Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witaj goska22-----------kochana musialabys sie cofnac w topiku, tam chyba dziewczyny opisywaly podobne przypadki do Twoich.........a jezeli nie to wejdz na topik :\"Pragne dzidziusia - nie chce o tym myslec\" , tam na 100% dziewczyny o tym pisaly...........przykro ze ja nie moge Ci pomoc, ale ja nic takiego nie przechodzilam........:PA jak dlugo sie staracie z mezem o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska22
staramy sie od 2 lat i nic brałam tabletki na zwiększenie owulacji i tez nic niepomogły ale mam nadzieje że ten zabieg pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska----------trzymam kciuki kochana , napewno sie uda i szybciutko zajdziesz w ciaze cze z calego serca Ci zycze..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska22
dzięki bardzo ja też mam nadzieje że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
dzięki dziewczyny za pocieszenie trochę się zdenerwowałam bo dziś poszłam w ten upał na zakupy i trochę dźwigałam. mam nadzieję że będzie ok PAULY..... ja mam piersi w rozmiarze XXL :) mąż się cieszy ANULAS ...... powiem Ci że nawet nigdy nie słyszałam o takim przypadku jak u Was, musicie wykonać wzystkie badania ( może nawet cytogenetyczne ale nie jestem pewna) ale wiem że kleszcze mogą dużo namieszać w zdrowiu choć nie spodziewałam się że mogą mieć wpływ na płodność. 3maj się Anulko OBCA duuuży BUZIAK MYSZKA duuuży BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
ANULAS A jakie dolegliwości miał Twój mąż przez ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OLI26 moj rozmiar piersi to D,ale tym razem przeszly same siebie!!! ja sie skarze a maz zadowolony jak cholera! mam tak zawsze jakies 10 dni przed @:-( wiec tym razem pewnie sie nie udalo.kurcze,mam juz dosyc! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Oli 26 Życzę dzidziuni. U mnie gin podejrzewa endometriozę, nie potwierdził, ale już się okropnie boję. Bo jeśli to potwierdzi - to długa, długa droga u mnie, jeśli wogóle będzie pozytywny rezultat. Ale Tobie kochana życzę, by to już tym razem było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc Sylweczka!! jak tam wczorajsze winko?pomoglo?ja wypilam lampke wina za Wasze zdrowie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli26 te objawy to po prosu ciągłe marzniącie pleców w okolicy krzyża, ud i ramion, nic więcej, tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny mozecie mi powiedziec cos na temat tego mojego kłucia,utrzymuje sie ciągle,i jest bardzo odczuwalne.Dzis w dzien miałam temperture 37,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca_ Niestety nic ci mądrego nie powiem. Ja zazwyczaj mam takie bóle w czasie jajeczkowania. Nie wiem co to może oznaczać u Ciebie. Może poczekaj do jutra, jak się utrzyma to idź do lekarza. Boli cię w dole ale po której stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OBCA ja w tym miesiacu tez czuje dziwne klucie,nie spalam cala noc.@ma byc 24go tak jak u Ciebie!!chcialam zrobic dzisiaj test,ale poczekam jeszcze dwa dni.ale mam ciagle "focha",wiec napewno u mnie bedzie@ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
co do temki to rano mialam 38.9 ale pozniej tez sobie mierzylam(w sumie nie wiem czemu)bylo 38!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
tez nie mysle,ze jestem w ciazy...poczekam do piatku i zrobie test .ale ja ciagle szukam symptonow...zgaga ktorej nigdy nie mialam,no ale to za wczesnie..pozniej zmeczenie,ale to normale przy takim upale jaki jest tutaj.pewnie ciagle sobie wbijam do tego glupiego lba,ze to pewnie TO!!ZRESZTA TAK JEST CO MIESIAC! w pazdzierniku,po podrozy poslubnej ide do lekarza i zobaczymy co jest nie tak.mojemu mezowi powiedzieli,ze jezeli PRZYTULAMY sie codziennie,to mozemy pare lat starac sie o dzidzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
jestescie tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Pauli78 Ja jestem, zapłakana, smutna. Ale mam nadzieje, że u Ciebie nastrój jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paul78
milych snow dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Dziewczyny Wiecie coś może o rokowaniach, przy podejrzeniu endometriozy. Czy będę jeszcze mamą? Czy może mam się poddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Czy jest na forum ktoś, kto ma endometriozę, ma ok. 29 lat i urodził dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. ja miałam robiona laparoskopie jajnikó rok temu, przy okzaji wykryto mi endometrioze I stopnia brałam na to Danazol przez ok 4 miesiace i nie miałam w ogóle okresu. Obecnie jestem po trzech miesiacach na clostylbegycie , duphastonie i estrofenie. I NIC. Jestem na skraju wytrzymałości. Kiedyś chorowałam na niedoczynnośc tarczycy i ok jakichś 3 lat nie zażywam żadnych leków na ta przypadłośc. wczoraj tak sobie pomyślałam ,że może tutaj tkwi problem.Wiem jaki to kłopot zajśc w ciążę przy niedoczynności tarczycy. Zarejestrowałam się dziś do endokrynologa . Wizyta za miesiąc. I znów cały miesiąc w plecy. W czwartek idę do ginekologa i porozmawiam z nim na ten temat. Tak bardzo chciałabym w końcu znależc przyczynę tej niepłodności. Tylko wy wiecie jak człowiek jest w takich chwilach bezsilny, jak mija bezsensownie miesiąc za miesiącem. Mam 29 lat i czas niestety nieubłaganie płynie. Aż strach myślec co jeśli...... co jeśli nigdy nie dane mi będzie byc w ciąży, urodzic zdrowego dzidziusia. Ach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
hej dziewcznki wczoraj szybko uciakłam bo byłam zmęczona. dziś znów plamię nie mam pojęcia dlaczego? wchałam tą wydzielinę i to nie jest zapach @ boli mnie podbrzusze a piersi odzyskują dawny rozmiar a i w pasie mnie ubyło. NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ BOJĘ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Czesc dziewczynki!!!Dawno mnie nie bylo ale widze ze topik w toku..U mnie nic ciekawego jestem po @.Wlasnie minal 4miesiac moich staran :-(I wlasnie sie dowiedzialam ze moja bratowa jest z drogim dzieckiem w ciazy ..Ale jakos sie nie zalamuje moze i mi sie poszczesci ..Nam wszystkim sie musi jakos udac moze kazda z nas potrzebuje wiecej czasu..Trzeba myslec pozytywnie! AnulaS-jesli chodzi o twojego meza to bardzo mozliwe ze to przez kleszcza.Moja siorka jest pielegniarka i miala niedawno pacjentke ktora ugryz kleszcz 10lat temu a efekty tego sa dopiero teraz.Dlatego mowie wam dziewczyny jak kiedys ugryzie kogos kleszcz to od razu do lekarza i lekarz przepisuje antybiotyk moj maz tak mial.Nie mozna tego bagatelizowac.. Caluje Was mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Jestem tutaj teraz nieco rzadziej, bo tylko ukradkiem w pracy, staram się czytać na bieżąco, tylko nie zawsze mam możliwość napisania. W domu mam przejściowe problemy z kompem:( OLI - za Ciebie calutki czas trzymam kciuki i kibicuję Twojej fasoleczce, aby zagnieździła się we właściwym miejscu i zdrowiutko zaczęła się rozwijać:)🌻 OBCA - tak samo trzymam kciuki za Twoje kłucia i tempkę - niech nie przemijają, aż do momentu ujrzenia 2 kreseczek na teście! ;)Poprzedni test robiłaś za wcześnie, więc trzymam kciuki, aby kolejny był bardziej zadowalający:) IZULKA - pozdrowionka dla Ciebie i Zuzi - na pewno jest słodka! Takie bobasy zawsze są słodkie!:) Dla pozostałych dziewczyn 🌻 i 😘 - powodzenia w starankach - ja też walczę - grunt to się nie poddawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jak zwykle zapedzona zaraz do pracy moze zabardzo skupiacie sie na poczeciu ciezcie sie bardziej seksem bo mezczyzna sie stremuje ja tez zaczelam staranka powodzenia wam i sobie oczywiscia ps moja kumpela 6lat nie mogla zajsc w ciaze a jak lekaz powiedzial jej ze zrobil weszystko ona powidziala dosyc nie moge to nie zaczela sie bawic wychodzic do ludzi i zapomniala o ciazy i zaszla i zaraz po roku z drugim buzka dziewczyny jeszcze zagzebiecie sie w pieluchy ja wam to mowie a teraz relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki!! co tu tak pusto? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! No wlasnie Pauly78, pusto tutaj......Dziewczynki pewnie sa w trakcie staranek i stad ta nieobecnosc........:PAle napewno sie zamelduja i odezwa sie...........:) 🌻 U mnie bez zmian ,dzis temp. podskoczyla 2 kreseczki i wynosila rano 36.9.............juz sama niewiem co mam myslec........od czasu do czasu czuje bol czy klucie w podbrzuszu, a tak pozatym to nic....piersi troszke bola ale ja mam tak zawsze przed okresem..... Oli26----👄 Obca---🌻 Sylweczka------👄 🌻 i nie zalamuj sie kochana , prosze...:P Kakusia--------👄 a ty kochana gdzie zginelas?...:D Anula s-------👄 Kwatolina----dla Ciebie i dzidzi👄 🌻 Pauly78------🌻 Tysia1978------👄 Martuska22-----🌻 Dima 30--------👄 Iwa18--------🌻 Dla wszystkich dziewczyn ktore nie wymienialam--------👄🌻 i zycze Wam milego i pieknego dnia...........❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×