Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tofak

folisan-na wrastające włoski...

Polecane posty

Gość tofak
ze trzy może wrosły...to już ponad miesiąc... żeby mi się udało jeszcze pęsetę gdzieś wyrzucić, to bikini byłoby niemal satynowe-ech:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiecie co, tą aspiryne dokładnie rozgniotłam ale pływają takie białe fusy i to sie chyba nie rozpuściło... też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie slyszałaś
o aspirynie, którą się rozpuszcza? takiej przeznaczonej do rozpuszczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie slyszałaś
a bo ja wiem? chyba tle samo co zwykła aspiryna. poproś w aptece o aspirynę w tabletkach musujących. myślę, że tej z paprochami też możesz spokojnie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie poużywam a nastepnym razem spróbuje z musującą. dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ll
Tak sobie mysle o tej miksturze, jesli trzymacie ja w warunkach pokojowych przez tydzień, to czy ona sie nie zepsuje? Czy to nie jest szkodliwe dla zdrowia? A może warto spytac o opinie jakiedos lekarza... W końcu kwas acetylosalicylowy (polopirynka, aspirynka) nie jest substancją obojętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
ja kiedyś smarowałam się tą miksturą robioną i nic nie dało. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam
jak z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
wiecie co mi pomoglo na wrastajace wloski?? emulsja na trądzik z avonu! kiedys wyskoczyly mi straszne krostki po depilacji bikini, stwierdzilam ze posmaruje ta emulsja bo ma przeciez dzialanie dezynfekujace, i wiecie co? krostki zniknely a dodatkowo wloski przestaly wrastac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozpuszczalnych to znalazłam w aptece tylko aspirin c i polopiryne c. czy taka z witaminą c sie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
ja taką właśnie stosuję i pomaga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzieki. jakoś podczas wakacji połączonych z pracą nie miałam czasu na babranie sie z miksturą ale teraz będe ją sumiennie stosowac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak, tradycyjnie przed wakacjami sesja i sto innych spraw - nie zajęłam się nogami, a latem pozostało mi już tylko mieć to w nosie.. ale tak naprawdę, kiedy widzę dziewczyny, które mają CZARNE włosy na głowie, a nogi ZUPEŁNIE GŁADKIE, to szlag mnie trafia ;( może ta mikstura coś da.. ale mam takie pytanie - nakładacie ją rękami? watą? czy jak?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wacikiem, tzn nalewam tego na wacik i smaruje, ale nie mam jeszcze doswiadczenia i nie wiem czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ja
za to ja widziałam naturalną blondynkę z owłosieniem typowej brunetki, tzn. spędzaliśmy 2 tyg. w warunkach, gdzie golenie było możliwe co 2 dni (pod prysznicem w porcie - oszczędność ;D ) i muszę przyznać, że nawet tuż po depilacji nie miała gładkich nóg. Niezbyt mnie to pociesza, bo nie miała też problemu z wrastającymi włoskami, ale zdarzały się jej stany zapalne mieszków. Nie ma reguły, niestety i na szczęście, bo inaczej każda chciałaby być blondie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona_
w moim stutysiecznym mieście jest kilkanaście zakładów kosmetycznych. Wyobraźcie sobie że w żadnym z nich nie ma możliwości zakupu folisanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory bo dobty temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa123
kurcze myślalałam że tylko ja tak mam a tu prosze tyle dziewczyn:> ja sie raz wydepilowalam depilatorem mechanicznym okolo 0,6 roku temu i dalej mi to wrasta ale tak głeboko ze nie da sie tego ani podwazyc ani te pilingi nie pomagaja nic tylko czerwone plamy a jak juz cos wyjdzie to zostaja blizny tragedia;/ i to w okolicach bikini a tu wiosna trzeba sie rozbierac.juz napewno nie bede go uzywac ale co zrobic zeby to teraz doprowadzic do porzadku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa123
kurcze myślalałam że tylko ja tak mam a tu prosze tyle dziewczyn:> ja sie raz wydepilowalam depilatorem mechanicznym okolo 0,6 roku temu i dalej mi to wrasta ale tak głeboko ze nie da sie tego ani podwazyc ani te pilingi nie pomagaja nic tylko czerwone plamy a jak juz cos wyjdzie to zostaja blizny tragedia;/ i to w okolicach bikini a tu wiosna trzeba sie rozbierac.juz napewno nie bede go uzywac ale co zrobic zeby to teraz doprowadzic do porzadku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmalinka
witajcie dziewczyny! prosze napiszcie czy macie ten sam problem co ja...otóż po depilacji maszynką do golenia po jednym, dwóch dniach zaczynaja mnie OKROPNIE swedzieć nogi:(!!! drapie sie uporczywie po czym mam rany i potem blizny...wydaje mi sie ze wrastaja mi włosy, ale nie mam pojecia dlaczego....moze dlatego ze kilka razy uzywałam depilatora?? podzielcie sie swoimi spostrzezeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
ja tez mam ten problem, zawsze używałam depilatora. Ostatnio jednak potraktowałam okolice bikini woskiem. I efekt jest super. Włosków jest mniej i słabsze i nic nie wrasta. Do końca nie wiem, czy to wosk, czy maść jaką ostatnio zastosowałam. A mianowicie Dernilan. Jest przeznaczony do stóp i rąk, do zmiękczania naskórka. Ale u mnie dobrze się sprawdza właśnie przeciw wrastaniu. Ok 35 g kosztuje 9 zł (krem). Mimo wszystko wypróbuje ten specyfik z aspiryną. Ale wydaje mi się, że to jednak zasługa wosku. Na nogach tez mniej wrastają po tej maści, ale to nadal nie to. Czrne kropki nie znikają, mimo peelingów i nawilżania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yniq
cieszy mnie, że jest ktoś to ma podobny problem, bo szczerze mówiąc mało znam takich osób, a moje nogi cały rok wygladąją jak podziobane przez kury, niektórzy patrza jakbym syfa miala. po wosku zaczeły mi wrastac i na udach gdzie wczesniej nie mialo to miejsca. spróbuje miksturki moze pomoze, bo peeling choc malo regularny guzik dawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola c21lat
ja tez mam z tym problem. za pozno poszłam do dermatologa i na dodatek najpierw przez pol roku chodziłam do jakiejs głupiej pani dermatolog która nic sensownego mi nie poleciła. potem znalazłam innego lekarza. zalecił mi nigdy nie golic nóg!! uzywam depilatora i jest lepiej. a najlepiej jakbym poszła do kosmetyczki na depilacje ale sie wstydze, bo mam przebarwienia na nogach po tych starych wrosnietych włosach..:( teraz je wlasnie lecze. mam nadzieje ze do lata bede miała to z głowy i bede nosiła juz spódniczki. ten folisan stosuje teraz... no przez 1 tydzien efekty mizerne, ale potem byla poprawa i to znaczna!! skóra jest taka miekka. a tego donowego preparatu kiedys probowałam uzywac, lecz miałam do niego dziwne podejscie, tzn. nie wiem czy działał. folisan kupuje za 35 zł przez internet plus 11 zł przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmareeek
nie wiem czy jeszcze ktoś czyta tą stronę ale jesli tak to mam prośbę o podanie adresu internetowego gdzie można kupić folisan za cenę 35zł, bo ja właśnie widziałam stronnę z ceną 50zł a tyle to dla mnie już za drogo (plus koszt przesyłki to wyjdzie ponad 60zł) za preparat który może wcale nie pomagać. mam bardzo, bardzo suchą skurę na nogach a włoski wrastają mi wszędzie tzn.łydki, uda, bikini i to bardzo głęboko powodując koszmarne przebarwienia najpierw czerwone potem brązowe plamy RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmareeek
nie wiem czy jeszcze ktoś czyta tą stronę ale jesli tak to mam prośbę o podanie adresu internetowego gdzie można kupić folisan za cenę 35zł, bo ja właśnie widziałam stronnę z ceną 50zł a tyle to dla mnie już za drogo (plus koszt przesyłki to wyjdzie ponad 60zł) za preparat który może wcale nie pomagać. mam bardzo, bardzo suchą skórę na nogach a włoski wrastają mi wszędzie tzn.łydki, uda, bikini i to bardzo głęboko powodując koszmarne przebarwienia najpierw czerwone potem brązowe plamy RATUNKU sorki nie wiem jak to się napisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uradowana
oj dziewczyny jeśli któraś z was naprawde stosowała folisan to raczej chyba była to podróba bo ja przez trzy lata wstydziłam się iść na plaże niemówiąc o założeniu mini u kosmetyczki kupiłam folisan i fachowo wydepilowałam nogi chociaż niebyło to przyjemne bo bardzo sie wstydziłam ale trafiłam na kompetentną kosmetyczkę a FOLISAN tylko orginalny a nie podruba działa a co do depilatorów to właśnie one powodują obracanie się cebulki włosa co w póżniejszym stadium doprowadza do zapalenia mieszkow włosowych życze powodzenia z innymi specyfikami mam nadzieje że niebędziecie tak cierpieć jak ja ja juz żadnej miksturze niezaufam a wierzcie lub nie przerobiłam na własnej skórze bardzo wiele specyfików POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URADOWANA --> a taki orginalny FOLISAN ile kosztuje ? bo mi tez strasznie wrastają po depilatorze :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×