Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

lo matko, ja wydaje na kosmetole najwiecej, jutro ide se do hurtowni fryzjerskiej i zapewne 200 zl tam zostawie, z taka bogata to ja nie jestem, ponadto mam skapego meza, ale na szczescie to ja wiecej zarabiam, hahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania z usa
zeby nie bylo jestem tu tylko 18 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania z usa
tak mowie wam jestes prcowitym czlowiekiem to masz co chcesz a najlepiej isc w medycyne tzn.isc na studia..dla przykladu zwykly robol ma 7,8$na godz.sorki za slowo"robol" kiedy jestes po studiach zaczynasz tak od 18$ np jako informatyk lekarz albo pokrewny zawod od 30$ napisze wiecej pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też wydawało że surowa ryba to fuuuj, a tu niespodzianka :) Mój znajomy jest włascicielem restauracji sushi i on mnie nauczył jeść sushi i przyznam ze coraz cześciej tak się stołuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym se poszla na suszy spadam na chwilke, papapapa ide zwazyc swoja kosmetyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musimy zmienić ustaloną wagę kosmetyczek... Ja wczoraj zrobiłam przegląd na swoich półkach i 10 kg to zdecydowanie za mało . Zatem ustalam górny limit 17 kg - macie sie wszystkie zmieścic w tej wadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kosmita z tej strony
elooo dziewczynki dzięki za mianowanie mnie stringiem jakims tam :classic_cool: zwyklak nie odlatuj , no !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kosmita z tej strony
kapitanie wołodyjowska ja melduje , że bede miała mniejsza kosmetyczke tzn. lzejsza bo dzis rano w łazience stłukłam flakonik perfum amor-amor :0 strzasznie mi na duszy z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita do buraków
no gdzie jesteście ??????????????????????????????????????????????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sciema, jade wlasnie do hurtowni ciuchow, bo tata ma sklep odziezowy, chyba se troche pofolguje :-D pozdrawiam Was boscie normalne baby jak przyjade to napisze co sobie kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o psia krem, szczere kondolencje po stracie perfumy kosmito :classic_cool: melduje, że jeden z nas został zabity, amor amor-> spoczywaj w spokoju 🌻 majtku jesteś gotów do drogi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita do buraków
prosiak ......heloł witam na buraczanym polu :) zwyklak zas przez ciebie babo oplułam minitor a teraz po hustki lece bo bałagan straszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymienie najtansze rzeczy, bo to hurtowia koncowek serii itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł joł nie mogie siem z wami burole rozstac , ale juz jade papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita do buraków
zwyklak kiedy odlatujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita do buraków
pa pa prosiaku tylko pamietaj ze obowiązkiem kazdego buraka jest chwalić sie -> nie zapomnij o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odlatuje już za tydzien, tak więc.. nie płacz kiedy odjade.... bede zawsze przy tobie, kiedy na mnie plujesz.. mysle,ze nie mam ochoty....lecz trzeba leciec juz czas,... lalaala. mape zycia w sercu mam jestem jak ... młody// buuuuurrraaaak , głuchy jest groooch, głuchy jest groch, wołodyjowska kocha ją....., ach ten loss... :o kurde co ja wymyslam lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Droga Załogo :) Wróciłam Stringu Kosmito :) Współczuje straty przyjaciela Amora Szeregowy zwyklak - czy składniki na poncz gotowe? Meldować mi się tu buraki i to migiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklak jaki Ty masz piękny głos.... Gdybym była Odysem a Ty syrenką to miałabyś przechlapane jakbym Cię dopadła :P Ej to jak jedziesz za tydzień to jeszcze nas tu zmolestujesz do tego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
Kapitanie , melduje gotowośc wylotu na marsa , przyjaciela amora już mi nie szkoda , znajde sobie innego -> zreszta zwyklak mówił ,ze swego chłopaka bierze ze soba a jak cos to go sobie pozycze :D o ile predzej w łeb nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
hehe zwyklak to tak jak ja tez za tydzień wybywam w kosmos taki inny bardziej buraczany a głosisko zwyklaku to ty masz no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×