Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Nikt nie chce z nami pogadać, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak jutro będa dużo pisać pewnie, a dziś sie starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ale Was zaniedbałam, aż mi przykro z tego powodu. Przepraszam 🌼. Super, że nasze forum tak się rozwija, jak tu ostatnio byłam, to była to 210 strona, a tu proszę 233, genialnie. Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać - ale nadrobię. U mnie z nowości to tyle, że mam duże szanse na zmianę pracy, na taką która pozwoli mi być mamą adopcyjną lub zastępczą. Jak pamiętają niektóre z Was w marcu mamy usłyszeć co dalej z naszymi sprawami adopcyjnymi. Przyznam, że się boję - czy podołam. Co do kwestii staranek o naturalnie poczęte dzieciątko - chyba nici z tego, ale cóż nie każdy może mieć taką piekną i cudowną możliwość. Chyba muszę się z tym pogodzić. Ale Wam dziewczyny życzę byście poczęły i urodziły przekochane dzieciątka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sylweczka nareszcie odezwałaś się, brakowało tu Ciebie.Zycze aby ułozyło się z praca i dzidzia.Trzymaj sie, jesteś dzielna i silną kobietą, wiesz o tym na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita ==>powiem tak .....cholera jasnaaaaaaaaa....przykro mi ...:(:(:(bylam przekonan w 100000% ze Ci sie udalo...a ta wredota przylazla...zolza jedna.....ale idzie nowy cykl a wraz a nim nowe mozliwosci....caluje Cie i sciskam👄 Aneczko==>wiec cala nadzieja w Tobie👄trzymam kciuki:P:P:P Dzieczyny dopiero przyszlam z pracy i przepraszam ze nie pisze do kazdej osobna ale ide pod prysznic ,a jutro bede z Wami....👄 A i chcialam Wam powiedziec ze mam nowy adres email ale podam Wam go jutro na gadu ...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane👄 monita32 nie trac nadzieji!! nastepna szansa pamietaj!!!👄 Anus trzymamkciuki oby @ nie przylazla!!!!!👄🌻 MYszka24 a Ty TEZ napisz co u Ciebie?👄 SmerfASTYCZna👄 jak spacerek mam nadzije ze sie udal :P👄 ja wlasnie po pracy mam dzis wolne wiec popiszemy:)) padam dzis wyjatkowo:(( Halllo dziewczyny i Mamusie odejijcie sie aQQQuuu: ja juz schizuje ...im blizej badan tym wieksze nerwy ale coz to juz blizej dzieciatka bedzie:)) caluski Milego Dnia bede pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 wybaczcie ze sie nie odzywalam wczoraj - tak jakos wyszlo , mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej! ❤️ sylweczo -- zycze zeby ci si udalo i wiesz co? cos mi siee wydaje ze nie dlugo bedziesz miec dwoje slicznych dzieciaczkow , bo gdy juz adoptujecie dziecko i beedziecie szczesliwi zrelakosowani itd to bardzo czesto u kobiet dochodzi do jakiegos odblokowania i zachodza w ciaze!! zycze ci tego z calego serca! odezwe sie pozniej bo mam dzis troszke do poalatwiania spraw 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,mam nadzieje że wszystkie mają piękne słoneczko.Monita byłam przekonana że Ci się udało,ale głowa do góry kolejny cykl może będzie trafiony.Do mnie ma przyleźć @ w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...26...... .. ..........05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. ............13.02.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cos za duza ta cisza od wczoraj! gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
ja sie melduje sie:P ale dzis mamy piekny dzionek!!! nic jutro na badania zobaczymy.. Anus trzymam mocno kciuki oooooooooooo tak mocno!!!👄👄 Smerfeciu 👄 napisz co u Ciebie?? buziaczki:* Dziewczyny piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze was zanudzam moimi chorobami ale ja sie czuje coraz gorzej. Teraz wstalam na chwile. Postaram sie jaknajszybciej wrocic do żywych monita____ dziekuje za mile slowa Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje🌻 Ale zmykam na sniadanko i na kawke i zaraz wracam z powrotem👄:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
paniMisiowa:((((👄🌻 kuruj sie !!!! wracaj do lozeczka!!!!caluski dla corci!!👄 Myszko witaj milo Cie widziec!!!!buzkq:**👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po sniadanku:P:P:P:P:P Smerfetko❤️==>kochana ciesze sie ze wczorajszu spacerek sie udal..jak piekna pogoda i cieplutko to coz wiecej trzeba no nie???👄 xxmadziaraxx❤️==>kochana to kuruj sie zebys jak najszybciej wyzdrowiala i wrocila do nas👄i ze stronka Ci sie udalo no prosze:P:P:P Monitko❤️==>bedziemy sie starac dalej ...niestety mnie tez sie nie udalo ....ale przychodzi nowy cykl👄:P:P:PA w tabelce sobie wpisz tak mniej wiecej kiedy masz dostac....bede trzymac kciuki aby tym razem nie przylazla przez najblizsze 9 miesiecy👄 Aneczko❤️==>kiedy robisz tesciora??kciuki nadal zacisniete ...i mam nadzieje ze wiesci beda pozytywne:P:P:P👄 Sylweczko❤️==>kochana jak sie ciesze ze sie odezwalas do nas....:P:P:Ptrzymam kciuki wiec za prace i za adopcje.....wiem ze i tak bedziesz mama...jak nie biologiczna to adopcyjna i zycze Ci abys jak najszybciej dostala od Boga ten piekny dar....i mam jeszcze jedna prosbe do Ciebie zebys odzywala sie czesciej do nas ok???:P:P:P:P👄 Misiaczki❤️==>nie denerwuj sie kochana badaniami ...po tych badaniach bedziesz miala blizej do dzidzi....trzymam kciuki👄:P Ania741❤️==> a moze nie przyjdzie ta @ w niedziele ...bede trzymac kciuki aby i tobie teraz sie udalo...pisz i zagladaj czesciej👄:P:P:P Olawd❤️==>a jak sprawy sie u ciebie maja....mezulek ulegl starankom ????pewnie tak....milego dnia rowniez zycze👄:P:P:P PaniMisiowa❤️==>oj ty biedactwo kochane....kuruj sie kochana ...obyscie razem z Patrysia jak najszybciej wyzdrowialy....buziaki dla Was👄 A ja wczoraj pracowalam a pozniej bylam w kosciolku , adzis mam zamiar pozmieniac firanki w domku .....obiadek mam wiec tylko ziemniaczki ugotuje i moze troszke ogarne domek....oczywiscie bede tu z Wami babolki moje kochane.....milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 zaraz wychodzę do domciu, póżniej dentysta,wieczorkiem zaglądne do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Co tutaj znowu za pustki? Spacerek jak najbardziej udał nam sie wczoraj, było super i tak cieplutko. Misiaczki ale fajnie stronka Twoja, to chyba coś znaczy, nie?Koniecznie pisz długie posty, a stronka czesto bedzie Twoja. Badanka na pewno wyjda oki, zobaczysz. Myszko kochana ale posciaka nam strzeliłaś długaśnego. Aneczko kochana tak bardzo przykro nam,że i Tobie sie nie udało, miałam nadzieję,że ty albo Monita dacie nam nadzieję taką wspaniałą wiadomością.Nie ma słów , które by teraz pomogły, ale pamietaj Aneczko bedziesz miała dzidziusia, uda nam się wszystkim, tylko musimy poczekac jeszcze trochę, sama nas zawsze podtrzymujesz na duchu.Wierzymy ,ze uda sie nam wszystkim.Jakby co to wypłacz się, jeśli musisz, wykrzycz to i pozbieraj się, abyś miała szybko siły do nowej walki.Jesteśmy z Tobą i tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko a ty kochana juz wróciłaś, czy jeszcze nie?????????? Pisz do nas co i jak u Ciebie, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Monita 32 i xxmadziorekxx gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko🌻 ==>szkoda...przykro mi ze i Tobie sie nie udalo...dupa...:(:(:(:(:(:(:(:(zawsze mamy te nadzieje a tu lipa.....no coz musisz sie pozbierac i nabrac sil na nowe staranka:(:(:(bedzie dobrze...wyplacz sie kochaniutka i wracaj do nas ...mozesz zawsze na nas liczyc....dobrze wiesz o tym....1000👄 dla Ciebie🌻 Smerfetko🌻 ==>taki dlugi posta zawsze wychodzi jak sie ma zaleglosci w pisaniu i czytaniu...hehehe.... Widze ze tutaj pustki panuja wiec ja sie biore za robote ...ide firanki pozmieniac...a pozniej obiadek skompletowac...a potem zajrze do Was jeszcze moze bedzie Was wiecej to pogadamy....milego dzionka....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiSiAcZkI95
Anussssssss//👄uszki do gory bedzie dobrze!!!nie mozesz sie poddawac!!!👄👄 zobaczysz juz niedlugo bedziemy na spacerki z wozeeczkami smiagac:P:P Smerfeciaaa👄 zdrowiej !!musisz byc zdrowa i silna dla siebie i dzidziusia!!!🌻 Myszka24🌻 milo Cie widziec!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co tu za smutne wiesci co? :-( glowa do gory dziewczynki - uda sie !!!!widocznie trzeba czasu... no ale mam nadzieje ze w tym roku bedziemy wszystkie miec upragnione malenstwa ❤️ bo wierze ze ten rok bedzie łaskawszy!!! 👄 kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko-- mezusiem poszlam na uklad : zjezdzam w kwietniu do pl , robie wyniki i wracam do niego majstrowac i jak sie uda to z powrotem do pl aby w pl przechodzic ciaze a on tu bdzie tylko do konca czerwca . mysl ze ten uklad jest jak najbardziej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×