Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Mam 27 lat, jestem rok po slubie i czekam na pierwsze dziecko. Taka prosta sprawa sie wydaje, wszystko zaplanowane z gory... slub, dom, praca, wakacje no i dziecko...tylko tego jednego nie mozna dostac w sklepie za rogiem:( Taka pusta sie czuje, pusta w srodku, jakbym nie byla do konca kobieta, no i tesciowa ciagle pyta, mama zreszta tez. A ja niebawem nie bede umiala ukryc lez i wtedy wszystko sie wyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo bedzie dobrze kochana zobaczysz....nie bedziesz musiala nic ukrywac bo bedziesz w ciazy i bedziesz dumnie paradowac z brzuszkiem....zycze Ci tego z calego serduszka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Paula 👄 musisz byxc silna i nie trac nadzieji:))wkoncu sie uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Do smerfetki 29 jestem w trzecim miesiącu ciąży ......Wiem że wiele kobiet nie może mieć dzieci ... kurcze ja wiem jak mnie oceniacie [ macie co chceliście] niestety antykontepcja zawiodła ..... chciałabym żebyście wszystkie macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Paulo bedzie oki, zobaczysz, a łzy wiemy co to znaczy wiele razy po katach płakałam, a ludzie sa tacy okropni, ciagle robia nam przykrosci, ale juz pozbierałam sie i teraz nie jestem taka miękka. Wiem, ze czasami masz dość, nie raz czułam sie jakbym nie była pełnowartosciową kobietą, ale teraz juz wiem, ze jestem i kazda z nas nia jest,bo cóż moze byc wazniejsze dla kobiety jak nie dziecko? Nidgy więc nie czuj sie,ze nie jestes kobieta, bo jestes i to 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Do taki ktoś, nikt Cie nie ocenia , tylko dziwne,ze masz 2 dzieci,a 3 nie wychowasz, gdybys napisała cos więcej moze byśmy to zrozumiały.Co do płci to skad wiesz,ze bedzie ona w 3 miesiącu ciązy, to troche wcześnie, by wiedzieć? Pytałam o miasto, napisz gdzie mniej wiecej mieszkasz, nie miejsowośc, tylko miasto blisko Ciebie, moze mieszkasz blisko mnie? Dziewczyny nie zastanawia Was sytuacja tej osoby, bo mnie bardzo, zreszta i tak myslimy o adopcji. Jak macie pytania to piszcie, bo wychodzi na to,ze tylko ja jestem ciekawa tej sprawy, a wiem,ze w głębi duszy każda z was o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
mam nadzije ze to nie zart..niesmazny czlowiek cierpi a tu..ech//👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja równiez mam nadzieję,ze to jest prawda, bo takich głupich zartów nie lubię, a bynajmniej jakby to był żart to pomylono forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Mam syna 5 lat i córke 3 lata .... co smerfetko 29 cię interesuje mam zdrowe dzieci itp. ale ok. głupio zapytałam aha mieszkam na Śląsku powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nie głupio zapytałaś, tylko moze napisz cos wiecej, bo to interesujace, a miec taki skarb kazda z nas by chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Wiesz ja pewnie bym chciała wiedzieć wszystko o matce dziecka, które bym adoptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i jeszcze jedno do taki ktoś nie chciaam Cie urazić, nie miałam takiego zamiaru, poprostu chce żebys napisała cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Wierze że wiele jest kobiet które taki skarb by chciała mieć ... To dlatego pytam jest jakaś kobieta którą ją pokocha ???!!! Widze że mnie potępiacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nie potepiam, pytamjak to sobie wyobrażasz zaopiekuje, pokocha ktoś? Myślisz konkretnie o adopcji? Nie wycofasz sie jak urodzisz? Może ja pokochasz jak zobaczysz? Tyle pytań na mysl mi przychodzi, wątpliwości, dlatego tak pytam, chcę wiedzieć. skoro piszesz, czy ktoś ja pokocha to mogę chyba pytac o takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
smerfetka29 Posłuchaj głupio zadajesz te pytania .... kurcze chyba wole usunąć .... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny odezwijcie się, wypowiedzcie się też na ten temat, co myślicie. W kazdym razie ja nie potępiam tej dziewczyny, bo nie mam powou, nie znam przyczyny jej decyzji, ani wielu innych rzeczy nie wiem. No a tak poza tym to nie my jesteśmy od potepiania kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
tez tak mysle usuwac nie warto jesli jest tak zle oddaj do adopcji wiele par czeka na malusia kruszynke!!! pokocha i wychowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Taki ktos przykro mi,ze tak to odebrałaś, ale to są proste pytania w takiej sytuacji, nie chciałam Cię urazić, a naprawde zaciekawiło mnie to i pewnie bym o tym myslała. Skoro głupio zadaje pytania, to mozesz sama od siebie napisac trochę, choć kilka słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smereciu stronka Twoja:P👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nareszcie moja stronka, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
aby do jutraa:P jestem ciekawa co wyjdzie:)))moze sie cos wyjasni? ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Szkoda,ze ta dziewczyna zdenerwowała się na mnie, ale takich pytan nie uniknie. Dała nadzieję nam, że zawsze mozna adoptowac taka dzidzię. Oddaj to dziecko do adopcji, prosze Cię, bedzie szczęsliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki kochana to juz jutro, powodzenia zyczę i pamietaj bedzie dobrze, bo inaczej byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko a Ty gdzie jesteś, odezwij się do nas, bo smutno tu bez Ciebie. Aneczko śpij dobrze, śnij o dzidzi. Misiaczki trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane:)) Mam nadzieje ze ta dziewczyna wszystko na spokojnie przemysli to i jej dziecko bedzie mialo szczesliwe zycie::P:P:P:P Misiaczku ja rowniez trzymam kciukasy i nie martw sie bedzie dobrze.... Aneczko rowniez kciuki zacisniete za Ciebie:P:P:P:P Smerfetko nic nie zrobilas tej dziewczynie i niewiem dlaczego uwaza ze zadajesz glupie pytania....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko dla mnie to były pytania płynace prosto z serca, ale jęsli ona uwazała,ze sa głupie to jak na osobe po studiach powinna umieć mi na nie odpowiedzieć.Zresztą ona ma wyższe wykształcenie pisała i ja mam wyższe to powinnyśmy sie dogadać.Niestety nie uniknie tych pytań, zawsze beda pytać, ale niech odda to dziecko do adopcji, ktoś je pokocha jak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Smerfetka29 mi też przykro w sumie moge cię pozdrowić hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Myszka👄 dziekuje Kochana jestes:** Smerfecia ale jak cos czekam na Ciebie:)))👄 Anus Kochana czekamy na dobre wiesci!!!!🌻 jaa chyba nie usne:P dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Smerfetka29 jesteś dla mnie jak balsam na dusze dziecko urodze i oddam do adopcji....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×