Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość misiunia25
hej Izulka trzymam kciuki za ciebie jak najbardziej ale widaje mi sie ze udalo ci sie takie mam pzreczucie ze bedzie dobrze pozdrawiam trzymaj sie cieplutko buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli
izulkaa od dłuższego czasu sprawdzam co nowego u Ciebie i głęboko wierze że tym razem Wam się udało. Może w Twoim przypadku to po prostu do czterech razy sztuka:). Ja jestem po dwóch nieudanych próbach, Niecierpliwie czekam na trzecią ale niestety pojawiła się jakaś torbiel i musze czekać aż się wchłonie. prawdopodobieni w tym roku juz się nie uda. nie trace jednak nadzieji i mocno wierze, że będzie dobrze. Daj szybko znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYKRO MI ŻE NIKT NAWET NIE ZAUWAŻYŁ ŻE COŚ NAPISAŁAM!!!! ALE TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO W SWOICH DĄŻENIECH!!!!!!!! POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula i jak?????? chelsea, nie mam pojecia czy schorzenie twojego męza ma jakis wplyw na jego plodnosc. Kochana a mialas robione jakies badania, jakas diagnoza lekarska?? Jeżeli chodzi o otylosc to mysle sobie, ze nie ma ona wplywu na plodnosc, natomiast schorzenia czesto towarzyszace chyba tak. Pragne dodac, ze sa to moje niepodparte medyczna wiedza spekulacje. A optymizm w dążeniach, jak najbardziej wskazany. :) :) Powodzenia i odzywaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁO ŻE KTOŚ SIĘ DO MNIE ODEZWAŁ :)) WICIA DZIĘKUJĘ!!!!! NAJGORSZE JEST TO ŻE U MNIE W MIEŚCIE NIE MA NAWET DOBRYCH GINEKOLOGÓW!!!! JEDEN ZAWSZE PODCZAS WIZYTY MÓWI MI ŻE TO CIĄŻA!!!! A DRUGI NIE CHCE WYKONAĆ ŻADNYCH BADAŃ!!!! I JAK TU SIĘ LECZYĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a czas leci... mysle, ze w takim razie musisz wybrac sie do lekarza w innym miescie, sprobowac znalezc jakiegos specjaliste. Ja dojezdzam 40 km., lae odnioslo to oczekiwany skutek. Nie chcialabym cie denerwowac, ale nieplodnosc definiuje sie po 1,5 roku regularnego wspolzycia bez efektow w postaci dzidzi. Myslę sobie, ze muisz sie wziac do roboty. Powiedz gdzie mieszkasz a moze bede ci w stanie jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Witam wszyskie panie Już od dłuższego czasu zaglądam do Was na forum. Czytam z ciekawością Wasze wypowiedzi a dziś zdecydowałam się napisać. My z mężem staramy się o dzidziusia już od 1,5 roku i nic. Ale zdecydowałam się zmiecić gin. Poprzedni twierdił, że nic mi nie jest a o problemach można mówić po 2 latach starań. Dlatego nie oglądając sie już na niego poszłam do drugiego. Na razie mam zrobić badania.Później będę brała hormony i zobaczymy!? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, tak sobie mysle, ze z ta zmiana lekarza to byl dobry krok, powodzonka w staraniach i melduj sie na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Witam , sorki ale w czoraj nie dałam rady by usiąść przy kompie. Dziewczyny UDAł SIE ,UDAłO, wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie dwie krechy 🌼. Po niedzieli ide do gin by potwiedzić .Ale sie ciesze , nawet niewiecie jaka to radość, wreszcie po tak długich mękach zaszłam w ciąże. Tak naprwde to także i wasza zasługa dziewczyny, dzieki za wsparcie ,serce i silną wiare, która dała mi jak widać bardzo dużo . Dzieki dziwczyny jesteście kochane. ❤️❤️❤️🌼🌼🌼 Moja radość nie zna granic , to chyba jakiś dar od Boga. Bede trzymać kciuki za Was bo same jak widzicie razem razniej i to pomaga. Napewno sie odezwę pozdrawiam słodko pa :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
ALLI jak widzisz zgadłaś do CZTERECH RAZY sztuka , dziewczyny ja starałam sie 2 lata wiec warto jescze próbowac no i trafic na odpowiedniego gin. Buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
Izulka ciesze sie bardzo i gratuluje ci widzsz jednak milam praczucie ze bedzie dobrze super siesze sie razem ztoba i ttrzymam kciuki ze wwyszytko bedzie jak najlepiej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 23
Izulka GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z calego serca:-) i bardzo sie ciesze twoim szczesciem:-) zycze powodzenia pozostalym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
izulka a tak wogole to jak ty zalaszlas w ciaze mozesz mi napisac to dlamnie bardzo wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA24
GRATULACJE IZULKA ,CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ. CAŁY CZAS TRZYMAŁAM ZA CIEBIE KCIUKI. ŻYCZE SZCZĘŚCIA. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli
aż mam dreszcze. bardzo sie ciesze, że Ci a raczej Wam sie udało:) Serdecznie gratulujęi życze Ci cudownego dzidziusia. Izulakaa czy Ty jestes z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alli
Izulkaa te dreszcze to oczywiście po tym jak przeczytałam Twoją wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka, bardzooo sie cieszę, nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo. Jejku to naprawde fantastyczniasta wiadomosc :) :) :) Koniecznie sie odzywaj, opowiadaj... Ja o dzidzie staralam sie tez bardzo dlugo, ponad trzy lata, ale mialam doczynienia z konowalami a nie lekarzami, a jak trafilam do fachowca to leczenie trwalo cztery miesiace, tak wiec podzielam twoja opinie- dobry lekarz to 3/4 sukcesu. Trzymaj sie i dbaj o sibie i malenstwo, oczywiscie odezwij sie po wizycie. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka24
Witam! Od dłuższego czsu śledzę Wasze wypowiedzi, gdyż ten sam problem dotyczy również mnie!!! niestety! miałam już 1 inseminację, ale bez rezultatu, za tydzień druga, zobaczmy...... Izulka, bardzo, bardzo Ci gratuluję! Wreszcie się udało!!!!! Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa! Dbaj o siebie i dzidzię, bo to skarb!!!! Mam pytanie, chciałabym się dowiedzieć co w Waszym przypadku było przyczyną braku dzidziusia i gdzie się leczyłaś, czy w prywatnym gabinecie czy w jakiejś klinice? Jeśli możesz to napisz! POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Witam! Bardzo się cieszę, że Wam się udało Izulka i powięksy Wam się niedługo rodzina. Moje gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Dzieki dzieki : -misiunia25 :) -Sandra23 :) -zośka24 :) -AGUSIA24 :) -alli :) -wicia :) misiunia - kochana , a wiec tak. Ja o ciąże starałam sie 2 lata, w tym 1 rok leczenia u dobrego gin. który leczy niepładność. Przeszłam cztery INSEMINACJE , ostatnia powiodła sie jak widać, jesli chodzi o leki to DUPHOSTON I LUTEINA dopochwowa. Trzeba być tylko cierpliwym i czkać na ten dzień alli- niestety nie jestem z Warszawy ale blisko bo małopolska. WICIA no i dołączyłam do Ciebie , jaka ja jestem szceęsliwa dziewczyny . Jeszce raz duze dzieki .Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulkaaa 🌼 Serdecznie Ci gratuluję. Podczytywałam topik i wiem jak długo czekałaś na to swoje szczęście. Z całego serca życzę Ci pięknych 9 miesięcy a potem zdrowego maleństwa. Mam pytanie jeszcze do Ciebie. Gdzie robiono Ci inseminację {tzn w jakim mieście?)? W jakiejś prywatnej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że jeszcze Ci zawracam głowę Izulkaa ale możesz mi jeszcze napisać czy przed inseminacją robi się jakieś badania? Hormony itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała11
Izula wielkie gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
Izulka bardzo dziekuje ci za odpowedz wlasnei chcilam sie ciebie sopytac cio to takiego ta INESEMINACJA jesli mogla bys napisac to bylabym bardzo wdzieczna ja rowneiz biore duphaston i estrofem nio zoabczymy moze mi sie uda ja dopiero zaczynam prionbowac zajsc ale jak bedzie to niwem napisz mi na czym polega ta INESEMINACJA cio to dokladnie jest i wjakim celu to tzreba robic bardzo pozdrawiam trzymaj sie cieplutwenko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Dziewczynki, u mnie znowu NIC, pusto... CZasami czuję się jak taka wydmuszka z jajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Sonia nic się nie martw. Ja też tak się czasami czuję. I za każdym razem, kiedy okazuje się, że nie jestem w ciąży zastanawiam się jak to jest, że Ci którzy pragną dziecka nie mogą mieć, a Ci którzy nie chcą zachodzą w ciążę bez żadnych problemów. A już mi skóra cierpnie jak słyszę, że ludziska znęcają się nad maleństwami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Dziękuję Maju. Nikt nam nie obiecywał, że życie jest sprawiedliwe. Inni mają gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was caly czas i wiernie od samego poczatku kibicowalam Izulce, wiec teraz nie moge sie powstrzymac aby Cie nie pogratulowac!!!!!!! 🌻 Jestes cudowna, pelna wiary i nadziei kobieta i gleboko wierze w to, ze juz za kilka miesiecy poczujesz sie naprawde spelniona w tak dlugo oczekiwanym macierzynstwie :) 🌻 🌻 🌻 Dbaj teraz o siebie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Misiunia25 - we wczesniejszych wypowiedziach pisałm co to jest inseminacja. To zapłodnienie i polego na umieszczeniu w komórce jajowiej nasienia . Takie zabiegi sa dość drogie ale co sie nie robi żeby zostac mamą. Ja płaciłam za zabieg 450pln. Oli 80 każdy gin. który leczy niepłodnośc może u siebie w zabiegowym zrobic taką inseminację wcale nie musisz jeżdzić po drogich klinikach. Ja zabieg miałam robiony w świetokrzyskim w małym miasteczku i jak widac powiodło sie za czwartym razem Pozdrawiam pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×