Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość cymenka
Nicola23 tez próbuje sie odblokowac myśle ze mi sie uda. teraz wiem ze na prawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Szkoda,ze tak rzadko to forum jest odwiedzane:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
czeasc dzeiwczynki hej wica Izulka jak sie czujecie cos nie odzywacie sie wcale napiszcie cio tam u was jak badanka? pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Pacjentka kładzie się na fotelu ginekologicznym (ma zgięte we wszystkich stawach kończyny dolne), jest rozebrana i przykryta prześcieradłem chirurgicznym. Soniu - sorki, że się nie odzywałam, ale nie miałam dostępu. JużCi mówie na czym polega histeroskopia: usypiają Cię ...i do kanału szyjki wprowadzają histeroskop (to taka mała kamerka), wypełniają jamę macicy płynem lub gazem (CO2) i ogląda śluzówkę na monitorze. Badanie trwa zwykle do kilkunastu minut. Jeżeli istnieją jakieś nieprawidłowości typu: mięśniaki, polipy czy przegroda macicy- to podczas histero usuwają je. Jeżeli wszystko jest O.K. pobieraja wycinek do badania. Misunia, Sonia a co u Was- jesteście juz na zwolnieniu, czy pracujecie. POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
MASAKRA...JAK JA TO WYSŁAŁAM! Kurcze chyba jestem zmęczona, kładę się spać. MIAŁO BYĆ TAK: Soniu - sorki, że się nie odzywałam, ale nie miałam dostępu. JużCi mówie na czym polega histeroskopia: Pacjentka kładzie się na fotelu ginekologicznym (ma zgięte we wszystkich stawach kończyny dolne), jest rozebrana i przykryta prześcieradłem chirurgicznym. Usypiają Cię ...i do kanału szyjki wprowadzają histeroskop (to taka mała kamerka), wypełniają jamę macicy płynem lub gazem (CO2) i ogląda śluzówkę na monitorze. Badanie trwa zwykle do kilkunastu minut. Jeżeli istnieją jakieś nieprawidłowości typu: mięśniaki, polipy czy przegroda macicy- to podczas histero usuwają je. Jeżeli wszystko jest O.K. pobieraja wycinek do badania. Misunia, Sonia a co u Was- jesteście juz na zwolnieniu, czy pracujecie. POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
witaj Armenko ja pracuje caly czas narazie na zwolnieniu to raczej nie bede bo ja jeszcze nie zaszlam w upragniona ciaze;( ja rowniez cie pozdrawiam cieplutko i mam nadzieje ze i my wkoncu doczekamy sie tego malenstwa buziaczki wielkie dla wszystkich was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, Fajnie, ze jeszcze o mnie pamietacie :) Nicola gratuluje, cymenka i pozostale dziewczyny- z okazji świąt życzę Wam spelnienia upragnionego marzenia i szczerze wierzę ze Wam się Uda :)) Kochane moje u mnie wszystko w porządku, dzis bylam z tatusiem na usg od ktorego wiemy, ze bedziemy miec synka :)) Izulka a co tam u ciebie?? Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Misiunia - będzie dobrze zobaczysz. Z okazji zbliżajacych się Świąt życzę Ci żebyś w końcu zaciążyła...sobie też tego po cichu życzę hi, hi ...i wszystkim, które jeszcze nie zdązyły tego zrobić... a dla pozostałych.. Naprawdę Wesołych Świąt szczególnie dla tych, którzy nie do końca lubią Boże Narodzenie... Niech każdy z Was ma w tych dniach radosne poczucie, że na świecie nie jest sam. Niech los uśmiechnie się do tych smutnych i samotnych a pierwsza gwiazdka spełnia Wasze marzenia ... Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
Dziewczynki życzę Wam Wszystkim ukochanego bobaska, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń oraz Świąt ciepłych i radosnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
Izulka! wydaje mi się że kiedyś pisałaś że kupiłaś coś od sióstr elżbietanek lub dominikanek. Napisz mi co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja77
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składm Wam wszystkim najserdeczniejsze żeczenia. Zdrowych i pogodych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku i żeby wszystkie najskrytsze marzenie Wam się spełniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
GDY PRZYJDA SWIETA W SREBRNEJ BIELI GDY STARY ROK W NOWY SIE ZMIENI PRZYJMIJCIE GORACE ME ZYCZENIA NIECH WAM SIE SPELNIA WSZYSTKIE MARZENIA Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Hejka!!! Co tu taka cisza po Świętach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raniuszek
Witam! Od czterech lat próbuje zajść w ciążę ale bez skutecznie.Mniej wiecej w tym samym czasie zaczęły pojawiać się u mnie stany zapal. bakteryjne i grzybiczne pochwy.Nie wiem czy to ma jakieś powiązanie z sobą,ale śluz nie wygląda dobrze.Zresztą śluzu mam śladowe ilości a na usg w ogóle go nie widać.Od stycznia będę brała clostilbegyt,mam pewne obawy ale zaryzykuję.Dodam że już mam jedno dziecko,przedtem nie było żadnych problemów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Witam wszystkich widze ze nie jestem sama ze swoim problemem my staramy sie od sierpnia i efektu nie ma.Trzymajmy sie razem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
witam wa wszystkie co tam slychowac Izula jak tam sampoczucie wica jak ty sie czujesz?areenko co u ciebie slychac?KASIU W a bierzesz jakies tabletki robilas badanka jakies?w sumie od sierpnia to jeszcze nie tak dlugo ja staram sie juz praiwe 4 latka i nic ale coz damy radr nie pzrejmuj sie pzodrawiam i buziakii pzresylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Hej! Misiunia, ja teraz miałam małą przerwę, ale od stycznia biorę się ostro za siebie. A Ty co teraz porabiasz??? Starasz się, czy odpoczywasz??? Raniuszek polecam na bocianie wątek : Wygrałam z bakteriami. Kasia W.- o niepłodności małżeńskiej mówi się , gdy nie ma efektów przynajmniej rok. ...i wszystkim ztego wątku życzę: SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWYM ROKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
czesc armenko u mnie wporzadku teraz to troszke odpoczywam ale tak od marca staram sie z moim narzeczonym o wize i zaczynam juz dzilac na maxa:) biore duphaston mam nadzieje ze przyniesie mi szczescie i tobie rozniez zycze duzo duzo szczescia i szczesliwego nowego roku caluje was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Cześć Dziewczynki!!! U mnie juz mały okragły brzuszek :)) . Do pracy juz nie chodzę i odpoczywam... Idziemy w przyszłym tygodniu na test podwójny,ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok. Całuski dla Was- przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armena2
Soniu KOCHANA!!! - uściski serdeczne "mamuśku". Zagladaj częsciej moze nas zarazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny !!! Jestem miesiąc po laparoskopii.Skierowno mnie na nią bo miałam torbiel na prawym jajniku - pozbyli się jej.Dodatkowo sprawdzono drożność jajowodów i okazało się, że oba niedrożne. Prawy udało się udrożnić a lewy niestety nie :(. Dodatkowo stwierdzono, że jajowody są poskręcane co bardzo komplikuje całą sytuację.Lekarz twierdzi, że szanse na dzieciątko mam, ale trzeba sie brać szybko do pracy:). Napiszcie jak długo trwała Wasza \"abstynencja\" (jak szybko zaczęłyście się \"przytulać\") i jak szybko mogłyście się starać o dziecko. czekam na jakieś wiadomości ja już czasami nie daję rady. Dodam, że przed laparoskopią staraliśmy się z mężem o dzidziusia ponad rok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego chciec
Wlasnie tez pragne zajsc w ciaze,wlasciwie to takze bym chciala miec dziecko,ale nie wiem czy u mnie sie uda,bo nawet jak sie kochalam z moim to on jakos powoli to robil,awsze mi wmawial ze nie zrobi napewno bledu,ale pozniej zrozumialam ze on nawet nie wiedzial kiedy plemnik zejdzie.Czy szybki seks i wolny seks ma jakis sens?Czyms sie roznia?Mam naddzieje ,ze odpowiedzi bede miala prawdziwe i szczere.Kocham Go od dawna i On mnie,wiec prosze o pomoc i zrozumieniu w tym!A nie wiem jak mi sie uda zajsc w ciaze...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
czybki czy wolny ??? przeciez ma wytrysk ... a jezeli go ma to jest w nim mnóstwo plemników ... sorki ale tak dziwnie napisalas przeciez wolno czy szybko nie mam znaczenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ostatnio pisałam że nie mogę zajść w ciąże nie było szans bo mój mężczyzna miał zero ruchliwośći żołnieżyków więc zaczęłam go faszerować witaminami m.in salfazinem,androwitem i takimi innymi.Ja również poszłam do lekarza i przepisał mi dupchaston zaczełam go brać i od razu w pierwszym cyklu brania go udało sie.Niemogłam uwierzyć zrobiłam test wyszedł na tak nie uwierzyłam i kupiłam dwa następne i również na tak i kupiłam jeszcze jeden dzisiaj i również wyszedł na tak a dzisiaj jest 30 dzień cyklu i okresu nie mam więc dziewczyny nie traccie nadzieij ja starałam się ponad pół roku i już miałam iść na zabieg inseminacij życze wam wszystkim żebyśćie nie traciły nadzieij a na pewno się uda ZYCZE POWODZENIA TRZYMAJCIE SIĘ JESTEM Z WAMI WSZYSTKIMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia25
hej dziewczynki co tam u was slychowac cos zadko odwiedzacie stronke osotatnio Izulka, wica, armenko co tam u was ?pozdrawiam cieplutko buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Jakiś czas temu dołączyłam do Waszego grona i szczerze mówiąc to, że mogę się wygadać bardzo mi pomaga. Tak jak pisałam wcześniej jestem po laparoskopii i po kontrolii w przychodni przyszpitalnej.Lekarz powiedział, że wszystko ładnie się wygoiło i mogę zacząć starania o dzidziusia. Więc od najbliższego cyklu zaczynam:). Mam jeszcze jeden kłopot i chciałam zapytać czy, któraś z Was miała podobny problem. Od ok pół roku plamię po stosunku raz mniej raz więcej lekarz generalnie nie bardzo wie czym jest to spowodowane. Podobno może to być wina mięśniaka którego mam na macicy ( nie pozbyli się go podczas laparoskopii bo jest tak umiejscowiony, że nie przeszkadza w zajściu w ciążę - nawet lepiej gdybym zaszła bo wydaliłabym go podczas porodu). Lekarz tłumaczył mi to w ten sposób, że podczas stosunku następują rozkurczanie i śluz zabarwia się krwią która wydziela się z mięśniaka . Jeżeli któraś z Was miała podobny przypadek to proszę o info co to było i czy w jakiś sposób można to wyleczyć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
cześć dziewczyny! ja byłam wczoraj u gina, który stwierdził iż nasze badania są wporządku i że będziemy się zajmować stymulacją, przepisał mi clo i pregnyl. Czy któraś przechodziła już ową stymulację? na czym ona polega? czy boli zastrzyk z pregnylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, miniusia fanie, ze mnie jeszcze pamietasz , co tam u CIebie slychać???:))) Na poczatku- Wszystkiego dobraego w Nowym Roku, dzidziakó, dzidziaków, dzidziaków... Faktycznie rzadko zaladam, ale jest to spowodowane natlokiem różnych zajęć m.in. pisaniem prac zaliczeniowych, magisterskiej, nauką, czasami tez biore prace do domu. U mnie poki co wszystko w porzadku, synek rosnie grzecznie w brzuszku, zaczelismy siódmy miesiąć :) Pozdrawiam p.s. ja mialam stymulowany cykl, nie pregnylem bo mi pecherzyki jak juz urosly to pękały, problem byl raczej z tym zeby urosly. A tobie rosną tylko nie pękają /domysliłam sie z przedstawionej kuracji/. Oczywiście mialas stwierdzona owulacje???? Przy stymulowanym cyklu mialam dodatkowo monitoring, zeby obserwowac co sie dzieje. Życze powodzenia :) p.s. jeśli pisalam chaotycznie to przepraszam, ale jestem zmeczona. Dobranoc Izulka a co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×