Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość Jak mozna tak swoim dzieciom
Zycie spierdolic? co to za matka ktora wiecznie siedzi na Kafeterii i sie produkuje w tak idiotycznych tematach. powinna dostac Nobla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna tak swoim dzieciom
Zycie spierdolic? co to za matka ktora wiecznie siedzi na Kafeterii i sie produkuje w tak idiotycznych tematach. powinna dostac Nobla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia wypowiedz
Astree rzeczywiscie była do rzeczy, ale nie schlebiaj sobie - ty takiej w swojej karierze nie miałaś. Astree - gdyby nie ten komentarz niepotrzebny o tłuszczu pociazowym jezdzacych autobusem matek (bo to taka zlosliwosc cholera wie po co) to naprawde gadasz do rzeczy teraz (moze wczesniej tez tak pisalas - nie wiem nie bywalam tutaj a nie chce mi sie przegladac calego topiku) jestem w opozycji do prostackich wypowiedzi kindzi i dziwi mnie, ze taka osoba jak ty usilnie trzymala z nia front

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty sie lepiej dziecmi zajmij
Swoimi a nie ciezarnymi. bo doniose odpowiednim sluzbom. kingusiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kindzia:)dlaczego kazda ktora sie z toba nie godzi jest babsztylem,glupim babskiem,szczeka a nie mowi jest nierobem i wogle uposledzonym czlowiekiem???? To sa twoje wypowiedzi!!Jak ty jadem plujesz kobieto!!!!!!WHY??maz cie zdradza??jestes nieszczesliwa??he 1.Po co zachodzilyscie w ciaze?? Chyba dla tych wyimaginowanych przywilejow. 2.Jestescie zwyklymi babami w ciazy(A DLACZEGO NIE KOBIETAMI?? TYLK O BABAMI?) 3.Twoj maz,facet,kochanek,konkubent moze cie traktowac jak pepek swiata,ale na normalnych ludzi nie licz.Zanim zaszlas w ciaze,powinnas pomyslec czy podolasz temu faktowi.Czy stac cie na taxi 4.wole chlopca.Bo dziewczynki kojarza mi sie z cwaniarami,rozkapryszonymi ksiezniczkami i sorry,za to co teraz powiem,ale rwoniez malymi k**ewkami ktore beda malowac brudne pazury twoim ukradzionym lakierem ale d**y i zebow juz nie umyje. 5.Wasze dzieci beda takie same jak wy,czyli niewychowane chamy i bandyci,bo mamusie potrafia tylko torba w leb.Co za tym idzie kolejne pokolenie bab w ciazy tez nie moze liczyc na sympateie otoczenia 6.Jedni sa wychowani na egoistow a ty na histeryczke.Zgadnij kto ma lepiej 7.Jak sie zle czujesz to dlaczego robisz miejsce komus innemu Matko Tereso od siedmiu bolesci ? Gratuluje...glupoty...zalosna jeses i powtorze to jeszcze milion razy.JESTES ZALOSNA ZOBACZ TO WRESZCIE >>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu duzo gadac
1.Po co zachodzilyscie w ciaze?? Chyba dla tych wyimaginowanych przywilejow. 2.Jestescie zwyklymi babami w ciazy(A DLACZEGO NIE KOBIETAMI?? TYLK O BABAMI?) 3.Twoj maz,facet,kochanek,konkubent moze cie traktowac jak pepek swiata,ale na normalnych ludzi nie licz.Zanim zaszlas w ciaze,powinnas pomyslec czy podolasz temu faktowi.Czy stac cie na taxi 4.wole chlopca.Bo dziewczynki kojarza mi sie z cwaniarami,rozkapryszonymi ksiezniczkami i sorry,za to co teraz powiem,ale rwoniez malymi k**ewkami ktore beda malowac brudne pazury twoim ukradzionym lakierem ale d**y i zebow juz nie umyje. 5.Wasze dzieci beda takie same jak wy,czyli niewychowane chamy i bandyci,bo mamusie potrafia tylko torba w leb.Co za tym idzie kolejne pokolenie bab w ciazy tez nie moze liczyc na sympateie otoczenia 6.Jedni sa wychowani na egoistow a ty na histeryczke.Zgadnij kto ma lepiej 7.Jak sie zle czujesz to dlaczego robisz miejsce komus innemu Matko Tereso od siedmiu bolesci ? w tych 7 punktach zawarta jest cała prawda o pojebanych ciezarówach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna wariatka sie znalazla:)KINDZIA A MOZE TO TY JAKO POMARANCZOWA??hehejesli nie to masz kompana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu duzo gadac...twoja mam tez byla taka pojeb.....ana ciezarowa ..wiesz??chyba ,ze ty jestes wychodowany/wana sztucznie..w laboratorium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paręnaście
sgn - zaraz dostaniesz odpowiedz od kindzie - strzelam "następna co jej się chciało przeczytać 130 stron topiku i moich wypowiedzi, na ksiazke cie nie stac histeryczko?" albo coś w tym guście :) gdybyś jeszcze napisała że nie daj bóg jestes w ciazy to byłoby kilka epitetów wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paręnaście
może od razu napiszę coś o sobie, bo zaraz dostane odpowiednia łatkę ;) jestem na końcówce ciąży, nie jestem histeryczką, nie wymuszam ustepowania mi gdziekolwiek, sama ustepowałam i bede bo tak zostałam wychowana i chwala za to moim rodzicom :) acha i tak też wychowam swoje dziecko, żeby nie powiekszyło bandy egoistów i znieczuleńców widzacych tylko wlasny czubek nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paręnaście...acha i tak też wychowam swoje dziecko, żeby nie powiekszyło bandy egoistów i znieczuleńców widzacych tylko wlasny czubek nosa. ZGADZAM SIE Z TOBA TEZ MAM DZIECKO.I nie jest mala korewka jak to kindzia sie wypowiada o malych dziewczynkach. Histeryczka tym bardziej nie jestem:)Swoja droga kim jest kindzia ktora juz tyle czasu tu urzeduje i opluwa kazdego,kto smie sie z nia nie zgodzic??hmm pozostawiam do przemyslenia:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie by sie Kindzia nie
pojawiała to od razu burzy spokoj :P w rodzinie męża też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moherowe spoleczenstwo zawsze bedzie uwazac ze im sie cos nalezy.. a jak ktos ma odmienne zdanie to juz nalezy go powiesic...az chce sie zyc w takim kraju. 134 strony przepychanek i jakos osoby typu Kindzia potrafia poprzec argumentami swoje zdanie...przeciwnicy tylko pyskuja... moze choc jeden ale naprawde mocny i taki ktory mnie przekona argument za tym socjalistycznym przywilejem??? jest odwazny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antychryst
argumentów jest mnóstwo tylko Ty ich nie chcesz widzieć,a "wiesza" wszystkich Kindzia i prawie zabija za przeciwne zdania,jesteście jednostronni i nic Was nie przekona do zmiany zdania,a Kindzia widać ,że strasznie zadowolona ze swojej "popularności",nieważne czy sie dobrze czy źle gada-ważne ,że się gada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma wspólnego
bycie kulturalnym i wrażliwym na innych z socjalizmem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie glupoty
Jezeli sie dobrze czuje, mam dobry humor :-) to MOGE ustapic miejsca ciezarnej. MOGE ale NIE MUSZE! Jezeli akurat bede sie czula nie najlepiej to zadna sila nie zmusi mnie do wstania z miejsca i zadna OBCA ciezarna nie musi mnie interesowac. Aha i nalezy o to miejsce siedzace POPROSIC a nie DOMAGAC sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjalizm=kultura osobista i dobre wychowanie??szacunek dla drugiego czlowieka?? Antychryst tobie sie cos pomiszalo:):)i to ostro:)hmm I nie rozdzielam ludzi na ciezarne,staruszki,inwalidzi..ot tak..widze czlowieka w potrzebie-jesli mam mozliwisc-pomagam..tyle w tym temacie...socjalizm powiadasz??oj z toba cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj przydalaby sie wam lekcja
KULTUROZNASTWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna Małgosia
kulturoznawstwa? chyba etykiety ignorancie semantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturoznastwa
!Chodzi mi o ten socializm a dobre wycho anie. I nie wyzywaj mnie jak nie wiesz o co chodzi!! w roznych kulturach wyglada to inaczej ale w WIEKSZOSCI ma sie szacunek do ludzi starszych i kobiet w ciazy! a c do socjalizmu....wlasnie skad sie chamstwo bierze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie glupoty
Zaraz, zaraz, czyli mam miec szacunek do baby, co w ciazy jest i nie ma szacunku do mnie? Ona na szacunek zasluzyla, ja dzieci urodzilam, wychowuje, pracuje ale mam zrywac sie z miejsca po 10 godzinach pracy bo ciezarna stoi? A w domu czeka na mnie jeszcze prasowanie, kolacja dla dzieci, zabawa z nimi, przygotowanie materialow do pracy na dzien nastepny, odkurzanie mieszkania. Nie moge sobie posiedziec? Ona straci dziecko? A ja moze zdrowie stojac w autobusie :D A moje dzieci jakos sa dla mnie wazniejsze niz tej ciezarnej plody. Kindzia pisze ostro ale pisze prawde - tylko grzeczna prosba moze cos zadzialac. Przywileje wasze mam w doopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaminusa
aż sie boje jak to czytam. Ale taka prawda, baba baie to by oko widelcem wyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie glupoty
Ale ja "swoich bachorow" nikomu nie narzucam - moje "bachory" :D moje zmartwienie. Twoj plod - twoje zmartwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08] 12:51 [zgłoś do usunięcia] a co ma wspólnego bycie kulturalnym i wrażliwym na innych z socjalizmem? nic- absolutnie nic, natomiast przywileje z socjalizmem wiele!!! tylko idiota tego nie zalapie. dlatego mozna byc wrazliwym na krzywde innych,ale zeby kobieta miala przywilej z powodu ciazy??? o przepraszam-podobno to jest szczescie dla kobiety a nie katorga...czy tez sie myle? powtarzam- jak moja byla w ciazy i po porodzie to ja stalem w sklepie,jezdzilem i zalatwialem sprawy po miescie itd. a jak jechalem z synem w autobusie to stalem i w nosidelku go trzymalem,ani mi w glowie bylo zeby wymuszac na kims wolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:03 [zgłoś do usunięcia] sqn .ot tak..widze czlowieka w potrzebie-jesli mam mozliwisc-pomagam..tyle w tym temacie... ja jestem teraz w potrzebie!! potrzebuje 2 tys zl -to chyba nie duzo-ale ja potrzebuje- wiec czekam na twoja pomoc!!! czyn co mowisz-albo sie zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio do autobusu wsiadła babcia z 3-4letnim wnukiem. Posadziła go na siedzeniu i poszła skasować bilet, gdy wróciła usiadła na siedzeniu i posadziła go na kolanach - bachor wrzeszczał jakby go ze skóry obdzierali, bo chciał siedzieć sam - rośnie kolejne pokolenie autobusowych egoistów. Co do sedna sprawy - myślę, ze wszytko zależy od samej ciężarnej. Kto nie pomógłby uśmiechniętej i uprzejmej? A sfochowanej i z zadartym nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja coś dorzucę - taką refleksję z supermarketu ;) Owszem, jestem w ciąży, nawet już to dość dobrze widać, ale z zasady nie podchodzę do kasy z tzw. pierszeństwem dla niepełnosprawnych, kobiet w ciąży i do 10 artykułów. Dlaczego? Ponieważ przy tej kasie, tak jak i przy każdej innej stoi kolejka przypadkowych ludzi z wypchanymi koszami i wózkami, a jakiekolwiek pierszeństwa mają w głębokim poważaniu. Zaraz na początku ciąży, kiedy nie była ona jeszcze tak widoczna, postanowiłam sprawdzić, jak to jest z tą kolejką i się we mnie zagotowało. Nie dość, że panie w Tesco od kilku lat stosują na kasach strajk włoski (co i tak nie skutkuje poprawieniem ich warunków pracy, co najwyżej wzrostem poziomu frustracji klientów), to jeszcze w kolejce stała kupa ludzi z ogromem zakupów, z czego tylko jedna biedna kobitka była w ciąży. W sumie, to nawet o sobie nie pomyślałam, tylko o niej - męczącej się w tej duchocie z dużym brzuszkiem. Aż mnie skręcało, żeby powiedzieć do pana przede mną: "A pan to w ciąży jest, niepełnosprawny, czy do 10 art. bo jakoś mi na żadną z tych spraw nie wygląda?". W każdym razie - olewam kolejki dla ciężarnych. Niczemu nie służą, nikt tego pierszeństwa nie respektuje, a ja zbyt szanuję zdrowie swoje i dziecka, żeby się z kimś np. wykłócać i to w sklepie. Szkoda życia. A czy to będzie kolejka uprzywilejowana, czy normalna, to i tak trwa to tak samo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×