Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

witam witam :) Ja studia skończyłam w 2004 roku, a pracuję regularnie od 3 roku studiów - od 3 roku studiów nie miałam też wakacji :( dopiero w tym roku znalazłam czas by zrobić sobie urlop, przedtwem dbałam o kolejne punkty w cv... Poczatkowo zaczynałam od 800 zł miesiecznie i pomalutku powolutku wraz z doświadczeniem w cv rosły też moje zarobki :) Jestem prawnikiem ofert szukałam na Wydziale Praw - gdy studiowałam no i potem rozeszło się w kilku kancelariach że ja to ja ;) i co jakiś czas telefon sam dzwonił z ofertą. Chcę kupić mieszkanie w stolicy więc myślę ze za 40m zapłacę od 160 do 190 tys. :) Wystarczy?? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze ja ...
durna kupilam na allegro uzywana kurtke za 90 zl i jestem zla na siebie i na sprzedajaca osobe bo nie jest warta nawet polowy tej sumy-co z tego,ze z firmowa metka -jest dziadoska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkhgjmjk
ja wydałam majątek na paczke zapałek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOm FAjnie FAjnie to moze po tych wyjasnieniach zaburaczymy tzn pochwalimy sie kto co ma :P:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skacowany bidulku :O Mnie pomaga woda w ilościach wręcz monstrualnych ;) i potem jakiś kefirek :) powodzenia 🌻 a gdzie balowałaś - jak masz siłe napisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe siłe to ja mam, najpierw firmowa imprezka, potem jakiś bar, potem coś u kogoś, potem jakoś do domu :/ a potem to juz się obudziłam rano i myslalam,ze się ozygam i wszystko dookoła.. :/ ale kacor a jutro egzamin i nic nie umiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche kitu
zwykla dziewczyna- bez obrazy,ale piszesz tak trywialnie i rzucasz sobie zdaniami na lewo na prawo -chodzi o prace!! ze normalnemu czlowiekowi to sie wierzyc nie chce,i ty masz 20 lat?i pracujesz i niby duzo zarabiasz?ale pod garkiem masz cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
kupuje male, malutkie ale--- od czasu, do czasu lubie zaszalec na ich punkcie . Ostatni nabytek 480zl CHANEL Nr5 mam jedna posiasna szufladke i tam wszystkie przechowuje przechowuje .Oby tylko MM ich nie wywachal, gdy pyta nieraz. Co to tak ladnie pachnie ? mowie ,ze chyba cos nie tak z jego powonieniem ,gdyz perfumy mam zawsze te same .Kiwa wtedy glowa i smieje sie.Mysle ze nie wie ,ze te pachnidelka to moje hobby.Zreszta on tez ma swojego bzika ..Nie powiem jednak ,ze lubie je, bo lubie na siebie wylewac. Ot tak od czasu do czasu lubie drorzej pachniec .To glupie hobby.Okolo poltora roku temu nabylam CHANEL Nr19 za 320zl i co niewiem jak komu , mnie one nie pachnialy ladnie ,wrecz przeciwnie. Podarowalam je w prezencie .Czy ktos jeszcze kupuje jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mam coś nie tak ?:/ przecież nic złego nie piszę wołodyjowska, zielonik, oszczędna-> ale mam kaca.. znów :( wczoraj szkoła była i po szkole imrezka i :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie drzyj się tak już jestem :P Ale mam mnóstwo pracy więc tylko sygnalizuje swoją obecność :P a Ty co tak leniuchujesz zamiast pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewcvzyna
no przecie z się nie dre :D A TY wOŁODYJOWSKA co podwazasz moją bezpretensjonalną pracowitość :p ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewcvzyna
to ja byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebaby
Jestem uzalezniona od kosmetykow. Ostatnio majatek poszedl na perfumy Coco Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam coco chanel :D 100ml, ale juz mi sie znudziła :(, musze sobie nową , poradzcie mi taką niepowtarzalna, co dziala na faceta jak .. no wiecie,zeby go troche wzieło na hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ja jestem ostatnio zauroczona zapachem Lancome \"hypnose\" - po Miracle to moja kolejna wielka miłosc :) ciekawe czy długo potrwa - bo Miracle to już 3 rok bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh....jeah
kurde kto wymyślił takie kretyństwo :P najdroższe rzeczy , ło matko porąbało was najdroższych rzeczy sie nie kupuje dla mnie najdroższy jest mój ukochany i................... najdroższą rzeczą jaka mu kupiłam były prezerwtywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema buraki :D Ty, zwykla, nie pij tyle... Ja to ostatnio w Sylwestra zaszalalam alkoholowo, bo pilam z kumplami mojego chlopa (byki po 90-100 kg, ja waze polowe mniej i raczej niska jestem) i nastapila tzw. przerwa w swiadomosci percepcyjnej (film sie urwal :) ). Za 3h mam kolokwium, przyjechalam na okienku do domu sie douczyc ;). wolodyjowska, musze Ci pogratulowac pracowitosci i ascetycznego trybu zycia (tak tyle czasu bez wakacji...). Ja to niedlugo bede musiala zalozyc topik pt. \"Najwieksze kujony 2006\" czy cos, bo w kolko sie ucze zamiast, jak na porzadnego buraka przystalo, latac po sklepach i trwonic majatek :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×