiało być przez tabletki.. w każdym razie potem już wszystko było dobrze. Julia jak się urodziła to ważyła 4,4kg i miała 58cm:-) ja okres dostaję zawsze drugiego dnia przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YonDutch
Witam! Mam pytanie do was. Otuż miesiąc temu przyjełam pierwsze opakowanie novynette, w pierwszy dzień okresu. Brałam je przez 21 dni, zgodnie z ulotką. I później była 7 dniowa przerwa,przy ktorej miałam lekkie krwawienie (podczas brania tabletek tez miałam, lecz w przerwe miałam lekki okres). Z tego co wyczytałam tutaj na forum, jest to normalne, więc się ucieszyłam. I na 8 dzień przerwy znowu zaczełam brac novynette o godzinie tej samej co poprzednim razem. Nadszedł teraz dzień okresu 21, a ja go nie mam! I tak sie boje,a przeciez miałam krwawienie podczas przerwy.Dzis jest 22, fakt zawsze miałam tak,ze spozniał sie co 3dni,co tydzien,ale czytałam,ze tabletki uregulują mój okres. Co mam robic, prosze pomozcie mi! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avill
spokojnie, krwawienie ma wystąpić w ciągu tej 7-mio dniowej przerwy, ale nie musi wystąpić odrazu 22 dnia cyklu czyli pierwszego dnia przerwy, ja mam zawsze 4 dnia przerwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YonDutch
Nie,nie, nie o to chodzi:) Brałam pierwsze opakowanie i pierwsza tabletke w pierwszy dzien okresu czyli 21stycznia, przez 21 dni. Przez te 21 dni miałam plamienie.Potem jest przerwa 7 dniowa i miałam podczas jej mały okres. Na 8 dzien tak jak ginekolog mi powiedział wziełam pierwsza tabletke mojego drugiego opakowania. I wczoraj był 21 a ja nie mam okresu! Dlaczego? Cos nie tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YonDutch
Nie,nie, nie o to chodzi:) Brałam pierwsze opakowanie i pierwsza tabletke w pierwszy dzien okresu czyli 21stycznia, przez 21 dni. Przez te 21 dni miałam plamienie.Potem jest przerwa 7 dniowa i miałam podczas jej mały okres. Na 8 dzien tak jak ginekolog mi powiedział wziełam pierwsza tabletke mojego drugiego opakowania. I wczoraj był 21 a ja nie mam okresu! Dlaczego? Cos nie tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
no to przeciez mówie ci ze nie musisz dostac krwawienia odrazu pierwszego dnia po zakończeniu opakowania, jezeli nie wystąpi ono wogole przez te 7 dni przerwy wtedy zgłoś się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yondutch
dalej sie nie rozumiemy.. przyjmuje teraz drugie opakowanie, jeszcze mi sie nie skonczyły, jesem na 4 tabletce. I juz powinnam miec prawdziwy okres, nie krwawienie podczas przerwy. Nie wiem moze nie rozumiem co piszesz,ale to z zdenerwowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
ale ty nie bedziesz miała zadnego okresu podczas brania tabletek, wogole nie masz okresu podczas przyjmowania antykonceptów, tylko jedyne co to to krwawienie okresopodobne w tej 7-mio dniowej przerwie, spokojnie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
ojejku, ale ty nie bedziesz miała żadnego okresu podczas przyjmowania tabletek, jedyne co to to krwawienie okresopodobne podczas przerwy, i to jest własnie ta regulacja którą robia tabsy, 21 dni jestes wolna i pewna ze nic cie nie zaskoczy ;p i tylko w tej 7 dniowej przerwie dostajesz krwawienia okresopodobnego, i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
aaaaa jejku dziewczyno ty zadnego okresu nie bedziesz miała;p podczas brania tabletek zanika okres, wystepuje tylko krwawienie okresopodobne w tej 7 dniowej przerwie :) wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avil
sory że tyle razy ale błędy mi wyskakiwały;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
jestem tu nowa i chciałam się dowiedzieć po ilu opakowaniach ustabilizowal wam sie "okres" jestem po 2 opakowaniu...po pierwszym miałam krwawienie 2 dnia przerwy a po drugim 4 ... nie wiem czy to normalne... jest mozliwość ze tabletki są za słabe ?? albo nie jest zachowana antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przez pare lat zarzywałam novinette, czułam się po nich zupełnie normalnie, były to moje pierwsze tabletki podobno są jedne z najdelikatniejszych;-) Okres miałam po jakiś 28 dniach i juz zawsze tak był. po jakiś 3 latach zaczęłam plamić w trekcie cyklu okazało się, że są za słabe już jak dla mnie i zmieniłam na microginon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przez pare lat zarzywałam novinette, czułam się po nich zupełnie normalnie, były to moje pierwsze tabletki podobno są jedne z najdelikatniejszych;-) Okres miałam po jakiś 28 dniach i juz zawsze tak był. po jakiś 3 latach zaczęłam plamić w trekcie cyklu okazało się, że są za słabe już jak dla mnie i zmieniłam na microginon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przez pare lat zarzywałam novinette, czułam się po nich zupełnie normalnie, były to moje pierwsze tabletki podobno są jedne z najdelikatniejszych;-) Okres miałam po jakiś 28 dniach i juz zawsze tak był. po jakiś 3 latach zaczęłam plamić w trekcie cyklu okazało się, że są za słabe już jak dla mnie i zmieniłam na microginon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przez pare lat zarzywałam novinette, czułam się po nich zupełnie normalnie, były to moje pierwsze tabletki podobno są jedne z najdelikatniejszych;-) Okres miałam po jakiś 28 dniach i juz zawsze tak był. po jakiś 3 latach zaczęłam plamić w trekcie cyklu okazało się, że są za słabe już jak dla mnie i zmieniłam na microginon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×