Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sari9

FEMODEN!!! - skutecznosc, skutki uboczne, itp opinie!!!

Polecane posty

Gość pwkulka
hej:) zaczynam brac Femoden jutro:) a wczesniej bralam Marvelon-ale moj organizm chyba nie bardzo byl happy:/ plamienia itd.:/ mam nadzieję ze te tabletki bedą ok:) juz mam dość tych wizyt u lekarza;D pozdrawiam ps. troche pociesza mnie fakt, ze tak go chwalicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka1111
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaZaniewska
witam, kika miesiecy temu nie mialam przez 1 mies. miesiaczki, W tym mies. problem sie powtorzyl, Badania wykazaly podwyzszone FSH, Lekarz zalecil mi FEMODEN. Z tego co tu piszecie wynika, ze to srodek antykoncepcyjny, czy przepisuje sie go tez po to , by wywolac miesiaczke? Mam problemy z zylakami, czy ten femoden nie pogarsza sprawy z zylakami, krazeniem? Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZalewska
witam, kilka miesiecy temu nie mialam przez 1 mies. miesiaczki, teraz problem sie powtorzyl. Badania wykazaly podwyzszone FSH. Lekarz zalecil mi FEMODEN. Z tego, co tu piszecie wynika, ze to lek antykoncepcyjny, czy przepisuje sie go tez na wywolanie miesiaczki? Czy mozna go brac, gdy ma sie zylaki? Bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polap
Witam mam malutkie pytanko zażywałam FEMODEN przez dłuższy czas, ale przerwałam i muszę zacząć od nowa lecz nie pamiętam czy lek mam zażywać w trakcie przed czy po miesiączce. Z góry dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwkulka
wydaję mi się ze po musisz jednak z pierwszym dniem miesiączki. ale nie jestem pewna,lepiej spytaj lekarza, pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 30
ja biorę Femoden kupę lat. przed ciążą i po. jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 30
droga polap tabletkę bierzesz w dniu wystąpienia misiączki. potem gdy skończysz opakowanie to robisz 7 dni przerwy. a na ósmy dzień zaczynasz nowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigeon
Ja przez lata zażywałam minulet, po wycofaniu, jego odpowiednik - femoden. Ze skuczności środku jestem bardzo zadowolona! Nie jestem pewna co do efektów uboocznych dlatego w chwili obecnej robię sobie przerwę: przytyłam i pojawił się celullit, którego nigdy wcześniej nie miałam, aczkolwiek nie jestem pewna czy to powód femodinu, więc nie przypisuję skutków lekowi, raczej własnym błedom (efekt złego odżywiania i dodatkowych kilogramów). Co do rozmaru piersi, po każdych tabletkach zauważalna jest ta tendencja, tbl zatrzymują wodę w organiźmie, piersi puchną, robią się pełniejsze, itd... Taka już rola żeńskich hormonów! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaka78
Własnie ja mam pytanie to samo co koleżanka wyżej,jak Femoden wpływa na stan żył czy któraś z was zauważyła jakieś zmiany po nim w tym temacie. Ja tez mam problemy z żylakami i wiem że lepiej byłoby nie brac nic lub jeśli juz to tabletki II generacji niestety po Rivegidonie miałam straszne bóle głowy, potem brałam Novynette ale tez mi nie słuzyły - bóle podbrzusza, zawroty głowy, zero libido a sie nalatałam po lekarzach, badań masa i co po odstawieniu jak reka odjąl. Wyjezdzam do Hiszpanii za niedługo i bede po prostu musiala coś brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalrepka1984
ja tez mam problemy z zylami, zylaki na nogach sie zaczynaj ale lekarz mi przepisal femoden i od 4 lat juz biore i spoko poki sie nie pogarsza, zyly nie bola to mozna brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina23
Ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Femodenu,wcześniej brałam,ale krótko Microgynon 21. Trochę się wystraszyłam,kiedy na jakimś ginekologicznym forum przeczytałam,że Femoden to tabletki głównie dla kobiet dojrzałych,które nie planują już w przyszłości dzieci. Mam 23 lata i nie chciałabym mieć problemów z zajściem w ciążę po ich odstawieniu! Cena pozostawia wiele do życzenia,u mnie w aptece zapłaciłam 37 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina23
Minęło zaledwie kilka dni od kiedy biorę te tabletki,a już marzę o tym żeby je odstawić :/ Przenigdy nie miałam takich strasznych migren! Umieram z bólu! Nawet tabletki przeciwbólowe nie chcą działać. Brzuch mnie bolał przez cały okres,krwawienie trwało tak samo długo,jak zwykle...Dla mnie te tabletki to zdecydowanie zły wybór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie wiem czy w dobrym watku pisze bo tak na serio nie wiem co sie ze mna dzieje. bralam yasminelle 5 m-cy. pierwsze dwa byly rewelacyjne. pozniej zaczely sie bole glowy (promieniujace az na kark, nudnosci, skurcze lewej nogi (pod kolanem) problemy z pecherzem (nie bolal przy oddawaniu moczu, po prostu czesto odwiedzalam wc), \'pieczenie\' w dole brzucha, czasem klocia (jajniki, albo oglnie), wydete podbrzusze (jak przy miesiaczce), ogolnie czulam sie jak balon, nie przytylam, ale tez nie stracilam wagi, piersi nie zmienily rozmiaru, suchosc pochwy, spadek libido (mialam ochote na sex a jak przychodzilo co do czego, mialam ochote odwrocic sie na drugi bok). miesiac temu poszlam do ginekologa. zbadal, zrobil usg, stwierdzil malutki torbielik na jajniku (kotry mialy wysuszyc tabsy), zadnej infekcji (mialam jedna w styczniu-wyleczona). po skonczeniu 5tego blistra nie wzielam nowej tabletki. krwawienie z odstawienia wystapilo tak ja zawsze. nie biore juz 16 dni. tyle \'skutki uboczne jak byly tak sa. pojawily sie uplawy (12dnia po odstawieniu, biale)wizyta u lekarza rodzinnego i badania moczu (w gabinecie przez lekarza i labolatroyjne) nie wykazaly nic. jednym slowem zdrowa kobieta. nic mnie nie martwi tak jak bole glowy (cala glowa) i bole podbrzusza. osoatnio zaczelam sie zastanawiac czy moge byc w ciazy? testu jeszcze nie robilam, czekam na okres. ostatni stosunek mialam 2 tyg przed wystapieniem plamienia z odstawienia. nie odchudzam sie, nie bralam zadnych lekow (oprocz centrum i miety;]) moze rzeczywiscie organizm wraca do normalnego \'poziomu\' hormonow? albo problem z jajnikami (zawsze mialam klopoty z pecherzykami graffa - nie pekaly) dzieki za wszelkie info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. zapomnialam dodac - ani w trakcie brania tabletek ani po odstawieniu nie wystepowaly zadne plamienia, wymioty, biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
balooo to jest wątek o Femodenie a nie Yasminelle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie.....
kiedy przyjmujecie pigułki-rano,czy wieczorem ,przed ,czy po posiłku.,czy picie alkoholu osłabia działanie ..???bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
balooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Ja biorę o 19,staram się już nie jeść po 18... Nie palę,a od kiedy biorę tabletki staram się też nie pić alkoholu :p Trochę się trzeba poświęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALgusia
Witam serdecznie Wszystkich,mam pytanko-drugi tydzien biore femoden,ale zaczely mi puchnąć nogi,czy to dlatego ze dopiero zaczelam brać,czym moze skutki uboczne-pale papierosy-dosc sporo,czy ktoś może mial takie objawy przy poczatkach zarzywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALgusia
aaa zawsze mialam kruche naczynka,ale teraz nogi ciąża mi od rana:-( czy to przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euroraaaaa
Hej, Wzielam pierwsze opakowanie femodenu. Przyznam ze oprocz jego glownego celu;] bardzo zalezalo mi aby poprawic stan mojej cery. Ale po 1 opakowaniu nic nie dalo , jeszcze gorsza jest twarz. Kiedy zobacze efekty ladniejszej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviiiii
Ja brałam femoden przez 3 lata, później miałam poł roku przerwy i znów zaczęłam. Moja cera znów zaczęła płatać mi figle, trądzik, przesuszenia, a wręcz drobne liszaje, opuchnięte nogi. Po skonczeniu opakowania ide do lekarza po coś innego, pomimo ze ogole samopoczucie jest ok, ale nic nie działa wówczas na moja cere i moje stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus888
ja sie czułam świetnie, normalnie nic mi nie przeszkadzało , znów wracamdo tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaaaaaaaaaaaa
Problem.. Hej dziewczyny, Jestem w polowie 3 opakowania Femodenu. Biust mi urosl bardzo , ale od kilku dni zauważyłam że jest powiększony i co wiecej bardzo gorący. Czy to normalne ze piersi w czasie brania antykocnepcji hormonalnej są takie cieple, w polowie opakowania? Używam zabepieczenia z obydwu stron ,toteż martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algusiaAL
Hej,też jak bralam femoden,to piersi mialam caly czas nabrzmiale i gorace-a przy okazji bolaly,ale natychmiast po odstawieniu przestalo-wiec takie sa skutki antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeeer
witajcie, mam problem, w poprzednim miesiacu bralam minulet, jednak ze wzgledu na jego brak w aptece dostalam femoden... przerwa jaka zrobilam miedzy jednym a drugim opakowaniem byma mniejsza niz 7dni. Teraz jest 5 dzien od kiedy skonczylo sie opakowanie femodemu, a okresu nie ma... wiem ze niby tabletki dzialaja caly miesiaac, ale kolejan obawe drazy we mnie fakt ze ost tabletke zazylam w niedziele, a we wtorek kochalam sie bez prezerwatywy... jednak tabletki powinny dzialac prawda? pomozcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 1317
Jestem już nieco starawa bo jak mniemam forum jest raczej zdominowane przez młode dziewczyny ale na hormonach jestem 15 lat i brałam różne . Po femodenie nic nie przytyłam ale jestem na diecie chodzę na yogę nie mam w ogóle celulitu a cycki zawsze miałam rozmiar D. Libido nie opadło wręcz przeciwnie ale może to dlatego że w starym piecu diabeł pali.... Poza tym pamiętajcie że każdy organizm jest inny i to co jednemu służy drugiemu niekoniecznie. Pozdrawiam wszystkie mądre i nowoczesne kobiety stosujące ten rodzaj antykoncepcji na przekór ciemnogrodowi w tym pięknym kraju. Zuzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×