Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

KINDZIA NL dlaczego tak piszesz??? ja mieszkam w Belgii i jak widac to blisko ciebie...i jakos wcale to nie wyglada tak jak opisujesz.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i w polsce jes wiecej badan podczas ciazy...ale psychiczne podejscie chyba nie to samo.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, ja tez pracuje, a internet mam nawet w pracy :D:D:D:D:D jestes równa babka Kinia powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam taki przyklad
Oj widze ze troche sie temat zmienil... Pozwolcie, ze i ja opisze pewien przypadek.Moja znajoma pracuje na Intensywnej terapii noworodka i od dawna ma stycznosc z dziecmi za wczesnie urodzonymi.Pamietam jak zawsze mi mowila,ze jej zal tych malenstw, ze powinni dac im godnie umrzec a nie meczyc itp.Byla przeciwna ratowaniu takich malenstw.Pech chcial, ze swoje 2 dziecko urodzila w 26 tyg.z waga ok.900gram i wiecie co? Slowkiem nie pisnela by mu dac umrzec. Codziennie odwiedzala synka, i bylo widac ze chce by dziecko przezylo. Lekarze dali 70% szans na zycie i zdrowie malcowi. Maluch zyje i ma sie dobrze, niewiadomo jeszcze co bedzie dalej-ma rok-ale rokowania sa dobre. Czy ona tez okazala sie egoistka?Bo chciala ratowac swoje dziecko? Mi sie wydaje,ze punkt widzenia zalezy od tego w jakiej sytuacji sie znajdziemy... Pozdrawiam i sorry ze nie na temat topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu TTYY
Mariechen- pamietasz jeszcze wierszyk "Samochwala w kacie stala"? To taki dla dzieci dydaktyczny-ale widze ze ciebie niewiele nauczyl. Milego dnia "w pracy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez nie jestem tu po to aby mnie ktos lubił jestem tu bo ja to lubie reszta nie musi ale moze jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SAMOCHWAŁA Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: \"Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powadna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak nie jestes maruda i \"ubolewaczka\"\" to cie zezwą ,a widze ze nia nie jestes bo równa babka z ciebie z poczuciem humoru Tu sa mile widziane takie \"pachnąco pierdzace\" reszta która nie marudzi i nie narzeka to polskie chamy bez praw :P jak mozesz poczytac w tutule :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JUZ PRZESADA
"Te biedne dzieci istnieja tylko przez egoizm swoich matek." OSOBA KTORA TO NAPISALA JEST NIEZROWNOWAZONA PSYCHICZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..------
Z pełną świadomością stwierdzam, iż nasz kraj i całe polskie społeczeństwo zyskało na fakcie, że takie WIELKIE NIC, TAKA MIERNOTA, TAKIE ZERO JAK NIEJAKA KINDZIA L WYJECHAŁA Z POLSKI!!! Niestety państwo do którego wybyła zyskało jedną wszę więcej, ale cóz, tak byc musiało, na kogość paść musiało. Jak czytam twoje wypociny - ten przerost tresci na formą ,jestem absolutnie pewien, ze twoje narodziny to pomyłka natury. Jak wnioskuje z kilku wpisow,ktore nieszczesczesciem mialem okazje przeczytac, jestes samotna, bezdzietna, nie masz przyjaciol.Z chamskiego tonu i sfrustrowania wnioskuje, ze nikt dawno porzadnie cie nie wyr....-choc to w sumie nie dziwne, zapewne masz wielki ,tlusty tylek i krzywy, wredny ryj. Zegnam i zycze wszystkiego co najgorsze, bo tego ty parowo zyczysz wszystkim wokolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaki mądry wpis powyzej
Popieram,brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"jak sie chce kogos uderzyc to zawsze sie kij znajdzie \" przeczą same sobie zadna nie chciałaby opiekowac sie dzieckiem -roslinka nie zyjacym ale wegetujacym!!!!!!!! krzyczec z powodu wyrwanego tekstu z kontekstu potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JUZ PRZESADA
TRZEBA BYC OSTATNIM DNEM, POTWOREM POZBAWIONYM UCZUC ZEBY KOGOKOLWIEK OBWINIAC O NIESZCZESCIE JAKIM JEST PRZEDWCZESNY POROD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mariechen :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomaranczka ty jestes czwarta witamyy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takie prawa ustanawia nasza madra matka natura, ale tu prawa ustalaja ciezarne spojrz na tytuł Polko chamko!:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musimy jej tego kretynizmu nieco ujac hmmmmmmmmmm moim zdaniem to niewykonalne zaraz " walnie" tekst i sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen,sledzilam twoje wypowiedzi i uwazalam cie za osobe \'do rzeczy\',jednak teraz chyba przegielas;] to,co robisz wydaje mi sie kiczowata farsa. myslisz,ze jak zalaczysz kilka fotek uposledzonych maluchow przemowisz do uczuc kobiet?i ze,lezac w szpitalu,patrzac na swoja kruszyne w inkubatorze,wspomna twoje linki i powiedza\"dobra,no trudno.niech umiera\" nie sadze... ktora matka,czekajaca na swoje dziecko odda jego zycie walkowerem?ktora nei bedzie walczyc?pisalas o naturze.to tez jest natura-wiez matczyna,milosc,walka o zycie swoje i dziecka,jakie by ono nie bylo. zycie na wozku,zycie pod kroplowka-ale jednak ZYCIE.mozesz miec swoje poglady,ale zbyt silne probowanie przekonania do swoich racji zaczyna mnie juz od ciebie odpychac.i tak nic nie wskorasz,tylko roziskrzysz atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petiber
Zastanowiłas sie jak piszesz. JA, JA ... ty, ty... (swiadomie z małych i duzych liter) Choc Twoje wypowiedzi w sporej częsci są słuszne, ociekaja nie mądroscia... Kiedy sie Ciebie czyta odpychasz... Moze jednak cos w Twojej postawie jest nie tak? Sprawiasz wrazenie przemądrzałej i wywyższającej sie.....a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZOWE KROPKI miej jaja i sie ujawnij.Z formy listu wywnioskowalam ze jestes \"facet\" a tchorz jakich malo hi hi ! Co do rzniecia mojej dupy to nie twoj problem,nigy ten zaszczyt cie nie kopnie.Ciekawa rowniez jestem skad swiadomosc ze jestem stara i gruba ??? Ktos kto tylko ubliza,nie potrafi wypowiedziec sie stosownie,to zwyczajny prostak z jedna klasa podstawowki zeby umial sie podpisac.Ciesze sie ze ty sie cieszysz ze nie mieszkam w Polsce.To mile co piszesz :) Chcialam rowniez zaznaczyc ze jestem KINDZIA NL a nie KINDZIA L Jak skonczysz podstawowke to sie odezwij,miejmy nadzieje ze za 20 lat ciagle bedzie aktualny ten temat na kafeterii. Milego dnia fiucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZOWE KROPKI dlaczego sobie sam bijesz bravo pod swoim listem?? Boisz sie ze nikt cie nie poprze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za 20 lat ciagle bedzie aktualny ten temat na kafeterii. ten temat bezdze zawsze akiualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PESTKA nie wiem jak wyglada sprawa w Belgii,ale w Nl tak jest naprawde.To fakt,wszyscy sa bardzo mili,ale na tym sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawi cie to mariechen co
Krzywda dzieci... Lubisz patrzec na cierpiernie co? I nie umiesz przyjac do swiadomosci, ze nie wszyscy musza miec takie zdanie jak ty co? A jak ktos ma inne to juz jest beee co? Zalosne!!! Kto jest winny temu cierpieniu dzieci -twoim zdaniem matka co? Zalossne!!! A co ty wogole robisz w tej chwili co? Podobno w pracy jestes i chorymi sie zajmujesz co? A od godziny na kafeterii siedzisz! kim ty tam sie opiekujesz?Moze wlasnie tymi malutkimi? no tak one nie potrafia mowic i nie powiedza jak sie nimi zajmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak NETAR i MARIECHEN.Wystarczy miec inne zdanie to juz sie jest pozbawienia skrupolow sadystko-egoistka.A ja tam wole sobie spogladac z niebios na wszystkich obroncow zycia i polzycia.Lepiej wachac kwiatki na chmurkach i spotkac sie z moim sp pieskiem niz lezec zaplatana w kilometry rurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawi cie to mariechen co
" 16:13 mariechen trzymajcie sie dziweuszki, ciezarne czy nie ciezarne, ja zaraz wyjezdzam, ale potem w pracy wpadne znowu na topik, sprawdzic, kto mnie znowu zbluzgal " -to twoje slowa, mialas sie odezwac z pracy. To jak to z toba w koncu jest? Zaprzeczasz swoim slowom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawi cie to mariechen co
Ja nikomu nie zycze tych rurek i takiego zycia ale tak sie czasem dzieje i to nie matki wina!!! O to mi tylko chodzi ale wam to widze trudno zrozumiec.NIE MATKI WINA!!!- JESLI URODZI ZA WCZESNIE- O TO MI CHODZI!!! W Polsce dziecka nie odlacza od aparatury az samo nie umrze! i nic tu nie pomoze prosba matki rozumiecie NIC!!! Ja musialam miesiac patrzec jak moje dziecko umiera-prosilam wszystkich zeby dali mu spokoj!I tylko jedna odpowiedz-NIE MOZEMY! A jak piszesz ze to przez moj egoizm to mi sie noz w kieszeni otwiera... Ale co wy mozecie o tym wiedziec... A te linki to sobie kazdy sam znajdzie jak bedzie chcial nie musisz ich serwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen widze ze dolaczylas do grona \"lubianych \" formuowiczek- tak jaK KINDZIA I NET-AR:) I dobrze ze sa ludzie tacy jak wy- prosto z mostu....:) wszystkiego nie czytalam, ze wszystkim sie nie zgadzam aqle lubie ludzi uczciwych w swojej wypowiedzi nawet jak sie z nia nie zfgadzam. Netar to tu mnie wyzwalas:D :D temat zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawi cie to mariechen co
" mariechen trafilas w sedno sprawy! Te biedne dzieci istnieja tylko przez egoizm swoich matek " a jak inaczej odczytac te slowa? O co chodzilo autorce tej wypowiedzi? Bo ja to odczytalam jako obwinianie matki- zreszta nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×