Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość zwyklak do buraków
zielona odlatuje na marsa :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona do reszty
a ja sie urlopuje nad naszym Bałtykiem dokładnie to w Mielnie , jakos lubie to nasze morze a wojaże zagraniczne mnie nie bawią hihi albo jeszcze do tego nioe dorosłam , urlop mam od 15 -go i juz normalnie mnie skreca jak to licze :) a TY wołodyjowska gdzie sie wybierasz ?? posnobuj sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż najpierw jadę odpoczać w swoje rodzinne strony :) i już odliczam by odwiedzić Rodzinkę i znajomych z liceum :) to zdecydowanie w przeciwną stronę niz nad Bałtyk. Natomiast we wrzesniu wraz z przyjaciółmi wybieramy się do Egiptu - chcemy zobaczyć Sfinksa bo boję się że niebawem się rozpadnie... A Bałtyk też uwielbiam - piękne to nasze morze - na weekend majowy wyskoczyliśmy do Krynicy Morskiej i odpoczeliśmy na całego -polecam Krynicę, a w Mielnie to nigdy nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona do reszty
a wiesz co zwyklaku jestem zjechana jak pies pluto i nawet chetnie na tego marsa bym odleciał byle dziś , juz , w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
ale Wam fajowo :D, a ja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona do reszty
Wołodyjowska jak ci sie Krynica podoba to wyobraź sobie ze w Mielnie jest * 2 fajniej , nawet bratanki spiewali '' na nartach wodnych w mielnie '' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
zielona zabierzesz mnie ze soba???mars jest duzy :D, POZA TYM ROZUMIEM,ZE MACIE DUZO RACY, ale za to mozecie pozawolic sobie na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony do zwyklaka
a ty jak zarobisz to sie pochwalisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
hehe moge się pochwalić, ze w tym miesiącu wydałam chyba z 250zł na pierdoły, a bo to balsamik, a to kremik, a to błyszczyk itd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony do zwyklaka
jasne ze cie zabiore tam jest mnóstwo zielonych glonów do jedzenia a do picia podaja koktajle ze sproszkowanych księżycowych kamieni zmieszanych z sokiem buraczanym - pychaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
kurde, pochwale się pochwale, hehe moj tato pojechał ostatnio na 2 tyg, przywiózł 6 tys, skubany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm
perfumy-to mo ja słabosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
o kurde to ja chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz się pakuje, zmiana planów, zadnych szwabów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
jakie perfumy lubisz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Mielna, to tam jest chyba rozrywkowo, a ja szukałam ciszy i spokoju. W Krynicy jest rezerwat kormoranów i ogólnie Park Krajobrazowy, wiec nie mozna tam zbyt szalonych imprez urzadzać bo nie ma na to zgody. Wiec Krynica jest dobra na wakacje w klimatach, wyciszenia, zieleni i niewielkiej dawki imprez :) Dla mnie optymalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka24
kosmetyki,perfumy i ciuszki jak każda dziewczynka,ale u mnie to już chyba choroba....ale channel\'a nigdy sobie nie odmówię... A bielizna Palmersa jest naj sexy pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam MIRACLE - Lalcome - to mój zapach i jeszcze Calvin Klein ESCAPE też świetnie mi pasuje :) a w ramach odmiany Elizabeth Arden ARDEN BEAUTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wołodyjowska
świetny guścik;) miracle też uwielbiam no io naj u mnie to chance-channel i mademoiselle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
te zielona a Ty??????ja to chanel chance, thrierry mungler angel(chyba tak się pisze), naomi campbell mystery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
a no włąsnie, miracle tez lubie, ale coco chanel mal.. coś tam :o tez mam, i kenzo flouers czy jak to się pisze, :O hihi mam bzika, aha no i light blue, D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) Ja przyznam że Channel jest super - na kimś, osobiście na sobie za nim nie przepadam - jakoś w połączeniu z moją skórą nie daje tak oszałamiających rezultatów jak powinien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyklak - mam też NAOMI - MYSTERY i czasami nie mogę się powstrzymać i używam gdy idę spać :) by mi się milusio zasypiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
to super, jest taka kokosowa, mam też krem do ciała, super jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
w sephorze ten krem kupiłam za 55zł, wiesz, jest jak pianka bo extra, najlepszy jaki miałam i pachnie tak jak perfuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony do reszty towarzystwa
wołodyjowska no ja właśnie o tym mówie ze tam głosno i gwarno ale i cisza tez jest nad jeziorem jamno super spokój , a może do Krynicy w tym roku sie wybiore jak mówisz ze tam tak fajowo i spokojne -dzieki za podpowiedź co do perfum tez uwielbiam MIRACLE - Lalcome i jeszcze Gucci - ENVY i gucci roug 2 chyba dobrze napisałam , czasami sie psikne amor-amor Cacharel Lankcome zdecydowanie pierwsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony do reszty towarzystwa
Chanel nie znosze -dusi mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
moja mama też lubi gucci to czerwone w plastiku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
hihi ale ta chanel chance nie jest duszaca, z kolei ja nie lubie gucci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi MIRACLE łączy :) , wiecie ja się na niego skusiłam bo Uma Thurman przekonała mnie na reklamie :) Poważnie - tak mi się spodobało jej zdjęcie że pobiegłam do SEPHORY zobaczyć co to za cudo... A i jeszcze Zeta -Jones reklamujac Arden Beauty też \"przemówiła do mnie\" i jak tu nie wierzyć w siłę reklamy :( Ps. Krynica jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
hihi oj Wołodyjowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×