Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sari9

FEMODEN!!! - skutecznosc, skutki uboczne, itp opinie!!!

Polecane posty

Gość gapss
Witam dziewczyny! zaczełam od niedawna brac femoden...do tej pory to wyprobowalam juz 4-5 rodzji anty...jak narazie to po femodenie chyba mi piersi urosly no i zauważyłam że puchną mi stopy i ręce czy to możliwe ze zatrzymuje wode przez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17
Cześć! Koleżanka poleciła mi femoden. Powiedziała ze nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych. Myślicie że muszę iść do ginekologa zanim zacznę go stosować? proszę o odpowiedz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia13
Biorę Femoden od kilku lat. Generalnie samopoczucie jest bardzo dobre, ale od jakiegoś czasu chyba zauważam skutki uboczne. Całkowity spadek libido, zwiększenie wagi, celulit, nadwrażliwość piersi. Nie jestem lekarzem ale znam swój organizm i to jest jedyny powód tych problemów. Może jest jakiś czas bezpiecznego stosowania tych leków, a potem mogą pojawiać się skutki uboczne. Co do powiększenia piersi to w prawdzie nigdy o tym nie słyszałam ale faktycznie u siebie też to zauważyłam. W takim razie mam pytanie do Was czy po odstawieniu leku piersi maleją czy nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
hej ja dzis połjkenłam 15 pigułke...to wogole moje pierwsze tabvletki..no i powiem ze dzis czuje sie dobrez..przez pierwsze 3 dni tez było ok..ale w ciagu tych dni miałam caly zcas plamienia, pobolewa mnie tez zołądek....byłam tez przez pierwsze dni bardzo senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damdzia
JA jak mialam przerwe w braniu tabletek femoden to niestety piersi mi opadly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosowalam femoden przez jakies 2 lata zero skutkow ubocznych wyniki w porzadku odstawilam bo chcialam drugie dziecko a potem juz nie wrocilam bo wogole zrezygnowalam z tej formy antykoncepcji dodam jeszcze ze trzy pierwsze opakowania dostalam od swojego gina za free zeby sprawdzic czy moge je brac okazalo sie ze mi pasuje wiec dalej juz szly recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zażywam tabsy od ok7 lat, brałam logest, femodem , potem novynette, plastry evra i teraz od ok 3 lat znowu femodem. w zasadzie oprócz plamień przy braniu kazdych pigułek i plastrów nic mi się nie działo, ale po ok 2 latach nastąpił całkowity spadek libido nie mówiąc już o pojawieniu się cellulitu,a od ok 2 miesięcy przytyłam pare kilo i czuje się z lekka ociężała, i tak się zastanawiam czy po tylu latach brania tabsów mogły by zacząć tak działac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore femodem
oco prawda od dóch miesięcy ale czuje się rewelacyjnie po nim....wcześniej brałam ANTEOVIN i od samego początku bóle głoey, mdłości stany omdlenia i migreny do potęgi entej!! a teraz rewelacja!!!! choziaż musze przyznac troszku przytyłam (narazie tylko 2 kg) ale mnie tez głównie o to chodziło :) w zasadzie po to chciałam brac hormony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bralam 3 lata femoden. Tak jak poprzedniczki pisaly, ja tez czulam sie swietnie, nie przybralam na wadze. Mysle ze sa warte swojej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
czy ktos mial robiona kolposkoie? Chyba dobrze napisalm, choc trudno jest do zapamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankka
witam mam takie pytanie dotychczas stosowalam plastry evra osttani odkleilam w niedziele poszlam w srode do ginekologa po recepte w dzien w ktorym dostalam okres i kazal mi od zaraz zaczac brac tabletki czy to ejst normanle?nie powinnam zaczac od niedzieli?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniagienia
ja biorę femoden od kilku lat. Po nim mało przytyłam (tylko biust więcej)ale poleciał mi wzrok i mam cellulitis, libido średnie-zalezy od różnych sytuacji., plamień żadnych. Tak, że są plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mi właśnie mój ginekolog przepisał FEMODEN i zastanawiam się jak będę go tolerować... Po przeczytaniu waszycg postów wygląda że jest ok, tylko że ja nie chce jeszcze większych piersi!! 75C zdecydowanie mnie zadowala, więc mam nadzieje że mi nie urosnie:/ Pytanie mam tylko takie: Dlaczego FEMODEN jest MIKROPIGUŁKĄ? Co to dokładnie znaczy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore Femodem - 5 opakowanie zacznę jutro - trochę puchną mi kostki - ale nie wiem czy to po tym leku, może? piersi mi nie urosly a tak to wszystko ok. Mikropigułka tzn. malo hormonow - zarowno estrogenow jak i progesteronu jest tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindi
Biorę Femoden od 10 lat.Zawsze wszystko było o.k.Zastanawiałam się,czy ich nie zmienić ze względu na wysoką cenę(np.Mikrogynon kosztuje mniej niż 20 zł),ale farmaceutka w aptece powiedziała,że jeśli dobrze je toleruję,to lepiej tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindi
Myślę,że te same tabletki dobre są dla jednego,a dla drugiego nie.I to całkiem normalne.Ja na początku pierwszego miesiąca przyjmowania tabletek też miałam plamienia,a następne 10 lat-jest o.k.Po prostu sprawa tabletek-to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazgosia
hmmm Ja brałam Femoden około 5 m-c...właśnie Je odstawiłam i czekam na Okres... spużnia mi się....Skutki uboczne?!.... Miałam apety i chęć na słodkie :/...co Ja za słodyczami nie przepadam :(... przytyłam..co prawda nie dużo ale... z 4-5 kg !?... teraz juz nie biorę m-c i nagle apetyt mi spadł a słodkie!? moze nie istanieć..... Piersi... w ogóle nie urosły!! a szczerze mówiąc to na to głownie Je zarzywałam :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 80
witajcie ja też brałam femoden i byłamz niego bardzo zadowolona zamieniłam go na tanszy na microgynon 21 ale po 1.5 roku przerwy chyba wrócę femodenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha34
Witajcie ja od 5 lat biore femoden i jak narazie zadnych skutków ubocznych nie zauwazyłam atez słyszałam ze palic sie nie powinno przy tych pigułkach ale ja pale i jest oki, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialasek
Hejka brałam femoden i ównież czułam się świetnie żadnych zmian przerwałam i teraz po 1,5 roku znowu biorę właśnie kończę pierwsze opakowanie czuję się źle jest mi niedpbrze mam długie krwawienie 9dni!i brzuch mnie kuje .nie wiem co się dzieje bo jak pisałam wcześnie byłó super może któraś z was coś wie na ten temat???może tak tylko jest po pierwszym opakowaniu bo organizm już się odzwyczaił od hormonów...a może zmienić tabletki...sama niewiem proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazgosia
Do : hmm... Jak zaczełaś zarzywać 1 raz Femoden w pierwszych m-c nie miałaś takich objawów jak teraz?? hmm... po odstawieniu hormonów Organizm wariuje... pożniej sie to normuje ale... możliwe że poprostu tak reaguje orgznizm na coś " nowgo" możliwe ze to reakcja na hormon bo przeciez to ingerencja w organizm... najlepiej bedzie jak zapytasz swojego lekarza o co chodzi.... Ja odstawiłam femoden i momentalnie przeszedł mi apetyt i schudłam... na tyle ile ważyłam wcześniej.... Mój lekarz stwierdził że... ta dawka jest dla mnie za duża... i mi Femoden nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 123OTYLEK
Hej dziewczyny: Moja gin zmieniła mi anty na femoden. Po pierwszej tabl. dosłownie po kilku godzinach od wzięcia zupełnie usta ło mi krwawienie i brzuch przestał boleć. Wcześniej brałam yasminelle, ale źle tolerowałam: tu długie, obfite krwawienia i okropny trądzik, upławy i bul brzucha. Teraz nie wiem czy brać dalej ten femoden? Czy to normalny objaw? chyba nie, bonie przeczytałam nigdzie o tym. bo nigdzie nie przeczytałam o bo nigdzie nie przeczytałam o tym. Poradźcie co robić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit84
Cześć!!! Biorę femoden prawie 4 lata jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłaby tego preparatu na żaden inny, ponieważ jest na prawdę bardzo skuteczny oczywiście jeśli jest systematycznie zażywany. Jeśli chodzi o skutki uboczne to w moim przypadku one nie sprawiły żadnego problemu, cera też jest ok i waga nie zmieniła się. Polecam sama sprawdziłam na własnej skórze i jest warto, cena ok. 35 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejka
Tez bralam Femodem ok 5 minesiecy, bylam zadowolona, zadnych skutkow ubocznych tylko w pierwszym miesciacu zarzywania male wachania nastrojow, teraz znowu do niego wracam bo watro, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza23
Hej mam pytanko.Mam bardzo male piersi i mimo ze mam dziecko to zamiast mi sie powiekszyc to sie zmniejszyly doslownie jestem plaska;/.Slyszlalam ze po FEMODEMIe rosna???czy to prawda???pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 76
Witam. Mam dosyc istotne pytanie,jek tez wiemy trzeba sobie robic przerwe co rok,poltora.Jak dlugo ma trwac ta przerwa ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia74
brałam Femden przed ciążą przez 5 lat. REWELACJA Teraz mój lekarz przepisął mi ponoć doskonalszy Yasmin, ale już po drugiej tabletce czuję się nie dobrze, mam mdłosci. Femoden był fantastyczny, przez 5 lat nie drgnęła mi waga. No może kilka pryszczy pod brodą na żuchwie. Ale to wszystko. Chyba do niego wrócę. Dokończę to opakowanie Yasmin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka wrrrr 1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka wrrrr
Hejka! lekarz przepisał mi femoden, mam go zacząć brać już teraz.Wcześniej miałam robione wszystkie badania i myślę że lekarz przepisał mi odpowiednie tabletki.Tak szczerze to bardzo mnie zainteresowało to, że rosną piersi,bo bardzo bym chciała! jak zobaczę wyniki to napisze:P z cerą mam problemy więc mam wielką nadzieję na poprawę:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×