Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Nefree może zasięgnij jeszcze opinii innego specjalisty.To fajnie, ze juz Cię nie bedzie faszerować lekami, ale masz przyjśc dopiero jak dzidzi się pojawi, a moze jakieś badania , inne zalecenia. Życze oby dzidziuś jak najszybciej pojawił się u ciebie i u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
robilam niedawno wszyskie potrzebne badania,progesteron,estrogeny.lh,fsh,usg piersi,nawet glukoza z insulina,itp.,wyszly w normie..,zastanawiam sie czy nie zrobic testu?bo okresu nie dostalam,bardziej sadze ze to wina stresu,przemeczenia.ale tez regularnie;)sie staramy z mym lubym..wiec?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko -- przez najblizsze jeszcze chyba ze 6 miesiecy mieszkam w anglii . a tak w pl to ciezko stwierdzic bo pochodze z dolnego slaska a po powrocie do pl bede mieszkac pod olsztynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nefree kto wie, moze ktos tam juz mieszka w twoim brzuszku, ale z testem poczekaj jeszcze, chyba, ze długo Ci się spóźnia. Olawd to rzezcywiście masz nieokreślone miejsce zamieszkania,ale juz wkrótce w Polsce będziesz mieszkać, to super. Kochane u nas wczoraj 8 dc i zaczęliśmy staranka, wiecie mój mąż już po starankach mówi do mnie, a moze już tam się coś dzieje i jakis plemniczek dziś dotrze na miejsce.Mówię mu, ze chyba za wczesnie, ale za 3 dni to juz moze tak, choc kto wie z tymi dniami.........a on do mnie mówi, to po co marnuję je teraz, lepiej poczekać, ale mówie mu, ze przeciez tak do końca to nigdy nic nie wiadomo, a plemniki przezywają jakiś czas, więc kto to wie.Kurcze on tak bardzo chce tego dziecka, oboje tak pragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja dzis bede zagladac zadko bo moj mezulek juz wrocil z pracy bo pada....idziemy do kosciolka na 12 a pozniej bede robila obiadek to moze gdzies kolo 2 pm mojego czasu zagladne do Was jeszcze.....czyli gdzies ok 8pm waszego czasu....buziaki ogromne i do uslyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
obca gratulacje!!! Ale masz super!! nie którzy to mają szczęście::P:P nefree =>witaj miło Ci tu będzie!!! Lecę robic schabowe:P:P i poćwiczyć:) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22................19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............20.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
smerfetko jak tak napisałaś o swoim mężu to przypomniał mi się taki jeden dzień kiedy z takiej bezradności oboje z meżem się popłakaliśmy. Z jednej strony ogromny smutek i dreczące pytane dlaczego nam się nie udaje już tyle czasu a z drugiej strony ogromna radość,że jestem z osobą, którą kocham, na którą zawsze moge liczyć do której zawsze mogę się przytulić. Mój mąż stara sie być bardzo silny i nie pokazywać tego że bardzo przeżywa tą sytuację ale czsem nawet jego to przerasta. A on ma takie fantastyczne podejście do dzieci. Zawsze jak bawi się z naszymi chrześniakami to chce mi się płakać i wtedy najczęściej myślę sobie jakie to szczęście móc bawić się ze swoim dzieckiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane daje poprawke moja sotania tabelka zaczynam cyklod nowa wiec podaje moja soatnia tabelke nie wyrzucajcie mnie zniej bo tak sie czuje :-( Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 wybaczcie zacil mi sie net a wystarczylo zresetowac laptopa ale nie pomyslalam dopiero teraz. Pozdrawiam wszsytkie P.S.robila rano testy ponownie wyszla 2-ga kreska blada ponowilam o 2 giej cemniejsza jeszcze ponowie wieczorkiem kolo 22-tej i nad ranem dzialania a dzis tez byly tez tez. Ufff oby pomoglo.Trzymcie kciuki sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefree witaj serdecznie!! witaj w gronie kobiet ktore zawsze ci pomoga!!!!!!!!!!! Obca serdecznie gratuluje zazdroszcze ci wiem jaka radosc i chlopak az plakac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No no Patonka znów pełną para staranka, brawo, oby tak dalej. Alii no tak to już jest, musimy dzielić z naszymi ukochanymi te dobre i te złe chwile, które oni przezywaja tak samo jak my, choć staraja się nam tego nie pokazywać.Nasi kochani mężczyżni, jak dobrze, ze ich mamy, zawsze mamy wsparcie, dobre słowo i miłość, która nas tak bardzo darzą. Myszko kochana zajrzyj jak znajdziesz chwilkę, bez Ciebie smutno. Aneczka jedzonko mniam, mniam.Ja właśnie zrobiłam ryby w sosie pomidorowym, robię fasolkę po bretońsku i upiekę jutro schabik.Teraz piekę 2 babeczki, co by słodyczy nam jutro nie zabrakło.No i będzie romantyczna kolacyjka, winko i przytulanki. Misiaczki a ty gdzie sie podziewasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko kto to zje kochana :-) maz bedzie cie wielbil podczas przytulanek za te slodkosci taka zonka ze swieca szukac no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie zaniedbuj nas prosze bo klapa bedzie i takego smaka mi zrobilas tymi racuchami ze szukam przepisu ,kurcze no.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow sama jak jestem to nikogo nie ma :-( a jak nie moge to wszsycy jestem zla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE STRONKA MOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAA chociaz tyle :-) bo za 4 dni sie z wami pozegnam na 7-8 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciza dalej poddaje sie ide cos zrobic uzytecznego....\:-( Buzka dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko 25 kochana jeszcze troszke i Ty bedziesz tulic w ramionach swoje malenstwo..zobaczysz:*:* Bede miała trzech facetów w domku a ze wiecej dzieci nie planjemy to jedynymi corkami bedą moje przyszłe synowe:P A Ty masz coreczke,teraz szansa na synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ....jestem na chwilke bo moj mazoglada jakis filmik.....Parinko ta strona to na szczescie inaczej nie moze byc.... Moj maz kupil dzis winko na jutro i musze cos pysznego tylko zrobic ...moze jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ zycze wam aby przyszle walentynki byly tak cudowne jak dla mojej kolezanki ktora wczoraj urodzila dluuugo wyczekiwanego synka!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd_____ dziekuje za serduszko a koleżance gratuluje Przyłączam się do olawd z życzeniami żeby przyszłe walentynki wszystkie nasze dziewczynki spędzily juz z dzidziusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Dziewczynki- wyobrazam sobie taka wizje... Za rok wszystkie spotykamy sie w lipcu, nad polskiem morzem z naszymi maluchami. Oczywiscie moje,Pani Misiowej i Izulki bede troche wieksze:) Och, jak bylo by cudnie!!!!!!!!!!!!!!!!! To moje zyczenie i marzenie na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Hejka jestem:))) Dużo miłości wam życzę wszystkim:*❤️👄 Ja idę dziś z moim skarbem na kolację,a potem przytulanko oczywiście:P:P a wy co planujecie kochane?? Buziaczki dla was!! I duuużo przytulanka:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja też Wam życze duzo miłości i przyjażni takiej jaka łączy nas na tym forum, no i duzo dzidziusiów poczętych we Walentynki, czyli listopadówek.To naprawde najcudowniejsze na świecie móc tulić swoje dziecko, bawić się z nim, śmiać i miec takiego skarba. No a dziś najważniejsi nasi ukochani mężulkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane wszystkiego nanajnaj w tym uroczym dniu! oby milosc przyniosla efekty w postaci dzieciaczkoww:)) Patinka25 hehe witaj hehe ja z szymankowa:P:P mam do Nowego Stawu 15 km:P musisy w wakacje na jakis wypad sie umowic:)) Aneczka Ty łobuziaro napewno przede mna bedziesz miec dzidziusia::P:P u mnie powolutku mamy juz mebelki taakieee wielkie łozio heheh 11 -12 marca okna i juz malo zostanie do zrobienia ciesze sie bo az milo teraz :)) czekam na @ i na badania caluski Kochane Skarby buza 👄 👄 ❤️ ❤️ udanego Dnia i milusiego wieczorku:))) owocnego w dziciacki:)) calusy aaaaaaaaaaale dzis sliczna pogoda :))przepraszam za milczenie ale mamy problemy z netem dzis dzila ale nie wiem na ile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Co tutaj tak pusto?Wszystkie Świętujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×