Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej gdzie sie podziewacie? pewnie swietujecie i dlatego wam wybaczam . ja wlasnie spalilam polewe :-) , no coz piernik bez polewy tez moze byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
lece na kolacyjke Słoneczka:D:D:D a potem przytulanko!! Chciałabym zeby cos wyszło hehe:P ale wiem,że wkońcu się uda tak jak wam wszystkim!!! buziaczki!!!!👄❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dzis....chyba wszyscy swietuja ze swoimi drugimi polowkami... A ja czekam na meza ktory jeszcze jest w pracy...dostalam juz od niego sliczny kosz czerwonych roz....jest ich 25...piekny...i ze swoim prwzentem czekam na mezulka ...dobrej nocki kochane i mysle ze jutro bedziecie bardziej rozmowne....❤️❤️❤️👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!! 🌻 jak wam minely walentynki? mi sie nie udaly - caly wieczor spedzilam w lazience - grypa żołądkowa :-( nikomu nie zycze.ale za to mezus bardzo dbal o mnie - kochany ❤️ buziacki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Melduje się=* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Jak po Walentynkach??? U mnie bylo ok...bylismy w kosciele a pozniej winko i lulu....i tak zlecial ten wieczor zakochanych... Ide teraz na jakas kawke i cos przekasic...a pozniej zagladne do Was...a po poludniu musze upiec jakies ciasto bo u nas dzis w kosciele ostatni dzien rekolekci i po wieczornej mszy Sw. ksiadz zaprosil wszystkich do sali pod kosiol na kawe i ciasto....bedzie jeszcze o.Piotr ktory prowadzi rekolekcje .....i nasz ksiadz prosil aby polskie gospodynie upiekly jakies ciasta ....wiec postanowilam cos upiec.... dobra zmykam i do pozniej:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyście dalej świętowały walentynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMiwsiowa170
Cześć kochane Dzisiaj ma moj Marcin ma urodziny i jestesmy u tesciow wiec troszeczke was zaniedbuje ale jutro juz wracam i postaram sie czynnie uczestniczyć w pogaduchach z wami Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane zakochane, jak minęły Walentynki? U nas ok, była kolacyjka, szampan na toast i winko, a pózniej wiadomo staranka i tak minął ten wieczorek miły. Myszko gdzie sie podziewasz i reszta dziewczyn, coś tutaj tak puściutko? Patinko a ty pewnie pakujesz się powoli, smutno tu będzie bez Ciebie, ale musisz pozałatwiać wszystko i koniecznie skonsultować się z dobrym lekarzem. Powodzenia, oby ten wyjazd był udany. Olawd niestety pustki dziewczyny chyba jeszcze świętują. Aneczka co u Ciebie? Misiaczki a u Ciebie co tam słychać? Pani Misiowa do usłyszenia jutro, a dzisiaj baw się dobrze u teściów i wypocznij troche. Ja sprzatam, zeby jutro mieć mniej pracy i piorę.Buziaki, zajrzę póżniej, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....jestem caly czas ale nikt nie pisze wiec nie bede sama do siebie pisac....pieke ciasto i w miedzyczasie zagladam do Was.... PaniMisiowa-----wszystkiego najlepszego dla Twojego M......miego wieczorku.... No a reszta gdzie?? Meldowac sie tu raz dwa:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
czesc dziewczynki:)wlasnie dopiero dotarlam do swego laptopa...,zmarzlam jak cholera,brrr,i ide do cieplej kapielki;)a tu nikogo nima.... ;( 11dzien a okresu niema no i tescik robilam,oczywiscie jedna krecha...ech,chlip.., ale cuz probujmy dalej!!!,podrawiam,muah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonecza 🌻 jak minął dzionek? chyba pracowicie bo cos tu dzisiaj cichutko... ❤️ no ale mam nadzieje ze jutro bedziecie czesciej zagladac . 👄 i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaszalalyscie z pisaniem ...niema co.....przeciez Walentynki byly wczoraj a nie dzis.....gdzie sie wszystkie podziewacie??Aneczka wpadla jak po zapalki do apteki......a teraz pewnie juz spicie i znow zostalam sama:(:(:(:(Ha za to jem pyszne placuszki ziemniaczane.....:)_:P:P:P:P:P:P:P mniam mniam Nefree ==>to moze wybierz sie do ginka skoro @ tak dlugo nie ma a test wychodzi negatywny...👄 Wracam do moich placuszkow....:P:P:P:P Mam nadzieje ze jutro wiecej popiszecie....Dobranoc.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane przepraszam ze cisze dzis sie okropnie czuje jestem dzis w szczycie mam jajeczkowanie co 2 testy potwierdzaja i bol prawej strony staranka pelna para dzis brakowalo ale nie dalo rady ale mysle ze wczoraj wieczorkiem powinno byc dobrze .\\ wczorajszy wieczor byl pikeny bylismy w Tureckiej restauracji prawdziwy kominek szczelajace drewno kucharze tanczyli kolo nas sami turcy (ale sami przystojniacy hehe) jedzenie pyszne wszedzie serduszka swiece i od firmy ciasto gratis na goroca przysmak turecki mniam mniam i jak tu schudnac hahah ale potem byly przytulanki wiec troszke kalori ucieklo. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki fajnie, moze kiedys bedzie okazja sie spotkac . Smerfetka tak w poniedzial nad ranem lece emocje juz powoli sa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko stronka Twoja, ha ha. Dlaczego dzisiaj tak pusciutko, ja będę zagladać do Was, więc piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz. Mam dzisiaj trochę roboty bo robię mężowi urodziny i trzeba sie troche postarac. Maluszek spi wioec moge brac sie do roboty ale bede czuwala przy kompie jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Witam Wszystkie Starające sie ! Bardzo dawno mnie tu nie było, ale teraz już będę częściej zagladać. Mam trochę do poczytania - strasznie topik się rozrósł. Ostatnio miałam robiony test na wrogość śluzu i okazało się że być może to jest przyczyną tego, że od 2,5 roku nam sie nie udaje zajść w ciążę. Nawet się trochę ucieszyłam, gdy odebrałam te wyniki, bo może w końcu po wyleczeniu doczekamy się maluszka. Na razie dostałam antybiotyk razem z mężem, potem mam brać lactovaginal, odczekać 2 tygodnie i zrobić badanie. Jak będzie OK to bedziemy jeszcze próbować naturalnie, a jak dalej nic to zrobimy iseminację. Wydaje mi sie że zrobiliśmy duży krok do przodu - oby tylko się udało. Muszę nadrobić czytanie (jestem dopiero przy 185 str. jestem ciekawa czy któraś z Was doczekała się tych upragnionych 2 kresek na tescie). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Uaktualnię jeszcze tabelkę Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 34...........02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............21.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Patinko ==>to sie nazywa szczescie -stronka Twoja......mam nadzieje ze dzis bedziesz miec wiecej odpoczynku i bedziesz zagladac do nas...buziaki dla Ciebie i coreczki👄 Smerfetko ==>ja tez bede zagladac ...bo pierwsza sobote od niewiem jakiego czasu mam wolna wiec bede Was dzis meczyc...👄 Rusaczek ==>super ze bedziesz zagladac czesciej....i zrobiliscie duzy krok do przodu ....krok do dzidzi i mysle ze teraz to juz kwestia czasu i bedziecie rodzicami..czego Wam z calego serca zycze:):P:P:P:P:PZyczymy w takim razie milego czytania naszego topiku bo troche jeszcze Ci zostalo do przeczytania:P:P:P:P PaniMisiowa ==>ucaluj coreczke....i milego przygotowania do imprezki....buziaki👄 Kochane ja musze teraz leciec cos zalatwic i bede za jakies 20 minut.....mam nadzieje ze dzisiaj sobie wiecej porozmawiamy.....milego dnia wszystkim....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - co tu tak cicho czy mi sie wydaje?hmm? witaj xxmadziaraxx - oczywiscie ze mozesz do nas dolaczyc - witam cie serdecznie , napisz nam cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd-Dziękuję ze mnie przyjęłaś do Waszego forum. Staramy sie o dzidzie już dobre 5latek i nic,ale były badania rożne.Zapisałam sie teraz do Novum do kliniki i zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu,buźka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>rzeczywiscie cicho tu jak makiem zasial....ciekawe co porabiaja nasze kolezanki ze tak cichutko siedza:P:P:P:P Moze pozniej beda bardziej rozmowne:P:P👄 xxmadziaraxx ==>witaj🌻 pewnie ze Cie przyjmiemy i czuj sie u nas dobrze i pisz czesto jak tylko mozesz.....i zycze by w koncu Bog dal Wam dzidzie i napewno tak niedlugo bedzie.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
kobietki!!co zawitam to pusto;(halooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo xxmadziaraxx....👄 Nefree ==>cisza cisza tu...fajnie ze sie odezwalas...👄 Dziewczyny no nie przesadzajcie...... gdzie jestescie?? Co z Wami??Chyba bede sama ze soba pisac:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×