Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość ZWYKLAK ZWYKLY
nie zwialam, cześc Wołodyjowska, jade w piątek przyszły, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
😭 ale jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem paskuda ze mnie :D Ale to był żart!!!! Będzie nam Cię tu brakowało 😭 i mam nadzieję, ze jednak w Szwabii znajdziesz kawałek komputera z netem :( Ps. Wczoraj byłam w super knajpce i snobowałam się przy lazanii ze szparagami i borowikami w sossie serowym - mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
wiem, że zartujesz, bo co byście robily beze mnie :P , wołodyjowska, dałabyś spróbować takich rarytasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocławiu to ja ostatnio byłam kiedy na studia zdawałam, a że mnie tam nie chcieli :P to wyniosłam się do 100licy, która przyjęła mnie z otwartymi rękami i restauracjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam i sypialnie
tobie tez bym otwozył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to ładnie, ja też się wyniose ale nie wiem gdzie 😭 mam mentlik w głowie, do tego musze się pochwalić, ze od wrzesnia mam nową pracę :D bardzo dobrą :D,. tylko te 2 miechy przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam ogromna obsadkę
i zeszycik w kratkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklaczku a gdzie masz tą pracę jak mogę wiedzieć (branża znaczy sie)?? Lubię przytulne sypialnie :) a kto by mi ją otworzył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam w URZĘDZIE PRACY, praca biurowa, cieszę się niezmiernie, te wołodyjowska tylko bez romansów mi tu :P postaram się cokolowiek Wam napisać jak się uda :P, głupie szwabskie żarcie -> nie nawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goloneczka i piwko :) moze być całkiem fajniutko, tylko będziesz musiała to potem jakoś spalić ;) Praca biurowa to dobry pomysł na studenckkie dorabianie :) poznaje się trochę ludzi i jest dostęp do xera co jest przydatne jak potrzebna jest kopia czyichś notatek :) no a poza tym powoli się człowiek wprawia... Mały romansik nie jest taki zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
nigdzie nie zaszalejesz, bo mamusia da Ci opiekunke Zielona, pilnuj tego buraka bo jej się romansów zachciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się będziesz za Helmutami, Alexami i innymi Tobiasami oglądać a mnie to pilnować kazesz :) nieładnie :( Zielona miesza magiczną miksturę na imprezę i pewnie sama poszaleje kiedy wypije tego i owego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
a mnie na impreze to nie zaprosisz? zielona, jak to jest???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tam nie będzie - ale wiem ze coś się kroi bo nasza Droga Buraczana Koleżanka brała przepis na trunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
hehe akurat, po protu się nie przyznacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
BĘDĘ W PN, PAPA NAPRAWDĘ WAS LUBIE, JESTEŚCIE NAJLEPSIEJSIEJSIEJSIEJSIEJSZE NA ŚWIECIE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujiyamaa
ja zawsze szaleję na punkcie toreb diverse'a i w ogoóle fajne rzeczy mają. nie chodzi mi o metkę, ale o jakość i oni są ok. i wcale aż tacy drodzy nie są. najdroższe buty jakie sobie kupilam, to wlasnie sportowe diversy za 180 zeta prawie:P:P dla mnie duzo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem lekko zdołowana po weekendzie :( był jakiś taki nijaki, co mnie trochę zniechęciło, ale wybrałam się na poprawę humoru na MADAGASKAR (oczywiście do kina ;) ) i trochę pomogło ale tylko trochę... A co u Ciebie? Spakowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę do zielonego kosmity i wołodyjowskiej i wszystkich , którzy mnie lubią tutaj :O, dajcie mi maila to się będę odzywać co jakiś czas a tak wchodzić na topik to lipa, odezwę się co jakiś czas :D chyba, ze nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Cię tak zdołowało??????????????????????????? gdzie się wybrałaś??? ja taka nieobyta jestem :D, nie martw się, jeszcze się nie spakowałam :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam sie na bajeczke \"MADAGASKAR\" - taki filmik o żyrafie, lwie, zebrze i hipopotamicy które\"wylatują \" z zoo i muszą nauczyć się żyć w dziczy ;) Jak zwykle dorośli śmieją sie w innych moentach niz dzieciaki :) no problem niebawem dam Ci maila :) Wiesz przyzwycziłam się juz do odwiedzania tego tematu i ogólnie forum tak więc mam nadzieję, ze szybciutko wrócisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×