Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

DLA OBCEJ Oglądanie przedsionka do pochwy, sromu i krocza Lekarz rozchyli wargi sromowe mniejsze i oceni wejście do pochwy w świetle dziennym czy nie stwierdza się zasinienia wejścia do pochwy oraz zasinienia między łechtaczką a cewką moczową albo tuż pod ujściem cewki moczowej w tzw. wałku pochwowycm cewki moczowej (objaw Labhardta). Badaniem palpacyjnym lekarz może stwierdzić aksamitną szorstkość powierzchni pochwy charakterystyczną w czasie ciąży. Pochwa jest również szersza i bardziej rozciągliwa Lekarz ocenia również rozpulchnienie macicy, która w ciąży staje się miękka i castowata oraz zmianę konsystencji macicy, która zmienia się w twardą, mniejszą i kulistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej dziewczyny. Obca - trzymaj się to tylko 8 dni a potem próba. Będę trzymała kciuki, ktoś w końcu musi iść w ślady Kwatolinki. AnulaS - cieszę się, że już się lepiej czujesz. Życzę wielkiego powodzenia. Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
HEJ WSZYSTKIM długo nic nie pisałam ale miałam problemy z kompem. MYSZKA24 Dziękuję za fotki są super!!! gdzie miałaś ślub w Polsce czy USA? jeszcze raz dziękuję DUUUŻY BUUUZIAK ja Ci też prześlę ale jak zrobię kompa OBCA Ja Cię bardzo dobrze rozumię. wiesz co? ja też dziś zrobiłam test i też wiem że za wcześnie ale nic nie mogło mnie powstrzymać. i też miałam bardzą słabą kreskę tak jakby cień ale widziała ją też moja szwagierka. a to że jej teraz nie widzisz to zwróć uwagę na tą pierwszą - też jest jaśniejsza. bo one bledną . Ja czuję że się udało Tobie a następny teścik powtórz za 5 dni. CAŁUJĘ MOCNO MonaRI Ja już jak wiesz zabieg mam za sobą i nie było tak strasznie. ja mam cudownego lekarza ( niesamowity jajcarz) tak że byłam totalnie wyluzowana. zastrzyki robił mi mąż a potem jak pojechałam do Białegostoku to robiły mi położne z centrum. a Ty jesteś już stymulowana ( chodzi mi o zastrzyki w brzuch) na jakim jesteś etapie? o każdą poradę i z każdym zapytankiem wal śmiało to Ci pomogę. POZDROWINKA I POWODZONKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Wiecie co dziś mi się przydażyło? wracałam z zakupów i szłam do teściowej a mój dom stoi obok i teściowa leci do mnie ze szwagierką i coś krzyczą - okazało się że nad miom domem latały 2 bociany:D teściowa powiedzaiała że jak bym przyszła pół minuty wcześniej to bym je zobaczyła! nieźle co:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!czytam Was od jakiegos czasu no i postanowilam sie przylaczyc.mam taki sam problem jak wiele z Was.od roku staramy sie z mezem o dzidzie i nic.maz ma wyniki dobre,to pewnie ze mna jest cos nie tak.zaczne sie badac w pazdzierniku.ciesze sie,ze jestescie i,ze mam z kim porozmawiac.chociaz bardzo przykre jest to,ze jest Nas tak wiele. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Oli 26, to kochane, co robi Twoja rodzinka :) Śliczne to było, tylko Ty chyba ze śmiechu pękałaś. Co? W każdym bądź razie miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
smutno mi :( tak mi się dni dłużą troszkę martwi mnie ten teścik. kupiłam taki ultraczuły i miałam nadzieję że ta kreska będzie widoczniejsza ale z drugiej strony to dopiero 6 dzień. lekarz powiedział że 2 tygodnie a ja taka w gorącej wodzie kąpana. OBCA musimy coś na ochłodę przyjąć i znaleźć konkretne zajęcie bo ja jestem na zwolnieniu L4 i tak łażę jak smród i wymyślam i kombinuję ale jak tu nie myśleć prawda? jest któraś z Was dziewczynki? bez Was smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 u mnie tej kreski chyba nie było,teraz jej nie ma,poczekam do 23 i zrobie test,powiedz mi kochana czy masz jeszzce jakies inne objawy niz piersi,moze sluz,albo macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKA78 A Ty myślisz że one sobie to wymyśliły??? co Ty nie sądzę znam je dobrze i wiem że to do nich nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli ja juz warjuje od tego myslenia,kochana wiesz co zrob,powiedz mezowi zeby wypozyczył jakąs komedie,zobaczysz ze pomoze!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Nie sądzę, że sobie to wymyśliły. Kochają Cię i bardzo chcą Twojego szczęścia. Cięszę się, że one są. Będą Cię zawsze wspierać. Ściskam Cię, nie chciałam żeby to tak zabrzmiało. Może to naprawdę dobry znak. Życzę Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA Piersi mnie cały czas bolą i macicę mam bardzo nisko a co do śluzu to nie mogę nic powiedzieć bo przyjmuję globulki specjalne po in vitro ( na podtrzymanie ewentualnej ciąży) i cały czas one mi się wydzielają a przyjmuję je 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCA mam na DVD kilka odcinków PRZYJACIÓŁ:D Może masz rację muszę odstresować i wyluzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKA78 Moja teściowa to raczej mnie nie kocha:) ona jest dziwna jak wróciłam z zabiegu po tygodniowej nieobecności to nawet się nie zapytała jak się czuję. ona jest strasznie zmienna ale to chyba klimakterium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Starsze Panie tak mają ;) A komedie to bardzo dobry sposób na odstresowanie - oby dobra i trwała długo. No czekolada też pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKA tej czekolady to dziś dużo pochłonęłam:) i lepiej mi się nie zrobiło buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
gdzie jesteście drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PAULI78 Dzięki ja też muszę w to wierzyć. ale ten test. może wiecie czy taka słaba kreska ma jakieś znaczenie? ona jest naprawdę słabisia tak jakby cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PAULI 78 A ja bym nie czekała to października tylku już teraz działała . kochana do października to tysiące pytań i wątpliwości będziesz mieć.po co sobie tym głowę zaprzątać. zrób sobie hormony i inne podstawowe badania. a mąż badał nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI26 badal nasienie i jest ok.czekam do pazdziernika bo w polowie wrzesnia jedziemy w podroz..az na 3 tygodnie.dlatego nie chce nic robic do tego czasu.wiesz,jak bedzie cos nie tak to nie chce psuc wyjazdu.a moze zmiana klimatu cos pomoze?! co do Twojego testu to jak jest kreska,nawet malo widoczna to chyba sie udalo! badz dobrych mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest bardzo spokojny zawsze mowi,ze bedzie dobrze,ze musimy byc spokojni.ale jak tu nie myslec i byc spokojna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 czuje ze Ty jestes w ciazy,piersi to pierwszy objaw ciazy,mam nadzieje ze film poprawi Ci humor,a ja...no zoc sama nie wiem jzu nie wierze chyba zwątpiłam na całego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Obca - nie poddawaj się, jestem z Tobą. Może jest jeszcze jakaś niewielka nawet szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
gdzie sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np.przed miesiaczka mam potworny bol piersi i brzucha.nawet 10 dni wczesniej!!wiec jak nie bede nic czula to bede szczesliwaczy moze byc inaczej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ja jestem cały czas i bede zawsze,bo tak mi dobrze na serduszku jak słysze o kolejnych fasolkach:) hmmmm..moze opisze Wam moje objawy to powiecie co mysliscie na ten teamt, 1.Piersi wieksze,twardsze,sutki wieksze i czerwone 2.Wejscie do pochwy jakby sinawe,macica- wysoko,bardzo miekka,zamknięta,gładka,,sluz-mokry,wodnisty czasem jak kaszka manna. 3.test wczorajszy negatywny-zostało 7 dni do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli 26 Dziewczyna na innym topiku na którym jestem pisała, że taka blada kreska pojawiła się na teście gdy zrobiła go 7 dni po zabiegu (a lekarz kazał zrobić po 2 tygodniach), później zrobiła po 10 dniach i było to samo, po 14 dniach była już dużo wyraźniejsza, a zupełnie wyraźnia była dopiero 17 dnia. Zaszła w ciążę po pierwszym in vitro. Głęboko wierzę w to, że Ci się udało, a po tym co napisałaś (że jest blada kreska) to już raczej pewne! Ja czekam na @ i zaczynam brać tabletki, zastrzyki zacznę gdzieś w połowie września. Wszystkie badania mam zrobione i czekam. To czekanie jest najgorsze. Pisałaś, że jesteś na L4, a ile dni zwolnienia dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBca nie stresuj sie tak mysl pozytywnie to jest najwazniejsze dla nas wyczekujacych fasolki nie mozemy sie poddawac bo nic wtedy nie zdzialamy a my wszystkie trzymamy za ciebie kciuki i zobaczysz ze bedzie wszystko wporzadku a co do testow to poczekaj troszke zamiast sie stresowac :)) POZDrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×