Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość kosmita fju fju
heheee spadam zaraz do domu na dziś juz sie dość napracowałam papa buraczane pole do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak zwyczajny
ależ proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak zwyczajny
no dobra, wiesniaki , buraki, te zielona jak ścinasz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak zwyczajny
do jutra buraki, juz w piątek jestem ostatni raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my możemy o to Ciebie zapytać :P Spakowana??? JAk humorek w związku z ewakuacją? Ja mam doła że mimo tego iż miałam dostep do biletów nie było mnie wczoraj w Chorzowie 😭 😭 😭 ps. a ode mnie maile dotarły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do wołodyjowskiej
dzięki za maile, super są, ja będę miała coś jeszcze to puszcze, a Wy dostałyście? fajne? jak dzowonek?? :D! ja pomału się pakuję, kurde ale nie chce mi się, nie wyspałam się, ale mam dobrą wiadomośc, bo od wrzesnia chyba znów będę z Wami, tylko niech ten topik nie upadnie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
Wołodyjowska super babeczka jesteś, taka ułożona widać a nie taki rozszczep :O jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, ale uwierz mi pozory mylą. Ja też nie jestem spokojnym duchem ale w pracy muszę się hamować ;) i przenosi mi się to na wszystkie płaszczyzny... JA wyluzowuja tak po 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
hehe ja nawet w pracy jestem rozczepana :O, ale wiesz widać w Tobie taki spokój, daj troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę Cię bardzo - jak ze mnie taka oaza spokoju, to choć zapraszam posiedź w cieniu mych palm :D :) uspokuj się i wycisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
o ukuźwa chyba pisze się spokuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
HEHE Z CH ĘCIĄ, wczoraj moja mama omało co się nie zżygała, czytałyśmy o chłopaku, który był pedziem i chciał odbić chłopaka jakiejś dziewczynie czy cos takiego, wymyslil, ze zwabi ją do siebie do domu, wiec zadzwonil do niej, ta dziewczyna była głucha, jej chłopak tez, a ten trzeci, co ją zwabił to się przyjeżnił z nimi, więc nie miała oporu przyjsc do niego, od razu dostała w łeb i zaczął ją topić, jak sie okazało jej głuchy chlopak pomagał mu w tym bo był bi , kurwa, a potem w wannie ona zyła a oni zaczełi ją ćwiartować , i kurwa od rąk zaczeli, ona ponoc jakies dzwieki wydawala z bólu jak nigdy, nosz kurwa, zajebała bym ich po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
i ciekawe ile dostaną? wiecie co, to nie na moją głowe takie zycie, w tym panstwie, mozna kupic sobie czyjes zycie, zabic bez konsekwewncji, powinna byc kara śmierci, kurwa ludzie by zarobili przynajmiej jako kaci, a my kurwa płacimy na tych kurwa morderców podatki, koszt utrzymania takiego wypłocha to ok 800zł miesiecznie gdzie na dzeci w szpitalu nie wiem czy połowa ale mnie wzieło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takich to galery i to na kroplówce co by nie bylo za prosto... FUCK a gdzie Ty takie rewelacje czytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
w codziennej prasie :P, mój tato zresztą pracuje z tymi ludżmi :P, więc wiem co i jak, kurwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, z tak ogólnie jak na to popatrzeć to masz poniekąd rację. Ale ja mimo tego, że już o wielu rzeczach słyszałam i jeszcze kilka widziałam (taka robota) to nie jestem tak do końca przekonana o karze śmierci. Jedynie bulwersuje mnie to że obecnie więzienia mają standardy jak hotele... Bo ktoś wymyślił zasadę hunanitaryzmu :( JAk dla mnie to powinny być gołe ściany, najlepiej lochy (takie średniowieczne) chleb i woda i cieżka praca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
sorcio za przekleństwa ale nie mogę się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
to teraz słuchaj -> wiezien w zakładzie karnym moze studiować, pracowac, jest u nas taki jeden, moj tata z nim pracuje, otruł kogoś tam ze skutkiem śmiertelnym i wiesz co studiuje?????????? farmaceutyke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poza tym zarabia ok 1 000zł bo pracuje w polu koło zakładu, czujesz?????????? i to jest kurwa prawo!!!!! ja bym sama ich powybijała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wybijała, ale pokazałabym co oznacza \"więzienie\" jako kara w klasycznym tego słowa znaczeniu a i przywróciłabym kary cielesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
a ja jestem za egzekucjami , najlepiej w obecności więżniow, łeb uciąc gilotyną i huj, a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi od rana
witam panie :classic_cool: dziewczynki ale macie tamat z rana brrrrrrryyyy cos wam opowiem mam znajomą , która lubi sobie wypić , mieszka na wsi a wiadomo jak to jest ..........któregoś razu popiła sobie u kolezanki która mieszka na drugim końcu wioski , więco ona wsiadła na rower i dalej do domu ślimaczkiem , nagle zatrzymała ją policja , kazali dmuchać w alkomat on cos tam wykazał bo wiadomo % były i wiecie co zwineli dziewczyne do aresztu -szok .Prokurator wydał nakaz aresztowania aż do sankcji i tak przesiedziała prawie 3 miesiące w więzieniu w Krzywańcu . Dostała kary 1000 zł grzywny za to że nic nikomu nie zrobiła , a kierowca który zabija na miejscu dostaje ledwo mandat 200 zł i 6 pkt. karnych - to dopiero sprawiedliwość !! Ale co ona opowiadała o tym areszcie to sie w głowie nie mieści , wcale nie ma tam tak jak sobie to wszyscy wyobrażają , betonowe podwyzszenia na które jest rzucony materac grubosci 1 cm. sciany obskurne nie malowane od 100 lat kibelek przy głowie a w nim brak wody !! więc sprzątaczka z wiadra spuszcza to co tam jest raz dziennie , maleńkie okno pod sufitem ciagle otwarte oczywiście za kratami zamiast pościeli koc z dziurami , o wszystko trzeba sie prosić nie mozna mieć przy sobie nawet podpaski tylko jak sie zurzyje to kalwiszowa czy jak tam ją zwą przynosi rozpakowaną i masz przy niej zmienic .zreszta można tak wiele powymieniać - a jak kedys chciałam iść na resocjalizacje uffff całe szczęście ze nie poszłam Chodzi mi o to ze nie mozna wszystkich ludzi traktować tak samo , bo inni są tam przez przypadek a inni zasłużyli sobie na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
oczywiscie zielona, mi chodzi tylko o morderstwa z premedytacją, wiem, bo u nas tez siedzi koles, po pijaku jechał rowerem, eh , takie prawo , nikt się nie boi niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
te zielony kosmito, fajny dzownek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi od rana
eee no jasne ze fajny dzieki babeczki za maile ja tez juz ostatnie dni tutaj siedze , potem wolne baterie koniecznie musze naładowac bo ten rok mnie wypalił psychicznie :P jestem spalony burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że wszyscy już zdechnięci :( Ja też mam ochote zakwitnać ze zmeczenia. Urlop mam od 25 lipca i już odlixczam... Czekam z utesknieniem na luz i lenistwo bo jestem wykończona jak koń po westernie :( A gdzie zielona się urlopujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×