Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tofak

folisan-na wrastające włoski...

Polecane posty

halooo URADOWANA gdzie jesteś ?? :P bo nie wiem czy to aby nie to co na allegro znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisia23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mój Panie....
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziorek
Hej! Jak tam czy ktoś stosował tą mikstere i wie, że naprawde to pomaga! Gdyby tak było to była by w 7 niebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8854
ja też mam ten problem co wszyscy, wrastajace włoski. Własnie kupiłam Folisan. A ten folisan stosuje sie tylko miejscowo bezposrednio na krosty czy mozna na wiekszych obszarach nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania128
Witam, Mam mam duzy problem z nogami. Depiluję łydki ładnych pare lat od 3 lat włosy mi wrastały, ale ostatnio, jakies pol roku- rok, wygląda to strasznie w meszku włosowym mam poskręcany włos, a wokół niego białą dość twardą wydzielinę (jakby taki nie ropny pryszcz, zatkany por). Nie moge się powstrzymać i wyciskam te grudki. bo peelingi i szorowanie tak naprawdę nic w moim przypadku nie dało. Moja skóra jest raczej sucha i nigdy nie miałam problemów z pryszczami czy krostkami. Teraz wstyd mi wychodzic z domu w spódnicy. pomóżcie mi proszę. Czy zmiana metody z depilacji na golenie lu wosk coś pomoze? Jak stosować ten specyfikz gliceryny i polopiryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka1980
Aniu 128,mam ten sam problem od roku1po prostu nie moge juz patrzec na swoje nogi ,ogromne ropne czerwone krosty tragedia po prostu,chodze od pol roku do dermatologa ale chyba nie jest zbyt dobry bo kuracja roznymi kremami spirytusem,itd nic nie dala w dodatku ta dermatolog powiedziala mi ze mam sie z tym pogodzic ale tego nie da sie usunac!!!Bede miala juz zawsze blizny!Przeciez to jest straszne,caly rok w dlugich spodniach nie mozesz sie rozebrac na plazy,wyczytalam tu o tym folisanie i jutro kupuje na allegro narazie 10ml i sprawdze,napisze czy dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 128
Zrobilam soebie ta miksturę, stosuję ja od wczoraj. Zobaczymy czy będą jakies efekty. Ile Wy czekałyście na jakieś zauważalne zmianny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1980
kupiłam folisan na allegro,stosuje pare razy dziennie od prawie 2 tygodni i....nic,wysuszylo mi jedynie skore okropnie w tych miejscach a krostki jak byly tak sa ,ja juz nie mam sily na to naprawde ,wyprobowalam juz chyba wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afka23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrastająca
upupup... kto jeszcze ma taki problem? :-/i jak się pozbyć tych okropnych blizn? moje nogi wyglądają paskudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_n_ma
Witam Drogie Panie. Jestem chyba rodzynkiem w tym towarzystwie, ale mimo że jestem mężczyzną, to również mam problem wrastających włosków, po depilacji miejsc....powiedzmy intymnych:). Jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? Serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
ja tez mam problem wrastajacych wloskow, juz nie pamiętam nawet kiedy bylo inaczej:( i jak mysle o lecie to od razu mi sie kojarzy to, ze bede musiala walczyc z krostami, zaczerwieniami i wrastającymi wloskami... i jak co roku zawsze przegrywam:( na poczatku stosowalam zwykle\" maszynki, pozniej jakąs taka do stosowania podczas kapieli - nic, maszynke z jakims potrojnym ostrzem - nic;/, pozniej krem veet(uwazajac ze to najlepsza firma, bo chyba najdrozsza:)), pianke veet, wosk- tez nic;/, pozniej kupilam depilator - wloski wrastaly jak szalone wiec postanowialam kupic 3 razy drozszy:), myslac ze to jego wina:> - ten nowy tez nie jest lepszy. moze i szybszy, mniej boli ale tez chyba urywa wloski a one wrastaja:(. najgorsze jest to, ze blondynki zazwyczaj maja jasne wloski na nogach i nawet jak maja 2-3mm to ich nie widac a u mnie widac nawet kropeczki;/. co do peelingu, to tez nic nie daje, tak samo jak masaze, eh;/. i nadal nie mzona chodzic w szortach i spodnicach. juz czasem mysle desperacko ze wolalabym miec grubsze nogi ale przynajmniej moglabym zalozyc spodnice:(. jutro pojde kupic folisan, nie wiem czy pomoze, ale probuje wszystkiego o czym uslysze, chociaz powoli trace nadzieje, ze kiedykolwiek bede miala gladkie nogi bez kropek eh, niektore dziewczyny nie wiedza jakie mają szczęscie, deplacja raz na miesiac - zadnego problemu i ju... zycze powodzenia wszystkim walczacym z wloskami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleenv
ech bububu mam ten sam problem teraz , i moje nogi chyba wygladaj tak samo . depilacja pasta cukrowa wydawala sie cudowna i jest ale wrastajace wloski teraz mnie nie ciesza . probuje walczyc , mam nadzieje ze moje zabiegi przyniosaw koncu jakis efekt. pozdrawiam wszystkie walczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleenv
a co do grubszych nog to ja jestem wlascicielka takowych i tez walcze z wloskami ale spodnice i spodnie rybaczki i tak ubieram ,nawet mimo tych krost . jeszcze nie zamierzam sie caly rok gotowac w dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wrastanie polecam Ingrow Go firmy Skin Doctors, jedyny problem to cena- ok 70 zl, ale efekty rewelacyjne, juz po kilku dniach, zarówno na wrastanie jak i blizny, używam go już ponad rok i jestem zachwycona, a problem miłam dosyć konkretny bo od zawsze używam depilatora i wiem co to znaczy całe łydki i bikini w czerwonych kropkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka65
Chyba nie ma potrzeby męczyć się z miksturą skoro za przystępną cenę można kupić w aptece krem, ktory ma podobne właściwości i bardzo skutecznie przeciwdziała wrastani włosków. To jest keranorm i kosztuje ok. 30 zł. W drogerii nie można go nabyć, bo to dermokosmetyk i sprzedają go wyłącznie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooosia
mam ten sam problem z wrastającymi włoskami, u mnie dotyczy to tylko bikini, próbowałam chyba wszystkich sposobów (jeśli chodzi o metody depilacji), bo przeszłam przez maszynki (totalnie odpadają, włoski odrastaja mi po kilku godzinach), krem do depilacji ( podobny efekt do maszynki), i w tej chwili (już od jakiś 3 miesięcy) jestem przy depilatorze, minusem są wrastające włoski z podrażnieniami poradziłam sobie stosując codziennie masaż gąbką i sudocrem, ale na wrastające włoski nie mam jeszcze sposobu zamierzam zaopatrzyć się w Xerial jak będzie jakiś pozytywny wynik to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Problem analogiczny jak cała reszta forumowiczów ;( znalazła kilka postów wyżej krem KERANORM i wydaje mi się, że ma coś wspólnego z NANOBAZĄ, której używałam w celu nawilżenia skóry ( z tym, że po zabiegu laserem i kwasem - nie miało to nic wspólnego z NASZYM PROBLEMEM) jednak krem bardzo dobrze nawilża. Ale to chyba nie do końc ao to chodzi.... Na wrastające włosy p. dermatolog przrepisała mi PILARIX (ok. 20-25zl) niestety... efektów nie widziałam :( wiem, że polecała również coś z firmy SVR (jak wymieniony tutaj już XERIAL) ale nie używałam ze względu na stosunkowo wysoką cenę tych kosmetyków). Do lata daleko ale gdy tylko zamieniłam maszynkę do golenia na depilator - problem się od razu pojawił... chyba teraz nie będę tak oszczędna w tej kwestii. Na innych forach słyszałam o specyfiku o nazwie TELOCAPIL (płyn o wysokim stężeniu), który należy wymieszać z innymi składnikami (a najprościej z jakąś LEKOBAZĄ-dostepna w aptece) koszt specyfiku po zmieszaniu to ok. 100zł ??? a czy warto ??? podobno tzreba uważać, żeby nie zrobić zbyt mocnego płynu bo nowe kłopoty gotowe. FOLISAN to chyba alternatywa (no i chyba gotowa już bez potrzeby mieszania). Jeżeli któs ma jakies mądre rady HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaiaczka
Moim zdaniem najlepszą metodą na wrastające włoski sa pilingi złuszczające skórę. Sama mam taki problem z wrastającymi włoskami często poza obszarem bikini i dla mnie to jest naprawde straszny problem. Dlatego postanowiłam wejść na fora o "wrastających włoskach" i dowiedziałam się że najlepszym sposobem jest uzywanie pilingów lub ewentualnie szorstkich myjek które złuszczą naskórek przez który nasze włoski nie moga się przebić i przez to robią sie nam nie przyjemne czerwone bulki w których gromadzi się ropa. Więc naprawde polecam poprostu aby codziennie użyć takiej myjki i dobrze złuszczeać naskórek a po 2 tyg. powinno widać różnice, oczywiście po takim złuszczaniu naskórka trzeba też dobrze nawilżać skórę i poczekać kiedy dany krem bądź balsam się wchłonie:) Mi to pomogło i mam nadzieje że wam też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
ja uwzywam pilarix bo mi pani dermatolog przepisala i na poczatku troche pomogl, nadzieja byla i sie skonczyla... pani powiedziala tez, ze to juz sie tak bedzie robic i jedynie na laser mozna isc:[ ale kolezanka mojej kolezanki sie wyleczyla z tego w 3 tyg... ale siedzi w anglii i sie nie odzywa... w pon ide do innego dermatologa, ponoc dobry, zobaczymy......:((( folisan domowej roboty uzywalam kilka dni (niedlugo rozpoczne od nowa) ale tez nie bylo superefektow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
DZIEWCZYNY SMARUJCIE NOGI NATURALNYM SMALCEM, JA PO 3 SMAROWANIACH JUZ PRAWIE NIC NIE MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUTRO I TAK IDE DO LEKARZA, BO NIGDY NIC NIE WIADOMO. MAM NADZIEJE ZE POMOZE STUPOROCENTOWO. PROBUJCIE I PISZCIE JAK WAM IDZIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ..... Od zawsze mialam problemy z wrastajacymi wloskami na nogach , a co za tym idzie blizny wszedzie !! Tylko ogolnilam nogi ( oczywiscie maszynka) i na drugi dzien wszedzie krostki czerwone zazwyczaj na udach a o bikini nie wspomne. Wstydzilam sie zawsze je pokazywac , nie lubialam lata , a gdy mialam jechac nad morze to kupowalam mase preparatow i modlilam sie zeby nic nie wyskoczylo , ale wyskakiwalo i kazdemu mowilam ze to niby alergia jakas. Stosowalam juz sudocrem , alantan , tribotyk , przemywalam nogi woda utleniona zeby nie doszlo do zakazenia i jeszcze wieloma masciami ale juz nie znam nawet nazwy. Niedawno przeczytalam o folisanie i postanowilam go kupic . Ale w mojej miejscowosci nie byl on dostepny wiec zrobilam go sama . Pol szklanki 2 aspiryny polopiryny pare kropel gliceryny i gotowe. Nic nie wrasta !! Nic ani jeden wlosek . Wkoncu mam ladne nogi . A co do bikini to stosuje krem do depilacji Nair . Mam bardzo czarne wlosy i mocne ale ten krem robi cuda. Po takim kremie wlosy nie sa tak ostre jak po maszynce i nie ma zadnych krostek . Wyprobujcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al.
a ja mam pytanie... bo piszecie aspiryny, polopiryny..ale obie czy jedną w postaci dwoch szt. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meewaa
po przeczytaniu Waszych postow zdecydowalam sie na zakup Folisanu, i zastanawia mnie jak tego uzywac. Bo przeczytalam gdzies zeby nie uzywac profilaktycznie. Ale jesli mowimy o nogach to w moim przypaku wloski wrastaja tam miejscowo, a nie na calosci. wiec czy moge uzywac go na cale nogi? Wloski wrastaja w roznych miejscach bez zadnego schematu:P wiec ciezko przewidziec ktory i gdzie wrosnie tym razem, zeby dzialac miejscowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego na onecie: 1 tabletkę aspiryny rozpuść w szklance wody, dodaj trochę gliceryny, wymieszaj. Stosuj na wydepilowane miejsca kilka razy dziennie. Płyn o podobnym działaniu Folisan możesz kupić w gabinetach kosmetycznych, gdzie stosuje się kosmetyki Depileve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×