Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

przy okazji poprawie sie w tabelce:) Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 34...........02.03.08 Monita32.....................32....................13.. .. ..........13.01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście miesiąca nie zmieniłam :(:( Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 34...........02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. ............13.02.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
mi tez nic nie wychodzi... po jakim czasie od stosunku mozna zrobic test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita32 ==>W takim razie trzymam mocno kciuki aby jutro na Twoim tescie pojawily sie II kreseczki....zycze Ci tego z calego serca....toby oznaczalo ze worek z fasolkami zostal rozwiazany i fasolki beda sie sypac jedna za druga....oczywiscie jutro odrazu daj nam znac jaki wynik...choc co do tego nie ma watpliwosci...trzymaj sie kochana i czekamy z niecierpliwoscia na wiesci......:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko ==>test najlepiej zrobic w dniu spodziewajacej sie @.....takze jezeli jestes w dniu @ lub Ci sie spoznia to mozesz zrobic test i bedzie wiarygodny.....pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo trzymam kciuki za nas wszystkie na pewno napisze :):)::) mam nadzije ze bedą krechy,bo jak nie to juz nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni już sie spóznia to myśle ze będzie wiarygodny żeby tylko był pozytywny:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
ok dzieki wielkie... a jezeli zrobie test 11 dni po stosunku to wyjdzie wynik wiarygodny? ja juz nie wiem co robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
dodam jeszcze ze planowaną miesiączke mam na 25, ale od 2 dni mam plamienia krwi... i co to jak mysliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita 32---trzymam kciuki i daj jutro znac szybciutko!! dobranoc slonka i slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko ==>na Twoim miejscu poczekalabym do terminu miesiaczki i wtedy zrobila test....a te plamienia to niewiem co to moze byc....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
ja juz nie moge wytrzymac ... z checią bym go zrobiła jutro , a co myslicie o tescie (pro test)?podobno wyklrywa ciąze 6 dni po zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko ==>tak niby pisza ze wykrywa juz 6 dniowa ciaze...ale ja w to nie wierze.....lepiel jakbys poczekala....ja mam @ dostac w sobote i napewno wczesniej nie zrobie testu ....jezeli @ sie bedzie spozniala to bede czekac do 40 dnia cyklu i dopiero wtedy zrobie test....bo ta wstreciucha czasami plata nam figla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
ok dzieki za odpowiedz:*...miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka...79
ok dzieki za odpowiedz:*...miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ monita32🌻 ==>trzymam gorąco kciuki!! Napewno się uda!! Byłoby super!!!!👄👄👄 Myszka 24 🌻==>mniam!! ale bym sobie zjadła!!! Jesteś super kucharka👄Kurczaczek,serniczek az slinka leci...Ehhh kobitka...79 🌻==> Witam Myszka ma racje teścik po spodziewanym terminie @,a co do tych 6 dniowych to lepiej odpuścić pozdrawiam👄 Dobranoc wszystkim,życzę kolorowych snów!!! Misiaczki,Smerfeciu,Myszko,Olawd,Patinko,Panimisiowa,Kwatolina,i inne dziewczyny gorące buziaczki!!!👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ==> dobrej nocki 🌻👄 A ja czekam na mezulka bo jest jeszcze w pracy....buziaczki dla wszystkich👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ hehe to czekaj Myszko:P:P:P słodkich snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pęknych snów, a Monita 32 pisz koniecznie jak teścik. Jutro popisze więcej.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ U mnie dzis Słoneczko świeci hurra:P:P:P Życzę wszystkim miłego dnia będe po południu buziaczki!!! Monita pisz jak teścik!!👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane ❤️ zycze wam milego dnia!! 🌻 monita---jak tescik? jesli sie nie udalo to nie zalamuj sie napewno sie uda nastepnym razem , ale mam nadzieje ze to juz bdziee dobrze teeraz!! 👄 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ olawd my tobie też życzę ci miłego dziona👄🌻 Monitko nie trzymaj nas w takiej niepewności.... Zaraz zwariuje:P:P:P:P Buziaczki Słoneczka!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj szaro i buro. Deszcz pada caly czas czyli ze spaceru nici. Patrysia wczoraj strasznie marudzila i chyba dzisiaj będzie podobnie. Ma w nosku katarek ale każde podejście do noska kończy sie piskiem i łzami a ja tego nie mogę wytzymać. Poczekam na męza może on to zrobi. Dziewczynki u mnie byly w niedziele pierwsze przytulanka. Trochę sie obawiałam ale bez potrzeby. Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny, Chciałam dołączyć do grona starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×