Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

anczko ---to moze jej nie zobaczysz przez dluzszyyyyyyyyy czas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
ja tez trzymam kciuki za Aneczke👄 poki jej nie ma jest nadzieja:P:P ale jak bedzie no coz:P probujemy dalej:P:P👄 oland👄🌻 trzymam kciuki oj wysyp fasolek w tym roku:)) Anus moze ty zapoczatkujesz:))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Aneczko życzę dzidziusia, bądź dobrej myśli. Może to Ty zapoczątkujesz wysiew fasoleczek - oby Ci się udało. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zafasolkowania i to szybkiego. Te życzenia dotyczą Was wszystkich kochane, to czas kiedy na wiosnę trzeba więcej ciąż widocznych na spacerach. To Wy będziecie w ciąży i Wy wypełnicie świat dzieciątkami. Pozrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tak cicho i pusto tutaj??? Sylweczko🌻 ==>super ze sie odezwalas do nas...tak samo i Tobie sie uda zobaczysz...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No ale tu smutno, Aneczka uda się, zobaczysz, tylko nie popijesz z nami nad morzem, ale to co i tak sie spotkamy. Misiaczki, Myszka, Patinka, Olawd i inne dziewczyny buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ma ktos ochote na mleczna czekolade milke z nadzieniem truskawkowym....bo ja wlasnie wcinam i zaraz ide kawke sobie zdrobic i bede z Wami...tylko piszcieeeeeeeeee please:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co z Wami??? Ja staram sie upolowac jakas stronke a tu cisza...........Smerfetko ratujjjjjjjjjj..:P:P:P:P:P:P Choc Ty sie odezwij kochana bo taka cisza ze az strach:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---mowisz milka z nadzieniem truskawkowym??? juz lece do ciebie tylko zostaw mi troszke bo to moja ulubiona!!!! znajomi wiedza ze jak chca mnie przekupic to tylko milka truskawkowa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko--nie musi byc piwo - dla nas ciezarowek i karmiacych najlepsze beda soczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko--nie musi byc piwo - dla nas ciezarowek i karmiacych najlepsze beda soczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane... Nio @ narazie nie ma hihi:) mam nadzieje,ze dam wam dobre wieści,a jak nie to trudno uda się kiedy indziej!Buziaczki kochane*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko--nie musi byc piwo - dla nas ciezarowek i karmiacych najlepsze beda soczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko--nie musi byc piwo - dla nas ciezarowek i karmiacych najlepsze beda soczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffe znow cos zle chodzi:(:(:(:( Olawd czekolady jeszcze zostalo sporo wiec zapraszam:):):):);D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pewnie ze sie zalapiesz .....czatowalam na stronke i myslalam ze bedzie moja a tu lipaaaaa ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
A ja jestem w ciąży trzeci raz ja i mój mąż mamy wykształcenie wyższe .....ja chce usunąć tą ciąże ...czy ktoś [jak urodze] nim się zaopiekuje ???? prosze mnie mnie nie potępiać ...... mam swoje powody czy gdzieś jest kobieta która ją pokocha?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko kochana juz Cie ratuję, nie mogłam wczesniej, bo net nam szwankował, ale gg mieliśmy , troche dziwne, ale prawdziwe. No a teraz już jestem, miałam z mężem obejrzec film, ale jakoś mnie nie zainteresował, więc wróciłam do Was. Aneczko pozarażasz nas wszystkich już wkrótce. Misiaczki buziaczki. Olawd jasne my ciężarówki to tylko soczki bedziemy latem piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko dzieki za ratunek ...bo samej tak do siebie pisac to nie zabardzo.... Aniu a moze podalabys nam numer gg i emaila to bysmy powymieniali sie fotakami co ty na to?? Inne dziewczyny podzielily sie z nami tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. na wstepie przepraszam za pisownie gdyz nie mam polskich czcionek. Pisze bo musze sie komus wyzalic, a zal mam uzasadniony... jest mi tak strasznie smutno, bo... bardzo chce miec dzidzie, moj maz zreszta tez, choc on jest twardszy i nie okazuje rozczarowania (kochany). Moja przygoda a raczej obsesja z zajsciem w ciaze zaczela sie niedawno, bo 6 m-cy temu. Dla mnie to wieki i mysle ze na temat ciazy wiem chyba wszystko...niektorzy radza inni strasza, kazdy ma recepte, ale ja nie mam. Mam jedynie strach, ze nie bedzie mi dane (nie wypowiem tych slow). Mysle ze to zle, bo majac takie podejscie.... A moje 2 przyjaciolki 3 i 2 m-ce temu zaszly w ciaze i CIESZE SIE Z NIMI TAK BARDZO, ZE NAWET NIE JESTEM W STANIE TEGO OPISAC:) Jeden Pan Bog wie jak drza mi rece gdy robie test ciazowy i jakie bylo rozczarowanie do tej pory, pytanie tylko dlaczego. Zaczelam dzialac od 3 tygodni. Najpierw poszlam na zwolnienie, bo strasznie zle sie czulam i myslalam ze to jest TO...naprawde...ale nie bylo, nadal jestem na zwolnieniu i robie wszystkie badania nie tylko gin. Zobaczymy co bedzie dalej...tak bardzo bym chciala i tak mi strasznie smutno. fajnie ze jest takie forum i mozna sie wyzalic. Mam ogromna nadzieje ze WAM sie UDA:) ZYCZE TEGO Z CALEGO SERDUCHA WAM I SOBIE. \"JAKIS SPOKOJ MNIE OPETAL MONOTONIA MEGO CIALA WSZYSTKO TAKIE JEST DOKLADNE I TY ZYJESZ JAK JA CHCIALAM\" POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Do taki ktoś. Mam kilka pytań, nie potepiamy Cię, ale dlaczego chcesz oddać komus swoja kruszynkę, która teraz nosisz pod sercem, wiele z nas za taki cud oddałoby wszystko, a Ty chcesz oddać ten skarb komus kogo nawet nie znasz. Wiele z nas ma wyższe wykształcenie i jakoś stabilna w miarę sytuacje zyciową, więc nie napiszesz nam pewnie,ze nie stac Was, by utrzymac kolejna dzidzię, skoro masz juz 2 (3 raz jestem w ciąży)tak wynika z Twojego wpisu. Napisz nam jak mozesz skąd jesteś, bo pewnie nie jedna z nas sie teraz nad tym zastanawia, ja równiez o tym myslę, stad ten post do Ciebie kierowany.Chciałabym wiedzieć, dlaczego chcesz oddać ta dzidzie, przemyślałaś to juz tak do końca? Prosze odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
do smerfetka 29 Posłuchaj mam usunąć ???!!!! nie chce tego !!!!! ale na prawde nie moge tego dziecka wychować .... wole oddać obym ludziom i kochającym niż urodzić i wyrzucić na śmietnik !!!! chce żeby miała kogoś kto ją pokocha .... wiem że niektóre kobiety nie mogą przykro mi na prawde .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witaj Paula 3332, fajnie, ze do nas trafias, bedzie ci z nami raźniej i zawsze bedziesz mogła z nami cieszyc się smutkami i radościami, to cudowne forum, zreszta widze,ze juz o tym wiesz. Wiemy co przezywasz, bo my przechodzimy to samo, ale głowa do góry, uda sie zobaczysz, tylko troche to trwa, ale na taki cud czekać i cierpiec warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
jej ile ja bym dala zeby byc w ciazy:(( KOchana przemysl to bedziesz zalowac tego zobaczysz!!!!!! DZIECKO jezeli taki problem przeciez mozesz pogoddzic z nnauka itd..przemysl to jeszce kilka razy ...Dziecko to nieobrazalny cud i szczescie !! ja sie staram juz 4 lata i nie mam i to bol niesamowity ze nie moge miec dziecka ..powinnas sie cieszyc jedyne co moge powiedziec to zastanow sie urodz dziecko zawsze mozesz je oddac do adopcji ale przez 9 miesiecy zmienisz zdanie ..zapewniam! uwazaj na siebie! napisz do nas co zdecydowalas!! Smerfetko ratuj az mnie serce zakulo:(( te zycie uwielbia sie nami bawic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo3332==>kochana my wszystkie tu pragniemy i czekamy na dzidzie i wierzymy ze sie nam uda....Tobie rowniez sie uda...dlugo jeszcze sie nie starasz bo dopiero 6 miesiecy....ale wiem jak Ci jest przykro kiedy przychodzi kolejna niechciana @:(:(:(:(:(w kolo mnie rowniez wszystkie znajome albo sa w ciazy albo juz urodzily i spodziewaja sie 2 dzieciatka...niestety musimy uzbroic sie w cierpliwosc i prosic tego najwyzszego o ten piekny i cudowny dar.....porob sobie wszystkie badania i wtedy bedziesz wiedziala na czym stoisz......mam nadzieje ze dolaczysz do nas i wpiszesz sie do tabelki i juz zostaniesz tu z nami a bedziemy Cie wspierac i dodawac otuchy.....a napisz nam ile masz lat .....mysle ze bedziesz sie czula u nas dobrze bo dziewczyny naprawde sa wspaniale takie bratnie duszyczki....pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Do taki ktos, oki nie bede pytać, ale chodzi Ci o opiekę, czy adopcję? Napisz mniej więcej koło jakiego duzego miasta mieszkasz,żeby zorientować się czy to daleko od nas. No jasne,ze lepiej oddac w dobre rece niz robić krzywde dziecku. wiele z nas tak pragnie mieć dzidzię, tak cierpimy i długo wyczekujemy. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale mnie zainteresowałaś tym, bo szkoda byłoby malutkiej dziewczynki, bo pisałaś,ze to jest ona. W którym miesiącu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za te slowa! bede tu zagladac...jakos lzej mi sie zrobilo, a cala jestem napieta bo czuje ze nadchodzi wiecie co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×