Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej dziewczyny - sorki ale ja dzis nie moge z wami pogadac bo od wczoraj mam straszna biegunkę i praktycznie caly czas spedzam w toalecie :-( mam nadzieje ze mi szybko przejdzie to bedzie ze mnie wtedy lepszy pożytek . papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka co u was xxmadziaraxx witaj serdecznie czuj sie jak u ciebie bo tu same swojskie z najwiekszymi serduchami dziewczyny. Do rany przyluz sama zobaczysz jesli bedziesz chciala zostac.\\ a ja wybaczcie w nocy staranka bo 2 kreski grube dalej sa a zasnelam wczoraj o 2 w nocy tak bardzo bolalao z prawej strony. sprztam szykuje ciuszki dla laury bo zostawiam ja u mamy,na tydzien bede teskinila bardzo za nia...:-( szykuje prezenty dla znajomych wiec tego troszke jest.Pozdrawiam was i jutro przed wyjazdem oczywiscie sie z wami pozegnam moje najwieksze sloneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd wspolczuje nie nawidze tego pierunstwa uziemi czlowieka z toaleta a wogole samopoczucie do bani brzuch boli nie wspomne o innych czesciach ciala zdrowiej nam cos cie choroba za chorba dopada nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka pisz pisz ja jestem ale za niedlugo bede musiala sie rozlaczyc niestety dzis sie zobacze z kuzynem ktorego 10 lat nie widzialam tez jest w angli 2 lata juz i postanowil odwiedzic naszych rodzicow maja za 2 godzinki wpasc jakos poddenerwowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dla ciebie tez OGROMNA BUZKA I DLA SMERFECI I dla kazdej z was Cmok CMok Cmok CMok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-Minie raz dwa biegunka,współczuje Ci siedzieć cały dzień na kibelku. Patinka25-Dziękuje również Tobie ze mnie przyjęłaś.Pewnie ze będę chciała z Wami być na forum. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd to dopadlo Cie wspolczuje i zycze Ci abys jak najszybciej do nas wrocila...zeby chorobsko sobie poszlo...👄 Patinko no pisze i pisze i jakos nikt nie reaguje ...ale widze ze ruch zaczyna sie wlasnie ...oby tak dalej.....nic dziwnego ze jestes poddenerwowana tyle lat nie widziec sie z kuzynem....bedzie dobrze....dziekuje za buziaki i ja jak zwykle rowniez przesylam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje myszko moja mowie mojje laurze masz buziaczka od internetowej cioci Myszki a kto to jest a ona jest myszka naprawde heheh ale sie usmialam. Ale wytlumaczylam jej. XXmadziaraxx- spoko nie dziekuj tu kazda przyjmie cie jak swoja lacza nas te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Halo czy ktos tu jest otej porze, czy ja sama. Nefree zaglądaj do nas częściej. XXmadziaraxx witaj u nas, będzie Ci tutaj dobrze z nami, zobaczysz . Myszko nie piszesz sama do siebie, przeciez my piszemy, a i inne dziewczyny niech coś od siebie skrobną. Patinko kochana u mnie po staremu, pogadamy mam nadzieję na gg jak wrócisz z Polski, a dziś ta wizytą nie denerwuj się za bardzo, przeciez dobrze będzie. O i nasz Rusaczek jest z nami, super pisz do nas pisz. Mam pyt. dlaczego lekarz kazał Wam zrobić bad. na wrogość śluzu i czy inne bad. miałaś już porobione, hsg, hormony...........U nas tez nie ma przyczyny, więc pytam. Pani Misiowa jak tam przygotowanie imprezki poszło, pewnie juz imprezujecie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No no ale ruch się zrobił. Patinko dziękuję za buziaczki. Olawd Ty nam szybko zdrowiej, a ta choroba to jest okropna, zdarza mi się czasami, więc zdrowiej i pij dużo, żebys nam się nie odwodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
..........Sama zostałam?.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziekuje kochane za zyczenia - tu jakis wirus panuje bo dzieci z ktorymi mieszkamy przechodzily go w zeszlym tygodniu ... mam nadzieje ze pozostalych nie rozlozy . buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko nie zostalas sama bo ja jestem jeszcze chwilke a pozniej ide sie gdzies przewietrzyc....:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj powiedzcie jaka pogoda jest w polsce ogolnie czy naprawde az tak zimnooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sonia 17 ta Twoja wizja chyba kiedyś się spełni, bo juz powoli z dziewczynami umawiamy się na spotkanko, musimy wszystkie się spotakać, a najpiękniej wiadomo gdzie ...nad naszym pięknym morzem i wiadomo z naszymi dzidziusiami koniecznie, tylko narazie czekamy na te dzieciątka. Może jakieś fluidki od zaciążonych? Jak tam maluszek Soniu, zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj tak cieplo bylo ze cienki sweterk wystarczyl ja sandalki jak zwykle a jak pomysle o jakis buciorach grubych o ble nie lubie zimy :-( Dla mnie jesien wiosna najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko było bardzo ładnie, ale niestety dziś mrozik idzie na noc, a i w dzień nie jest zbyt ciepło.Bierz więc ciepłe ciuszki, zebys wróciła zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede goscila u kolezanki ona ma internet wiec jesli nie przeleze wiekszosc czasu w szpitalu to zagladne do was i mam nadzoeje ze bede miala pikena lekture do przeczytania wiec ma sie duzo dziac. Smerfetko dzis kupialm foremke okragla udalo sie byla droga ale co tam na dlugie lata jak to mowia wiec jak przyjade murzynek bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko nikt nie lubi chyba zimna, wolimy lato, wiosnę, ale niestety jest zimno, więc pakuj grubsze ciuszki i buciory. Myszko wiem, ze jesteś, zawsze jesteś jak Cię potrzebuję, twojej rady, wsparcia. Teraz moja stronka, kto by powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a u nas jak bardzo zimno bylo to ja cienki golfik i wystarczylo nawet takich ciuchow nie mam mam nadzieje ze nie zamarzne kurcze. ojoj ale trafilam :-( Smerfetko twoja stronka hurraaaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No Patinko a murzynek napewno wyjdzie, Aneczka robiła i pisała,ze rewelacja, więc musi sie udać, smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nie zamarzniesz Patinko. Dzis wywiesiłam pranie i wiesz,że około 17 ściągałam zamarznięte niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cieszę się,że murzynek ma powodzenie, ale czemu nie łatwy, szybki, mało produktów i zawsze wychodzi, nawet jak goście dzwonią,że za 1 godz. będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak i znowu pusto, ja za chwilę uciekam na jakiś film, ale pewnie jeszcze zajrzę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez znikam na jakis czas ....ide sie przejsc i moze na kawke sie zalapie u mojej szefowej....a co tam ide ja odwiedzic,....postaram sie zagladnac pozniej a jak nie to w poniedzialek ...bo jutro idze do pracy...chyba ze mi sie uda jeszcze to jutro napisze....buziaki dla wszystkich i zycze milego weekendziku👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE cisza nastala ojojoj ja sie powoli szykuje spac bo jutro musze wczesnie wstac,Nistetey kuzyna dzis nie zobacze moj brat wyrwal go na dyskoteke wie wroca znajac mego brata okolo 1 po poludniu ehmmmmm, \\\\ Zycze udane owocnej milej i wogole fajnej nocy,papapap buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Patinko25 kolorkowch:)) Milo Was widziec twraz dni wolne wiec posiedze z Wami u mnie powoli jakos sie uklada wszystko jeszcze 1.5 tyg gdzies i @ potem badanka:P:P i dzialamy dalej moze wkoncuu z efektami zobaaczmy jakie wyniki beda male obawy no ale musi bc ok ..dzis widzilam maluszka az serce zakulo..i lzy w oczach ja tez chce miec...ech oby WKONCU SIE UDALO!!!!!!!!!!!!!! calusy Kochane Dzialajcie:))) gdzie Moja Smerfecia i Aneczka sex bomba hihihi piszcie :)) 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek nathan
witajcie!!! przypadkiem trafilam na dane forum...poszukujac informacji na temat prawdopodobienstwa zajscia w ciaze...przy braniu regulanie antybiotykow...szczerze nic nie znalazlam :( Jestem mama 6 miesiecznego synka...i czytajac wasze wypowiedzi jestem w szoku..nie wiedzialam ze trzeba sie o to tak strac...ja caly czas mam problem jak zrobic zeby nie bylo kolejnego bobaska...i za kazdym razem wyczekuje kolejnej miesiaczki...Z pierwszym dzieckiem udalo mi sie dziwnym trafem za pierwszym razem....oczywiscie bardzo z mezem sie ucieszylismy...Reasumujac...skoro tak dobrze sie orientujecie w tym jak zajsc w ciaze..to moze ktos potrafi mi otpowiedziec na pytanie czy jest szansa...ze antybiotyki (mieszanka 3 brane od 4 miesiecy)obnizaja prawdopodobienstwo zajscia w ciaze... z gory dziekuje...i czekam kolejne 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×