Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość farfocle
łopata na kombajana mnie nie stać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do łopaty
przypomniał mi się super kawał, ale pewnie znacie: idzie mąż z żanką na zakupy, żonką widzi super sexi majteczk i imówi do mężusia: --kup mi takie majtusie mąż: -- gdzie na Twój kombajn takie majtusie żona wk..na , wracają do domu, mąż sie pyta: - może byśmy się pokochali??? żona: dla takiego źdźbła nie bedę kombajny odpalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do zielonej
no dobra, postaram się zdać a ty trzymaj tylko nie puść, bo będzie mokro hihi osczzednej na pewno dobrze poszło :D hehe ale tych smerfów nie przeżyje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomek raz dwa trzy
Ale głupi topic a ze ja tez jestem głupi to pozwole sobie na chwile szczerości , więc na jesień zakupiłem wraz z małżonką oczywiscie piękny i cholernie drogi zegar stojący z XVII wieku cudo po prostu a ceny wam nie podam , bo spadniecie z krzesełek . Pozdrawiam wszystkich wydających swoje zarobione pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do poziomka
trzymam się mocno krzesła, dawaj cene, ale UWAGA BO ZIELONA NA 100% OPLUJE EKRAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś puchatek i maleństwo
Przeczytałam wszystko od poczatku :) i stwierdzam ze jesteście super zwykła dziewczyna zielony groszek Wołodyjowska łopata oczywiście i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do puchatka
no to smerfastycznie kawał: pływa sobie kubuś puchatek z prosiaczkiem łodką, ptaszki śpiewają, słoneczko świeci, miła atmosfera, nagle bach jak kubuś nie walnie prosaczkowi w pyszczek, omało co nie wypadł z za burty, i mówi straciwszy dwa ząbki: ale kubusu za so za so??? kubuś na to: bo wy świnie zawsze coś kombinujecie haha nie mogę ztego kawału, ile razy go przypomne to hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssyt iskierka zgasła
szukam pamięcią jaka to mogła byś rzecz najdrozsza i myśle ze był to sweter na zimę za 310 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś puchatek i maleństwo
:D:D nie słyszałam tego kawału dobre na serio dobre już wysyłam znajomkom na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do puchatka
dobra wsysyłaj hihi :classic_cool: co powiesz puchatku o sobie??? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
dobra, do poniedziałku, bo teraz ostatnie podrygi w szkole to narazie kamuściane łby te zielona -> pa mordeczko ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, i tu sie mylisz, moja droga!!! Dzien doberek wszystkim burakom!!! 👄 Ja pracuje do srody (chyba juz cos o tym wspomnialam), a potem bede szalec :) Ja nie zdaje zadnych egzaminow, bo na te uczelnie, co ja skladalam lub zloze papiery, nie wymagaja czegos takiego, bo ja to jestem czarnobylski burak z 86 rocznika i nowa mature pisalam, taka specjalnie dla burakow ulozona :) w poniedzialek w necie odtajnia nam wyniki dopiero, bo to taka wielka burakowa konspiracja jest :) Kawaly super, zwlaszcza o kombajnie :):):) ostatnio zaharowuje sie na smierc i nie mam czasu na wydawanie kasy :/ ja tez planowalam, coby w knajpie popracowac, ale zobaczymy, bo wymagaja aktualnej ksiazeczki Sanepidu, a troche sie trzeba nameczyc z wyrabianiem, co wiecej, nalezy zrobic badanie 3 probek g... (sorry, ale takie sa fakty...), co kosztuje (zgroza!) 60 ZL PLN!!!! Toz to dopiero burzujstwo i rozrzutnosc najwyzszego stopnia!!! Pozdrawiam, nie ustawajcie w trzymaniu kciukow za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, jak juz bede miec wyniki matury, to sie pochwale, a jak mnie zechca przyjac na jakies studia, to tez Was zawiadomie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek007
snobizm panoszy się i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Buraki :) Mnie czeka wydatek w ten weekend - obchodzę urodzinki i robię małe przyjątko ;) tak więc troszkę kaski pójdzie nie tylko na jedzonko ale i na kieckę no i fryzurkę ;) pozdrawiam fanów tego zacnego topika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WOŁODYJOWSKA!!!!!!!!!!! TU MASZ ZDMUCHNĄĆ ŚWIECZKI i i i i i i i i i i i i i I=============I IoooooooooooooI I############# I ŁADNY TORCIK DLA CIEBIE I 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 miłej imprezki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam truskawkowy :( No co Ty - DZięki 😘 wielgachne za torcik - piękny Ci wyszedł - a teraz uwaga bo dmucham ..... 💤 to było dmuchnięcie - poważnie :) i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam ja czym oddychać ;) a jeszcze wracając do świeczek to musiałam solidnie dmuchnąc bo niestety jest ich trochę na tym torcie :( ps. życzonie oczywiscie jest :) buziak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam na pewno przesadzasz!! pamietaj, że małe jest piękne, chociaż ponoć duzy może więcej :P a tak na marginesie - kiedy dmuchasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołodyjowska naj , naj,naj, co tylko chcesz Tobie zycze 🌼 napisz jak sie udało przyjatko :0 zwyklak :classic_cool: cały dzień kciuki trzymam ale juz mam dość i puszczam mam nadzieje , że z tak ogromną buraczana wiedza zaliczyłas na 5 :) oszczedna pewnie tez na 5 dała rade hihi wielkie buziaki dla wielkich byraków , miłegoe wikendu :P życze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop
wietrzenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkowo zabłąkałam się dziś w pracy , a ze mam przerwe na kawke to sobie tu zerkam :) zwyklak jak obiecałam kciuki były trzymane a jak :classic_cool: i mam nadzieje , ze rodzina buraczana nie będzie się wstydziła :D a ja się pochwale co mi tam , więc w piątek zakończenie roku szkolnego i moja młodsza pociecha zdała z nagrodami i jakimiś dyplomami do klasy III hi hi i na apelu jak szła po te nagrody to mało pod chodnik nie wlazła taka stremowana była - pomyślał by kto a w domu taka rozbrykana :D natomiast starsza pociecha na szczęście zdała uff :0 jutro biore sobie wolne więc mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×