Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość zielona do wolodyjowskiej
eeee tam czadu to nie dałam / na rolkach jeździłam :D a teraz w pracy siedze i sobie farelke włączyłam bo zamarzam normalnie epoka lodowcowa jak nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na imprezce w weekend zasiedziałam się na balkonie - wyadwało mi się ze ten wieczór taki cieplutki ;) i teraz jajnki przypomniały mi o swoim istnieniu :( - bomba z tą farelką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarka udarowa
przepraszam mam pytanie - czy nozna sie chwalić bez ograniczeń ?? jeśli tak to zaczynam buty salamandra 1650, wczorajszy zakup bilet lotniczy w klasie biznes 8,000 dom nad jeziorem z wlasnym zejściem do niego , odgrodzone od wszystkich +2 własne łabędzie przyplatał się na moje podwórki 600 tyś WV Toureg 350tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona buraczana
o rany wołodyjowska a wodzisz trzeba było tyłek kocem okryć :) dobrze radzić po fakcie hihi genialna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarko
gratuluje zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja miałam na sobie taką całkiem niezłą sukieneczkę ;) i nijak do nie koc nie pasował :P No tak wiertarko - pojechałaś z tymi wydatkami nieziemsko, my przy Tobie to takie zwykłe żuczki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka nissanka
moja najdroższa rzecz..Nissan Almera z bajerami 55 000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarka udarowa
to jeszcze nic , jak pojechałam do Paryża to akurat trafiłam na przeceny w tych wszystkich sklepach Dior , Chanel i innych więc grzechem by było nie wejść tam :D do domu przyjechałam z debetem prawie 30,000 :P wszystko na ciuchy , buty , bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak
juz padłam, nie zyje, czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach? :classic_cool: wpadlam na chwile i bede jutro rano, ty burak zielony, podniesiesz mnie?? masz siłe?? ee lepiej wołodyjowska bo ty chora jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sobie zaresezrował besczzelnie mój pomaranczowy nik ZWYKLAK nosz k***a!!!!!!!!!!!! co za ziemnak to zrobił poza tym wnerwia mnie ta reklama ONOZU a poza tym chyba opuszcze Was na na miesiąc, bo do pracy musze jechać 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 zielona, wołodyjowska, łopata, oszczędna, jesteście moimi najlepsiejszymy z najlepsiejszych buraków ->😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 będę jutro, papa :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mój nieZWYKŁY vel BURACZKU ulubiony :) a pewnie że torcik będzie: iiiiiiiiiiiiiiii > oooooooooooooooooooo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" dmuchaj w te świeczulki i nie płacz tak bardzo bo mnie się łezka w oku kreci 😭 no kwiatek na poprawę humoru dla Ciebie 🌻 A gdzie do pracy jedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz k**** taki był ten torcik ładny a teraz taki koślawiec z niego wyszedł ze aż mi głupio.... Ale szczerze zrobiony, dany i ma być zjedzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołówek kupiłem
50 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wołodyjowska, jesteś najlepsiejsiejsza ❤️ pycha torcik ❤️ , mi też wtedy nie wyszedł, jade do Niemiec, nie wiem ile zabawie tam, mam nadzieję,ze będę miała szanse napisać Wam cokolwiek z tamtąd :( takie to zycie jest, dobrze zdmuchłam?? mniam mniam malinowy torcik pychota! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sie na przyszłość :) noo mam nadzieję , ze w dalekiej Germanii mają takie wynalazki jak net :P :P. A swoja droga co tam będziesz porabiała - niańczenie małych szwabków czy może jakieś inne zajęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha też bym to chciała wiedzieć, jak zwykle rzuce się na głęboką wode :P , cos się pomyśli, pewnie albo coś sprzątać albo jakieś dzieciaki hehe :P, hihi neta może i mają ale nie wiem czy będę miała gdzie skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kosmita na polu ryżowy
witam wołodyjowskie zwyklaki buraki :classic_cool: do pracy ci sie zachciewa :) a ja morze o urlopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kosmita na polu ryżowy
dobra jak nikt nie chce to ja sie posnobuje :P mianowicie jade dzisiaj po kotke syberyjską , moja goldenka bedzie miała koleżankę he he ciekawe czy sie dogadają :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam
buty salamander zaplacilam prawie 400 zl i wyrzucilam do kosza byly na slupku i obcasy doslownie zostawaly w tyle nigdy wiecej salamander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde hej buraki, kosmita -> :P chyba mnie przekonałaś co do tego toniku:P, wczoraj kupiłam extra maseczke soraya anty trądzikowa, nie mam pryszczy, ale od tych pociągów moja skóra jakaś dziwna jest, zresztą mam bardzo wrażliwą, ta maseczka jest w saszetce, zawiera drożdże i wit B, kurna babka super jest, w ogóle nie ściąga skóry, ale świetnie oczyszcza, polecam wam buraki, hehe aha tylko tak cena porażająca :o .... całe 2,5zł :classic_cool: mi też się chce nad morze zielona 😭, ale nie mogę :O, kurde mam takie nerwy, chłopak na mnie krzyczy,ze schudłam i wyglądam koszmarnie :O a jak tu się nie wkurzać i nie denerwować :O. cycki mi spadły :P hehe poza tym , chcecie się pośmiać???????? no więc, jestem uważana w domu za najbardziej zakręconą i roztrzepaną osobę na świecie, u mnie w WC w wentylatorze , nie wiem jak, znalazł się ruj pszczół, :O, i ide sobie legalnie do kibelka :P, a tu zaczęły mnie wylatywać te małpy, no więc ja nie zastanawiając się nad tym,ze drzwi są zamknięte, zaczełam uciekać w łazience 2 X 2 hehe, i odwróciłam się dowyjścia a raczej wybiegnięcia i jak nie przywale w te drzwi, to wyleciałam razem z nimi :O, mój tato rzucił okiem na sytuacje i mówi do mamy: CZUB!!! a ja biedna skontuzjowana z pszczołą na bzuzce, bo zdązyła sobie klapnąć na mnie, mam wielkiego siniora i nie mogę ręką ruszyc, ledwie pisze :o! na szcęscie POGROMCA ZWYKLAK użył swojej tajnej broni pt. MUCHOZOL, i psiknął, :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
CO JEST BURAKI????? NIKT MNIE NIE KOCHA, NIKT MNIE NIE LUBI .. ŁEEEEEEE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
WIECIE JAKIEGO MAM DOŁA 😭 nie chce jechAć!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWYKLAK ZWYKLY
czy ktoś tu jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zwyklaczku Zdechlaczku zapłakany ;) A kiedy dokładnie jedziesz??? Bo mi też sie tak smutno robi że odjedziesz w siną dal a my tu będziemy musiały/musieli wyadwać wielkie ilości kasiory bez Ciebie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×