Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość zwyklak do W.
musisz zrobić jakiś plan, ja będę półtkownikiem a zielona.. yyyyy ........... majtkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtek Kosmita - dostaje bardziej nowoczesny stopień od dziś jest : ALIEN STRING :D Plan jest prosty: lecimy na Marsa - wpadamy tam jak na snobki przystało i kupujemy go na własny użytek :P Jaklieś pytania drogi zastepco???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jeszcze aktualny
Najdroższa rzecz, którą kupiłam: kurs angielskiego w EMPIKu, zapłaciłam kilka lat temu 2500, poszłam trzy razy, było beznadziejnie, więc przestałam chodzić, a byłam tak wściekła, że się nawet nie upomniałam o zwrot pieniędzy! (najdroższa, bo bezużyteczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńcia-> dziękuję Ci za uznanie, nie porzałujesz, posade przyjęłam, plan dopracowane, drobne poprawki w punkcie jeden, prosze rozpatrzyc :classic_cool: pkt.1. zanim wejdziemy do rakiety, kupimy niezbedne składniki na poncz szefuńcia, nigdy nie wiadomo czy na baunty się znajdzie taki, trzeba odwiedzić kilka sklepów chanel, nakradniemy bo i tak nikt nas nie rozpozna tam, i mase tamponów jako, że jesteśmy trzy baby. zapytanie do szefuńcia: mogę zabrać chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeregowy! Poprawki zakceptowane co do propozycji zakupowych, co do chłopaka hmm... a co nam da jego obecność na pokładzie?? Gotuje, sprząta - dogadza w jakiś wyrafinowany sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńca, cieszę się ze poprawki zostały rozpatrzone w sposób pozytywny :classic_cool: chłopak: sprzata, szybko się uczy (zrobi pącz), masaż :D, i jak trzeba to pożycze go do wyższych celów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzemy :) By rakieta nie była zbyt cięzka - musimy ograniczć się w bagazu - każda moze wziac najwyzej 8 pary butów 10 kg kosmetyczkę i po 5 par spodni, spódnic, jedną suknię wieczorową, - gdyby okazało się że na Bounty rowinęły się jakieś ciekawe formy życia. Jakieś sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńcia, jedyne 8 par.. :( może zmniejszymy bagaż wyrzucając niepotrzebne maszyny z rakiety, po co jakiś silnik, i tak nie wiemy do czego on jest :P, w ten spokób mamy miejsce na kolejne buty i jesczze po 4 perfumy po 100ml :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silnik chyba musi być... ale na pewno są inne zbędne rzeczy :P no nie dobra ostateczna wersja 13 par butów i ani sznorówki więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńcia, dziękuję za zrozumienie, a nasze wyjście awaryjne w razie gdyby się okazało, ze na bauty nie ma szycia i musiałybysmy się snobowac między sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuncia, miało być życia psia kośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Drogi zastepco zostawiam Tobie - jak będzie nudno to Was zostawię i poszukam Lorda Vadera by stanąć po Ciemnej Stronie Mocy... i posnobować się z Sithami (nie mylić z szitami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńcio, Ty nie bedziesz zdolna do tego, pasterz musi dbac o swoje owieczki hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
szefuńcia, trzeba zbadać trase, którędy nalepiej się przedostać, jakieś pytania kapitanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawię stado w dobrych rękach :P sorry ale muszę kończyć - spadam z pracy do domku już za 30 minut a do tego czasu jescze musze coś skrobnąć :( cmok Zastepco i do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Zwyklak do
kapitana -> tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do jutra! trzeba poinformować zieloną ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do reszty
ostatni raz dzis jestem z Wami :( 😭 boje się o chłopaka, bo mieszka w wawie, kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zwyklaczku :) Wiem ze dziś jesteś już po raz ostatni 😭 szkoda :( Ale o chłopaka sie nie martw jak jest w Wwie to mogę sie nim osobiście zająć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki, zajebiste jestescie, lubie Was!! ( za te 10 kg kosmetyczki) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że Ci się ten pomysł spodoba ;) a tak z Ciekawości co Twój szacowny mężczyzna tu porabia i ile ma lat - to czysta ciekawość, żadne tam plany szturmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołodyjowska, wcale nie lubimy wieprzowinki :P, cześć Prosiak 👄 haha a potem go omamisz hehe, on tam pracuje, ale niedługo przeprowadza się z powrotem do mnie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli go omamię to tylko będzie świadczyło o tym, ze to co on czuje do Ciebie nie jest poważne :P czyli wyświadczę Ci przysługę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke jednak z tematu zbaczacie, co jaks czas milo uslyszec, co ktos sobie kupil drogiego, ja ostatnio lakiery do paznokci za 110 zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania z usa
autko za 15 tys$ lovesit kanapa+stolik pod lampke+stol 2900$ kino domowe 700$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×