Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sari9

FEMODEN!!! - skutecznosc, skutki uboczne, itp opinie!!!

Polecane posty

Gość zdesperoana Asia
a zna ktos tabletki femipol????????? gin mi je przepisal i chce wiedzieć czy sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleennn
Brałam różne tabletki..najgorzej wspominam microgynon 21-przytylam po nich ponad 10 kg... Od niedawna biorę Femoden i muszę przyznać że to chyba najlepsze pigułki z jakimi się spotkałam. Zero skutków ubocznych Gorąco polecam wszystkim!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia...
poradzcie mi. dzien po sylwestrze kochalam sie z moim chlopakiem bez prezerwatywy, ale wiadomo byl sylwester- pilo sie... a laczenie preparatu z alkoholem obniza jego skutecznosc... fakt ze stosunek byl krotki ale jednak byl... teraz mam obawy co do ciazy... pocieszcie mnie prosze bo bije sie z myslami i juz nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucia
Hej a mozecie napisac kiedy zaczely rosnac wam piersi po femodenie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucia
halooooo jest tam ktos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
mi wogóle po nim nie urosły...i dobrze bo i tak mam duże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucia
A ja zaczelam je brac i mam taka nadzieje, ze moze urosna... bo niestety nie mam takiego szczescia jak Ty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka999
Czesc dziewczyny.Mam 23 lata od 16 roku zycia brałąm hormony, bo miałam bardzo nieregularne miesiaczki,długie i bolesne oraz problem z tradzikiem.Najpierw dostałam Diane 35,stary lek, ale cera mi sie poprawiła i nie przytyłam.Mam po mamie duży biust (d) ale wtedy troszke mi napuchł.Potem brałam cilest-zero ochoty na seks,cera nadal dobra ale gorzej go tolerowałam.Chciałam dodac , że niegdy nie miałam zadnych skutków ubocznych typu wymity,czy bóle głowy przy zadnych tabletkach,zawsze jednak przy pierwszym opakowaniu miałam okres przez cały miesiac:-(. Potem brałam jeanine,po cilescie była to dla mnie rewelacja bo schudłam i byłam wulkanem seksu! jednak znów prze pierwszy miesiac okres i jeszcze raz okres,szło dostac swira.Cały ten czas paliłam papierosy, ale nie duzo.Teraz mam roczna przerwe w tabletkach i stosuje kondomy ale juz mnie to wkurza bo pieprzy nastrój przed stosunkiem.Czytam o tym "Femodemie" i brzmi jak złoty środek ,chyba pujde do gina , żeby mi to przepisał. Do kolezanki odnosnie seksu po sylwestrze:p Ja zmoim facetem kochałam sie wiele razy na bani bez zabezpieczenia dodatkowego oprócz tabletek i nie zaszłam w ciaze, wiec mysle ze jak bierzesz długo tabletki to nic ci nie bedzie:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RewIl
Hej;* Ja przez pierwszy miesiąc brałam Rigevidon, ale przez cały okres brania tabletek (i nawet po przestaniu) miałam krwawienie, depresje i przez pierwsze trzy dni silne bole głowy. lekarz przepisał mi femodem. Powiem szczerze troche boje sie wziąć bo nie wiem co mnie czeka. Nie chce znowu krwawić przez nastepny miesiąc bo to jest bardzo męczące;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl0neczko
Mam pytanko. Czy ktos zna przypadek,ze po Femodenie moze pojawic sie przewlekła biegunka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku biorę femoden. Ostatnie 3 miesiączki były b.skąpe. A w tym miesiącu zostało mi jeszcze 7 tabletek w opakowaniu i pojawiło się plamienie. Czy dalej mam je brać, czy przerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania kilka listków femodenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femodenka
hej dziewczyny ja brałam femoden przez około 3 lata. tak jak już pisano zero skutków ubocznych, właściwie nie przytayłam, cera tez była w porżadku.Przeczytajcie jednak uważnie to co pisze w ulotce tabletek biorąc tabletki trzeba PRZESTAĆ PALIĆ. Ja to zlekceważyłam i na efekty nie musiałam długo czekać.Guzek w piersi po 3 latach (tak jak pisało w ulotce).Na szczęście...nie złośliwy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femodenka
Jak w przypadku każdego środka antykoncepcyjnego, w trakcie pierwszych 2-5 cykli mogą wystąpić plamienia/krwawienia w środku cyklu. Wynikają one z okresu adaptacji do nowej sytuacji hormonalnej organizmu. Najczęściej ustępują wraz z prowadzoną terapią i nie zmuszają do jej przerwania. Jako objawy niepożądanego działania preparatu obserwowano: nudności i wymioty oraz zaburzenia jelitowe, zmiany w obrębie gruczołów piersiowych, zaburzenia metaboliczne, zmiany skórne, depresję, napady migreny, nadciśnienie, ból oczu przy stosowaniu szkieł kontaktowych. Wyjątkowo występowały: zmiany zatorowo-zakrzepowe, nowotwory hormonozależne, schorzenia wątroby, SLE, pląsawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzetka
Dziewczyny, a co wiecie o femipolu takie wlasnie ginekolog zapisal mi tabletki, bralam juz rozne novynette, microgynon 21 ... teraz jakas nowosc?! sklad taki sam jak femodem tyle ze tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalem
Właśnie dostałam okres po pierwszym opakowaniu Femodenu, takich bóli to jeszcze nie miałam chyba nigdy w życiu! A tabletki ogólnie OK (dodam, że zmieniłam je z Novynette, które były totalnie do dupy). Czuję się nieporównywalnie lepiej niż przy novynette, jedyne co mi przeszkadza to ogromny ból piersi już po 6czy 7 tabletce. Poza tym już w trakcie pierwszego opakowania urosły mi piersi co mnie raczej nie cieszy bo już przedtem nosiłam rozmiar D i teraz to jeszcze bardziej uciążliwe. Cera raczej średnio, przy novynette chyba jednak była lepsza. Poza tym jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
cześć dziewczyny wiele z was pisze, że przerzuciła się na Femoden z Novynette, jak też do was należę.. chociaż nie uważam żeby ten Femoden byl taki cudowny. Co prawda wzięłam dopiero 11 tabletke, ale to też jest moj 11 dzień krwawienia-nie-krwawienia. przy Novynette tak nie było, brałam te tabletki prawie rok, i jedynym skutkiem ubocznym byly zmienne nastroje, na dłuższą metę nie do wytrzymania, prawie rozpadłby mi się przez to związek.. odstawiałam i lekarz przepisał mi wlasnie femoden. I teraz niestety też mam nerwy, bo nie widziałam się z partnerem 2 tygodnie, potem dostałam okres, i tak sie ciągnie juz 3 tydzien i nic nie mozna i jesteśmy tak sfrustrowani seksualnie..ze to na dobre tez nie wychodzi. PYTANIE: Czy tak jest tylko przy pierwszym opakowaniu czy juz co miesiac mam sie przygotowywac na taki długi "patrioztyzm", biało-czerwony ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Hej. Ja brałam Femoden przez 8 lat i wszystko było ok. Myśle że każda z Was powinna indywidualnie dobierać sobie tabletki antykoncepcyjne.Ja żeby nie tyć co mi się zdażyło po minisistonie zrobiłam sobie badania hormonalne i lekarz dobrał mi tabletki. Teraz zrobilam sobie przerwe na rok,ale zaczyna antykoncepcje na nowo. Konfort psychiczny to udane pożycie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
hej. biorę femoden od 8 miesięcy i musze przyznać,że jestem bardzo zadowolona.Waga ciała jest na tym samym poziomie, libido nie spadło, jedyną gorszą rzeczą było pierwsze krwawienie (dłuższe o 7 dni),ale nastepne miesiące juz ok,wszystko regularnie co do dnia i niemalże godziny :)cera ładna bez przebarwień ,więc tak na prawdę nie ma się do czego przyczepić.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paŁla
hej dziewczynki ja własnie zaczynam brać femoden. moje obawy co do nich sa takie że mam nadzieję ze nie beda mi wypadały włosy. wcześniej brałam yasminelle, harmonet-problemy z włsoami, potem yasmin. miedzy czasie diane-po nich bylam gruba jak balon. a teraz spróbuje tego cuda...bede pisac na bieząco co mi jest a co nie. pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikio25
Pigułka: 50 lat wzlotów i upadków * Lata 60. w 1960 roku pigułka trafiła na rynek w USA, a w 1961 roku pojawiła się w Wielkiej Brytanii. W latach 1962-1969 liczba przyjmujących ją kobiet wzrosła z 50 tys. do miliona. * Lata 80. liczba kobiet przyjmujących pigułkę gwałtownie spadła, gdy badania zasugerowały związek między jej przyjmowaniem a rakiem piersi, udarem, atakiem serca i zakrzepami krwi. * Lata 90. lęk przed zakrzepami krwi u kobiet przyjmujących pigułkę trzeciej generacji spowodował spadek liczby pań stosujących doustną antykoncepcję oraz wzrost aborcji i niechcianych ciąży. Z femodenem, popularnym na Wyspach lekiem, wiązano pewną liczbę zachorowań i zgonów. cytat moje kolezanki 40tki nie zaszły po nim w ciaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netusl
Witam, biore femoden ok 14 lat z przerwami na urodzenie dzieci i ciaże ,jestem bardzo zadowolona nigdy nie miałam plamień ani mdłośi ten lek jest poprostu dla mnie, przytyłam, bo coraz mniej sie ruszam i jestem 14 lat starsza nie uważam że jest to wina leku tylko mojego lenia, to była moja pierwsza pigułka i dobrze dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
i ja sie dolaczam, biore go od 5 dni i puki co jest ok poprzednio mialam Cilest ale po 4 dnach przestalam brac bo mialam mdlosci i robilam sie nerowala i placzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuulllllllia
Hej ciesze się ze ktoś bierze ten femoden, ja właśnie zaczęłam brać, pierwsze dni ok są jedynie moje obawy dotyczą wypadania włosów oraz bardzo nie chcę przytyć, biust mam raczej spory więc też nie chciała bym żeby urósł jeszcze;)a tak to to zobaczymy co z tego bedzie, pozdrawiam dodam że mam już za sobą yasminelle diane. harmonet yasmin regulon po prostu metoda prób i błędów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
hej widze ze watek stary, ale moze sie przydadza komus te spostrzezena. Mam 29 lat, bore femodem nie cały rok i na poczatku był super - zero skutkow ubocznych, poprawa cery, po kilku miesiacach biust sie powiekszyl, ale po pewnym czasie, ciezko tak powiedzec dokladnie od kiedy, zaczelam tyc! biust sie poprawil bo po prostu zaczelam tyc. Przytyłam 7kg, ochota na sex spadla do 0, a do tego mialam obnizony nastroj i nawet podejrzewalam depresje u siebie... odstawilam bo juz mam dosc! 1 miesiac od odstawiena: sex,sex,sex jest super! i od razu lepszy nastroj o wiele. powiem wam tak: moze i cera sie pogorszy, moze i znow bede sie meczyc z okresem bardzo bolesnym (po femodemie nie bylo bolu i okres byl krociotki) i bardzo dlugi, ale nigdy wiecej femodenu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatka
To ja się dołączę do nagłówka Femoden. Mam 26 lat, jestem w trakcie dziewiątego opakowania i jest super. Czuję się doskonale podczas zażywania oraz w 7-dniowej przerwie, bo okres skrócił mi się do 3 dni :) no i w ogóle nie boli. Poza tym: Femoden w 100% wyeliminował trądzik, który męczył mnie przez 7 lat i nic na niego nie działało (i nie były to pojedyncze krostki tylko tragedia na twarzy, plecach, szyi i dekolcie), nie przytyłam nic a nic, włosy mi nie wypadają, libido też normalne, spokój psychiczny w łóżku :) nie mam mdłości, ani plamień, ani bólów głowy, ani zatrzymania wody. Dla mnie to jest pigułka idealna, bo widać że większa dawka sztucznego estrogenu (30 mcg) była mi potrzebna do wyregulowania pewnych spraw :) Ale za każdym razem jak jestem u ginekolog po receptę to ona zasiewa taki jakby niepokój, że to "taaaaka archaiczna pigułka dla kobiet po 30-tce". No ale widzę, że nie tylko ja ją na świecie zażywam, więc póki co obym nie musiała zmieniać, bo jak mi ją wycofają to nie mam żadnego zastępstwa, bo to Femoden stał się zastępstwem dla Milvane (ten sam skład i ilości). A dla dziewczyn zażywających Femoden mam info: zamawiam przez aptekę internetową doz.pl Femoden poprzez import równoległy z UK i wtedy jedno opakowanie wychodzi po ok. 25 zł a nie po 36-38 jak to w normalnej aptece. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pila
Witam wszystki panie. ja mam takie pytanie do wszystkich kobiet,moja żona bierze femoden nie powiedziała mi o tym,czy to oznacza że ma kogoś czy też może brac te tabletki jako lekarstwo. prosze odpiszcie panie,bo kto jak nie Wy znacie ten temat najlepiej.orzeszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatka
Dla większości facetów marzeniem jest, żeby to kobieta dbała o antykoncepcje a on miał od tego wolną głowę. W twoim przypadku pewnie tak jest a ty sobie myślisz, że ma kogoś... Najlepiej po prostu zapytaj jej od kiedy bierze pigułki i dlaczego Ci o nich nie powiedziała. Po jej reakcji na pewno poznacz czy coś ukrywa czy wręcz przeciwnie - nie chciała Ci tym zawracać głowy i sama zadbała o antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eamotor
Femoden to nie tyko antykoncepcja to także lek na regularność miesiączek i poziomu hormonów w organiżmie. Miałam 48 lat jak zaczęłam i od razu poczułam się wspaniale, lepsza pamięć, grubsze włosy, energia w każdej dziedzinie , waga spoko, a lubię jeść, po protu młodość w tabletce, większa ochota na sex. Teraz mam 54 lata, od 2ch lat mam coraz bardziej ociężałe nogi, aż robiłam badania na żylaki, ale to nie to jest przyczyną.Chciałam odstawić femoden,ale mam wtedy siódme poty, waga większa, wypadające włosy. Zaplaenie stawów mam już od roku, femoden przerwałam 2 miesiące temu. Po odstawieniu femodenu ze stawami jest jeszcze gorzej, albo jest to nie związane z lekiem. Zaczęłam znowu brać, a 15 grudnia dostanę się dopiero do roumatologa jak mi się zdarzy coś ciekawego to napiszę.. Czy wiecie coś o jakimś bezpiecznym leku z hormonami bez antykoncepcji, żebym nie miała tych potów, i żebym mogła brać - słyszałam że wogóle więcej niż 5 lat nie powinno się brać hormonów, ale bez tego zaraz czuję podeszły wiek na karku i wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k s
Brałam Femoden przed pierwsza ciążą 5 lat i po trzech miesiącach zaszłam bez problemu w ciążę teraz brałam 4,5 i odstawiłam m-c temu bo planujemy 2 dzidzię jak będzie zobaczymy .Skutki uboczne Femodenu u mnie 5 kg nadwagi , bóle głowy , ale dopiero za drugim razem jak brałam teraz po odstawieniu juz schudłam 2 kg ( może to woda )boli mnie tez podbrzusze ale to chyba normalne . zdecydowałam że jak zajde w ciążę i urodzę to już niewróce do tabsów ale niewiadomo co los przyniesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×