Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sari9

FEMODEN!!! - skutecznosc, skutki uboczne, itp opinie!!!

Polecane posty

Witam, Sprzedam 2 listki Femodenu. Po 35zł + wysyłka. Kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sprzedam 2 listki Femodenu. Po 35zł + wysyłka. Kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
tak ci nikt ich nie kupi...po pierwsze w mojej aptece płace za Femodem 30 zł..a po drugie teraz już coraz częściej apteki sprzedają tabsy chociaz nie ma się recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co za apteka sprzedaje antykoncepcję (czyt. hormony) bez recepty, ale aż strach myśleć... Po znajomości mogą najwyżej wydać opakowanie lub dwa, ale pod warunkiem, że doniesie się później receptę. Bez tego nie wydadzą żadnych tego typu leków, bo każdą sprzedaż muszą mieć potwierdzoną receptą. Nie wiem po co takie historyjki rozprzestrzeniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia5582
Sprzedam 3 opakowania Femodenu cena 15zł za opakowanie kontakt: dorcia5582@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniollQ
Stosuje antykoncepcję hormonalną i mogę powiedzieć ,że ma dobre i złe strony. Teraz biorę microgynon 21 ale tylko ze względu na cenę chciała bym spróbować Femodenu czy faktycznie mniejsza dawka hormonów jest korzystniejsza. Chodzi mi o obciążenie wątroby czy i tak trzeba się liczyć z tym ,ze nie jest to obojętne dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politanczykiewiczówna
Mam do sprzedania roczny zapas (12 listków) tabletek Femodene (angielski odpowiednik polskiego Femoden). Cena za wszystkie 240zł Data trwałości: Marzec 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza551
Witam Dziś kupiłam na receptę tabletki FEMODEN na zatrzymanie krwawienia jestem ciekawa czy mi pomoże. Może miała któraś z was taki sam problem jak ja? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisza74
Witam, Mam do sprzedania 3 opakowania FEMODENu ważne do 09.2013 i 1 opakowanie ważne do 06.2013 po 15zł za sztukę. Zapraszam osoby zainteresowane: kontakt: gg 2904649.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Femoden zupełnie nie podszedł, na początku bolały mnie piersi, uczucie takie jakby ktoś napompował je pompką do piłek do granic możliwości i przy każdym dotyku mogły wybuchnąć, nic fajnego. Przestały boleć dopiero w połowie trzeciego opakowania. Do tego zaczęła mnie codziennie boleć głowa, co mi się normalnie nie zdarza. W nocy czasem pociłam się tak jakbym miała bardzo wysoką gorączkę, do tego stopnia że musiałam wstawać żeby się przebrać. Poza tym byłam strasznie senna, czasem niewiele brakowało żebym zasypiała w pracy przy biurku. Dodam, że ginekolog zlecił mi zrobienie badań hormonalnych, i dopiero na podstawie tych badań dał mi Femoden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolabobo
Witajcie. Moj lekarz przepisał mi Femoden i zaczełam go dopiero brać. Dzis druga tabletka. Jestem bardzo ciekawa tego leku a osobiscie nie przepadam za taka forma antykoncepcji. Mam swoje uprzedzenia. Ale biore je tylko na okres 2 mies. by zmienic termin miesiaczki. Wakacje trzeba porzeżyć w spokoju :) Widzę że opinie o tym leku są w sumie same pozytywne. Mam pytanie tylko mam jedno. Czy miałyscie po tym leku problemy z ochota na seks? Szkoda mi by było tracic ochoty na taka przyjemnosć. Jesli tak to po jakim czasie stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich pytajcie w aptekach o leki z importu równoległego bo czasami zdarza się że jest nawet ok 10 zł tańszy a patrząc na skale roczną to kilka paczek za darmo widziałem ostatnio za 25 zł z importu a róznicy nie ma żadnej. Pozdrawiam pracownik hurtowni farmaceutycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niushi
Witam kupię kilka lub kilkanaście listków Femodene niushi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jest niedostepny w hurtowniach, Femipol także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest normalnie dostępny w aptekach, cena ok 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelayna
Ja brałam femodem 17 lat! Najlepsze tabletki jak do tej pory, jedna wada: są dość drogie. Teraz z powodu mieszanego ciśnienia muszę używać Cerazette .. Masakra okres , nie plamienia 2x w miesiącu! Masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.goodpharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×