Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Tak chyba kazda odsypia, a my z Misiaczkiem to do 2.30 sobie imprezowałysmy na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Kogo ja widze:P:P 👄 Anu👄 Smerfecia👄 to ja wdeptuje z serniczkiem i kawka i herbatka smacznego:P no Anus zanosi sie na Fasolke:P tego Tobie zycze::))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i ja:P:P:P:P Wlasnie stalam i robie sobie sniadanko bo za 2 godzinki ide do pracy:(:(:(:( Jak tam po imprezce kochane??? Aneczko ,Monitko ==>pamietajcie ze trzymam za Was kciuki caly czas....nie moge sie doczekac az oglosicie nam dobra nowinke.....👄 Smerfetko , Misiaczki ==>to niezle zescie pobalowaly wczoraj ...hhohoho....👄a jak sie dzis czujecie , pewnie nie wyspane co?? Zycze wszystkim milego dnia i do uslyszenia jutro....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie ma mnie na gg bo ubieram sie do pracy i nie mam czasu ...sciskam Was bardzo i pozdrawiam:P:P:P-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widze ze wczoraj imprezka sie udalo tak trzymać. Ja juz po gościach Patrysia troszeczke podleczona teraz mnie rozklada. Zawsze coś sie dzieje nie moze byc normalnie. Nastepnym razem pisze sie na inprezeke z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem, byliśmy na długim spacerze w lesie z pieskiem i bratanicą, wcale nie chciała wracać do domu, pomimo 1,5 godzinnego spacerku i szła prawie całą droge sama.Było super, ale zaraz znów idziemy na cmentarz do babci, a później bede już chyba z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Przepraszam ze wczoraj tak szybko sie zmylam i sie z Wami nie pozegnalam.Foteczki wyslalam i dziekuje za Wasze. Monita32-Wczoraj wyslalam do Ciebie maila ze zdjeciem i nr gg i pisalam do Ciebie na gg ale mi nic nie odpisywalas,wiec nie wiem co sie dzieje.Mnie jeszcze dzis chorobsko rozlozylo,na chwilke wyszlam z lozka zeby Was poczytac i cos napisac,ale zaraz mykam do lozeczka. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa. PS.Ciesze sie ze imprezka sie udala wczoraj,szkoda ze mnie nie bylo,ale nadrobie zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co Wy????????,ejjjjjj laski,gdzie sie podziewacie.Pogoda dzis sliczna byla a ja musialam lezec w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzis znow mi sie udalo,stronka moja heheeee.Czekam na resztę Waszych foteczek.Uciekam juz,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) ale dziś pogoda:):):)tylko na spacerek była mam niestety złe wieści straszne @ małpisko do mnie przylazło i jestem zła :(:(:(:( martwi mnie tylko ze tak długo i juz miałam nadzieje madziara mam meila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:( ale imprezka super była dziewczyny:):) po poludniu odsypiałam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( i teraz nawet nie wiem jak nastepną obliczyc zeby tabelkę zmienić co za @ wredna jedna!!!! wiedziałam ze te negatywne testy nic dobrego nie wróżą!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 panimisiowa ogladałam patrysie na stronce jest taka piękniutka maleństwo kochane:):):) dużo zdrówka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Monita 32 tak bardzo wierzyłam,ze się Tobie udało, a tu takie coś, ja już nie wiem jak to jest i dlaczego musimy tak cierpieć i długo czekać na nasze dzidzie. Misiaczki pozdrawiam Cię goraco, dzidzi bedzie po badankach. Aneczka no to tylko Ty nam zostałaś,żeby przekazać nam dobre wiesci, obys je napisała. Myszko Ty ciągle w pracy, biedulko. Anula S moze bys dała znać co u Ciebie, Fiołek , Kwatolina , Obca i inne zaciązone koleżanki, halo , co u Was? XXmadziorekxx to sie kuruj i wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dlaczego tutaj tak pusto, gdzie się podziwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tylko my, smutno tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×