Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość misiunia25
dzieki Izulka pozdrawiam cie bardzo goraco i trzyamm kciuki za ciebie i malelstwo buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Izulka serdecznie ci gratuluje. Misiunia25 - Inseminacja jest to wstrzyknięcie odopwiednio przygotowanego nasienia ( odwirowanego,gdzie zostają tylko najlepsze plemniki - w specjalnej odżywce) do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
dziekuje armena 2 a jak tam u ciebie sprawy sie maja cio ? zmnilas ginekologa robilas jakies badanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Kochana Misiunia....ja czekam... od transferu minął dopiero tydzień....w poniedziałek robię test. Trafiłam w Novum na bardzo miłą panią doktor Starosławską, jeżeli teraz znów wyjdzie jedna kreska to będę miała robioną histeroskopię (2500zł). Do jamy macicicy wprowadza się taką małą kamerę i ogląda się wszystko wewnątrz- jeżeli są mięśniaki to się je wyłuskuje itp. likwiduje się wszelkie przeszkody, które stoją na przeszkodzie do zagnieżdżenia się zygoty. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymenka
Cześć Dziewczyny! Od kilku dni śledzę Wasze wypowiedzi i oczka mam większe niż 5 zł, gdyż ten sam - no chyba już - problem dotyczy również mnie!!! Od 7 m-cy staramy sie z męzem o bobaska i nic. Moja gin kazała jeszcze poczekać ale jak czytam wasze opowieści to chyba nie warto zwlekać tylko zacząć coś robić. Tylko od czego tu zacząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
dziekuje Armena2 jestes kochana obiecuje ze ebde trzymala kciuki mocno bardzo zeby wyszly 2 kreseczki mam znowu pzreczucie tak jak u izulki ze wyjda 2 i bedzie dobrze zoabcztysz ja rozniez pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymenka, lekarz nie chce sie narazie powaznie Toba zając, bo faktycznie troszke za krotko sie starasz o bobaska. Skoro masz poczucie, ze mrnujesz czas, który moglabys wykorzystac na jakas terapie to proponuje zaczac od zbadania hormonkow, nasienia meza, usg budowy narządów rodnych. Poaodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE IZULKA!!! Mam nadzieję, że mnie pamiętasz bo byłam na tym topiku i razem często ubolewałyśmy nad tym, że nie możemy miec dzieci, mi po 1,5 roku się udało co prawda i mówiłam Tobie też!!!! Ja już urodziłam chłopczyka, słodki jest i teraz cieszę się macierzyństwem czego i Tobie życzę. Powodzenia, wytrwałości i dużo usmiechu!!! pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Witam koleżnaki! Może któraś może mi odpowiedieć, badanie na rózyczkę IgG 112 (dodatni) U/ml? Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymenka
witam ponownie Dzięki Wica za info, usg juz robiłam i jest ok. nie bardzo wiem gdzie zgłosić męża na badanie nasienia zresztą obawiam sie jego reakcji bo powie że panikuję. Naprawdę myślisz że 7 miesięcy to króciutko? a badanie hormonów jest bardzo kosztowne?? tylko prywatnie je zrobię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
KALI27 dzieki i miło że omnie pamiętałaś . Wicia ja w tym tygodnou ide do gin. Odezwe sie napewno. Pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Witam mam 23 lata i od kilku miesięcy staramy sie o bubcia, jednak pomimo starań nie wychodzi nam miałam juz badanie HSG a wczesniej brałam Clo, zzastrzyk na pękniecie pecherzykow ...miałam monitorowana owu i nic jeżeli nie uda nam sie do przyszłego roku to bede miała robiona laparoskopie-czego sie bardzo boje..., ale jestem dobrej mysli ze sie uda za Was rowniez trzymam kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Cymenka ja swojego męża zgłosiłam poprzez swojego lekarza prowadzacego tzn. on wystawił skierowanie na badanie nasienia do szpitala{badanie nieodpłatne}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mnie oceniac czy 7 miesiecy to malutko, napewno dla par ktore staraja sie o dziecko taki czas zaczyna niepokoic, lekarze natomiast definiuja \"problem\" bodajze po 1,5 roku. Nasienie można zrobic państwowo- nieodplatnie, prywatnie kosztuje 50-100 zl. Powiedz gdzie mieszkasz to moze pomoge ci znalezc miejsce, gdzie mozna takie badanie wykonac. Buziaczki i nos do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Muszę Wam powiedzieć- JESTEM W CIĄŻY!!! Tylko pobolewa mnie brzuch,tak od 5 dni. Gin mówi,że to normalne,bo wszystko poszerza się i hormony szaleją. Ale martwi to mnie. Miałyście może tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Tak naprawdę to boję się jeszcze cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia17 GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!! ❤️.Ja jestem z topiku jesienno/zimowe , ale często Was podczytuję. pozdrawiam wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Przede wszystkim Izulka GRATULACJE :D Przeogromnie ale to przeogromnie się cieszę!!!!!! ❤️🌼 Ja w czwartek ide już na laparoskopię. Trzymajcie kciuki, żebym nie miała tej nieszczęsnej endometriozy. Postaram się odezwać po operacji. Miałam dzisiaj dobre przeczucie żeby do Was zajrzeć. Coś tak czułam, że Ci się udało Izulko :D Pozostałe kobietki serdecznie pozdrawiam i trzymam za Was mocno kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Soniu17 GRATULACJE!!!!!! Dobrze ze Tobie sie udało:-} bo to nie łatwa sprawa....ale tzreba byc dobrej mysli:-} jeszce raz gratulacje! a ja w srode tj.15.11 jade po wyniki meza i troche sie boje jak to bedzie ale wszystko w rekach Boga....oby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
moge pomóc starajacym sie parkom.sperma gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Witam panie! Moje gratulacje Soniu! Dbaj o siebie i o dzidzusia. Czy któraś z was jest w trakcie lub po kuracji clostibegytuem i duphastonem? Co o nich sądzicie, czy przyniosły jakieś rezultaty? A może wiecie oś o skutkach ubocznych? Wszystkie informacje mile są wdziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
maja77 sluchaj ja jestem po kuracji duphastonem biore juz 3 miesiac i jestem zadowolona jak narazie to nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych wrecz przeciwnie dzila na mnie bardzo dobrze po ostatniej tabletce za 2 dni dostalalm misiaczke a duphaston biore od11 cyklu do 25 misiaczke milam 5 dni normalna byla i mysle ze duphaston to bardzo dobry lek na uregulowanie misiaczki a takze na zajscie w cazemaju powodzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia gratulacje :) Nie martw sie tymi bólami brzuszka, mnie tez pobolewa i narazie wszystko jest ok, moja lekarka tez powiedziala mi o samo co ty uslyszalas od swojego. Dbaj o siebie i dzidzie :) Maja ja przeszlam kuracje clo i dphastonem i jestem bardzo zadowolona- czwarty miesiac ciazy mam juz za soba :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Maju77 ja przeszłam przez duphaston i clo jednak mi to zbyt wiele nie pomogło...niestety ja skutkow ubocznych nie miałam no moze tlko to ze po duphastonie przytyłam 6kg, a ogolnie bylo ok samopoczucie dobre itp, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
SONIA 17 super że cie pociągnełam za sobą GRATULACJE.... bardzo sie ciesze. TUVA i MYSZKA dzieki za pamięc :) Ja dzisiaj jestem po wizycie u gin. Na USG widziałam moje maleństwo 8 mm to dopiero początek ale widziałam jak bije mu seduszko ❤️ to poprostu cudowne uczucie.Termin mam na 8 lipca. Pozdrawiam sedecznie i powodzenia w staraniach. Buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Witam:-} ja dzis byłam u gin odebtac wyniki swoje i mwza sa dobre!!!!!!! z czego sie bardzo ciesze teraz trzeba wziasc sie do "pracy" i moze sie uda:-}}] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
TUVA- powodzonka i dówch wielkich krech pod choinę. W przyszłą środę mam histeroskopię... i trochę dygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×