Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

:) ja nie szkodze- wiem na ile moge sobie pozwolic:) to sie nazywa zdrowe podejscie do sprawy. a ty............................szkodzisz............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje ze smiejecie sie z takich rzeczy......................wysoki macie poziom............................tylko pilnuj zeby smieli sie z tego co mowisz(czyli ze mnie) a nie z ciebie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
No ty równiez nie masz sie czego powstydzic LOgiczne jest to ze korzystanie z internetu jest jednoznaczne z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Spoko,,,,,, bedzie niezły ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarne trzymajcie sie i nie dajcie bo ja wpadlam w gadke z netarem.....................to sa skutki dawania nauk..........ale takim juz nic nie pomoze...................wiec zostawiam niedouczonych naszemu spoleczenstwu to ono wystawi ci ocene i odpowiednio potraktuje..................................a wtedy pogadamy................. Zycze milej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha........ja sie smieje sama(z tego co tu wypisujesz) bo nie bede zawracac glowy znajomym takimi glupotami. nie warto nawet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Pogadamy czy poGŁOSUJEMY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Swoim tekstem przypomniałas mi sasiadke, która tez nie wie czasem co mowi>Kiedys na obiad ugotowała Jarzeniówke (zupe jarzynową) a innym razem opowiadała ze ma Epitafium grypy (chodziło jej chyba o apogeum )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
A słyszałas dowcip: Rozmawiają dwie blondynki Jedna pyta drugiej: Powiedz mi jak sie poprawnie mówi ? Irak czy Iran? Mysle ze słowo ,blondynki> mozna zastapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
Wiecie co??? cos wam powiem.od kilku lat mieszkam w Holandii.Tu ciezarna nie ma tak dobrze jak w Polsce i NIE upomina sie o SWOJE prawa bo wlasciwie ich nie ma.Zaden lekarz nie da zwolnienia na chorobe pt ciaza.Wszystkie pracuja do ostatniego dnia planowanego porodu((niezaleznie czy w biurze czy w fabryce) ale po porodzie mozesz zostac z dzieckiem w domu 8 tyg a nie 10 bo juz 2 wykozystalas!Po urlopie maciezynskim wszsystkie kobiety wracaja do pracy.Jesli chca zostac w domu z dzieckiem musza sie zwolnic. szefa nie obchodzi ile dzieci planujesz.Zatrudnil cie bo chcialas pracowac a nie po to zeby placic za siedzenie w domu.Od panstwa nie dostaja nic a wy placzecie ze TYLKO 1000zl Tu kazdy by sie ucieszl gdyby dostal za damski hu.....j 200 € Dzieci sie rodzi w domach przy poloznej jak masz kaprys w szpitalu to pokrywasz z wlasnej kieszeni.Wszystkie jezdza na rowerach do rozwiazania,na kierownicy maja siodelko ze starszym dzieckiem albo przyczepke za rowerem.Co miesiac chodza na kontrole do poloznej ktora zmierzy cisnienie i zwarzy.badania wykonuje sie na poczatku ciazy i to nie wszystkie.USG moze jest 2 x podczas calej ciazy.Na pierwsza wizyte przychodzi sie dopiero w 12 tygodnu.Pierwsza cytologie robia tu w 35 roku zycia.I nikt nie jojczy nikt nie placze wszyscy szczesliwi.A wy czego jeszzce chcecie??? Malo dostajecie.Ciezarne nie mdleja w kolejkach,nie slaniaja sie na nogach i nie oblewaja sie potem gdy widza w markecie kolejke.Jestescie poprostu histeryczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanek od Aneczka
Ja mam dwie koleżanki wpracy które są w ciązy-obie na zwolnieniu lekarskim z powodu "zagrożonej" ciąży" przykazanie lekarza-leżeć, oszczędzać się, żadnej pracy(praca biurowa), wysiłku, stresu, nisdrowych warunków-chuchac i dmuchać, Ok koleznaki na zwolnieniu sa ale na imieniny innej koleżanki przyszły w noc, gdzie pada, na powietrzu, mnóstwo palących osób-a one same szły tam do ,palaczy choc każdy palący odchodził żeby nie szkodzić matkom w zgrozonej ciązy, bawiły sie świetnie do 2 w nocy -pomimo ciązy zagrożonej-więc jak to jest? do pracy spokojnej przy komputerze (góra 3 godziny dziennie iśc nie można) ale na imprezę tak? z zagrożoną ciążą? gdzie ja myslałam że si.ę lezy murem 9 miesięcy? nie ...do pracy sie nie chodzi i domaga s[pecjalnych praw, jak by ciąża to była choroba.a to naturalny stan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
BO Polska to bardzo ciekawy kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
One sa mądrzejsze od wszystkich lekarzy Te w ciązy sa ok cała reszta to ich zdaniem chamy i nieuki no i egoisci Ze mną na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Napiszcie wprost ,ze chcecie wykorzystac swój stan dla własnej wygody, bo nic nie wskazuje na to, ze dobro dziecka jest waszym nadrzędnym celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Ciąze trzeba zaplanowac czyli wziaśc wszystkie "za i przeciw" Podział obowiązków w małzenstwie ,przewidziec co by było z praca dojazdami do niej czy ewentualnym pobytem na zwolnieniu czy nawet w szpitalu Rozważyć swój stan fizyczny ,emocjonalny ,wydolność finansową i warunki lokalowe . A u was odbyło sie to inaczej :::Misiu mam płodny dzień ;proponuje seks bez zabezpieczeń;zrobimy sobie dzidziusia :jak sie urodzi chłopczyk to będzie Xavier a jak dziewczynka to Fabien::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanek od Aneczka
ale to oczywiste Netar :-) są kobiety w ziąży któr nie robia aj waj ze swojego stanu a czasy stania w kolejkach po papier toaletowy tez dawno minęły, ja wogóle nie rozumiem w czym jest "lepsza" kobieta w ciąży" od tej co nie jest w ciąży" to tak jak by facet który ma zostac ojcem miał byc lkepszy od tego który ojcem nie będzie :-) ciąza to wybór ze wszelkimi monsekwencjami nie należa się zadne szczególne prawa oprócz zwykłej ludzkiej zyczliwości-spontanicznej a nie wymuszonej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Dzbanek od Aneczka zyczliwości-spontanicznej a nie wymuszonej dobrze to nazwałaś, ale jak im to uzmysłowić One sa przekonanne ze skoro sa w ciązy to reszta świata MUSI sie przed nimi czołgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
a jak sie nie czolga to chamy i brak kultury.My z mezem wlasnie staramy sie o dziecko,ale jak juz pisalam w tym watku i to samo powiedzialm mezowi:jak bede sie tak zachowywac jak te w ciazy na tym watku to moze mnie zaszczelic z czystym sumieniem,bo bym sama z soba nie wytrzymala.A co najwazniejsze dla ciezarnych w tym pokoju to NIE BEDE MUSIALA jezdzic autobusem,maz zawsze pojdzie ze mna do lekarza,chocby mial wziasc wolne z pracy.Poczta mi nie grozi bo rachunki placimy przez internet.Przy porodze tez bedzie bo dostanie wolne na ta okolicznosc.I w czym problem?? Jak sie chce i planuje to sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
ANECZKA, NETAR jak tu byc "zyczliwie spontanicznym" skoro ciezarne swoim zachowanie wywoluja zachowania odwrotnie proporcjonalne "spontanicznie niezyczliwym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
No prosze ! To sie nazywa ciąza planowana ! Kindzia zdrówka zycze i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtral
A ja wam powiem tak.Jak bede wracac od znajomej z popłudniowej pogawedki moge ustapic miejsca paniusi Ale kiedy wracam po nocnym duzurze kompletnie zmarnowana nocna bieganiną to za zadne skarby stała nie bede bo po prostu padne na ryj Paniusie na nockach nie pracują a ja tak Zresztą ,to ona rozłozyła kiedys komus nogi ,a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wiem
1.Jezeli lekarz nie stwierdza powikłań ciazy pracujecie ,jezdzicie do pracy dowolnie wybranym pojazdem.tak jak to robi reszta świata 2.Jezeli lekarz uzna ze powinnyscie sie oszczędzac wypisze L4 i wtedy na wycieczki jezdzicie na własna odpowiedzialność 3.Jezeli zas lekarz bedzie miał wątpliwosci co do bezpieczenstwa waszych brzuchów skieruje was do szpitala Jaśniutkie? Jak słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netar
Aneczka i Kindzia czytałyscie moze 13 i 14 strone tego topicu? Jesli nie to nie róbcie tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JJezus Maria Biedne te dzieci, to nie przyszłe matki,tylko zmije Oko za oko zab za zab Jeszcze gorsze niz te "nasze" Te "nasze " znajoma obłoczek i inne to przy tamtych zarazach potulne owieczki. Kolorowych snów wszystkim ! zycze bo ja to po tym co czytałam wcale dzis nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynieczka
Hehehe:) no tak slabo im sie robi jak stoja w kolejce na poczcie, ale zeby dostac w tej kolejce lub podejsc do okienka to juz im nie jest tak slabo. Czy ciaza to rodzaj choroby?! Bez przesady - jezei jest w ciazy i tak zle sie czuje to niech nie wychodzi z domu - i niechodzi mi o to ze trzymalabym sie kurczowo kolejki i ni ewpuscila, tylko o to, ze jedna rzecza jest ustapic komus miejsca z zyczliwosci a inna kiedy sie widzi ze tego zadaja bo przeciez sa w ciazy! Oczywiscie ze sa sytuacje kiedy ktos nagle sie zle poczuje, wtedy jak najbardziej mozna pomoc, ale nie kiedy podchodzi do mnie kobieta - tak jak ostatnio w sklepie - i wpycha sie przede mnie, nawetni epowie przepraszam ani nic, nawet nie zapyta czy moze przede mna a sadzac po sile z jaka rozpycha sie lokciami calkiem niezle sie czuje; na moja sugestie, grzeczna zreszta, ze ja bardzo przepraszam ale ja tu stoje ona rzuca mi w twarz: ale ja jestem w ciazy! koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zniesmaczona./
Życzę z całego serca takim chamicom jak niejaka Nektar czy ta Kindzia równym im chamic w komunikacji miejskiej, w pracy i zyciu codziennym.Szefa takiego o jakim piszą obie panny i jakimi same są , (zresztą jestem pewna ze ta nektar i kindzia to jedna i ta sama osoba). Myslę, że to dośc sprawidliwe, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA NL zycze ci zajscia w ciaze i ciazy niepowiklanej!!!!!!!szczerze!!!! Moja kuzynka pracowala w szpitalu - ratowala zycie dzieciom chorym na bialaczke!!! 2 razy poronila, nie mogla zajsc w ciaze, lekarz kazal jej lezec cala ciaze, stwierdzi rowniez ze warunki pracy ma szkodliwe i stresujace i niestety musi siedziec w domu. Dziewczyna w 24 tygodniu stracila dziecko. chodzila do pracy, zajmowala sie synem i zyla jak normalnie. Nikt nie zna powodow dla ktorych dzieja sie tak straszne rzeczy!!! Kindzia nie przewidziasz jak bedziesz sie czula w ciazy, czy bedziesz pierwsze 3 mc wymiotowac czy ciagle bedziesz spa!!! nie pisz za wczasu jak bedziesz sie zachowywac. Ja przez pierwsze 3 mc nie moglam patrzec na jedzenie bo bylo mi niedobrze, po 3 miesiacu czuje sie dobrze, moge stac w kolejkach, chodzic z synem na placa zabaw, jeachac do lekarza stojac nad do wozkiem. Ale wiele jest kobiet ktore maja problemy wielkie!!! TE ktore chodza na i,preze w nocy(bedac na L4) przebywaja wsrod palacych - to nazwe glupota. JA omijam palacych , ze wzgledu na ciaze i na 2,5 letnigo syna, nikt z rodziny i znajomych nie pali u nas czy tez przy nas- z wlasnej woli- ale chwale ich za to:) A ci ktorzy pisza o ciazy nie przezywszy ich.....................opanujcie sie nie rozumiecie o co tocze tu batalie- caly czas powtarzam ze nie kazda ciezarna jest kulturalna, to zalezy od osoby, jak taka sie wepchnie w kolejke bez slowa prosze, nie podziekuje to zeczywiscie taka sama bym wyzwala. Chodzi o to ze nie mozecie traktowac kobiety w ciazy jak zlo koniecznie. Jak Bog kubie tak Kuba bogu - zycze wam tego!!!! Piszecie ze podatki ida na czyjes dzieci a nikt nie wspomni ze nasze podatki ida na wiezniow, skazanych za morderstwa , gwalty do \"ona zniesmaczona\"- ci ludzie mowia zupelnie o innych rzeczach niz my. Dla nich ciezarna to zdzira ktora zrobila sobie dziecko a teraz wpycha sie wszedzie i oczekuje od wszystkich laski. I wlasnie ci ludzie reprezentuja nasze spoleczenstwo- myslace, tolerancyjne, nie chamskie!!!!!!!!! kłóćcie sie dalej - ja odpadam bo wam nic sie nie da przetlumaczyc. KINDZIA jak zajdziesz w ciaze to pogadamy- serio pisze-i serio zycze wam powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
do ONA ZNIESZANA POwinnas byc zmieszana swoja wypowiedzia.Ale tak czy siak dziekujemy za zyczenia ;) i wspolczujemy rozdwojenia jazni Kindzia to Kindzia Netar to Netar Ten list pisze Kindzia ale pozwalam sobie dolaczyc pozdrownia od Netar,bo to fajna dziewczyna i szkoda ze nie bede miala okazji jej poznac blizej.Buzka Moja Droga od nas chamic.Zyczymy milego weekendu,bez kolejki w supermarkecie i pustego autobusu paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
DZIEKUJE WSZYSTKIM PANIOM ZA MILE SLOWA.JAK SIE DOWIEM ZE JESTEM W CIAZY(PORAZ DRUGI) TO NAPEWNO WAM POWIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL
NETAR przeczytalam strone 13 i 14..........ide sie opic.Jutro tez sie opije bo sobie przypomne co przeczytalam w piatek.Byle bym zapomniala do niedzieli bo w poniedzialek pracka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×