Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość sylweczka78
I to takich dorodnych dwóch kreseczek - zrób zdjęcie i prześlij nam, byśmy też się mogły nacieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jestescie kochane,co ja bym bez Was zrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam i w tym miesiacu pewnie sie nie udalo... za tydzien @ a ja od 2 dni mam bol piersi no i bol w podbrzuszu.. chociaz tym razem taki dziwny,jak w pierwszy dzien @! sluzu duzo,taki bialy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MonaRi ja mam znajomego gina i on napisał mi że mam cystę i zapalenie przydatków;) najpierw dostałam na 9 dni potem na 10 a teraz znów przedłużę i jak już będę pewna że zafasolkowałam to idę całkiem na zwolnienie . mam nadzieję że u Ciebie będzie wszystko grało i podczas stymulacji wychodujesz jak najwięcej jajeczek. jak będziesz maiła punkcję to rób tylko po narkozą bo to bolesny zabieg ( mój gin tak mówił i wszystkim doradza narkozę) . to nie jest taka narkoza jak przy operacjach tylko krótkotrwała i śmieszna bo ja podobno cały czas nadawałam takie głupaty że gin później śmiał się za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie dziewczyny?jestem od Was tak daleko.mieszkam w RZymie i nie mam z kim o tym pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Pauli29 A Ty jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Ja tak na całego już z 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PAULI78 BADANIA!!!!!!! Bez nich ani rusz Ja już się żegnam z Wami kochane bo jutro muszę rano wstać a oczka już mi się kleją więc życzę wszystkim DOBRANOC ORAZ MOCNYCH PRZYTULANEK I BOCIANOWYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Ale bez zabezpieczeń kochamy się już 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Oli 26 Dobrej Nocki i bardzo przyjemnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwatolina
Oli26 Moja droga ,jeśli była słaba kreska to jesteś we wczesnej ciąży i dlatego czynnik hCG jest jeszcze słabo wykrywalny-ALE JEST ! Zrób test pojutrze-powinien już być bardziej wykrywalny...takie jest moje zdanie ;) Obca_ zostaw ty w spokoju tą swoją biedną macicę ;) mało jej dajesz wycisku podczas przytulanka ? ;) Buźka dziewczyny !! Wysłałam całą chmarę fluidków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Matko, nie nadążę za tym topikiem niedługo... :) Obca_ trzymam kciuki bardzo mocno. U mnie nic ciekawego. Plamienie ustąpiło na rzecz białego śluzu. Piersi mnie nie bolą, sutki normalne, jednym słowem pewnie znowu lipa...:( Myślę sobie, że to plamienie to było owulacyjne. Ponoć niektóre dziewczyny takie coś mają, chociaż mnie się pierwszy raz przydarzyło. Do @ jeszcze minimum tydzień, więc żadnych zmian na razie nie odczuwam... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Vivienka u mnie tez nie za ciekawie,objawy ustąpiły,temperatura 36,8 wiec chyb au mnie tez nicy,ale kochana "Co nas nie zabije to nas wzmoci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Dawno mnie tutaj nie było:) Kwatolinka - gratuluję fasolki 🌻 oli a Tobie kochana się udało i tak masz myśleć - jak już jest druga kreseczka, to niech tam będzie sobie nawet słabiutka - z czasem się zaciemni:) U mnie w okolicy bociany latały jakieś 1-2 tyg. temu. Ale skubane omijały coś naszą chałupę! Latały z uporem nad \"rezydencją\" sąsiadów, a nie wiem czy oni by byli zachwyceni, jakby im coś tak w tym wieku przez komin do domu wpadło;) obca_ - trzymam kciuki. Nie przejmuj się że objawy ustępują. Może są po prostu dzisiaj mniej zauważalne, bo to jeszcze wczesny etap. A tempka 36,8 to nie jest przecież niska \"przedmałpiszonowa\" tempka, tylko taka poowulacyjna lekko podwyższona. Bądź dobrej myśli! U mnie już po @ - ruszamy więc od nowa z przytulankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
witam dzis wszystkie ponownie!ja objawow zadnych nie mam chociaz to dopiero pare dni po moich dniach plodnych ,ale tez wcale nie zamierzam sie ich dopatrywac.Dalam sobie na wstrzymanie w tym miesiacu.OLI 26 ja jestem przekonana ze w 100% juz ci sie udalo.Tyle zes sie biedna na meczyla ze zostalas wynagrodzona.Ja jak juz pisalam mam 2 dzieci ale za cholercie nie pamietam jak ciaze przebiegaly.Ale za tamtych czasow nie lubilam byc w ciazy bylam zbyt mloda i czulam sie jak niepelnosprawna a teraz......oddalabym wszystko zeby tak sie poczuc! Koncze rozrzalanie!Zaczynam brac sie za przygotowania do urlopu,jutro bede w Polsce dawno nie bylam!Teskni mi sie do najblizszych i to jest moja odskocznia jestem strasznie podniecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Kochane moje!wypije zdrowie za wasze fasolki te ktore juz sa i te ktore napewno wkrotce przybeda!!!!:> Po powrocie dolacze do was bo mi strasznie dobrze tutaj z wami!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane a ja nie moge za cholerke odpuscic sobie doszukiwania objaowow,i wciaz to robie,dzis znow meczyłam swoją macice i zauwazyłam ze zrobiło sie tam ciasno jak nigdy,macica tez jest inna;P Kurede zaczynam wierzyc ze chyba mi sie udało;)] Oli26----jak dzis Twoje piersi sie sprawyja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Obca mi macica zawsze sie zaciska przed okresem a spulchniona jest przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
ojoj pokickalam zacisnieta mam w dni nieplodne a przed miesiaczka zawsze mi sie rozpulchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No ja mam tak pierwszy raz,moze mi sie zdaje ale wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Obca trzymam za ciebie kciuki bo jesli ty az tak dokladnie znasz nastepujace zmiany w swoim organizmie to wiez jak w tym etapie powinna wygladac twoja macica.Jesli nigdy tak jeszcze nie mialas to byc moze udalo ci sie tylko teraz uzbroj sie w cierpliwosc czas pokarze!Oby szczesliwie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
PAPAPA DZIEWCZYNKI! Ja juz odlaczam sie od was w tym miesiacu!Zycze wam owocnych staran,ja napewno wroce razem z @,ale niech to pies goni mam to gdzies planuje dobrze sie bawic i nic mi mam nadzieje tego nie popsuje!Gorace caluski dla was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny, ale pędzicie nadążyć nie idzie z czytaniem.Długo trwało, żebym nadrobiła zaległości, bo nie zawsze mogłam poczytać, bo jak ktoś wchodzi to zamykam stronke, aby nie mieć pyatń. Kwatolinka wielkie gratulacje.Oli wydaje mi się ,że i Tobie się udało, a i obca jest w kolejce, oby co miesiąc którejś z nas się udało. Ja jestem kilka dni po hsg jak wspominałam,powiem szczerze, że pogubiłam się w moich cyklach, bo już miałam co 27 dni, a tu ostatnio buch po 16 chyba i załamka. No ale co najgorsze chciałam się w końcu przed kimś wygadać i pogadałam ze szwagierką, która sama się starała, ale , że okazało się, że jest w ciąży, to mi powiedziała,że nie mam tyle o tym mówić, bo mówię za dużo. Powiedziałam pierwszy i ostatni raz komuś, wolę to trzymać w sobie.No a ona chyba zadowolona, bo ja mężątka i nie mam dzieci, a ona nie jest po ślubie, a udało się jej. Cieszę się jej szczęściem, ale boli mnie to jak mnie potraktowała, oby teraz teściom jeszcze nie rozpaplała, bo dopiero będzie.Myślałam, że zrozumie ile to kosztuje nerwów, kasy itd..., ale nie, bo oni nawet zadnych badań nie porobili.Załamałam się trochę, ale cóż takie jest życie. Smutne to wszystko, ale prawdziwe. Jedynie w szpitalu mogłam sobie pogadać o tym z pacjentkami, które miały podobne problemy, a czasem zupełnie inne, ale tam każdy każdego rozumie.No kończę pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
KASIADA JAK DOBRZE, ŻE JESTEŚ, BRAKOWAŁO CIEBIE NA TYM TOPIKU. Mam ogromną nadzieję, że i nam się w końcu uda, bo jak narazie to jestem na tym samym etapie cały czas, ale może hsg pomoże i ruszy machina.Prosimy o fluidki. Kasiada pisz częściej.Pozdrawiam Ciebie i pozostałe dziewczyny. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka 29!!! Kochana rozumiem cię w całej rozciągłości. Ja mieszkam w jednym domu ze szwagierką która ma trmin na połowę listopada. Ja planowałam ciąże już w styczniu a tu nagle wiadomość że ona jest w ciąży. Szybki ślub i jesteśmy jedną wielką szczęśliwą rodzinką. Tyle ze ja nie mam się z czego cieszyć. Wszystko robię sama bo ona jest w ciąży i zachowuje się jak dama. A ile się nasłuchałam od wrednej cioteczki która stwierdziła że może jestem bezpłodna, że ja nie chciałam dzać teściom wnuka to ona się postarała, no i teraz pewnie pozazdroszczę i się postaram. Paranoja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka 29!!! Kochana rozumiem cię w całej rozciągłości. Ja mieszkam w jednym domu ze szwagierką która ma trmin na połowę listopada. Ja planowałam ciąże już w styczniu a tu nagle wiadomość że ona jest w ciąży. Szybki ślub i jesteśmy jedną wielką szczęśliwą rodzinką. Tyle ze ja nie mam się z czego cieszyć. Wszystko robię sama bo ona jest w ciąży i zachowuje się jak dama. A ile się nasłuchałam od wrednej cioteczki która stwierdziła że może jestem bezpłodna, że ja nie chciałam dzać teściom wnuka to ona się postarała, no i teraz pewnie pozazdroszczę i się postaram. Paranoja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×