Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tofak

folisan-na wrastające włoski...

Polecane posty

Gość tofak

zakładam nowy topik za namową... czy ktoś stosował folisan? lub domową miksturę z aspiryny, gliceryny i wody? jakie rezultaty? czy to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm........
O miksturze domowej nigdy nie słyszałam a Folisan kiedyś próbowałam kupić, ale nigdzie go nie ma.:0 Nie wiesz czy on drogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
no włąśnie ta mikstura jest podobno odpowiednikiem tego folisanu...tyle osób ma problem z wrastającymi włosami a nikt nie stosował jedynego leku?!?!??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliiii
tez chcetnie dowiedzialabym sie cos wiecej na temat tego kremu.. gdzie mozna go kupic? i czy jest drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zaraz
te wrastajace wloski to po czym? depilacji??? ja regularnie uzywam depilatora i powiem Wam ze nic sie lepiej nie sprawdza (+ pomaga na cellulit oraz ujedrnia) jak mycie sie szorstka gabka. regularnie, codziennie! super sprawa, zaden wlosek nie ma szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie się ta metoda
nie sprawdza. a folisan chętnie bym wypróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie wiedzialam
ze jest na to jakis lek. a wlosy wrastaja mi strasznie :( juz wole nawet nie depilowac nog, ale latem to niemozliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga mowie
Ja kiedys tego uzwalam (mam na mysli Folisan). To jest plyn a nie masc. Ma bardzo ostry, alkoholowy zapach i mocno wysuszyl mi skore. Wlosy faktycznie mniej wrastaly ale nie byl to jakis spektakularny efekt. Wysusza, dezynfekuje i zluszcza skore i pewnie to powoduje zachamowanie infekcji (chodzi o te pryszczyska) i mniejsze wrastanie wlosow. Ale mowie: efekt nie byl jakis niesamowity (przynajmniej w moim przypadku). Wlasciwie to nie wiem czy moge go polecic. Kupilam go w sklepie internetowym, kosztowal cos kolo 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga mowie
ZAHAMOWANIE. Ale wtopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakcyl
podobno trzeba masowac nogi ostra strona gabki, jesli sie depiluje nogi. wlasnie po to zeby scierac luszczaca sie skore. ja tak robie, ale nie regularnie. mi tez troche wrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
ech-żeby same peelingi pomagały, to by było super... ja dziś robię tę miksturę---nawet jeśli ma tylko zmniejszyć wrastanie, to i tak się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubak
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żadnej z tych rzeczy nie słyszałam ale topik jest dobry, chetnie sie dowiem czegs wiecej, pozdrawiam Josie M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żadnej z tych rzeczy nie słyszałam ale topik jest dobry, chetnie sie dowiem czegs wiecej, pozdrawiam Josie M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
no więc zrobiłam tę miksturę...nic nie szczypie i w ogóle nic nie czuć---zobaczymy czy pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
na razie nic mi nie wrasta!!!!!!! DZIAŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tofak
a jak zrobilas dokladnie ta miksture, ile czego dalas? mzoesz napisac wszystko po kolei? i pisz co jakis czas, jak tam wloski, czy wrastaja ok:) ja jeszcze depilatora nie uywala, keidys raz, na kawalku nogi probowlaam, ale byl do bani, wiec zostawilam, teraz zamierzam kupic lepszy depilator, bede scierac naskorek specjalna rekawiczka, peelingi, itd, ale jak zaczna mi wrastac wloski to...;/ dlatego juz wole na zapas znac ta miksturke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
jakieś pół szklanki wody, dwie tabletki polopiryny-aspiryny, kilka kropel gliceryny...i tyle-wystarcza powiedzmy na tydzień... haha-i nadal nic nie wrosło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tofak
no no, brzmi kuszaco, ze jesczze nie wrasta :) a to codziennie smarujesz ta miksturka?? czy co pare dni, jak to jest?:) i rozumiem, ze przechowujesz w lodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
nie przechowuję w lodówce, ale w normalnych warunkach pokojowych. Smaruję jakieś 3 razy dziennie. Już trzeci tydzień po depilacji depilatorem, a tu NIC nie wrosło(oczywiście chodzi o takie głębokie wrastanie, kwalifikujące się jedynie do operacji igłą-brrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofak a czy mozesz mi dokladnie opisac te gliceryne? W plynie? jak nazywa sie ten specyfik? Wiem, ze jest mydlo glicerynowe, ale inna gliceryna? Jaka jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
butla gliceryny kosztuje ok. 3 PLN... a smaruję głównie bikini, bo właśnie tam miałam problemy... nadal nie wrastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ;) Chyba tez sie w to wyposaze, bo dopiero zaczelam \"przygode\" z depilatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikini
To super :D Też muszę wypróbować. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofak
i nadal nic-no po prostu pięknie...a może to dlatego, że nie rozgrzebuje wszystkiego co wygląda jak włosek?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN SAM PROBLEM
TEZ TO MUSZE WYPROBOWAC !! DZIEKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menka
HEj dziewczeta!i jak tam wasza mikstura?dalej sie sprawdza?kupilam potrzebne skladniki i dzis zaczynam sie smarowac,zobaczymy co z tego bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche późno, ale Menka moze napiszesz jak u Ciebie sprawdza sie mikstura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zamierzam sprobowac- ale raczej zapobiegawczo :) Pewnie jutro sie zaopatrze w produkty i zaczne stosowac. Slyszalam opinie, ze naprawde pomaga, ale nie mozna zapomniec o szorowaniu sie szorstka rekawica i peelingach np. z gruboziarnistej soli :) Powodzenia w walce z wrastajacymi wloskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
powiem wam jedno ze wszedzie trabia zeby masowac nogi i scierac martwy naskorek i wtedy zaden wlosek nie wrosnie ci pod skore no wiec guzik prawda robilam to bardzo regularnie wrecz do perfekcji a efekty byly oplakane bo pol roku nie odwazylam sie zalozyc spodenek czy sukienki no chyba ze siegala ona do kostek zmienilam maszynke na plastry z woskiem i za zadne pieniadze nie wroce juz do golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×