Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

tyle nas jest ze imprezka musi być:D:D:D a ja zdjecia ogladam i pisze wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie🌻 Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...26...... .. ..........05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. ............13.02.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was dziewczyny pozapisywac do gg bo normalnie zaraz nie będe wiedziała kto jest kto:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dalej, bo mam zamiar się upić, hi hi,żartuje. Imprezka z okazji odzewu naszych koleżanek XXmadziaryxx i Monity 32, która i tak ma co oblewać już chyba, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyciagam baleysa bo za winkiem nie przepadam , to co polewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myśle ze do wrózki trzeba napisać żeby nas zaczarowała i zeby do żadnej z nas nie przychodziła @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za zdjecia-----sliczne:):):) A imprezke mozemy zrobic u mnie bo pomimo ze jest post to mam ochote sie strasznie upic dzis:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra aneczko dzis u ciebie a nastepnym razem u mnie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz martini z lodówki przyniosłam ale zastanawiam sie czy pić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedługo ja zapraszam do nowego domku na parapetówkę do wielkiego salonu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo to imprezka na pewno będzie super bo i stronka mojajajaaaaaa :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie zgadzam....ale bedziecie mnie musialy odwiesc do domu bo ja raczej nie bede w stanie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie napisze jak juz wszystko będzie gotowe tylko ze neta nie będę tam mieć az dopiero podpiszemy umowe chyba na radiówkę bo teraz mam neostradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No dziewczyny ja mam winko czerwone i wódeczkę, no to polewajcie i za co 1 toast, wiem, wiem,.........za nas,ze się tutaj poznałyśmy i zaprzyjażniłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po małym łyczku za spotkanie bo ja sie boję więcej pić w razie czego:):):):):) zdrówko kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam winko i piwko heh polewamy i przynosze zakąski i muzyke wlanczam taką nastrojową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
no aleeeeeeeeeeeeeeeee faajnieeeeeeeeeeeeeeeee :P:P ja wdeplam z sernikiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ale sie przyjemnie zrobilo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja chyba tu jestem najstarsza na tym forum??!! :):):):) to za zdrówko nasze!!!!Zeby wszystko było oki z naszymi brzusiami i żeby nam fasolki zaistniały🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×