Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tofak

folisan-na wrastające włoski...

Polecane posty

Gość anusza
osobiście stosuję , dobry jest, ale jak ktoś ma zapalenie mieszków włosowych to sam ten płyn nie wystarczy. stpsuje jeszcze maści i na zmiane z płynem borowym praca żmudna ale daje powoli efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka99
witam dziewczyny:)) tak sobie przeglądam to forum i przyznam, ze sama mam te problem juz od dobrych kilku lat:(a wszystko zaczęło się od używania depilatora...już po kilku razach włoski zaczęły mi wrastać i naprawdę jest to bardzo uciążliwe:/ przerzuciłam się na zwykłą maszynkę, ale problem pozostał( depilatora nie używam już ze 3-4 lata)!!nogi, najbardziej łydki wyglądają fatalnie: plamy, blizny, przebarwienia, włoski pozawijane pod skóra...w tym momencie traktuję igła i pęsetą to paskudztwo...ale mam cały czas wrażenie, ze to przynosi odwrotny skutek, czeste i regularne peelingi i szorowanie nóg ostrą stroną gąbki tez nic nie pomogło :/ w pewnych momentach az naprawdę wstyd odsłonić nogi:/ czytałam sporo na necie na ten temat, dużo osób poleca Folisan....ja właśnie pisząc ten post siedzę i mam na nogach ten domowej roboty specyfik.... zobaczymy, mam nadzieję, ze pomoże!!!! Dziewuszki trzymajcie kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o folisan domowej roboty - to odradzam nakładanie go jak ma się jakiekolwiek ranki czy wypryski. Folisan podrażnia i wszystko staje się jeszcze bardziej czerwone i nie chce się goić. Wyczytałam w necie że to witamina C jest temu winna.Więc jeśli robicie w domu lek same to kupcie aspirynę najzwyklejszą na świecie. Jeśli chodzi o działanie to szału nie ma. Stosuję płyn od 2 tyg i zauważyłam jedynie to, że wrośnięte włoski wychodzą na zewnątrz częściej(nie wiem czy to nie zasługa regularnych pilingów). A nowe jak wrastały tak nadal wrastają. Ale efekty podobno są po kilku tygodniach więc walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie kobiety
że mi pomógł folisan domowej roboty. Dodałam więcej gliceryny niż parę kropel pół szklanki wody oczywiście i dwie tablety musujące aspiryny. Depiluję nogi depilatorem ale czasami coś szybciej odrośnie więc w ruch idzie maszynka do golenia. Smaruję wtedy tą aspiryną a potem jak wyschnie nakładam balsam z 10 % mocznikiem. Nogi wyglądają rewelacyjnie żadnych paskudnych czerwonych kropek. Czasami jak sobie w ciągu dnia przypomnę to posmaruję tym niby folisanem i żadnych krostek nie ma, nic nie wrasta. Oczywiście jeszcze pilingi obowiązkowo ja stosuję garniera piling cukrowy może to on tak pomaga nie wiem ale widzę u siebie duuuużą zmianę oczywiście pozytywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajko
ktos odpowie jak czesto trzeba stosowac ten folisan? codziennie? i czy mozna stosowac go na calym obszarze skory? nie tylko w miejscu gdzie pojawily sie krostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaklewskiband
Można na całe ciało, z małym zastrzeżeniem co do twarzy, ale tam to raczej włosy sie nie wrastają, chyba, ze panom. Jeśli ktoś boryka się z bliznami podepilacyjnymi- plecam okłady z cebuli, na wieksze blizny, przebarwienia - saliderm, żel z roztworem kwasu salicylowego, Mocno złuszcza i odsłania nowy, świeży naskórek. Trzymam kciuki, ja przeszłam już przez to piekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margherittka
Witam wszystkich, zauważyłam, że mi wrósł włos w okolicy bikini tylko, że w miejscu dość ciężko dostępnym dla mnie samej. Udało mi się usunąć igłą, ale mam wrażenie, że jest tam jeszcze jeden, dłuższy, dlatego też wyciągnięcie go jest bardzo ciężkie. Boję się tam "majstrować" igłą, że mi się jakieś zakażenie zrobi, ale zostawić włosa też przecież nie mogę. Co mam robić? Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam folisan
stosowałam folisan rano i wieczorem, nalewałam na wacik i smarowałam nogi - mnie pomógł, w niecałe 2 mce nogi wróciły do stanu przed wrastaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta vin dit
hej, a czy ten krem domowej roboty stosuje sie po wyleczeniu wszystkich ran spowodowanych wyjmowaniem włosów igłą i dopiero po kolejnej depilacji zeby inne nie wrastały? czy on pomaga tez w wyciągnieciu starych wrastajacych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka:))
miałam problemy ze wrastajacymi włoskami stosowałam folisan 2 tyg i problem zniknął:))kiedy ranki i zaczerwienia znikneły robie 2 razy w tyg pilling i skóra jest gładziutka:))))polecam folisan kupiłam go na allegro wystarczyło małe opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ja smarowałam 2 miesiące nogi wodą utlenioną. Też widzę różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam folisan już dość długo. Ostatnio kupiłam go przy okazji depilacji woskiem w salonie kosmetycznym Beauty Premium w Poznaniu na os. Tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio kupiłam spray Bump Eraiser, radzi sobie z wrastającymi włoskami i łagodzi podrażnienia po goleniu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam folisan codziwnnie zuzylam dwie butelki i naprawde pomogl!! Strasznie wrsataly mi wloski po depilacji i na rok mialam spokoj. Teraz sporadycznie mam z tym problem i co jakis czas uzywam tego plynu. Polecam mozna go kupic na allegro kosztuje ok 50zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×