Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dziękuję za dobre słowa ,:):): też myślałam ze będzie pozytyw a tu nic .... to jeste straszne ...takie rozczarowanie zwłaszcza że czuję się zle i wszystko by wskazywało na tak.....tylko że testy mówiA co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max.miałam rozregulwane od 28 do 35 dni a teraz juz jest 41 dzień zwłaszcza ze robiłam testy owulacyjne które wskazały owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana no niewiem co ci radzic....ja na twoim miejscu poczekalabym jeszcze pare dni np. do pistaku i ponownie zrobila test....ale zrob jak Ci serce dyktuje...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myśle zeby poczekać jeszcze..... ale to jest straszne:(:(:( dzięki wszystkim za wsparcie buziaczki kochane trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita ==>prosze bardzo.....dalej trzymam kciuki i czekam na +....dobrej nocki kochana 👄...postaraj sie nie denerwowac...bedzie dobrze...buziaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dalczego tak sie dzieje że my tu wszystkie nie moZemy zajść w ciąże i miec kochanych bobasków a w koło aż huczy od dziewczyn w ciąży,młodociaanych matek które nie chcą dzieci to takie niesprawiedliwe:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita==> niestety ale najczesciej tak jest i nie mozemy na to nic poradzic:(:(:(:(to smutne ale takie jest zycie:):) A masz moze jakies objawy , sluz czy cos innego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę miłej nocki wszystkim :):):) udanych przytulanek :):):)takich owocnych:):) trzymam kciuki za was i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki powinnam mieć śluz???? cały czas jest mi niedobrze,ale sama juz nie wiem czy to stres czy ciaza czy też może napięcie przedmiesiaczkowe juz normalnie mam w głowie mętlik,chyba za bardzo sie w to zaangażowałam zwłaszcza że wszyscy mnie pocieszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za kciuki i rowniez trzymamy za Ciebie....dmuchamy i chuchamy zeby nasz Monita byla w ciazy:P:P:P Dobranoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to zalezy od kazdej kobiety...jedne maja duzo bialego sluzu...a inne nie maja wcale i objawy maja podobne do objawow na @...takze wszystko moze sie zdarzyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo się przeprowadzamy do nowego domu i wszyscy mówią ze na pewno sie nam uda w nowym otoczeniu ..w nowym łożu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to napewno sie uda .... w nowym domku i na nowym lozku....nie moze byc inaczej....hihihhihi:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieję :):):) chociaz chciałabym zeby to było juz teraz :):):) pędzę spać bo jutro wyprawa do bielska po firany do całego domku ojjj będzie wybieranie:):):) papa trzymajcie sie dziewczyny jak coś się zmieni to napisze zaraz papapa całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze.....pisz nam odrazu jak bedziesz cos wiedziec....i jutro milych zakupkow zycze kochana ....ja tez byma chciala zeby Ci sie udalo teraz jak i reszcie dziewczyn...ale czasami trzeba dluzej poczekac....👄 Dobrej nocki:P:P:P papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ sorrki jutro uzupełnie braki w czytaniu!! Dobranoc:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ stronka moja hihih;P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monito________- uda sie napewno Dziewczynki wczoraj znowu marudzila wiec nie mialam jak pisać.Kicha, kaszle i ma katar. Staramy sie jej pomoc ale bez efektow.Nie ma gorączki wiec tyle dobrze. Jak tylko bede mogla bede pisac napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 monita--dziwne te testy , mam nadzieje ze sie myla , odczekaj pare dni moze faktycznie jest to ciaza bardzo wczesna i jeszcze za malo hormonu w moczu ( jesli nie chcesz czekac zrob test z krwi ) . trzymam kciuki , co do sluzu to ja mialam taki jak przed owulacja 👄 zycze wam milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa 🌻 --biedna ta twoja corunia - ucaluj ja ode mnie 👄 aneczka 🌻 - masz nadrabiac zaleglosci i dzis duuuuzego posta tu wyskrobac!! 👄 a dla wszystkich sloneczek duuuuuuuuuza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, z mężem działamy od soboty zobaczymy czy będzie to owocny miesiąc. Ja przestałam mierzyć temp, robić testy owulacyjne. Już od pewnego czasu dałam sobie z tym spokój.Od niedzieli boli mnie w podbrzuszu więc to pewnie oznaki owulacji,która zresztą miała tak jakoś wypaść.Czytałam że po tym badaniu hsg niektóre babki posachodziły w ciążę w tm samym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Będe wieczorkiem Słoneczka!! Miłego dnia wszystkim!!!🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u nas na polnocy zimno i pochmurno a wczoraj bylo takie piekne slonce! ania741 napisalam do Ciebie maila, odpisz prosze, bo mnie czeka badanie w marcu:( monita32 nie martw sie na zapas, znam dziewczyne, ktorej testy siusiane wychodzily negatywnie do 3 miesiaca ciazy;))) Ale co do objawow ciazy, to ja mam je juz od 1,5 roku hihih - to moja glowa chyba plata mi figla i przed kazda @ czuje, ze na pewno sie udalo... Jak nie poczuje nic, to pewnie sie okaze, ze zaszlam w ciaze:))) Buziaczki dla wszystkich - swoja droga niezle to forum i zasuwacie ostro, od wczoraj musialam poczytac 2 stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Iga, nie martw sie kazda z nas przechodzi przez to samo.Ja tez ciagle wierzylam przed kazda @ ze jestem w ciazy, nawet kwas foliowy to bralam chyba przez rok, a jak wypilam jakis alkohol,albo wzielam jakas tabletke to zastanawialam sie czy to nie zaszkodzi mojemu malenstwu(ktorego oczywiscie nie bylo). Jednym slowem czyste szalenstwo. Ale po 2 latach sie udalo i teraz moj synek ma juz 9 m-cy. To forum przynosi szczescie:) Niedlugo jak zaczelam tu zagladac to zaszlam w ciaze... Pozdrawiam i caluje Was. Pani Misiowa, jak malutka? Wlaczasz jej nawilzacz powietrz? Bo jak Alan mial katarek,to lekarka powiedziala,zeby byl caly czas wlaczony. I dobre sa kropelki Nasivin,ale nie wiem czy Payi nie za mala. Ale spytaj pediatry,bo naprawde pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane co dzis tak cichutko ?? piszcie ale dzis paskudna pogoda wrr buzka 👄 oj kiedy ja bede miala dzidzie heeh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka korzystam z okazji kolezanka ma internet ale nie mam czasu niestety tym bardziej ze maja malutka coreczke ma 5 miesiecy i spi w tym samym pokoju. Wyladowalam spokojnie lot trwal tylko 2,5 godzinki w polsce zimno brr ale dzis sie zrobilo nawet ladnie. Wczoraj bylam u dentysty 1 raz bylam u takiego lekarza konkretny borowal nie dawal sekuindy czasu bym mogla odetchnac zrobilam 5 zebow i wyrwal mi 10 letniego korzenia ktory mi inny lekarz zostawil bolalo bardzo ale wytrzymalam wszsytko obolale.Ale nie zaplacilam majatku 600 zl za 5 zebow to nie duzo do tego 5 znieczulen. Dzis jade za 2 godzinki do zor do profesora ginekologi. Boje sie ale mam nadzieje ze bedzie dobrze bardzo sie tym stresuje.Buziaczki papapap Dziekuje ze o mnie myslicie i trzymma za wszsytkie kciuki Myszka ja tez czary mary hokus pokous mam nadzieje ze wstretna @ w sobote cie ominie. Buziaczki Pozdrowienia z Polski z Rudy Slaskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️ Heloooooooo!!!!!🌻❤️ Aneczka ==>bedziesz miala troche zaleglosci w czytaniu...trzymam kciuki za twoja fasolke aby to teraz u Ciebie zamieszkala w brzuszku....:P:P:P👄 PaniMisiowa ==>kochana zajmij sie malutka zeby nie plakala , a my tu zawsze bedziemy na Ciebie czekac👄bidulka Patrysia oby jak najszybciej jej przeszlo...ucaluj ja odemnie👄 Olawd ==>Tobie rowniez zycze milego dnia i 👄...znowu pusciutko sie robi....mam nadzieje ze dziewczyny pozniej sie odezwa....aaaaaa i stronka 222 zbliza sie wilekimi krokami.... Ania741 ==>trzymam mocno kciuki zeby sie udalo jak najszybciej....milego dnia rowniez👄 Iga32 ==>duzo dziewczyn ma co miesiac objawy ciazowe i nakrecaja sie ze sa w ciazy...ale jak przyjdzie @ to wtedy jest wielkie rozczarowanie:(:(:(:(:(niestety....trzymam kciuki ...uda nam sie wszystkim zobaczysz👄 Sonia17 ==>👄 Misiaczki ==>bedziesz miala dzidzi i to niedlugo zobaczysz.....i masz inaczej nie myslec bo dam klapsa w pupe zobaczysz👄 Patinko ==>ty dzielna dziewczyno👄jak wrocisz od ginka do domu to daj nam znac co i jak...ja wierze ze wszystko bedzie super....ja rowniez jestem z Toba i trzymam kciuki👄 A co do mojej @ to czuje ze przyjdzie bo juz mi tempka powoli leci w dol...no coz nie teraz to innym razem prawda?? Smerfetko ==>a Ty gdzie dzisiaj?? Od rana jeszcze nie zagladnelas , to do Ciebie nie podobne...odezwij sie kochana bo teskno za Toba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×