Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

poczytalam do konca,ide laseczki na obiadek.Mezus dzis pichci zebym mogla sobie nadrobic zaleglosci na tym watku milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak znajoma ,pamietam :D:D:D:D to tu sie\"\'poznałysmy\" Ten prowokacyjny tytuł zwrócił moja uwage na dział \'CIAZA.....\" był akurat w \"swiezych\" wiec zajrzałam no i tak to sie zaczeło :P Kindzia pozdrów mezulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak ! TU nie wolno miec własnego zdanaia innego niz wiekszosc tu nalezy piosac \"Jestem za a nawet przeciw\"w ten sposób nikt nikomu sie nie narazi ale po co to ? to forum wymiany opini i kazdy moze sie tu wypowiedziec a poglad na sprawe,jak i odbyt, kazdy ma swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj tak ,,,to mozliwe te renty maja w sobie to \" cos\"!!!!!!! :D:D:D:D:D:D znajoma nie jest chamicom O nie! to bardzo miła dziewczyna ona jest moja i Kindzi i chyba teraz twoja kolezanką Zznajomej w to nie mieszaj :D:D:D cały czas tworzymy \"trójce chamską\" czyli Ja Ty i Kndzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen ja z net-ar pozarlysmy sie o wlasne zdanie:D - ja bylam obronczynia tych dobrych ciezarnych a net-ar najezdzala na te zle:D. od slowa do slowa ...............i sie pozarlysmy:D :D to byl poczatek naszej znajomosc:D Ale juz sie lubimy:D Net-ar czuje sie pominieta:) Fakt nie jestem tak nielubiana jak wy:D ale czesto obrywam za was:D :D :D Fajne z was babki- tak trzymac:) A co do ratowania wczesniaka. Glupota!!!!!! Glupota jak patrze na to z boku. Ale nie mialabym odwagi nieratowac wlasnego dziecka. Bo zawsze mialabym nadzieje ze bedzie zylo jak reszta ludzi, ze bedzie \"normalne\" . JEstem optymistka i stad ta wiara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma A co do ratowania wczesniaka. Glupota!!!!!! Glupota jak patrze na to z boku. Ale nie mialabym odwagi nieratowac wlasnego dziecka. Bo zawsze mialabym nadzieje ze bedzie zylo jak reszta ludzi, ze bedzie \"normalne\" . JEstem optymistka i stad ta wiara!!!! Nareszcie rozsadna i szczera wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
od razu tam \"pozarłysmy\"! Przesadzasz Znajoma :D My tylko wymieniałysmy poglady :D bardzo dosadnie :D nic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kto sie czubi ten sie lubi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze będą
święte krowy, myślicie że z brzuchem to wszystko jej wolno. do robotu pizdy byście sie wzięły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie jestem cudowna po prostu nie lubie jak sie hrabiny ciuciaja ze soba takie\"\" achy\"\" i\"\"ochy\"\" mnie wkurzają Mysla ze pierdza fiołkami a cały nieciezarny swiat ma im pasc do stóp bo co? :P pozdro mariechen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja prowokacja
ktos tu sie chce bardzo klocic i dlatego ciagle podnosi temat!! A tu juz kazdy powiedzial co chcial wiec jak chcecie sie klocic to chyba same ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no popatrz a dla ciezarnych nie zawsze moj jezyk jest dosc zrozumiały \"a taki był fajny -amerykanski - szkoda ihihihih\" -jakby to Pwlak powiedział :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak ja sie bardzo \"bardzo chce klocic\" z mariechen Kindzia i znajoma puknij sie w pomaranczowa głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja prowokacja
prawda w oczy kole?? Przepraszam to moje zdanie i mam do niego prawo czyz nie? czy tylko wam wolno miec wlasne zdanie?? Do "widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zagladam tu od rana a wy dopiero teraz. a teraz to ja nie mam zbytnio czasu ot moje zdanie................ i ktora mi teraz podskoczy:D :D :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaka prawda ? jakie kole? To was boli jak sie prawde napisze o was i waszych cudownych menach o czym ty do nas\" rozmwaiasz\"? ott............... wymysliła i poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znajoma witaj jak ty dobrze gadasz jak w ciazy nie jestes słuzy ci nie bycie w ciazy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak i nam mms doszedł?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnej reakcji
Kobieta prosto odniosla sie do waszych zapewnien, ze nie obwiniacie matek i...cisza. Potraficie tylko pyszczyc, a nie sensownie dyskutowac. cyt: 19:22 Bawi cie to mariechen co " mariechen trafilas w sedno sprawy! Te biedne dzieci istnieja tylko przez egoizm swoich matek " a jak inaczej odczytac te slowa? O co chodzilo autorce tej wypowiedzi? Bo ja to odczytalam jako obwinianie matki- zreszta nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o taaaak tak tak tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy tez dobrze gadalam:D :D :D tylko ze sie nie zrozumialysmy:D znow jakiegos wyslalas? dostalam niepelnego tego \"stacha\":) Jakub mi sie przeziebil a Tomasz mial wielkie kolki po zelazie:( A teraz musze zabawiac obydwoch:) faceci to od urodzenia kobiety potrzebuja:D napoczatku to mama, pozniej kolezanki, adoratorki, dziewczyna, narzeczona, i zona(y) :D Drogie panie ani chwili spokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariechen
jak ktos bez uczuc moze wogole dyskutowac o uczuciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariechen
skoro to dziecko bylo dla Boga to czemu zyje??? Czemu Bog go nie wzial??? w kazdej chwili Bog moze zabrac to dziecko no przeciesz nie przeszkodzi Mu medycyna?? A jednak dziecko zyje??? Dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariechen
mariechen- wytlumacz mi dlaczego Bog pozwolil na sile donosic ciaze dlaczego pozwolil by to dziecko sie urodzilo i juz tyle zyje?czy egoizm rodzicow jest silniejszy niz zyczenie Boga?-prosze odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen 🖐️ ja nie mam kontaktu z chorymi dziec wiec oceniam sytuacje jako czysto-matczyna. JA, MOJE DZIECKO. Gdybym pracowala z takimi ludzmi, z ludzmi nieszczesliwie potraktowanymi przez los- mysle ze niewytrzymalabym psychiczne, bo trzeba miec sile zeby pomagac . Ale gdybym pracowala to bym oceniala byc albo nie byc chorych ludzi z calkiem innej pozycji. Serce sciska jak widzi sie osoby chore, osoby ktore przez cale zycie mecza sie , zyja po to zeby ciagle ratowac swopje zycie. Smutne!prawdziwe! zdrowe osoby maja cel, rodzina, kariera................... ja swojemu dziecku nie pozwolilabym umrzec ale mariechen, kindzia, net-ar maja racje. dzieci, ludzie dorosli mecza sie ze swoja choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariechen
prosze odpowiedz mi czy sila boska nie jest tak silna by przezwyciezyc egoizm rodzicow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spytaj boga mariechen nim nie jest ona sie tylko opiekuje tymi chorymi o których pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariechen
jak to jest ze Bog wogole pozwala cierpiec-nie tylko tym za wczesnie urodzonym.Przeciesz nie kazdy chory czlowiek to wszczesniak...ludzie normalnie sie rodza i tez sa chorzy a ty tylko tak pietnujesz rodzicow wczesniakow... Albo powiedz mi jak sie takie malenstwo urodzi to po czym poznac ze akurat ono bedzie chore??? Ktoremu pozwolic umrzec a ktore ocalic? W.g statystyk 70% tych dzieci bedzie calkiem zdrowych... ktore to beda, jak to poznac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy ktorzy atakujecie mariechen. czy was prawda nie kole w oczy. bo mnie tak. prawda jest taka ze tym ludziom powinien byc dany lepszy los. moze i niebo!!! ja z czystego egoizmu i wiary i milosci nie pozwolilabym umrzec dziecku.bo to moje dziecko, z mojego ciala. gdyby w ciazy okazalo sie ze bedzie chore- moze wtedy zdecydowalabym sie na usuniecie- z wielkim bolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×