Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Powiem Ci, że nie wszystkie są takie same. Wiekszośc mam piszących tu to normalne dziewczyny i podziwiam ich postawę. Oczywiście pełno tu też ciężarnych tumanów, którym się wydaje że wszystko się im należy (wącznie z noszeniem w lektyce) ale to nie zależy od ciąży tylko od mózgu alebo jego braku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
DO FANKA DODUNI : NO I TU CIE ZMARTWIE MOJA KOCHANA BO MAM MEZA I JUZ NIE SZUKAM FACETA. TO MI W ZUPEŁNOSCI WYSTARCZA . SŁOWO IDIOTKA W TWOICH USTACH BRZMI JAK KOMPLEMENT. A ZEBY BYLO PO ROWNO : Spódniczka mini, bluzeczka skromniutka Myślisz,że jesteś taka ładniutka. Że wszyscy wkoło ciebie kochają, a chłopcy do twoich stópek padają. Lecz spójrz, kochanie, w swoje lusterko. Doprawdy, jesteś tak śliczną panienką? Solarium, puder, dwa kilo cienia, to wszystko ciebie tak bardzo zmienia. Spójrz czasem na świat, ten całkiem normalny, gdzie występują też szare barwy. Może kiedyś nareszcie zrozumiesz, że tak naprawdę żyć wciąż nie umiesz. Bo w głowie twoje były tylko szmatki, pomadki, puder, wyrzuty do matki. Codziennie myślałaś co by tu zrobić by komuś znowu przykrości narobić. "Co tam uczucia" - takie motto masz, ale spójrz dziewczyno, ty ledwo zdasz! Czy myślisz czasem o swej przyszłości? Czy w sercu twoim nie ma litości? Zrozum, że w życiu są rzeczy wazniejsze, a gorsze nie są te dziewczyny skromniejsze. Być może zazdrościsz im naturalności tego, że nie muszą udawać piękności. Tak wiele rzeczy chcę powiedzieć jeszcze, lecz wątpię, że dotrze to do ciebie nareszcie. Tego, co mówię i tak nie zrozumiesz, ty tylko pudrować twarzyczkę umiesz. Może cień na powiekach przysłania ci świat? Może dlatego nie widzisz swych licznych wad? Bo uwierz, kochanie, nie jesteś tak słodka. Po prostu zwykła z ciebie idiotka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diabłą wcielonego
które to te normalne dziewczyny? :O coś nie bardzo widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zostać poetka! Ale czytaj ze zrozumieniem nie nakładam tony tapety... Napisałam tylko tusz i błyszczyk bo stawiam na naturalność, nie chodzę na solarę... nie noszę tipsów... Mam serce chociażby dla zwierząt bo nie przejdę obojętnie obok bezdomnego psa również okazuje serce starszym ludziom wiele razy niosław zakupy starszej pani która źle się czuła... To że poodbam się chłopakom jest fajne ale nie puszczam się z każdym a konkretnie z żadnym bo czekam na prawdziwą milość i nie chce z niczym sie śpieszyć bo prawda jest taka że jetem jeszcze dzieckiem.... A że poprostu jade po tobie to nic dziwnego spójrz na sowje marne posty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini noszę latem może ty nosisz teraz w tą zimnice a ja preferuje rurki, jeansy i tuniki, zwykłe ciuchy nie będę marzła w mini zima to nienormalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ostatnio ten topic całkowicie zmienił charakter i rozminał się z tematem. Wszyscy sie atakuja i udowadniają sobie kto jest bardziej pierdolniety ale wystarczy poczytac starsze wpisy i zobaczysz że wiele ciężarnych myśli właściwie a tylko jakieś sporadyczne niedojebane wynalazki domagają sie niewiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
DO FANKA DODUNI : NO WIDZISZ KOCHANA NIESTETY MAM SZEFOWA KTORA JEST MOJA DOBRA ZNAJOMA I CZYTAMŁYSMY RAZEM NIEKTORE POSTY. CO DO PODWYZKI TO NIE POTRZEBUJE JEJ PONIEWAZ NA SWOJE ZAROBKI NIE NARZEKAM . FANKO DODUNI MOJE DZIECI I ICH WIEK NIE POWINNIEN CIE INTERESOWAC PONIEWAZ JAKIKOLWIEK SPOR CZY KOMENTARZE DOTYCZA NASZ NASZYCH POGLADOW A NIE RODZINY I NASZYCH DZIECI. CO DO NIE WIEDZACYCH MOJA NIBY CHOROBA TZN DEPRESJA POPORODOWA BYLA SARKAZMEM ORAZ IRONIĄ. POZATYM MAM TAKA PRACE GDZIE ROWNIE DOBRZE MOGE PRACOWAC W DOMU TAKZE NIE MARTWCIE SIE TAK O MOJ BYT ..BO NAWET ZAWRACAJAC GLOWE TAKIMI GLUPOTAMI JAK PISANIE TU I TAK ZROBIE TO CO POWINNAM ZROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserzpolski
a poza tym nie mam z Tobą o czym pisać. Pogadamy jak Ci cycki urosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety a moze to zaleta? Zawsze miałam tak ze mówiłam od najmłodszych lat to co czułam, nigdy nie dusiłam w sobie niczego, ktoś mi nie asował mówiłam mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam piersi... "cycki" mówią kobiety z dzięcmi które je karmiły no cóż masz obwisłe to twój kompleks nie mój... Ja nie narzekam na rozmiar ani na nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKSERPOLSKI
do diabel wcielony: zgadzam sie z Toba ze zeszlismy z tematu , a zaczyna sie tu robic troche niesmacznie wiec przepraszam co niektorych ze musieli wyczytywac co tu wypisuje pod adresem fanki doduni. Znacie moje zdanie i wiecej tej osobie nie dam sie sprowokowac , gdyz widocznie ta osoba ma na celu sianie zametu oraz obrazanie i przyrownywanie do siebie innych osob. DO DIABEŁ WCIELONY : zgadzam sie ze niekiedy osoby ciezarne wymuszaja cos i to w bezczelny i perfidny sposob, ale tez nie zawsze tak jest. Jestem pewna ze z 10 kobiet w ciazy jedna lub dwie beda chcialy wejsc na poczatek kolejki bez stania . Jezdzac na zakupy widze kobiety w ciazy i matki z dziecmi ktore stoja w kolejce czekajac cierpliwie na swoja kolej. Wiekszosc kobiet boi sie odezwac nawet gdyby sytuacja byla jakas ekstremalna nie mowie juz o zakupach czy markecie ale np. ze gdzies tam jedzie autobusem i przypuscmy ze stoi nagle czuje ze jest jej slabo czy cos sie jej zlego dzieje wiem ze wieksoc osob by sie nie odezwala, i nie poprosila o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
DO FANKA DODUNI :oj chyba Ci nerwy nie wytrzymuja , dla Twojej informacji nie karmiłam piersia zadnego ze swoich dzieci , poprostu ze swojej wygodny od razu przeszlam na mieszanke . pOZATM NIE WIEDZIALAM ZE PISZESZ NA DWA NICKI JEDEN FANKA DODUNI A DRUGI NA POMARANCZOWO Z TYTUŁEM DO MIKSERPOLSKI: oj dziecko co ty tu krecisz ?wez sie za nauke bo szkoly nie skonczysz i twoj wyszczekany jezyk na nic sie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś taka mądra jak.... To się nie zniżaj do poziomu nastolatki i mogłas nie odpisywac przez ostatni tdzień na moje posty, widą cże emocjonalnie ejsteś małą dziewczynką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
DO FANKA DODUNI : PS. UWAZAM SIE NA TYLE WARTOSCIOWA OSOBA ZE NIE MA MKOMPLEKSOW . I NIGDY NIE PISALAM NIC O SWOICH KOMPLEKSACH . A WIEC ...ZERUJ SOBIE NA TYM FORUM ALE NIE PISZ DO MNIE BO SZKODA TWOJEJ GLOWKI NA WYMYLANIE CIETYCH RIPOST , BO TO OSTATNI MOJ POST DO CIEBIE PA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś pisałem, że chętnie ustąpie jak zobaczę ciężarną ale niech no tylko ona spróbuje cokolwiek na mnie wymuszać to chodźby zemdlała i na ryj padła to sie nie ruszę. Też mam charakterek :D A co do Fanki to ja ja osobiście lubię. Fajna, wygadana i elokwentna tyle że młodziutka. Ma sporo racji tylko za bardzo wrzuca wszystkich do jednego wora ale ma jeszcze czas na zmiane poglądów :) Na razie ciąza to dla niej abstrakcja ale kiedyś się przekona jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cb pojebało nie piszę na pomarańczowo.... Może ty piszesz pod kiloma nickami ale ja nie mam na to czasu.... Szkołę skoncze z dorbymi wynikami wierz albo nie... Na oniec klasy pierwszej miałam średnią 5.2 Teraz na półrocze będę miała 4.9 ale ma zamiar podciągnąc więc nie martw się o moją edukację... Ciekawe czy jakbym miała napisane fanka piotra rubika byście inaczej patrzyli na mnie bo dla was Doda to kicz a nie wiecie jaka jest naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni post pisałaś już kilka stron temu :D Żal mi takich biednych kobiet co pisza że są piękne żeby się dowartościowac a jednak potrzebujesz dowartosciowania .... Kilka razy w zyciu ustapiłam kobiecie w ciąży a dlatego że była to moja ciocia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanko doduni sruni
to nie miejsce dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i szkoda ze pacodawcato jak
ciota i nie zobaczy co robi pracownik w godzinach pracy mamusio miksera,powinien cie wypierdolic na pysk za zaniedbanie obowiazkowi bawienie sie w godzinach pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
"Pogadamy jak Ci cycki urosna" a zaraz potem.... "dla Twojej informacji nie karmiłam piersia zadnego ze swoich dzieci" czyżby tobie cycki tez nie urosły? :D Wróć i pogadaj z dorosłymi jak ci urosną platfusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKSERPOLSKI
DO WSZYSTKICH KTORZY CZYTAJA NIE UWAZNIE PISZE ZE PRACUJE W WOLNYM ZAWODZIE MOJA SZEFOWA WIDZI CO ROBIE W CZASIE PRZERWY I NIE MA OD TEGO ZASTRZERZEN A WRECZ TO CO TY LUDZIE WYPISUJA JEST MATERIALEM POMOCNYM W MOJEJ PRACY . POZDRAWIAM' A DLA TYCH KTORZY PO RAZ SETNY PISZA O MOIM ZWOLNIENIU ZAJMIJCIE SIE SWOIMI DOMAMI OBIADEM ALBO COS W TYM STYLU ...A NIE CZYJAC PRACA :) DO DIABEŁ WCIELONY : ja uwazam ze fanka ma odwazne poglady ale z jednej strony dobrze ze ja potrafi wyrazic , i szkoda ze wsadza tak jak piszesz wszystkich do jednego wora. Bo pomimo ze mam z nia male spiecie to nie uwazam jej za osobe gorsza . Ma swoje poglady i dobrze niech uczy sie je wyrazac a tym samym uczy sie radzic sobie w zyciu. Przynajmniej bedzie umiala korzystac z swoich praw i tego co jej sie nalezy. Znam niektore osoby np. ida cos zalatwic ktos je zwodzi za nos a one i tak nie odezwa sie tylko z pokora kiwia glowa , a to dlatego ze nikt ich nie nauczyl wyrazac swoich emocji i tego co mysla. Dlatego uwazam ze taka osoba jak fanka bedzie miala w zyciu o wiele łatwiej radzac sobie dobrze w roznych trudnych sytuacjach. Wiem rowniez ze ludzie postrzegaja kogos kto wyraza inne poglady czy inaczej sie ubiera czy inaczej zachowuje jako odmienca. Niestety tak wyglada sytuacja w naszym spoleczenstwie gdyz ludzie ida wg. przystsowanych nam stereotypow i nie uznaja indywidualizmu innej osoby. Wiem cos o tym ja rozniez na niektore sprawy mam odwazne poglady ,i potrafie bronic swoich racji. A to nie zawsze jest akceptowanie przez spoleczenstow. To ze fanka doduni lubi sluchac dody i jej piosek to nic zlego ja rowniez poslucham czasami ma melodyjne piosenki wpadajace w ucho ,a to ze przez swoja osobowosc umiejetnosc tworzenia show, przebila sie przez szare tlumy to mozna jej tylko gratulowac. Bo ile jest piosenkarek ktore sa gwiazda jednego utworu a potem slad po nich zanika a doda jednak potrafila sie wybic . I nadal czy to skadalem czy innym zachowaniem czy teledyskiem tworzy swoja osobowosc swoj image i utrzymuje sie na topie . Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserpolski
do HGHGGH : słowa pogdamy jak ci cycki urosna nie byly pisane przezemnie tylko do mnie czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musialam zmienic nick na czarny gdyz ktos probowal podszywac sie podemnie teraz zajarzylam o co chodzilo jak cofnelam sie strone wczesniej ... do fanka doduni : o tych cyckach to nie byl moj tekst, reszta byla moja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krytykujesz Dody i tu masz wielki plus, mam jendak taką zasadę że jeżeli ktoś potrafi przyznać mi rację co do talentu Dody to mu nie ubliżam wiec uwazam kłotnie za zamkniętą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujktrsj
- CO TY LUDZIE WYPISUJA JEST MATERIALEM POMOCNYM W MOJEJ PRACY - jesteś w pracy chamidłem numer jeden i dokształcasz się aby nie spasc z piedestalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk spojrzenia
Papierowe_Nozyczki zgadzam się z Tobą . I nie wszystkie kobiety w ciązy domagają się specjalnego traktowania. Są tez takie , które nie chca niczego od społeczenstwa, stoją w kolejkach w sklepie , u lekarza, w autobusie itp Fanko Doduni nie fikaj tak bardzo , nie nasladuj swojej idolki ( która niby słynie z ciętego języka i ripost ) :-D Czasami zatrzymaj się i pomysl , anie slepo szlifuj "cięty języczek" :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk spojrzenia
i nie czekając na twoją inteligentna , przemyslaną ripostę (niczym zdartą z pewnej osoby) :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×